Philadelphia Eagles - Pittsburgh Steelers

több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Na F1, de aggasztó a 50 pontot szerzö Dallász…

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
Na jó pihit mindenkibe!
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 684
na ezért nem passzolunk középre...nem jó sajnos Pickett továbbra sem...persze nem is segíti ez a rendszer, de legutóbb is ugyanúgy aluldobta Freiermuth-ot
Klaci79
Ma nekem sem tetszik, ez a leggyengébb meccse eddig.
Szokol
Ha már fennhagyod ilyen soft prevent ellen, akkor miért nem fut többet?
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
na ezért nem passzolunk középre...nem jó sajnos Pickett továbbra sem...persze nem is segíti ez a rendszer, de legutóbb is ugyanúgy aluldobta Freiermuth-ot
Klaci79
Ma nekem sem tetszik, ez a leggyengébb meccse eddig.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 236
na én gratulálok a Philly-nek...jussanak sokáig
jó éjt
több mint 1 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
na legalább már Philly kollégák sem sírnak itt 15 pontos vezetésnél, hogy mennyire szoros 😀
Klaci79
😀

Amúgy nekem hatalmas csalódás a Steelers D#. Írtátok itt, hogy a Bills meg mi másik liga, de én azért nem érzem magunkat ennyire erősnek..A D line után akkora lyukak vannak, hogy az tényleg egy másik liga.Ne értsétek félre nem gúnyolódni szeretnék, csak nekem teljesen szokatlan ez a látvány.( ok elfogadom , hogy kulcsemberek is hiányoznak, de akkor is)
Greengo
Nincs motiváció, ott kezdődik.
Willie Parker
Na ez már lehet Tomlin hibája is.
Greengo
15 jó szezon után nem fogsz kirúgni valakit egy rossz szezon miatt...Pit-ben különösen nem
Klaci79
Nem tudhatom. Nálunk nem így mennek a dolgok. 😀 Persze nem is a kirúgására gondoltam...azt ti dobtátok fel itt nemrég. Amúgy ha jól emlékszem ez pár éve már felmerült vele kapcsolatban.

Közben Pickett is kiég ezen a meccsen teljesen.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 684
A lófasznak is van vége, már régen Trubit kéne basztatnunk
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Belepiszkált, amúgy jó passz lett volna

több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 236
na ezért nem passzolunk középre...nem jó sajnos Pickett továbbra sem...persze nem is segíti ez a rendszer, de legutóbb is ugyanúgy aluldobta Freiermuth-ot
több mint 1 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
csóri 😕
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
Sok van még hátra?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Én a mexikói nagydíj rajtjáig kitartok.
Szokol
A formation lap-et megnézem azért
Willie Parker
Nem volt elég még mára a tétnélküli részből?
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 236
ha már a WR-ek nem tudnak TD-t szerezni, mint WR-ek:
Chase Claypool is the first Steelers WR to throw a TD pass since Antonio Brown in 2014.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 684
Sok van még hátra?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Én a mexikói nagydíj rajtjáig kitartok.
Szokol
A formation lap-et megnézem azért
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
Sok van még hátra?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Én a mexikói nagydíj rajtjáig kitartok.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 684
Sok van még hátra?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
9 meccs
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Sok van még hátra?

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na Bajuszmester a pályán azèrt ez nem szèp 😊
több mint 1 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
na legalább már Philly kollégák sem sírnak itt 15 pontos vezetésnél, hogy mennyire szoros 😀
Klaci79
😀

