Tampa Bay Buccaneers - Minnesota Vikings

1 feliratkozó

több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hány fehér van a Walter Payton nominee-k között? Kelce-t láttam, de rajta kívül? Olyan "BLM by NFL" feelingje van a dolognak.
Burkus
Ez simán abból is adódhat, hogy azért a játékosok nagyrészt feketék
Chargers LT
Nekem az volt a benyomásom, hogy ez inkább a csapatvezetés döntésének kérdése, kevésbé ténylegesen az adott játékos teljesítménye. (Hogy ki lesz éppen a csapat szociálisan érzékeny arca, ) Persze ez nyilván nem igaz minden esetre - l. Watt -.
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Ez is egy értelmetlen screen játék volt
Ezt a baromságot az edzők egymástól lesik el

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
Emlékszik valaki: mikor kezdődött ez a drive?
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
A negyedik kísérlet bírói kézjelzése meg egyenesen a BLM mozgalom propagálása!!4!44!!!négy!
batyu
Sorosnak üzent!
több mint 3 éve
batyu New England Patriots 630
A negyedik kísérlet bírói kézjelzése meg egyenesen a BLM mozgalom propagálása!!4!44!!!négy!

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Hány fehér van a Walter Payton nominee-k között? Kelce-t láttam, de rajta kívül? Olyan "BLM by NFL" feelingje van a dolognak.
Burkus
Ez simán abból is adódhat, hogy azért a játékosok nagyrészt feketék

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hány fehér van a Walter Payton nominee-k között? Kelce-t láttam, de rajta kívül? Olyan "BLM by NFL" feelingje van a dolognak.
több mint 3 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Ez egy olyan drive volt amitől tartottam a meccs előtt. Persze ha ütközni nem lehet akkor a szerelés is olyan lesz amilyen....

több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
McCoy ennyi idősen mennyivel jobban fut mint J2

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Szép catch

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
Most, hogy átkattintottam a RedZone-ra, látom: kereken 1 perccel csúszik a stream.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
Közben a CHI megtáltosodott.
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nagyon lejt a hazai pálya.
Burkus
ez már nem hazai pálya...ez már annél is több
red5
Mintha Bostonban játszanának, mi?! 🤣😅😛
Chargers LT
Ezt betudom a harmatgyenge Pats elleni blowout otthoni vereség miatti frusztrációnak 😀
több mint 3 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Az egészen onnan indult, hogy a Tampa félpályánál, amikor 1 mp volt hátra, nem az öltöző felé vette az irányt. Szeretem ezt a mentalitást.
nagylaza
Nekünk kellett volna lepörgetni az órát. Mi innen tudjuk hogy ez lesz a vége, ott Kubiak-ék még nem értették meg hogy ez nekünk nem megy, csak tetézzük a bajt. Ráadásul a Tampa kezd a második félidőben.
vsanyi132
Bocs, de nektek nem az órát kellett volna pörgetni, hanem végigvinni a drive-ot (az ismert okok miatt nem FG-ig, hanem TD-ig).
nagylaza
Igazad van, de tudjuk hogy Kirk ilyenkor inkább dob pick6-et mint td-t. Ezért inkább mégis legpörgetném... Szerencsétlen egy brigád ez, főleg idén, a második félidő már sima lesz oda.

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
Az egészen onnan indult, hogy a Tampa félpályánál, amikor 1 mp volt hátra, nem az öltöző felé vette az irányt. Szeretem ezt a mentalitást.
nagylaza
Nekünk kellett volna lepörgetni az órát. Mi innen tudjuk hogy ez lesz a vége, ott Kubiak-ék még nem értették meg hogy ez nekünk nem megy, csak tetézzük a bajt. Ráadásul a Tampa kezd a második félidőben.
vsanyi132
Bocs, de nektek nem az órát kellett volna pörgetni, hanem végigvinni a drive-ot (az ismert okok miatt nem FG-ig, hanem TD-ig).
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 836
Hát ha ezt a csávót nem vágjak ki holnap...akkor fotói vannak a tulajról meg néhány lóról intim viszonyban 😊 mellékesen ő a Fantasy rúgóm szóval nem esik jól amit csinál.
MC12
Milyen megfontolásból esett rá a választásod?
nagylaza
Először Zuerlein volt, de finoman szólva is szarul kezdte az idényt így 5-6 forduló után kidobtam, aztán jött valaki a fennmaradt rosterről de ő se volt jó, és amikor a Minnesota elkezdett nyeregetni felszedtem őt - jobb híján. Ha tud stabilan 8-10 pontot az jó. Amúgy idáig ez szódával elment, 7-4-10-7 pont volt a mutató. Nem rajta megy el a Fantasym de azért na.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Bailey-ről akartam megemlékezni én is, de a zebrák gyorsan nyomatékosították, hogy mindegy. Itt ma hazai győzelem lesz, bárki bármit csinál.
Ennek ellenére ez a kicker kérdés már megint kísért. Hihetetlen, hogy nálunk minden rúgó elromlik.
CharlieF
Remélem gyalog megy haza...

több mint 3 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Bailey-ről akartam megemlékezni én is, de a zebrák gyorsan nyomatékosították, hogy mindegy. Itt ma hazai győzelem lesz, bárki bármit csinál.
Ennek ellenére ez a kicker kérdés már megint kísért. Hihetetlen, hogy nálunk minden rúgó elromlik.
több mint 3 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Az egészen onnan indult, hogy a Tampa félpályánál, amikor 1 mp volt hátra, nem az öltöző felé vette az irányt. Szeretem ezt a mentalitást.
nagylaza
Nekünk kellett volna lepörgetni az órát. Mi innen tudjuk hogy ez lesz a vége, ott Kubiak-ék még nem értették meg hogy ez nekünk nem megy, csak tetézzük a bajt. Ráadásul a Tampa kezd a második félidőben.

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Nagyon lejt a hazai pálya.
Burkus
ez már nem hazai pálya...ez már annél is több
red5
Mintha Bostonban játszanának, mi?! 🤣😅😛

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
Az egészen onnan indult, hogy a Tampa félpályánál, amikor 1 mp volt hátra, nem az öltöző felé vette az irányt. Szeretem ezt a mentalitást.
több mint 3 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Érdemes kijönni a 2. félidőre?

Nagyon szépen köszönjük Dan Bailey, hogy ennek a nagyon jól álló csapatodnak, aki elvileg matematikailag még esélyes volt a PO-ra és nem játszik az Offense rosszul..
Tehát ennek a csapatnak intézed el a sorsát...
Mennyit fizettek neked??

Ez ami a hail marynel volt...

Hihetetlen
több mint 3 éve
red5 New England Patriots 521
Nagyon lejt a hazai pálya.
Burkus
ez már nem hazai pálya...ez már annél is több

őlég vót
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Ilyet se láttam még

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nagyon lejt a hazai pálya.