Seattle Seahawks - Detroit Lions

több mint 7 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
van yt stream, ne ügyetlenkedjetek

 www.youtube.com/watch?v=0T-Ye12pkfA
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mondjuk az vicces, hogy az egyik csapatra mindent dobnak, a másikra semmit.

Nem ezen múlik a meccs, csak megmosolygtató.
gabokocka
Kibaszott frusztráló lehet a pályán.
A sérült Lions játékosok is lázadoznak twitteren.
Szeptemberre elfelejti mindenki.
Bazzani
no offense, egyet is értek, de mégis mit vársz? Minden drukker tűzze ki a profiljára, hogy de tudjuk, hogy a bírók a lions ellen vannak feliratot? Igen ellenetek vannak de ez ellen ugyan úgy nem tehetek én mint ahogy te vagy azok a szerencsétlenek akik ezt nem veszik észre.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Mr.Breaker 1 870
Az egészben a legrosszabb,hogy a Lionson kb nem látni azt,hogy ők ezt meg akarják nyerni. Kijöttek,fociznak egy kicsit,de nem hitték el ők maguk sem,hogy ez a meccs nyerhető és ezt az egészet Caldwell "csak ne veszítsük el" hozzáállása nem sokat segített.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk az vicces, hogy az egyik csapatra mindent dobnak, a másikra semmit.

Nem ezen múlik a meccs, csak megmosolygtató.
gabokocka
Kibaszott frusztráló lehet a pályán.
A sérült Lions játékosok is lázadoznak twitteren.
Szeptemberre elfelejti mindenki.

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 747 — Keep pounding
Mondjuk az vicces, hogy az egyik csapatra mindent dobnak, a másikra semmit.

Nem ezen múlik a meccs, csak megmosolygtató.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ennél gyengébben felkészített Lionst nagyon régen láttam.
Bazzani
Kecsegtető volt az odsz, de hát úgyis csak telefonszámlára vagy kajára vertem volna el azt a tizest... Bassza meg!


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Valaki adhatna egy kis fluimucilt a stúdióban a hátérben köhögö barátunknak. 😀
Mr.Breaker
de miért?
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ennél gyengébben felkészített Lionst nagyon régen láttam.

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 376
Gyula akar közben már sokadjára megfulladni a háttérben sikertelenül?
alatriste
Talán szurkolsz neki?
több mint 7 éve
Mr.Breaker 1 870
Valaki adhatna egy kis fluimucilt a stúdióban a háttérben köhögö barátunknak. 😀

Szerkesztette: Mr.Breaker
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Gyula akar közben már sokadjára megfulladni a háttérben sikertelenül?
alatriste
Sanyi is elég rossz állapotban volt már a múltkor, átragadt Gyulára is.

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Gyula akar közben már sokadjára megfulladni a háttérben sikertelenül?


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Feladtuk a meccset.
Bazzani
Ket birtoklas, egy hawks 3&out utan meg boven meg lehet a ket drive onside nelkul is.
undisputedly
Ahham.

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Annak örülök, hogy ellenünk korrekt volt a spori munka szerintem, de a mai meccsen jön a prognosztizálhaót félrebíráskodás.
Ezeken túl a mutatott játék alapján jobnak tűnik a hawks de a mi lett volna, ha - ból lehetne 1-2 történetet alkotni.
Pedig igazán kieshetne a Hawks. Remélem Stafford a semmiből valahogy elő tud lépni.
alatriste
Van annak egy kis baja, amikor gb drukker beszel biraskodasrol 😊
undisputedly
báj ide vagy oda, azért mindentől függetlenül, az első mondattal nehéz lenne vitatkozni.😊
gamerkr
Ha a mai meccsrol van szo igen, de hogy ellenetek korrekt lenne a biraskodas... 😊
undisputedly
A 17. heti DET-GB-re vonatkozott a kijelentés. Abba a meccsbe nehéz lett volna belekötni. A GB-DET meccsek történetében viszont volt olyan, mikor a maihoz hasonlóan a mi javunkra jöttek az ítéletek. Tudjuk mi (többségünk), a Lions fanok is. De most nem ez volt a kérdés.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
Annak örülök, hogy ellenünk korrekt volt a spori munka szerintem, de a mai meccsen jön a prognosztizálhaót félrebíráskodás.
Ezeken túl a mutatott játék alapján jobnak tűnik a hawks de a mi lett volna, ha - ból lehetne 1-2 történetet alkotni.
Pedig igazán kieshetne a Hawks. Remélem Stafford a semmiből valahogy elő tud lépni.
alatriste
Van annak egy kis baja, amikor gb drukker beszel biraskodasrol 😊
undisputedly
jaaaj mert a SEA-t főleg Seattle-ben úúúúúgy utálják a zebrák.... a tavalyi SEA-DET-en nem azért nyert a SEA mert a bíró nem tudta a szabályt ?
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Feladtuk a meccset.
Bazzani
Ket birtoklas, egy hawks 3&out utan meg boven meg lehet a ket drive onside nelkul is.
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
nagyon kellene egy TO, de nem ilyen.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Feladtuk a meccset.

