Washington Redskins - Philadelphia Eagles

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na, nem tom ki áll be LT-nek, de nagy ziccer lesz Graham előtt

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
linket valaki? elszállt a sport2-s...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cox elit. 😀Greengo
Biztos nyomott egy kis kokszot a 4. negyed előtt.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
RGIII nagyon szeretne jövőre is Subway reklámarc lenni. 😀
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Cox elit. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
amúgy úgy "sírnak" most az Eagles fanok, mintha vége lenne a meccsnek. 10 pont 1 negyed? vagy csak azért nem izgulok ilyen szitukban, mert nálunk Bandi a QB?Borbinho
Nem tudom mennyi Eagles-meccset láttál az első 12-ből, de ha legalább 2-3-at, akkor tudnád miért "sírunk".Hulkeinstein
Colts ellenit meg a két Cowboyst láttam, egyszer örültem csak :\ (Cowboysnak szurkolok)Borbinho
Na a szezon első 12 meccsén 1-2 meccset kivéve végig úgy játszottunk, mint az első Cowboys elleni meccsen. Ehhez képest amikor al egfontosabb lenne, akkor jön ez. Remélem így már érthető.Hulkeinstein
nézd meg a szezon első 5 meccsét illetve az utolsó 3 hetit és megérted a SÍRÁS okát.. Illetve nézd meg a keretet mennyire underrrated pl a D-line pl és meg fogod érteni ebben a csapatban sokkal több van mint amit csinálunkzsoeo
reménykedtem senki nem fog felakadni a "sírnak"-on, azért ment az idézőjel.
A CCC miatt amúgy is imádom a front 7-t, nem kell bemutatni 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
kezdjük el
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Tud ez párkij sracJanek
harmadolni kell a fizetését, mint Crosbynak, utána perfekt lesz, meglátjátokKampman
vet min-t nehéz lenne
több mint 9 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
amúgy úgy "sírnak" most az Eagles fanok, mintha vége lenne a meccsnek. 10 pont 1 negyed? vagy csak azért nem izgulok ilyen szitukban, mert nálunk Bandi a QB?Borbinho
Nem tudom mennyi Eagles-meccset láttál az első 12-ből, de ha legalább 2-3-at, akkor tudnád miért "sírunk".Hulkeinstein
Colts ellenit meg a két Cowboyst láttam, egyszer örültem csak :\ (Cowboysnak szurkolok)Borbinho
Na a szezon első 12 meccsén 1-2 meccset kivéve végig úgy játszottunk, mint az első Cowboys elleni meccsen. Ehhez képest amikor al egfontosabb lenne, akkor jön ez. Remélem így már érthető.Hulkeinstein
nézd meg a szezon első 5 meccsét illetve az utolsó 3 hetit és megérted a SÍRÁS okát.. Illetve nézd meg a keretet mennyire underrrated pl a D-line pl és meg fogod érteni ebben a csapatban sokkal több van mint amit csinálunk
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 419
Tud ez párkij sracJanek
harmadolni kell a fizetését, mint Crosbynak, utána perfekt lesz, meglátjátok
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
szép! akkor most nyerni szeretnénk?zsoeo
Nem, mindenki Xre fogadott. Még McNabb is!
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Tud ez párkij srac

több mint 9 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
szép! akkor most nyerni szeretnénk?
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
erről beszéltem 10:27 hátra, 3 pont a hátrány.
bánhatják a 2 missed fg-t

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
amúgy úgy "sírnak" most az Eagles fanok, mintha vége lenne a meccsnek. 10 pont 1 negyed? vagy csak azért nem izgulok ilyen szitukban, mert nálunk Bandi a QB?Borbinho
Nem tudom mennyi Eagles-meccset láttál az első 12-ből, de ha legalább 2-3-at, akkor tudnád miért "sírunk".Hulkeinstein
Colts ellenit meg a két Cowboyst láttam, egyszer örültem csak :\ (Cowboysnak szurkolok)Borbinho
Na a szezon első 12 meccsén 1-2 meccset kivéve végig úgy játszottunk, mint az első Cowboys elleni meccsen. Ehhez képest amikor al egfontosabb lenne, akkor jön ez. Remélem így már érthető.
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Sanchez pick?ThundersNFL
Szép jinx.iktriad
A legnagyobb Mestertől tanultam 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
amúgy úgy "sírnak" most az Eagles fanok, mintha vége lenne a meccsnek. 10 pont 1 negyed? vagy csak azért nem izgulok ilyen szitukban, mert nálunk Bandi a QB?Borbinho
nem kell a nagy mellény, a mi csoportunkat lehet behúzták volna.Höri
Mondjuk ahogy ellenünk játszottak az 1. félidőben, nem biztos. 😀😀iktriad
Ott nem mi voltunk a szarok, hanem Hurns oktatottHighlander
Meg Henne. 😀😀
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
COOOOOOOOOOP ! Ez az...Most kell a jó D# . 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez az!!!!! Csak az a baj, hogy vagy megint feldobják CW-re vagy BF-re és vége vagy szétfutnak
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sanchez pick?ThundersNFL
not today

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sanchez pick?ThundersNFL
Szép jinx.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Sanchezre lehet ma a legkevesebb rossz szót szólni. Gyönyörű passz,

több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
amúgy úgy "sírnak" most az Eagles fanok, mintha vége lenne a meccsnek. 10 pont 1 negyed? vagy csak azért nem izgulok ilyen szitukban, mert nálunk Bandi a QB?Borbinho
Nem tudom mennyi Eagles-meccset láttál az első 12-ből, de ha legalább 2-3-at, akkor tudnád miért "sírunk".Hulkeinstein
Colts ellenit meg a két Cowboyst láttam, egyszer örültem csak :\ (Cowboysnak szurkolok)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
amúgy úgy "sírnak" most az Eagles fanok, mintha vége lenne a meccsnek. 10 pont 1 negyed? vagy csak azért nem izgulok ilyen szitukban, mert nálunk Bandi a QB?Borbinho
nem kell a nagy mellény, a mi csoportunkat lehet behúzták volna.Höri
Mondjuk ahogy ellenünk játszottak az 1. félidőben, nem biztos. 😀😀iktriad
Ott nem mi voltunk a szarok, hanem Hurns oktatott

több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Sanchez pick?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018