Pittsburgh Steelers - Seattle Seahawks

több mint 4 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Hihetetlen, de hosszú idő óta, ma újta kaptam egy pozitív löketet a csapattól. A zakó ellenére.
És ezt a Rudi fiúnak köszönhetem.
A egész meccsen mutatt játékával, viselkedésével engem megvett.
Ha így folytatja, így fejlödik, akkor nem tartok a BB utáni jövőtől.🙂
A védelemben viszont be kéne látni, hogy orvosolni kell a fasz húzásainkat, mert ótvar szarok ezek az emberkék.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
W!
Csak ezért nem gyújtunk fel mindent. Mert ez a meccs is b+...

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Edmunds. Mi legyen elso pickunk. Ilb. Nem. Butler inkabb megvaltoztatjuk Az egesz defer. Nincs szukseg ilb re. Erre Jon Edmunds. Harmadik kor helyett. Ket meccsel Kesobb. Butler. Nem Jo otlet a defet megvaltoztatni. Ezert Edmunds is megerte. Fszom.
gabor25
Milliószor elmondtad már, de ki a geci lett volna számunkra elérhető ott???
Rendben, hogy okoskodsz, de nem volt senki elérhető...elmondták, azt hittem megértetted te is.
Klaci79
Volt ilb. Volt trade lehetosege pont ugy mint iden. Szoval Az hogy mindent megvaltoztatunk egybember miatt nem ok. Es Meg is probaltunk felmenni. De ha nem legalabb be egy gaz embert hoztunk volna Aki a rendszerbe sem illett es tul Koran. Ennyi. Nem Kell idegeskedni. Peace.
gabor25
Volt ILB, de nem volt trade lehetőség. Ezt is elmondát...sokszor és sokan. És a föld sem lapos
Klaci79
Volt lehetoseg es nyilatkozta is Tomlin hogy fel akartak menni. Csak nem tudtak cserepartnert talalni. De akartak. Es ilb ert Az egyik top ilb ert. A fold Meg miert lapos? Minek Kell kotekedned velem mindig? Bajod van a meccsel ok be rajtam vezesd le Az idegesseged. Pittsburgh I cikkben nyilatkozta Tomlin hogy mindent megprobaltak hogy feltradeljenek.

 www.behindthesteelcurtain.com/2018/4/27/17288948/steelers-tried-to-trade-up-to-get-ilb-rashaan-evans-but-failed-2018-nfl-draft-rashaan-evans-titans

Tudom ideges vagy de ne ram legyel. Ok. Foleg be laposfold Meg egyeb kotekedesekkel.
gabor25
Nekem nem a meccsel van bajom, nem kötekedek!
De leírod, hogy Tomlin fel akart menni, de nem lehetett. Akkor mi a fasznak hozod ezt elő újra és újra, hogy miért nem mentek fel. Nem érzed az ellentmondást?!
Kurva unalmas 500adszorra.
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Majdnem elbaxtuk, de Isten Éltessen Pete Papa!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Ebben is van pozitívum, -30, utána már csak -2-->28 pontos javulás. Ha így folytatódik, akkor a SB-t 474 ponttal nyerjük.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646
Grat a Seahawksnak, neki a meccs nagyobb részében volt tervük
több mint 4 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Na akkor jövő héten 3-al fogunk nyerni
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Baszod, pedig ez de rossz hívás volt. Na mindegy, grat.
több mint 4 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Van pozitívum azért ebben a mai meccsben a jövőt tekintve.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Bennel mi tortent?
diverdoc
Visszavonult!
több mint 4 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Ennek a fasz Butlernek nem szóltak, hogy Wilson tud futni?
Érthetetlen...
Klaci79
Tudta, csak kiment a fejéböl.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Ennyi gratulálok!
Korábban kellett volna a BB csere és Moncrief kitakarítása a csapatból
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646
Bennel mi tortent?
diverdoc
Berozsdásodott
több mint 4 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Itt a vége, fuss el véle
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Rudi vajon mennyit gyakorolta a 2 minute drive-ot TD-ig az első csapattal?
Szokol
Szerinted nem mennek neki 4-re?
Fast Willie
Én rúgtam volna...
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Rudi vajon mennyit gyakorolta a 2 minute drive-ot TD-ig az első csapattal?
Szokol
Szerinted nem mennek neki 4-re?
Fast Willie
Nekimennek...szökőéve nem láttam, hogy meg tudjuk állítani az ellenfelet 4&1-nél..pláne egy ilyen QB
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Bennel mi tortent?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Edmunds. Mi legyen elso pickunk. Ilb. Nem. Butler inkabb megvaltoztatjuk Az egesz defer. Nincs szukseg ilb re. Erre Jon Edmunds. Harmadik kor helyett. Ket meccsel Kesobb. Butler. Nem Jo otlet a defet megvaltoztatni. Ezert Edmunds is megerte. Fszom.
gabor25
Milliószor elmondtad már, de ki a geci lett volna számunkra elérhető ott???
Rendben, hogy okoskodsz, de nem volt senki elérhető...elmondták, azt hittem megértetted te is.
Klaci79
Volt ilb. Volt trade lehetosege pont ugy mint iden. Szoval Az hogy mindent megvaltoztatunk egybember miatt nem ok. Es Meg is probaltunk felmenni. De ha nem legalabb ne egy gaz embert hoztunk volna. Aki a rendszerbe sem illett es tul Koran. Ennyi. Nem Kell idegeskedni. Peace. Iden sem lenne bush ha csak siman huzunk.
gabor25
A dallasi srácon kívül, van még valaki, aki kezdő lett a tavalyi ilb első körös húzásokból?
Nem követem.
Ha nincs, akkor baszhattuk volna a cserét is, plusz mínuszba lennénk egy első körrel minimum.
Abban viszont egyetértünk, hogy balfaszság volt ez edmuns fiúcska.
De ez van.
És lement már egy teljes szezon, egy idei draft, ahol megtették, amit kifogásolsz.
Szerintem le kéne már zárnod ezt a storyt és bízzunk benne, hogy a bush fiúcska megoldja.a posztot.🙂🙂🙂
zidane99
Ebben már tavaly egyetértettünk...de mondjuk ez igaz volt évekkel ezelőtt Burns esetében is...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646
Rudi vajon mennyit gyakorolta a 2 minute drive-ot TD-ig az első csapattal?
Szokol
Szerinted nem mennek neki 4-re?
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
3 perce nezem, ugy tunik Wilson tartja a csapatot


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 199
Egy igazi Butler csak a passzra készül.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Rudi vajon mennyit gyakorolta a 2 minute drive-ot TD-ig az első csapattal?
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Ennek a fasz Butlernek nem szóltak, hogy Wilson tud futni?
Érthetetlen...
több mint 4 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
...és el tudtuk kúrni. Jaj, de meglepődtem
több mint 4 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
2&18ál Penny-nek, nice..