Pittsburgh Steelers - Detroit Lions

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
Ez a balfasz arra a CB-re lögybölget, akinek van INT-je, biztos, ami sicher
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Rudi amúgy tud lőtt passzt dobni?
Szokol
Szerinted tud?
Willie Parker
Azt se gondoltam, hogy tud futni 30 yardot.
Szokol
Egyben 😊

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
Decemberben kell jól focizni, csak nem árt, ha novemberben nem tűnsz kreténnek!

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 871 — Steelers fan
Rudi amúgy tud lőtt passzt dobni?
Szokol
Szerinted tud?
Willie Parker
Azt se gondoltam, hogy tud futni 30 yardot.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 871 — Steelers fan
Rudi amúgy tud lőtt passzt dobni?
Szokol
mé' tud bármilyen normálisan? 😀
Klaci79
Ezek a lögybölt passzok nem annyira rosszak. Play actiont amúgy ezzel sem lehet játszatni?
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
Rudi amúgy tud lőtt passzt dobni?
Szokol
Szerinted tud?
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Rudi amúgy tud lőtt passzt dobni?
Szokol
mé' tud bármilyen normálisan? 😀
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 871 — Steelers fan
Nna ehhez a TD-hez kéne valami zene...
Spy
az afc northban egyébként nincs jó csapat. mondjuk az afc-ben sem sok, de a csoport ennyire vakon még nem volt szerintem.
gedam
Pont azon agyaltam, hogy a Cicuskák csak azért nem kapnak ki most a Northból, mert ők bye weeken vannak. Mondjuk itt még sok van, nincs ennek még vége.
Szokol
most független a játéktól, ez a steelers nem mondható erősnek. mi sem persze.
gedam
Persze, hogy nem! Szerencsével lehet 9-8, reálisan 6-7 győzelem ilyen sorsolás mellett.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Büntikkel eljuthatunk FG-ig 😊

több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 871 — Steelers fan
Rudi amúgy tud lőtt passzt dobni?
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
ez egy egyértelmű zakó volt...múlt héten is csak mázlival nyertünk...ne legyen már kétségünk, hogy ez a Steelers nem egy 6-3-as csapat sajnos....ez van...talán 2-3 év múlva, új edzőkkel QB-val, rendes fallal, stb
több mint 2 éve
gedam 5 700
Nna ehhez a TD-hez kéne valami zene...
Spy
az afc northban egyébként nincs jó csapat. mondjuk az afc-ben sem sok, de a csoport ennyire vakon még nem volt szerintem.
gedam
Pont azon agyaltam, hogy a Cicuskák csak azért nem kapnak ki most a Northból, mert ők bye weeken vannak. Mondjuk itt még sok van, nincs ennek még vége.
Szokol
most független a játéktól, ez a steelers nem mondható erősnek. mi sem persze.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
mekkora ostoba

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
Nyargalj Rudiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😊
bcsarli
Pont úgy futott, mint Forrest Gump!😃
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 871 — Steelers fan
Mi a fasz folyik itt gyerekek? 😀

A Steelers mire készült egész héten? Hogy majd Goff szétdobálja őket? 400y, 5TD? Vagy miafasz? 😀
És akkor most kapnak észbe, hogy hú bazdki, a run defet elfelejtettük átbeszélni...?
akdestroyer
Nincs run D...a két legfontosabb darabja év elején kiesett...ILB-ben nem találtunk megoldást, S poszton meg évek óta szenvedünk. Ha a nagyobb tömeget jól használják, ez van egész évben...
Klaci79
Duma. Rendszerszintű probléma van elsősorban.
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Rudi kilépett Cody White előtt? Jól láttam ?
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nyargalj Rudiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😊

több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Na ha ők futnak, akkor Rudi is 😊
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
akkor mi is futunk 😀
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 871 — Steelers fan
Nna ehhez a TD-hez kéne valami zene...
Spy
az afc northban egyébként nincs jó csapat. mondjuk az afc-ben sem sok, de a csoport ennyire vakon még nem volt szerintem.
gedam
Pont azon agyaltam, hogy a Cicuskák csak azért nem kapnak ki most a Northból, mert ők bye weeken vannak. Mondjuk itt még sok van, nincs ennek még vége.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Mi a fasz folyik itt gyerekek? 😀

A Steelers mire készült egész héten? Hogy majd Goff szétdobálja őket? 400y, 5TD? Vagy miafasz? 😀
És akkor most kapnak észbe, hogy hú bazdki, a run defet elfelejtettük átbeszélni...?
akdestroyer
Nincs run D...a két legfontosabb darabja év elején kiesett...ILB-ben nem találtunk megoldást, S poszton meg évek óta szenvedünk. Ha a nagyobb tömeget jól használják, ez van egész évben...
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Butler papa észrevehetné hogy ezek futnak 😀

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
Mi a fasz folyik itt gyerekek? 😀

A Steelers mire készült egész héten? Hogy majd Goff szétdobálja őket? 400y, 5TD? Vagy miafasz? 😀
És akkor most kapnak észbe, hogy hú bazdki, a run defet elfelejtettük átbeszélni...?
akdestroyer
Nem szoktunk készülni, mi intuícióból játszunk!
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 772 — Слава Україні! Героям слава!
Hát, ez eddig nem az AFC North hete...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 333 — maci faszán vitézkötés
Es a Lions a 26.futasban a ligaban? 93 yard atlaggal? Ez kamu????

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!