NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Wild Card szombat

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Eredménykövetős szabályzat: szexuális tartalmú képek meg egyéb off csak a félidőben és garbage time-ban!

Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 049 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Tampánál ki a QB? Ismerős a fizimiskája.
nagylaza
Bom Trady
briareos
Pedig azt hittem, hogy Man Darino. 😊
több mint 3 éve
qpee1 New Orleans Saints 100
valaki tud 1 jó streamet mindjárt megbolondulok az ittottt tv-ém meghalt
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 049 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tényleg Del Rio Leftwich ellen nagyon pikáns kis párharc a közös múltjuk miatt. Del Rio kvázi beáldozta őt 2007-ben a preseason után.

Mickens-et annyira nem ismerem hogy a kiírásnál azt hittem az a vezetékneve hogy Mickens-Season
Heisman
Pedig neki ez nem az első rodeoja playoff meccsen. 2017-ben ő votl a Jags punt returnere.
iktriad
szégyen ezt nem tudni 😀
briareos
My bad. Nem szoktam meg, hogy komoly Jags-es kötődésű arcok egymás ellen coacholnak PO meccsen az oldalvonal mellett.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 860 — StuG Life
A Tampánál ki a QB? Ismerős a fizimiskája.
nagylaza
Bom Trady

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 905 — Csodabogár
az egy dolog, mikor csöcsök miatt megy az off, na de mikor egy teljesen átlagos nő kapcsán alakul ki kommentpiramis meccs közben, az már bűn
r.baggio
Egy olyan képet találtam róla, hogy beszarsz (de nem posztolhatom, mert kitiltasz). Egyébként sem az a lényeg, hogy ultra bomba legyen, a kisugárzás, meg a tekintet a fontos. És ennek a csajnak a pillantásában ott van az ordas nagy dög, aki félóra alatt kivégez.
Cypress
jöhet a PM-ben 😀

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 860 — StuG Life
mi ez a young rock sorozat 😀
azért lassan elég 😀
briareos
young cili néni nem lesz a köztévén? igény vóna' rá
Löfli
nézném.

ahogy nyunyókázik

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 997 — beers & Packers
A Tampánál ki a QB? Ismerős a fizimiskája.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 668 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Borzalmas ez a Washington logó. Én nem tudom megszokni.
mukijoe
Én azt nem értem hogy semmi kreativitás nem volt a tulajba pl indians vagy valami hasonló és akkor a logó is maradhatott volna.
southmiki
Sajnos pont az volt a lényeg, hogy minden őslakos-utalást kivegyenek mindenhonnan
Kampman
És a KC?
nagylaza
Sorra fognak majd kerülni ők is szerintem, előbb-utóbb.
Kampman
és akkor FM-ből meg gurulósból is kiveszik a Chief Scout posztot?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
Borzalmas ez a Washington logó. Én nem tudom megszokni.
mukijoe
Én azt nem értem hogy semmi kreativitás nem volt a tulajba pl indians vagy valami hasonló és akkor a logó is maradhatott volna.
southmiki
Sajnos pont az volt a lényeg, hogy minden őslakos-utalást kivegyenek mindenhonnan
Kampman
Akkor a blackhawksnak is annyi a széles városban?
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 306 — maci faszán vitézkötés
Borzalmas ez a Washington logó. Én nem tudom megszokni.
mukijoe
Én azt nem értem hogy semmi kreativitás nem volt a tulajba pl indians vagy valami hasonló és akkor a logó is maradhatott volna.
southmiki
Sajnos pont az volt a lényeg, hogy minden őslakos-utalást kivegyenek mindenhonnan
Kampman
És a KC?
nagylaza
Ok epp felkeszulnek

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 276 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
mi ez a young rock sorozat 😀
azért lassan elég 😀
briareos
young cili néni nem lesz a köztévén? igény vóna' rá


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 860 — StuG Life
Tényleg Del Rio Leftwich ellen nagyon pikáns kis párharc a közös múltjuk miatt. Del Rio kvázi beáldozta őt 2007-ben a preseason után.