több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Annak örülök, hogy ellenünk korrekt volt a spori munka szerintem, de a mai meccsen jön a prognosztizálhaót félrebíráskodás.
Ezeken túl a mutatott játék alapján jobnak tűnik a hawks de a mi lett volna, ha - ból lehetne 1-2 történetet alkotni.
Pedig igazán kieshetne a Hawks. Remélem Stafford a semmiből valahogy elő tud lépni.
alatriste
Van annak egy kis baja, amikor gb drukker beszel biraskodasrol 😊
undisputedly
báj ide vagy oda, azért mindentől függetlenül, az első mondattal nehéz lenne vitatkozni.😊
gamerkr
Ha a mai meccsrol van szo igen, de hogy ellenetek korrekt lenne a biraskodas... 😊
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Annak örülök, hogy ellenünk korrekt volt a spori munka szerintem, de a mai meccsen jön a prognosztizálhaót félrebíráskodás.
Ezeken túl a mutatott játék alapján jobnak tűnik a hawks de a mi lett volna, ha - ból lehetne 1-2 történetet alkotni.
Pedig igazán kieshetne a Hawks. Remélem Stafford a semmiből valahogy elő tud lépni.
alatriste
Van annak egy kis baja, amikor gb drukker beszel biraskodasrol 😊
undisputedly
báj ide vagy oda, azért mindentől függetlenül, az első mondattal nehéz lenne vitatkozni.😊

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Annak örülök, hogy ellenünk korrekt volt a spori munka szerintem, de a mai meccsen jön a prognosztizálhaót félrebíráskodás.
Ezeken túl a mutatott játék alapján jobnak tűnik a hawks de a mi lett volna, ha - ból lehetne 1-2 történetet alkotni.
Pedig igazán kieshetne a Hawks. Remélem Stafford a semmiből valahogy elő tud lépni.
alatriste
Van annak egy kis baja, amikor gb drukker beszel biraskodasrol 😊
undisputedly
valóban meg vagyok kicsit fázva köszönöm a figyelmességet 😊


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Annak örülök, hogy ellenünk korrekt volt a spori munka szerintem, de a mai meccsen jön a prognosztizálhaót félrebíráskodás.
Ezeken túl a mutatott játék alapján jobnak tűnik a hawks de a mi lett volna, ha - ból lehetne 1-2 történetet alkotni.
Pedig igazán kieshetne a Hawks. Remélem Stafford a semmiből valahogy elő tud lépni.
alatriste
Van annak egy kis baja, amikor gb drukker beszel biraskodasrol 😊
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Legalább adott a téma a Lions csoportban az elkovetkezendo szezonig
JustoVillar
Természetesen jogtalanul!
Bazzani
Nem jogtalanul. De a Lions is sokat tesz ezért az idióta felesleges agressziójaval. Amennyire a megyei focis tapasztalataim alapján meg tudtam ítélni mindig a balhezo csapat ellen fújnak
JustoVillar
Húbaszdmeg. Ezen felnevettem.
Bazzani
Legalább egy kis örömet okoztam neked, a kommentjeid alapján sok nem akad 😕
JustoVillar
Hát ha a hatalmas butaság és az örömokozás ugyanaz akkor ok.

Amúgy valóban semmi örömöm nincs ebben a csapatban.

több mint 7 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Halacska viszont egyértelmű cut a szezon végén. Szörnyű ez az idei produktum...
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Na, ennek a meccsnek is annyi.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Legalább adott a téma a Lions csoportban az elkovetkezendo szezonig
JustoVillar
Természetesen jogtalanul!
Bazzani
Nem jogtalanul. De a Lions is sokat tesz ezért az idióta felesleges agressziójaval. Amennyire a megyei focis tapasztalataim alapján meg tudtam ítélni mindig a balhezo csapat ellen fújnak
JustoVillar
Húbaszdmeg. Ezen felnevettem.
Bazzani
Legalább egy kis örömet okoztam neked, a kommentjeid alapján sok nem akad 😕

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats