Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

2 hónapja
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
CserPa még mindig a legszimpatikusabb fideszes politikus, meglepne ha a következő választáson is a Fidesz színeiben indulna.
ervinator
Én meg azzal értek egyet, hogy az ilyenek a legnagyobb gecik, eljátsszák a demokratát egy ilyen 16 év után. Ja és számon kérte a stílust és a méltányosságot pffff 😀 Humora az van

Tepper takarodj!
2 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Beleszaladtam egy remek összeesküvés elméletbe...
Nem facebook, ismerőstől...
Magyar mögött van pénz, akik majd most benyújtják a számlát, el kell majd adni a MOL-t, meg további értékeinket a lobbynak...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
 ner-flix.com/

Független magyar tényfeltáró tartalmak gyűjteménye.
Az oldal nem politikai párt által szponzorált, nem gyűjt adatokat, nem használ sütiket. A videók a készítőik tulajdonát képezik.
Támogasd a független médiát: Partizán · Direkt36 · 444.hu · Átlátszó · Telex · Kontroll · Friderikusz Podcast · duszkapeti · DE! Akcióközösség · Válasz Online

Szerkesztette: ozibozi
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
Havasi a 444-nek
Milyen a hangulat most?
HB: komolytalan kérdés… továbbra is fergeteges.
😂
szaba
Amúgy ő is és Gulyás is jót nyilatkozott, legalábbis nekem szimpatikus volt mindkettő
Bruce
Ez ilyen. Amikor elmúlik a tömegpszichózis, megszűnik a módosult tudatállapot, akkor mindenkinek előjön a kedves, értelmes, szimpatikus énje, hiszen ők is csak emberek, és lehet dobálni az empátia krediteket.
Mondjuk ha valaki elolvassa a nácik nürnbergi perben tett vallomásainak leiratát, és abból indul ki amit mondanak, akkor 1-2-t leszámítva mindegyik logikus, racionálisan érvelő kedves családapa vagy szimpatikus fiatalember, akik csak tették amit tenniük kellett, akiket elragadtak az események, de ők nem is igazán nácik, és ha rajtuk múlt volna, akkor tényleg csak egy szebb jövőt akartak építeni...
Őszentsége Sobri Jóska
Jól van na, éppen a földet túrtam otthon mint az ex-képviselőnk Pöcs Jani, így lehet kicsit elfogadóbb voltam a kelleténél. Mea culpa
Bruce
Nem a te hibád, tényleg szimpin tolták, pont ez a lényeg.
Amikor egy ilyen elmebaj végetér, elvonul a köd, akkor kiderül, hogy ezek a gecik alapvetően kedves fickók. Pont ez benne az ördögi.
Én nem is Merle könyvével, hanem inkább a Kísérlet című német filmmel raknám párhuzamba.
Őszentsége Sobri Jóska
Már meg is bántam, hogy nem a Fideszre szavaztam. Viszont akkor, ha maradnak hatalmon, nem lennének ennyire kedvesek. Huh, ördögi kör.
nagylaza, főpohárnok
soha nem szavaztam még a fideszre, és ez így is fog maradni. Megbánni meg pláne nem fogom, hogy nem cselekedtem ilyesmit 😀
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Más, abban ki tud segíteni, hogy a listás szavazatokhoz a melyik pártnak mennyi kompenzációt számoltak azt hol lehet megtalálni?

Vagy egyesével ki kell szedegetnem az oldalról?
Bruce
Bocsi, meg is találtam! 😀

 vtr.valasztas.hu/ogy2026/informaciok/orszagos-listas-mandatumok-szamitasa
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Más, abban ki tud segíteni, hogy a listás szavazatokhoz a melyik pártnak mennyi kompenzációt számoltak azt hol lehet megtalálni?

Vagy egyesével ki kell szedegetnem az oldalról?
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
Havasi a 444-nek
Milyen a hangulat most?
HB: komolytalan kérdés… továbbra is fergeteges.
😂
szaba
Amúgy ő is és Gulyás is jót nyilatkozott, legalábbis nekem szimpatikus volt mindkettő
Bruce
Ez ilyen. Amikor elmúlik a tömegpszichózis, megszűnik a módosult tudatállapot, akkor mindenkinek előjön a kedves, értelmes, szimpatikus énje, hiszen ők is csak emberek, és lehet dobálni az empátia krediteket.
Mondjuk ha valaki elolvassa a nácik nürnbergi perben tett vallomásainak leiratát, és abból indul ki amit mondanak, akkor 1-2-t leszámítva mindegyik logikus, racionálisan érvelő kedves családapa vagy szimpatikus fiatalember, akik csak tették amit tenniük kellett, akiket elragadtak az események, de ők nem is igazán nácik, és ha rajtuk múlt volna, akkor tényleg csak egy szebb jövőt akartak építeni...
Őszentsége Sobri Jóska
Jól van na, éppen a földet túrtam otthon mint az ex-képviselőnk Pöcs Jani, így lehet kicsit elfogadóbb voltam a kelleténél. Mea culpa
Bruce
Nem a te hibád, tényleg szimpin tolták, pont ez a lényeg.
Amikor egy ilyen elmebaj végetér, elvonul a köd, akkor kiderül, hogy ezek a gecik alapvetően kedves fickók. Pont ez benne az ördögi.
Én nem is Merle könyvével, hanem inkább a Kísérlet című német filmmel raknám párhuzamba.
Őszentsége Sobri Jóska
Már meg is bántam, hogy nem a Fideszre szavaztam. Viszont akkor, ha maradnak hatalmon, nem lennének ennyire kedvesek. Huh, ördögi kör.
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 489
a telex tudja mi kell a népnek
Löfli
Én is most néztem meg, 15:30nál van az arany 😀
Sixo
a "szerkesztő" úrnak amúgy nagyon hasonlít a hangja egy berekedt Gyurcsány Ferkóhoz 😀
Pep71
"Azt se tudja hol a tehén eleje meg a vége" 😀

