Pittsburgh Steelers - Detroit Lions

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
11 passzolt yard...de durva
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Szép estét Mindenkinek! Miről maradtam le eddig? Rudi hasít? 😊
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Rá kellett volna menni!
bcsarli
3x ramentunk. de nem jott be. rudival ertheto ez.
gabor25
Nagy számok alapján is jött volna 😀

több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Rá kellett volna menni!
bcsarli
3x ramentunk. de nem jott be. rudival ertheto ez.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Rá kellett volna menni!

több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
en ezutan tervezem az f1 et nezni. addig nem nezek netet. nem szeretem tudni mi az eredmeny amig nem lattam.
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Érdekes kérdés, hogy a 65 yardos punt jobb-e, mint egy 40 yardos nagy hangtimemal?

Bearsben volt egy Maynard nevű punter 2000-es években. Eskü nem láttam 45 yardnál hosszabb puntot tőle, de szinte az összes fair catch lett.
tüsi91
nem tudom mennyi volt a mostani hangtime. de azt mondtak hogy a a spec team erjeink elmozdultak a savjaikbol.
gabor25
Egyszerűbb hibázni coveragben, ha 20 yardra vagy a returnertől, mikor elkapja. S leszedni egy felgyorsult embert nem könnyű.
tüsi91
mennyi volt itt a hangtime? a tobbi puntjainkhiz kepest?

nem lattam pontosan. csak a visszahordasra figyeltem.

elrontotta a rugast kicsit harvin a p?
gabor25
Gyakorlatilag felöklelték egymást a cover guy-ok, esélyük sem volt odaérni
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Érdekes kérdés, hogy a 65 yardos punt jobb-e, mint egy 40 yardos nagy hangtimemal?

Bearsben volt egy Maynard nevű punter 2000-es években. Eskü nem láttam 45 yardnál hosszabb puntot tőle, de szinte az összes fair catch lett.
tüsi91
nem tudom mennyi volt a mostani hangtime. de azt mondtak hogy a a spec team erjeink elmozdultak a savjaikbol.
gabor25
Egyszerűbb hibázni coveragben, ha 20 yardra vagy a returnertől, mikor elkapja. S leszedni egy felgyorsult embert nem könnyű.
tüsi91
mennyi volt itt a hangtime? a tobbi puntjainkhiz kepest?

nem lattam pontosan. csak a visszahordasra figyeltem.

elrontotta a rugast kicsit harvin a p?
több mint 2 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Új szabály: aki pozitív játékot hoz, megy IR-ra

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Érdekes kérdés, hogy a 65 yardos punt jobb-e, mint egy 40 yardos nagy hangtimemal?

Bearsben volt egy Maynard nevű punter 2000-es években. Eskü nem láttam 45 yardnál hosszabb puntot tőle, de szinte az összes fair catch lett.
tüsi91
nem tudom mennyi volt a mostani hangtime. de azt mondtak hogy a a spec team erjeink elmozdultak a savjaikbol.
gabor25
Egyszerűbb hibázni coveragben, ha 20 yardra vagy a returnertől, mikor elkapja. S leszedni egy felgyorsult embert nem könnyű.
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Érdekes kérdés, hogy a 65 yardos punt jobb-e, mint egy 40 yardos nagy hangtimemal?

Bearsben volt egy Maynard nevű punter 2000-es években. Eskü nem láttam 45 yardnál hosszabb puntot tőle, de szinte az összes fair catch lett.
tüsi91
nem tudom mennyi volt a mostani hangtime. de azt mondtak hogy a a spec team erjeink elmozdultak a savjaikbol. meg lehet tul nagy a tav amit futniuk kellene. pedig hozzaszokhatnanak mar.

eddig amugy a nagyobb punt jol jott nekunk. spec team amugy sem hires nalunk a tokeletessegrol. de 20 yardokat nyerni vissza az jobb a defnek. igy szerintem megeri a nagy punt.

Szerkesztette: gabor25
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
Haden kérdéses, ő is kiállta a védelemből...na csöndesre váltok, mert ezért kár volt átjönni forma 1-ről...
Klaci79
10 éve nem követem a Forma 1-et, na jó kb Rosberg kiszállása és mindenekelőtt Hamilton óta nem

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
na most van meccs. 😀
gabor25
Előrébb van a sream-je 😊
bcsarli
mar megint. fasza. 😀 mindig lemaradok. hulye youtube tv. 😀
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Érdekes kérdés, hogy a 65 yardos punt jobb-e, mint egy 40 yardos nagy hangtimemal?

Bearsben volt egy Maynard nevű punter 2000-es években. Eskü nem láttam 45 yardnál hosszabb puntot tőle, de szinte az összes fair catch lett.
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Haden megsérült?
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Haden kérdéses, ő is kiállta a védelemből...na csöndesre váltok, mert ezért kár volt átjönni forma 1-ről...
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
edmunds megint csak asszisztal. hm. lol.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
na most van meccs. 😀
gabor25
Előrébb van a sream-je 😊

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Szép volt bizony, nincs elég nagy emberünk a védelembe...a sec meg olyan gyenge, mint a harmatos lepkefing
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
na, egyenlítés.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
na most van meccs. 😀
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 871 — Steelers fan
Szép TD!
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Meccs van!
Vrij6
hol? en szenvedest latok csak. 🧐
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
Meccs van!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
apa kezdodik. meg jo hogy harvin nem torekeny alkat. es futni is tud. 😀

Szerkesztette: gabor25