Pittsburgh Steelers - Indianapolis Colts

több mint 3 éve
Gabor81 803
Eleinte sokkal rosszabbra számítottam, de annál keserűbb ez a vereség. Minden szinten összeomlás, a zebrák meg tolják is a szekeret. Basszus így megy el a rájátszás :,(
Baba Yaga
Szerintem pedig amig Reich marad az OC, ez a Colts pontosan ennyit tud majd lerakni az asztalra. Wild card-csapat, de ennyi. Nem SB-aspirans. Ez egy fiatal, tehetseges keret, amiben abszolut ott van, hogy sokaig eljusson, de amig minden egyes idenyben legalabb 3-4 olyan veresege van, aminel Reichet kell elovenni, a siralmas felidei elemzeseit, azt, hogy 20-25 percekre egyszeruen elfelejt jatekokat hivni, hogy annyira atlatszoak a hivasai, hogy a fotelszurkolo is tudja sokszor, mi fog jonni.

Reich egy nagy koponya, jo edzo egyebkent, HC-nak sem rossz, de ezek a hibai szerintem pont abba kerulnek, hogy a Colts ne tudja elerni a nagy attorest, ne tudjon szintet lepni.
Stez
Varj akkor a mi OC nk nal is "jobb"?
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Elég régen volt sack..
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 657
Miért nem mentünk neki 4-re?
Willie Parker
1. punt volt a félidőben.
Most nem már a semmire vegye fel Berry a fizetését 😉
empty taxi
A Falcons megint ász volt!
több mint 3 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
2 minute warning és megpróbál kiszaladni, úristen. Pont most lehetett volna megpróbálni egy nagy játékot. Nagyon szétszúcstunk fejben, ez a két perc kb formalitás.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mekkora false start...remélem a reklamáló coltusos kollégák ezeket is jegyzik 😊
Klaci79
2&5nel egy 5 yardos bunti, igy mar egal? 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Eleinte sokkal rosszabbra számítottam, de annál keserűbb ez a vereség. Minden szinten összeomlás, a zebrák meg tolják is a szekeret. Basszus így megy el a rájátszás :,(
Baba Yaga
Szerintem pedig amig Reich marad az OC, ez a Colts pontosan ennyit tud majd lerakni az asztalra. Wild card-csapat, de ennyi. Nem SB-aspirans. Ez egy fiatal, tehetseges keret, amiben abszolut ott van, hogy sokaig eljusson, de amig minden egyes idenyben legalabb 3-4 olyan veresege van, aminel Reichet kell elovenni, a siralmas felidei elemzeseit, azt, hogy 20-25 percekre egyszeruen elfelejt jatekokat hivni, hogy annyira atlatszoak a hivasai, hogy a fotelszurkolo is tudja sokszor, mi fog jonni.

Reich egy nagy koponya, jo edzo egyebkent, HC-nak sem rossz, de ezek a hibai szerintem pont abba kerulnek, hogy a Colts ne tudja elerni a nagy attorest, ne tudjon szintet lepni.

több mint 3 éve
Gabor81 803
Miért nem mentünk neki 4-re?
Willie Parker
1. punt volt a félidőben.
Most nem már a semmire vegye fel Berry a fizetését 😉
empty taxi
Es ha covid listan lenne? Akkor is kapna nem? 😀

Szerkesztette: Gabor81
több mint 3 éve
Gabor81 803
A vegen mar a birok is elfaradtak a pit segitese miatt. Es hogy nem volt szoros a meccs. Most visszaterelik a meccset az eredeti medrebe.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Miért nem mentünk neki 4-re?
Willie Parker
1. punt volt a félidőben.
Most nem már a semmire vegye fel Berry a fizetését 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
mik ezek a buzi playek, komolyan mondom..
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Mekkora false start...remélem a reklamáló coltusos kollégák ezeket is jegyzik 😊
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Nem tudunk lepörgetni pár percet.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 657
Miért nem mentünk neki 4-re?
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Az a plusz fel perc amit kapott a Colts sokat jelenthet.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
Ujabb Pick lesz
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
És kimegy ez a barom, hogy megálljon az óra...
Szokol
lent volt a könyöke, de amúgy hülye játék volt
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
jön még 1 pick, most mondom 😀
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
És kimegy ez a barom, hogy megálljon az óra...
Szokol
lement...tisztán lehetett látni, hogy lent volt....csak éppen nem nekem, hanem a bírónak kell látnia...ő rosszul látta
több mint 3 éve
Gabor81 803
És kimegy ez a barom, hogy megálljon az óra...
Szokol
igy beszelte meg tomlin veluk...😀 Engednek par tdt, ha cserebe beengedjuk oket a rajatszasba.

Szerkesztette: Gabor81
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 657
Eleinte sokkal rosszabbra számítottam, de annál keserűbb ez a vereség. Minden szinten összeomlás, a zebrák meg tolják is a szekeret. Basszus így megy el a rájátszás :,(
Baba Yaga
Pedig mi mindent megtettunk kb szerintem, hogy ti nyerjetek ezt a meccset. Na jo a birok nem segitettek ebben.
Gabor81
Majd most
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
És kimegy ez a barom, hogy megálljon az óra...
több mint 3 éve
Gabor81 803
Eleinte sokkal rosszabbra számítottam, de annál keserűbb ez a vereség. Minden szinten összeomlás, a zebrák meg tolják is a szekeret. Basszus így megy el a rájátszás :,(
Baba Yaga
Pedig mi mindent megtettunk kb szerintem, hogy ti nyerjetek ezt a meccset. Na jo a birok nem segitettek ebben.
több mint 3 éve
Gabor81 803
Az a baj, hogy a Steelers egy teljes felideje ver minket hulyere teljesen alap playekkel. Az egvilagon semmit sem kell szinezniuk.
Stez
Mert nem tudunk. Azert nem szinezunk...
több mint 3 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Eleinte sokkal rosszabbra számítottam, de annál keserűbb ez a vereség. Minden szinten összeomlás, a zebrák meg tolják is a szekeret. Basszus így megy el a rájátszás :,(
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Az a baj, hogy a Steelers egy teljes felideje ver minket hulyere teljesen alap playekkel. Az egvilagon semmit sem kell szinezniuk.
Stez
mert csak egy félidőre való játékunk van...60 percet nem tudunk kitölteni