Tampa Bay Buccaneers - Minnesota Vikings

1 feliratkozó

több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Bradynek annyi yardja van mint Newtonnak 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Hihetetlen Bailey... Mi az Istent csinál??
több mint 3 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Bailey-vel baj van..... múlt héten 2 extrát hagyott ki, és ott folytatja ahol abbahagyta.

több mint 3 éve
Olinho18 Minnesota Vikings 68
Bailey kezdhet izzadni...
több mint 3 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Ellenünk is kb. így kezdték. Aztán csúnya vége lett. (Mármint a GB szempontjából.)
nagylaza
Ettől tartok, ezért vagyok nagyon csendben 😊
vsanyi132
71 yardot futottak eddig a Vikingek a ligaelső futásvédelem ellen...
Burkus
Igen, eddig tetszik amit látok, Brady a partvonal mellett, ha hosszú drive-okkal lent tudnánk tartani és td-vel befejezni a drive-okat akkor akár....

több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mintha a mi védelmünket látnám, úgy pattantak le a védők a futóról. Legalább két mistackle volt a TD futásnál.
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ellenünk is kb. így kezdték. Aztán csúnya vége lett. (Mármint a GB szempontjából.)
nagylaza
Ettől tartok, ezért vagyok nagyon csendben 😊
vsanyi132
71 yardot futottak eddig a Vikingek a ligaelső futásvédelem ellen...
több mint 3 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Ellenünk is kb. így kezdték. Aztán csúnya vége lett. (Mármint a GB szempontjából.)
nagylaza
Ettől tartok, ezért vagyok nagyon csendben 😊

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Rem gyenge volt ez az elso drajv a Tampatol, ami azert fontos, mert az elso drajv kb. mindig elore felprogramozott.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
Ellenünk is kb. így kezdték. Aztán csúnya vége lett. (Mármint a GB szempontjából.)
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Hát Ő ez a Bucs harmat gyenge... Nem tudom mi a f.szt csináltak a bye-on

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Bucs megint vagy még mindig szoporolleren van...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
8 yard futás, 3&3 -> 20yardos passz kísérlet. Jó volt a bye, sokat fejlődött a Tampa O

több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Jesszus Tommy, de rossz passz volt Szerencse, hogy az utolsó SB-on nem ilyet dobtál Gronknak.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
Csak én vagyok annyira mazochista, hogy két olyan csapat meccsét nézem, amelyik egyaránt legyőzte idén a GB-t?
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
19:00, streamek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal