Pittsburgh Steelers - Chicago Bears

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jobban kell játszani, ez lenne a legfontosabb.
Van 3 perc esély.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ben papa
Csak én látom hogy lefőtt a kávé neki ?
VvAlekosz
Nem csak te

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Ben papa
Csak én látom hogy lefőtt a kávé neki ?
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Vicc
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Vicc, inkább kapjunk ki

több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Jézusom! Ez botrányos! Ez már a csalás kategória ami itt ma ment 😮
több mint 2 éve
gedam 5 694
😂😂😂
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Na jó most viszont kimondom ezt a meccset elvették a bírok. Nevetséges, ilyet nem lehet megengedni mert megölik a játékot. Ezeknek a zebrákat a meccs közelébe nem szavad engedni többet

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
Szánalom, okádék ez a mai bíráskodás. Eldöntik kb a bírók a meccset egy ilyen semmivel


több mint 2 éve
gedam 5 694
😂😂😂😂😂😂😂😂
CSALÁS
több mint 2 éve
bogjosi New England Patriots 1 163
Ez mi? Atya úr isten...

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 279 — maci faszán vitézkötés
Epp azt akartam irni, hogy erre szoktak mondani: "tisztes helytallas" De ha a Steelers nem fogja megverni magat, akkor a Bears W elmarad. Es aztan meg ilyen hulye tounting fassaggal is belenyulnak a birok a meccsbe...

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
badsco Pittsburgh Steelers 317
Hat bazdmeg, kikapni sem engednek minket, pedig kurvara megerdemeltuk volna...
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Miiii???? Miiii???? Mi taunting ezen??? Takarodj!!! Takaródj

több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ben életveszély

több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Ez nem inkomplete pass ezt elejtette Ben… Loszar

több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 279 — maci faszán vitézkötés
Aztakurrrrva! 😅

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A D Vildor kivételével amúgy egész jól játszik ma a Frisco elleni borzalomhoz képest…
Tomcsik
Szélső futásokkal ugyanúgy szétszopatták a védelmet, mint a Frisco tette. Mack hiánya ebben is szembetűnő. Ebben én nem láttam előrelépést. Ami sokkal jobb volt az a belső falemberek játéka, bár a Steelers offense nem jó. A secondary továbbra is sokat hibázik.

S ilyenkor szokott a védelem pontokat feladni.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Javíthat

több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Lent volt
bcsarli
Lent, csak előtte már megmozdult a labda.
tüsi91
Meg is adták

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Lent volt
bcsarli
Lent, csak előtte már megmozdult a labda.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Lent volt

több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 279 — maci faszán vitézkötés
Momentum!

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Amugy egy Steeler szurker BB random kozephosszu passzjatekainal minden esetben promt interceptiont vizional? En siman, olyan "pontos"
RedFive
Én mindíg...

több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
A D Vildor kivételével amúgy egész jól játszik ma a Frisco elleni borzalomhoz képest…