Washington Redskins – Philadelphia Eagles

1 feliratkozó

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Kéne egy tédé, de félted a melled szép vagy és hijú kincsed a tested..


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
naná hogy bedobják a zászlót grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
szegény embert...

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Ha most is megállítjuk őket FG-n.....................
dande
Akkor sincs semmi, mert 3 játék múlva puntolnánk.
több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
A fal nem blokkol, Bradford nem dobja el a labdát (főleg nem messzire), ha meg mégis sikerül neki elég időt adni, akkor az elkapó droppol. Kivéve persze ha futunk, akkor még a labda átadása előtt odaér a védő.
Hulkeinstein
azt én sem értem hogy minek ide bradford, hogyha dob akkor is csak rövidet hívna rá. tök fölösleges volt elbaszni rá így egy ilyen picket
eaglesmcnabb
Teljesen. Pár meccsig még azt lehetett mondani, hogy még nem szokott vissza, meg tanulja az O-t, de mostmár semmilyen kifogás nem lehet. Foles elcserélésének fő indoka az volt, hogy nem találja az üres elkapókat. Bradford ennél 100x rosszabb eddig.
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Ha most is megállítjuk őket FG-n.....................
dande
akkor nem is lennék philly

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha most is megállítjuk őket FG-n.....................
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
eddig kőkemény outcoaching megy


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
A fal nem blokkol, Bradford nem dobja el a labdát (főleg nem messzire), ha meg mégis sikerül neki elég időt adni, akkor az elkapó droppol. Kivéve persze ha futunk, akkor még a labda átadása előtt odaér a védő.
Hulkeinstein
azt én sem értem hogy minek ide bradford, hogyha dob akkor is csak rövidet hívna rá. tök fölösleges volt elbaszni rá így egy ilyen picket
eaglesmcnabb
Teljesen mindegy, mert draftolni sem tud Kelly, ez már bebizonyosodott.

Tökmindegy, hogy Marcus Smith jön-e, vagy tradelünk nyilvánvalóan gyenge játékosokért.

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
megint haladunk, puntoltunk már?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
egyszerű játék a foci
több mint 8 éve
dawe092 Philadelphia Eagles 140 — Vikings GM
már 4. hete fullba nyomni a kretént............kezd idegesítő lenni
több mint 8 éve
nexion218 3 960 — Washington Gyapotkombájnz fan
ez a formáció mögött futás balra nagy kedvence Jr.-nak...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
A fal nem blokkol, Bradford nem dobja el a labdát (főleg nem messzire), ha meg mégis sikerül neki elég időt adni, akkor az elkapó droppol. Kivéve persze ha futunk, akkor még a labda átadása előtt odaér a védő.
Hulkeinstein
azt én sem értem hogy minek ide bradford, hogyha dob akkor is csak rövidet hívna rá. tök fölösleges volt elbaszni rá így egy ilyen picket

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
labdát kéne szerezni
több mint 8 éve
toothy New England Patriots 222
Volt "szerencsem" latni az osszes eddigi Eagles meccset, amikor kapott idot a faltol, de nem volt elszakadt elkapoja, akkor is kb leblokkolt, mintha azt se tudna milyen rendezvenyen van. No offense tenyleg, Phillynek drukkolok ezen az osszecsapason, csak rossz ezt latni
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Hajánál fogva ! Cox ! Qrva nagy! : D


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Estet
Eddig nem nez ki jol, ez L szagú de nagyon

több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
cox kitépi a haját.😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Kelly csak le akar szoktatni az NFL-ről, pedig idén annyira eltökéltem, hogy figyelem ezt a ligát is, de ha egyszer nézhetetlenek a meccsek...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Szep estet! Week 4 van, mikor szolnak mar Samnek, hogy ne tartogassa olyan sokaig? Ha nincs elkapoja, akkor inkabb szabaduljon tole...
toothy
Ő amúgy Foles, csak átplasztikázták


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
A fal nem blokkol, Bradford nem dobja el a labdát (főleg nem messzire), ha meg mégis sikerül neki elég időt adni, akkor az elkapó droppol. Kivéve persze ha futunk, akkor még a labda átadása előtt odaér a védő.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Szep estet! Week 4 van, mikor szolnak mar Samnek, hogy ne tartogassa olyan sokaig? Ha nincs elkapoja, akkor inkabb szabaduljon tole...
toothy
nm csak elkapója, hanem fala sincs. úgy azért neccesebb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
azt mondjuk el tudom képzelni, hogy a halftime adjustment majd megint ad egy lökést, de kérdem én miért csak félidőtől lehet focizni? ha egyáltalán lesz valami.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez egész egyszerűen nevetséges. Kritikán aluli fos. Ennél még Shurmur is jobb játékokat hívna...
Hulkeinstein
az a baj, hogy attól félek ő hívja a játékokat nem tudom mitől van hatalam vagy mit keres egyáltalán itt