Mickens-et annyira nem ismerem hogy a kiírásnál azt hittem az a vezetékneve hogy Mickens-Season
Heisman
Pedig neki ez nem az első rodeoja playoff meccsen. 2017-ben ő votl a Jags punt returnere.
iktriad
szégyen ezt nem tudni 😀

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 388
Borzalmas ez a Washington logó. Én nem tudom megszokni.
mukijoe
Én azt nem értem hogy semmi kreativitás nem volt a tulajba pl indians vagy valami hasonló és akkor a logó is maradhatott volna.
southmiki
Sajnos pont az volt a lényeg, hogy minden őslakos-utalást kivegyenek mindenhonnan
Kampman
És a KC?
nagylaza
Sorra fognak majd kerülni ők is szerintem, előbb-utóbb.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 860 — StuG Life
közbe más felé figyeltem hány sacknél jár young ma?

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 049 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tényleg Del Rio Leftwich ellen nagyon pikáns kis párharc a közös múltjuk miatt. Del Rio kvázi beáldozta őt 2007-ben a preseason után.

Mickens-et annyira nem ismerem hogy a kiírásnál azt hittem az a vezetékneve hogy Mickens-Season
Heisman
Pedig neki ez nem az első rodeoja playoff meccsen. 2017-ben ő votl a Jags punt returnere.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 997 — beers & Packers
Borzalmas ez a Washington logó. Én nem tudom megszokni.
mukijoe
Én azt nem értem hogy semmi kreativitás nem volt a tulajba pl indians vagy valami hasonló és akkor a logó is maradhatott volna.
southmiki
Sajnos pont az volt a lényeg, hogy minden őslakos-utalást kivegyenek mindenhonnan
Kampman
És a KC?
több mint 3 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
Borzalmas ez a Washington logó. Én nem tudom megszokni.
mukijoe
Én azt nem értem hogy semmi kreativitás nem volt a tulajba pl indians vagy valami hasonló és akkor a logó is maradhatott volna.
southmiki
Hát ezaz, kB egy 3éves gyerek kreatívabb lett volna ennél.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 997 — beers & Packers
Borzalmas ez a Washington logó. Én nem tudom megszokni.
mukijoe
Én azt nem értem hogy semmi kreativitás nem volt a tulajba pl indians vagy valami hasonló és akkor a logó is maradhatott volna.
southmiki
Szerintem a következő szezonra jegelték.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 860 — StuG Life
mi ez a young rock sorozat 😀
azért lassan elég 😀

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 388
Borzalmas ez a Washington logó. Én nem tudom megszokni.
mukijoe
Én azt nem értem hogy semmi kreativitás nem volt a tulajba pl indians vagy valami hasonló és akkor a logó is maradhatott volna.
southmiki
Sajnos pont az volt a lényeg, hogy minden őslakos-utalást kivegyenek mindenhonnan
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
az egy dolog, mikor csöcsök miatt megy az off, na de mikor egy teljesen átlagos nő kapcsán alakul ki kommentpiramis meccs közben, az már bűn
r.baggio
Egy olyan képet találtam róla, hogy beszarsz (de nem posztolhatom, mert kitiltasz). Egyébként sem az a lényeg, hogy ultra bomba legyen, a kisugárzás, meg a tekintet a fontos. És ennek a csajnak a pillantásában ott van az ordas nagy dög, aki félóra alatt kivégez.
Cypress
Nagyon adom amit mondasz tesa
Tetszik a vakker na
Plusz a gáré is faja
több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Borzalmas ez a Washington logó. Én nem tudom megszokni.
mukijoe
Én azt nem értem hogy semmi kreativitás nem volt a tulajba pl indians vagy valami hasonló és akkor a logó is maradhatott volna.
southmiki
Pont, hogy az indians is sértő számukra, elvileg. 😀
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 860 — StuG Life
McVay: Wolford was in the locker room smiling and celebrating post-game back from the hospital.

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 601 — Jedi Master
Én jósolok egy 14 pontos Tampa előnyt félidőre 😎

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 668 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mickens-et annyira nem ismerem hogy a kiírásnál azt hittem az a vezetékneve hogy Mickens-Season

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz