SUPER BOWL LII

3 feliratkozó

több mint 6 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
 scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/27540173_1821917091188304_399378106885285765_n.jpg?oh=aa75507bbde2ea1f43bfd8cf96903f90&oe=5B218DA2

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Foles vajon marad a csapatnál?
Cypress
Na ja , kirakod a SB MVP-t? 😀
LanceVance
Azt mondod, inkább Wentz megy Clevelandbe?
Kampman
Nem tudo, vajon Wentz ugyanígy bírta volna a nyomást? Más sosem derül ki, mindenesetre nem lennék most a GM helyében. Wentz tolta be a csapatot a PO-ba, de azért Foles kaparta ki a tutit.
Cypress
Majd jovőre kiderul.
Janek
En is ezen agyaltam, hogy lehet jobb hogy foles jatszott mar igy utolag. Mert wentz lehet besokalt volna... Jogosan persze... Es hanyan temettek folest is, koztuk en sem gondoltam hogy brady ellen eselye lesz. ES voala...
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Foles vajon marad a csapatnál?
Cypress
Na ja , kirakod a SB MVP-t? 😀
LanceVance
Azt mondod, inkább Wentz megy Clevelandbe?
Kampman
Nem tudo, vajon Wentz ugyanígy bírta volna a nyomást? Más sosem derül ki, mindenesetre nem lennék most a GM helyében. Wentz tolta be a csapatot a PO-ba, de azért Foles kaparta ki a tutit.
Cypress
Majd jovőre kiderul.

több mint 6 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
1 punt 1 int 1 fumble, hát ez kurva gyenge meccs volt. Nem szurkoltam egyik csapatnak se, botrány volt mind a két védelem. A legenda Brady meg nem tud megnyerni egy offense csatát?
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Jeff Fisher vajon mennyire fogja magát vállon veregetni Foles miatt?
iktriad
Bajusz a Pintér Attilai filozófiai iskolához tartozik, azaz az évekkel későbbi sikerekben is meglátja a maga részét.
Kampman
Ez a győzelem teljesen egyértelműen Chip Kellyt igazolja
bergerdani
o hogy is?
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Brédi egy lúzer, van három elvesztett SB-ja 😊
bcsarli
barcsak en lennek ilyen luzer.... : ) vagy akarcsak a fele...

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Jeff Fisher vajon mennyire fogja magát vállon veregetni Foles miatt?
iktriad
Bajusz a Pintér Attilai filozófiai iskolához tartozik, azaz az évekkel későbbi sikerekben is meglátja a maga részét.
Kampman
Ez a győzelem teljesen egyértelműen Chip Kellyt igazolja

Mindig jövőre
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
mindjart mondjak hogy elneztuk.. bocsi a ne nyert...na jo nem...
gabistar
Honnan is ismerős ez nekem... hmmm
 www.youtube.com/watch?v=4qcZP4GKxyI
Cypress
 www.voanews.com/a/runner-up-accidentally-named-winner-in-miss-universe-mixup/3111587.html bocsi ez volt az nem az elozo... Megkoronaztak a masodik helyezett csajt. Majd levettek rola a koronat. De azt hittem mivel vicces ficko volt a musorvezeto... Ez valami poen.. De nem az volt.. Korona le a fejrol aztan fel a masik csajra... Egyiknek sem volt oszinte a mosolya... : )

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Brédi egy lúzer, van három elvesztett SB-ja 😊

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tul sok a hiba. Eleve 2 pont bennmaradt es a jatek kepe alapjan sima x vagy minimalis vezetes is lehetne.
Imitheking
Hát... ez azért erős. Szerintem simán jobb volt első félidőben az Eagles. Főleg a playhívások terén. De egy meccs 4 negyedből áll.
Toto21
Lehetne ikszes meccs, ha Amendola passza kicsit pontosabb, ha 26-ról nem rontunk, ha 53 yardról megpróbáljuk 4. helyett. Tényleg sok a hiba. Na de hátha letudtuk az összeset
Wyatt
Eddig állja a sarat a PHI. Jobbak is meg nem engedtek nagy játékot. Ha ezt birják végig akkor jevés lesz a Pats. Bradyt ütik, pontatlan volt többször is....
Kájzerszóze
Igen, sajnos vannak pontatlanságok, sok is. Arra nem raktam volna viszont sokat, hogy 276 yardot passzolunk az első felesben, és lehetett volna ez bőven 300 felett is.
Wyatt
Akkor már csak 23 yard kell Brady-nek a 10000 post season yard-ig!
Toto21
Ez sovány vigasz. Egy zsenit láttunk. Ennyi volt. ...
Kájzerszóze
Tőle szerintem annál többet nem lehet kérni, hogy a szezon során egy top 5-ös védelem ellen dobjon 505 yardot és 3 TD-t, és úgy menjen a támadósorral, ahogy megtette. Jó, az elkapást megcsinálhatta volna 😀

Én remélem, nem ez volt az utolsó dal, ha úgy tud játszani, ahogy ma, akkor szerintem a következő szezonban is van esély

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
Tul sok a hiba. Eleve 2 pont bennmaradt es a jatek kepe alapjan sima x vagy minimalis vezetes is lehetne.
Imitheking
Hát... ez azért erős. Szerintem simán jobb volt első félidőben az Eagles. Főleg a playhívások terén. De egy meccs 4 negyedből áll.
Toto21
Lehetne ikszes meccs, ha Amendola passza kicsit pontosabb, ha 26-ról nem rontunk, ha 53 yardról megpróbáljuk 4. helyett. Tényleg sok a hiba. Na de hátha letudtuk az összeset
Wyatt
Eddig állja a sarat a PHI. Jobbak is meg nem engedtek nagy játékot. Ha ezt birják végig akkor jevés lesz a Pats. Bradyt ütik, pontatlan volt többször is....
Kájzerszóze
Igen, sajnos vannak pontatlanságok, sok is. Arra nem raktam volna viszont sokat, hogy 276 yardot passzolunk az első felesben, és lehetett volna ez bőven 300 felett is.
Wyatt
Akkor már csak 23 yard kell Brady-nek a 10000 post season yard-ig!
Toto21
Ez sovány vigasz. Egy zsenit láttunk. Ennyi volt. ...



több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 859
Sanyáékat pörgette a kóla

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 652
Jó sokára lesz újra eredménykövető.
Izgalmas offseasont mindenkinek!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Baskát hogy leoltották, amikor az idei szezon legkényesebb kérdését kezdte el feszegetni...😮
Cypress
???
Kampman
Hogy rendbe kellene végre tenni, hogy mi számít elkapásnak és mi nem, és egyáltalán mivel lehet pontot szerezni...
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Jeff Fisher vajon mennyire fogja magát vállon veregetni Foles miatt?
iktriad
Bajusz a Pintér Attilai filozófiai iskolához tartozik, azaz az évekkel későbbi sikerekben is meglátja a maga részét.
Kampman
hm Bajusznak nincs annyi ujja

több mint 6 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Mindenkinek kellemes hétfőt, jó pihenést. Nagyon állat volt az idei SB, köszi mindenkinek. Szeptemberben veletek ugyanitt, addig pedig izgalmas draftot. 😮 Peace!
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Wow, 2200 körüli hsz...keményen nyomtuk 😀 De volt is esemény...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Baskát hogy leoltották, amikor az idei szezon legkényesebb kérdését kezdte el feszegetni...😮
Cypress
???
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Jó reggelt, jövőre ugyanekkor, ugyanitt a Packers-Raiders döntőn.
több mint 6 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Baskát hogy leoltották, amikor az idei szezon legkényesebb kérdését kezdte el feszegetni...😮
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Jeff Fisher vajon mennyire fogja magát vállon veregetni Foles miatt?
iktriad
Bajusz a Pintér Attilai filozófiai iskolához tartozik, azaz az évekkel későbbi sikerekben is meglátja a maga részét.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Jeff Fisher vajon mennyire fogja magát vállon veregetni Foles miatt?
iktriad
Már ő is be van baszva 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jeff Fisher vajon mennyire fogja magát vállon veregetni Foles miatt?
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Carson Wentz SB Győztes!!!!!
iktriad
Na ezt még te sem gondoltad volna 😀
Chargers LT
Kb annyira volt valószínű, mint hogy Bortles AFC döntőn kezd és nem adja el a labdát.
több mint 6 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Foles vajon marad a csapatnál?
Cypress
Na ja , kirakod a SB MVP-t? 😀
LanceVance
Azt mondod, inkább Wentz megy Clevelandbe?
Kampman
Nem tudo, vajon Wentz ugyanígy bírta volna a nyomást? Más sosem derül ki, mindenesetre nem lennék most a GM helyében. Wentz tolta be a csapatot a PO-ba, de azért Foles kaparta ki a tutit.