NFL Draft 2026
1 feliratkozó
2 hónapja
Halihó! Tavaly elmaradt esküvői kötelezettségek miatt, de idén újult erővel érkezem a talán már megszokott live tracker + big board kombómmal:
docs.google.com/spreadsheets/d/1dMHuxCv3FdxdmwpFHIF4tXAahoPIPCr79lqdbzJabjo/edit?gid=620810832#gid=620810832
Leírás, aki nem ismerné: www.reddit.com/r/NFL_Draft/comments/1stsamf/2026_nfl_draft_consensus_big_board_tool_and_live/
Enjoy!
Szerkesztette: Hulkeinstein
2 hónapja
Nagyon rossz az Inter Colts mez.
2 hónapja
De hova tűnt Baggio????? 12 napja nem volt itt 🥺😯😯😯
2 hónapja
Kicsit bennem van azért, hogyha nem mozgunk fel a 4.be akkor már húzzunk 4et majdnem egymás után az 5.ben 😀
2 hónapja
Keionte Scott ennyire nem kell senkinek? Még ilyenkor se?
2 hónapja
Abba a kofferba aztán lehetne pakolninekem is hasonló jutott eszembe mikor odanéztem a tv-re 😀
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
pfff
2 hónapja
Abba a kofferba aztán lehetne pakolni
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
OL Depth
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
bocs, ezek kimaradtak "".mi semmit nem oldottunk megjets megoldaná a qb problémát? 😀 egy eléggé alulteljesítő Clemsonból a mindig szar Jetsben? Háááááátti is megoldottátok valahogy 😀
shagi0206
petey
shagi0206
2 hónapja
jets megoldaná a qb problémát? 😀 egy eléggé alulteljesítő Clemsonból a mindig szar Jetsben? Háááááátfieldsnél csak nem rosszabb
shagi0206
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
mi semmit nem oldottunk megjets megoldaná a qb problémát? 😀 egy eléggé alulteljesítő Clemsonból a mindig szar Jetsben? Háááááátti is megoldottátok valahogy 😀
shagi0206
petey
2 hónapja
jets megoldaná a qb problémát? 😀 egy eléggé alulteljesítő Clemsonból a mindig szar Jetsben? Háááááátti is megoldottátok valahogy 😀
shagi0206
2 hónapja
jöjjön Kyle Louis
2 hónapja
jets megoldaná a qb problémát? 😀 egy eléggé alulteljesítő Clemsonból a mindig szar Jetsben? Háááááát
2 hónapja
sejtettem hogy QB, de hogy nem Nussmeier?akkor lett volna Pavia ...
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
ez a viagra reklám még mindig wtfidősebb férfiak nagyobb arányban nézik a draftot ezek szerint.
Negritis, a vajda
built for this shit
2 hónapja
ez a viagra reklám még mindig wtf
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Kopaszt megint elátkozom akkor😀A két C-ből csak leesik egy hozzánkaztán majd visztek valahova máshova embert
KeyG
shagi0206
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
2 hónapja
A két C-ből csak leesik egy hozzánkaztán majd visztek valahova máshova embert
KeyG
2 hónapja
A két C-ből csak leesik egy hozzánk
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
2 hónapja
tán a legeslegeslegjobb pass protector
2 hónapja
jött futó, okfingom sincs mennyit segít majd
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Tavaly 2 DT top100-ban. Idén Osa trade és 107-re még egy DT. This fucking team.