Amúgy nekem hatalmas csalódás a Steelers D#. Írtátok itt, hogy a Bills meg mi másik liga, de én azért nem érzem magunkat ennyire erősnek..A D line után akkora lyukak vannak, hogy az tényleg egy másik liga.Ne értsétek félre nem gúnyolódni szeretnék, csak nekem teljesen szokatlan ez a látvány.( ok elfogadom , hogy kulcsemberek is hiányoznak, de akkor is)
Greengo
nálunk lyukas a sec...elbasszuk az első játékot TD, két ugyanolyan beszopott játék TD...közben szenved az O, azonnal jöhet vissza a D...és igen, egyébként annyira nem jó azért, de arra jó lenne, hogy egy jó O-val meccset lehetne nyerni.
De csak szólok, veretlenek vagytok, úgyhogy bár a játék nyilván nem tökéletes, de el kell engedni az underdogot, mert most nem azok vagytok
Klaci79
Ja ezt nem is lehet szerencsés véletlenek sorozatának hívni mint ahogy pár éve mondta azt Faragó Ricsi. (Nekem az sem volt véletlen)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 684
na legalább már Philly kollégák sem sírnak itt 15 pontos vezetésnél, hogy mennyire szoros 😀
Klaci79
😀

Amúgy nekem hatalmas csalódás a Steelers D#. Írtátok itt, hogy a Bills meg mi másik liga, de én azért nem érzem magunkat ennyire erősnek..A D line után akkora lyukak vannak, hogy az tényleg egy másik liga.Ne értsétek félre nem gúnyolódni szeretnék, csak nekem teljesen szokatlan ez a látvány.( ok elfogadom , hogy kulcsemberek is hiányoznak, de akkor is)
Greengo
Nincs motiváció, ott kezdődik.
Willie Parker
Na ez már lehet Tomlin hibája is.
Greengo
De most mit mondjon: srácok a liga top2 off-én 16 pont alatt kéne tartani. Rotálni nem tudok, szal jó eséllyel 100 snapetek lesz és 40+percig nyomjátok. Kéne def TD és labdaszerzések. Az off negatív yardot fog termelni, szóval rajtatok múlik a siker.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 236
A Royal Caribbean is inkább részvényvisszavásárlási programot csinálna az NFL-reklámok helyett 😛
Szokol
feltámadnak...mint mi fogunk 😀
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
A Royal Caribbean is inkább részvényvisszavásárlási programot csinálna az NFL-reklámok helyett 😛
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 236
na legalább már Philly kollégák sem sírnak itt 15 pontos vezetésnél, hogy mennyire szoros 😀
Klaci79
😀

Amúgy nekem hatalmas csalódás a Steelers D#. Írtátok itt, hogy a Bills meg mi másik liga, de én azért nem érzem magunkat ennyire erősnek..A D line után akkora lyukak vannak, hogy az tényleg egy másik liga.Ne értsétek félre nem gúnyolódni szeretnék, csak nekem teljesen szokatlan ez a látvány.( ok elfogadom , hogy kulcsemberek is hiányoznak, de akkor is)
Greengo
Nincs motiváció, ott kezdődik.
Willie Parker
Na ez már lehet Tomlin hibája is.
Greengo
15 jó szezon után nem fogsz kirúgni valakit egy rossz szezon miatt...Pit-ben különösen nem
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerontem ez a Philly a playoffban fog kidurranni, csak megérzés. Annyira sok minden sikerül nekik, h el nem hiszem, h ez 20 meccsen át kitart.
Willie Parker
még lehetünk csoport 3-ak is simán 😀
zsoeo
Egyébként ja, ahogy hasít a Boys meg a Giants 😊
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
Sose nyigodjunk meg, mi csinaltunk 28 pontot 7:45 alatt 2010-ben pont. Ez még csak 22 közte 😀
Eazzy
Ne idegesíts már baszki, így is kínlódunk a képernyő előtt
Willie Parker
Fu amugy ezt minden héten nézni nem kívánom senkinek…
Eazzy
Most röhögsz, de ez eddig közel sem a legrosszabb meccsünk a szezonban! 😀
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 236
Szerontem ez a Philly a playoffban fog kidurranni, csak megérzés. Annyira sok minden sikerül nekik, h el nem hiszem, h ez 20 meccsen át kitart.
Willie Parker
még lehetünk csoport 3-ak is simán 😀
zsoeo
brutális ez a csoport most...