NFL Draft 2026
1 feliratkozó
2 hónapja
Halihó! Tavaly elmaradt esküvői kötelezettségek miatt, de idén újult erővel érkezem a talán már megszokott live tracker + big board kombómmal:
docs.google.com/spreadsheets/d/1dMHuxCv3FdxdmwpFHIF4tXAahoPIPCr79lqdbzJabjo/edit?gid=620810832#gid=620810832
Leírás, aki nem ismerné: www.reddit.com/r/NFL_Draft/comments/1stsamf/2026_nfl_draft_consensus_big_board_tool_and_live/
Enjoy!
Szerkesztette: Hulkeinstein
2 hónapja
AJ Brown eladó 😏😀elég siralmas náluk a WR corps, Mendoza-t nem engedném pályára, mert csak futkározni fog, akkor meg összetörikRaiders vitt már WR-t?nem.
Toto21
shagi0206
Toto21
2 hónapja
Raiders vitt már WR-t?De backup RB bezzeg van
Toto21
2 hónapja
elég siralmas náluk a WR corps, Mendoza-t nem engedném pályára, mert csak futkározni fog, akkor meg összetörikRaiders vitt már WR-t?nem.
Toto21
shagi0206
2 hónapja
tetszik most már a Raiders draftde kéne meg egy jó baszó DT
built for this shit
2 hónapja
Raiders vitt már WR-t?
2 hónapja
nem véletlenül írtam 😀Chicagoban adná magát 😀Szerintem DT-ért jöttünk fel, abban gyenge a BUF ismehet Corleone 😀
Toto21
shagi0206
Toto21
2 hónapja
Az első idei draftolt játékos, akinek nincs wikipedia oldala. Azért ez is valami.de azért elvittétek Prenyont, hogy a fasz üsse ki fogatokat 😀Azért a JAX kemény....felcserél....és behúzzzaaaa....azt a csávót, aki 190 felett van a konszenzuson....wow...Mi így mulatunk.
Klemó
iktriad
petey
2 hónapja
Chicagoban adná magát 😀Szerintem DT-ért jöttünk fel, abban gyenge a BUF ismehet Corleone 😀
Toto21
shagi0206
2 hónapja
Szerintem DT-ért jöttünk fel, abban gyenge a BUF ismehet Corleone 😀
Toto21
2 hónapja
vagy esetleg LB, bár egyikből sincs benn már értelmes 😀
2 hónapja
Connor Lewt ki fogja kivinni? Ez így nem jó 😊
2 hónapja
Szerintem DT-ért jöttünk fel, abban gyenge a BUF is
2 hónapja
Jesszusmáriám.......erre mi is......bent van rengeteg safety erre bazdmeg egy kick returnert hozunk, mint ha csak ez hiányozna....ezen gondolkodtam én is 😀
Menj a picsába MC.....
Klemó
2 hónapja
Temus Edelmanvisszahordó a 4. körbende legalább fehér 😊
deyell
shagi0206
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Steelers-nek minek ennyi WR?
2 hónapja
Jesszusmáriám.......erre mi is......bent van rengeteg safety erre bazdmeg egy kick returnert hozunk, mint ha csak ez hiányozna....Menj a picsába MC.....
2 hónapja
na most ez a GB pick bejelentés......Hárfa játék?
ez mi a fasz vót
petey
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
de azért elvittétek Prenyont, hogy a fasz üsse ki fogatokat 😀Azért a JAX kemény....felcserél....és behúzzzaaaa....azt a csávót, aki 190 felett van a konszenzuson....wow...Mi így mulatunk.
Klemó
iktriad
2 hónapja
Gecijó GB pickAzt hittem érte jön a JAX.....erre bent hagyják....ez a JAX...röhögök... 😀 😀
zacknorb
2 hónapja
gm ligában 7/22-ben ment ki...és a Jaguars húzta 😀Azért a JAX kemény....felcserél....és behúzzzaaaa....azt a csávót, aki 190 felett van a konszenzuson....wow...Mi így mulatunk.
Klemó
iktriad