Philadelphia Eagles - Chicago Bears

1 feliratkozó

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
Gratula, jelenleg nem egy ligában játszunk.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönjük irány a vadnyugat!
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Mennyire jó hogy nem ilyen Bradley Fletcherek a cornereink. Gyakorlatilag a jelenleg negyedik (ötödik ha Sidney Jonest is számítom) számú cornerünk is simán jobb mint a Fletcher - Cary Williams duó valaha volt.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na csak ott van
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
Alamizsna

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
booooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ezeknek még ott kell állni a szélbe a nézők meg már hazamehetnek. Milyen összetartás ez 😛
több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
😀 😀 😀 ez a tánc
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Seumalo meg Qualls akár játszhatnának egymás helyett is, senkinek nem tűnne fel 😀

több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
esküszöm, ma gondolkodtam rajta, hogy mikor volt utoljári fumble nálunk...erre ma 3 is...
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
clementet a pályára!!! ha már foles játszik, LGB elég ergya ma akárhány yardja is van

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remljüjk az összes fumblizási váagyunklat kiéljük ma idénre
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na végre Füles. Iszonyúan el vannak egyébként csúszva meccsek egymástól
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem jobb a Vikings védelme, mint a miénk. A Saints valóban bitang erős.
mustaine
Szerintem sokkal több playmaker van abban az egységben. De ez megint szőrszálhasogatás.
tüsi91
??????? Ne haragudj, szerintem de. Tartok is tőlük esetlgesen, ha játszunk
dande
Így helyes a árbeszéd, csak előbb rosszul idéztem. Sorry érte.

Trubisky nagyon szétesett ma. Mint mindenki más mondjuk.
több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
futás ellen még mindig jók vagyunk ettől tartott sok szurker...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
mustaine
Nem jobb a Vikings védelme, mint a miénk. A Saints valóban bitang erős.
tüsi91
Szerintem sokkal több playmaker van abban az egységben. De ez megint szőrszálhasogatás.
[/quote]??????? Ne haragudj, szerintem de. Tartok is tőlük esetlgesen, ha játszunk
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
azért az durva hogy egyelőre -4 yardot futott a bears 12 futásból.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
mustaine
Nem jobb a Vikings védelme, mint a miénk. A Saints valóban bitang erős.
[/quote]Szerintem sokkal több playmaker van abban az egységben. De ez megint szőrszálhasogatás.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
ilyen előnynél inkább futást kéne erőltetni, wentz 36 passznál jár

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
öööööööööööö
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Leírom, hogy legyen nyoma, mert eléggé frusztrál ez a meccs (is):
Marha jó csapatotok van. A labda mindkét oldalán. Számomra nagyon hajaztok a tavalyi Cowboysra. Domináns alapszakasz, aztán az első csapat, aki szembe jön kiüt titeket a playoffba. Szerintem így lesz.
tüsi91
nekünk szerintem jobb a védelmünk, és bár idén szerintem nagy a wentz hype, a DEF az aki majd nyerheti a meccseket.
Úgyhogy bízom benne hogy nincs igazad
eaglesmcnabb
Van még ebben a csoportban egy Vikings akinek nincs ennyire jó offense cserébe 3x jobb védelme.
vagy a Saints esetleg a Rams.. és ezek valszeg mind PO csapat lesz.. félreértés ne essék.. én nektek fogok szurkolni mind közül, de nem szabad elszálni
ricsiii83
Nem jobb a Vikings védelme, mint a miénk. A Saints valóban bitang erős.

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Leírom, hogy legyen nyoma, mert eléggé frusztrál ez a meccs (is):
Marha jó csapatotok van. A labda mindkét oldalán. Számomra nagyon hajaztok a tavalyi Cowboysra. Domináns alapszakasz, aztán az első csapat, aki szembe jön kiüt titeket a playoffba. Szerintem így lesz.
tüsi91
nekünk szerintem jobb a védelmünk, és bár idén szerintem nagy a wentz hype, a DEF az aki majd nyerheti a meccseket.
Úgyhogy bízom benne hogy nincs igazad
eaglesmcnabb
Van még ebben a konferenciában egy Vikings akinek nincs ennyire jó offense cserébe 3x jobb védelme.
vagy a Saints esetleg a Rams.. és ezek valszeg mind PO csapat lesz.. félreértés ne essék.. én nektek fogok szurkolni mind közül, de nem szabad elszálni
ricsiii83
ricsiii83

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Leírom, hogy legyen nyoma, mert eléggé frusztrál ez a meccs (is):
Marha jó csapatotok van. A labda mindkét oldalán. Számomra nagyon hajaztok a tavalyi Cowboysra. Domináns alapszakasz, aztán az első csapat, aki szembe jön kiüt titeket a playoffba. Szerintem így lesz.
tüsi91
nekünk szerintem jobb a védelmünk, és bár idén szerintem nagy a wentz hype, a DEF az aki majd nyerheti a meccseket.
Úgyhogy bízom benne hogy nincs igazad
eaglesmcnabb
Van még ebben a divizióba egy Vikings akinek nincs ennyire jó offense cserébe 3x jobb védelme.
vagy a Saints esetleg a Rams.. és ezek valszeg mind PO csapat lesz.. félreértés ne essék.. én nektek fogok szurkolni mind közül, de nem szabad elszálni
ricsiii83

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Leírom, hogy legyen nyoma, mert eléggé frusztrál ez a meccs (is):
Marha jó csapatotok van. A labda mindkét oldalán. Számomra nagyon hajaztok a tavalyi Cowboysra. Domináns alapszakasz, aztán az első csapat, aki szembe jön kiüt titeket a playoffba. Szerintem így lesz.
tüsi91
nekünk szerintem jobb a védelmünk, és bár idén szerintem nagy a wentz hype, a DEF az aki majd nyerheti a meccseket.
Úgyhogy bízom benne hogy nincs igazad
eaglesmcnabb
Van még ebben a csoportban egy Vikings akinek nincs ennyire jó offense cserébe 3x jobb védelme.
vagy a Saints esetleg a Rams.. és ezek valszeg mind PO csapat lesz.. félreértés ne essék.. én nektek fogok szurkolni mind közül, de nem szabad elszálni

több mint 6 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Olyan, mintha belenyugodtunk volna, hogy megvan a meccs
MirrMurr
Mert mar reg megvan?
Janek
Én a jövőre nézve nem tartom ezt egy üdvös attitűdnek, könnyen bele lehet ebbe szokni
MirrMurr
Most te tényleg a bőrömbe bújtál vagy mi van.... a rossz példa ennyire ne legyen ragadós 😉
dande
Nem vészmadárkodni akarok, mert élvezem, hogy megy a szekér (bár én csak 2006 óta robogok ezzel a szekérrel), de azt sem szeretném, ha belekényelmesednénk a mi vagyunk a verhetetlen csapat szerepbe, aztán egy pofon után meg keresgéljük magunkat
MirrMurr
Sztem a következő 2 meccs egyikén jönni is fog a pofon(lehet mindkettőn)....és talán majd pont jó időben.
Greengo
Ha jön (ne legyen így), akkor is sérülések nélkül és úgy, hogy abból aztán fel lehessen állni (háromszor lekopogva)