Ha ezeket a dumákat csak így csuklóból tolja, akkor nagyon szórakoztató időszaknak nézünk elébe.
Jan
Hat, vagy jol beepitettek neki, de szerintem ez vmilyen szinten osztonosnek is kell lennie, mert tudni kell eloadni.

MP-ben boven megvan ez h csuklobol kitolja, ahogy OV is el tudott ereszteni frappans egysorosokat, ezt el kell ismerni.

Raadasul MP-ben is megvan a bizonyitasi vagy, a bluechip, az h odaszurjon amikor tud, szal a mostani idoszak az ilyen szempontbol erdekes lesz.

Aztan csokkeni fog ez, bar kerdes h mi lesz a Parlamentben.

Viszont az tetszik h tartja magat ahhoz h o tenyleg szolgal. Korrektul kiall, elmondja h kivel mit beszelt, mit intezett, roviden valaszol a medianak es ennyi.

Persze, tul sokat nem tudunk meg, de mar az is udito h hozza a standardot es nem magas lorol szovegel.
2 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 842 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Ki ez a serpa?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
sztem a Cser Pataky
Negritis, a vajda
Ja, a székesfehérvári polgi, szeretik ott, pont mint ahogy Borkait is Győrben 😊
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
Havasi a 444-nek
Milyen a hangulat most?
HB: komolytalan kérdés… továbbra is fergeteges.
😂
szaba
Amúgy ő is és Gulyás is jót nyilatkozott, legalábbis nekem szimpatikus volt mindkettő
Bruce
Ez ilyen. Amikor elmúlik a tömegpszichózis, megszűnik a módosult tudatállapot, akkor mindenkinek előjön a kedves, értelmes, szimpatikus énje, hiszen ők is csak emberek, és lehet dobálni az empátia krediteket.
Mondjuk ha valaki elolvassa a nácik nürnbergi perben tett vallomásainak leiratát, és abból indul ki amit mondanak, akkor 1-2-t leszámítva mindegyik logikus, racionálisan érvelő kedves családapa vagy szimpatikus fiatalember, akik csak tették amit tenniük kellett, akiket elragadtak az események, de ők nem is igazán nácik, és ha rajtuk múlt volna, akkor tényleg csak egy szebb jövőt akartak építeni...
Őszentsége Sobri Jóska
Jól van na, éppen a földet túrtam otthon mint az ex-képviselőnk Pöcs Jani, így lehet kicsit elfogadóbb voltam a kelleténél. Mea culpa
Bruce
Nem a te hibád, tényleg szimpin tolták, pont ez a lényeg.
Amikor egy ilyen elmebaj végetér, elvonul a köd, akkor kiderül, hogy ezek a gecik alapvetően kedves fickók. Pont ez benne az ördögi.
Én nem is Merle könyvével, hanem inkább a Kísérlet című német filmmel raknám párhuzamba.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Ki ez a serpa?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
sztem a Cser Pataky

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 520 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ki ez a serpa?

2 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 842 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Havasi a 444-nek
Milyen a hangulat most?
HB: komolytalan kérdés… továbbra is fergeteges.
😂
szaba
Amúgy ő is és Gulyás is jót nyilatkozott, legalábbis nekem szimpatikus volt mindkettő
Bruce
Ez ilyen. Amikor elmúlik a tömegpszichózis, megszűnik a módosult tudatállapot, akkor mindenkinek előjön a kedves, értelmes, szimpatikus énje, hiszen ők is csak emberek, és lehet dobálni az empátia krediteket.
Mondjuk ha valaki elolvassa a nácik nürnbergi perben tett vallomásainak leiratát, és abból indul ki amit mondanak, akkor 1-2-t leszámítva mindegyik logikus, racionálisan érvelő kedves családapa vagy szimpatikus fiatalember, akik csak tették amit tenniük kellett, akiket elragadtak az események, de ők nem is igazán nácik, és ha rajtuk múlt volna, akkor tényleg csak egy szebb jövőt akartak építeni...
Őszentsége Sobri Jóska
Jól van na, éppen a földet túrtam otthon mint az ex-képviselőnk Pöcs Jani, így lehet kicsit elfogadóbb voltam a kelleténél. Mea culpa
Bruce
Ugyanmár, hát a CserPa is milyen jó szakember mások szerint, ne mentegetőzz 😉
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Nem annyira tudom kovetni az esemenyeket de Feró nyilatkozott már? (Ha csak okádott az nem annyira érdekel.)
Brouwerij van de Vrij
Szerinted felfogja mi történt?
Úgy a maga teljességében?
Szerintem arra nem emlékszik, amit tegnap mondott, nemhogy kontextusában arra, hogy miért. Majd amikor a neje szól neki, akkor elnézést kér, meg mellé két felest.
Őszentsége Sobri Jóska
 index.hu/kultur/2026/04/14/nagy-fero-beatrice-zenesz-fidesz-tisza-part-eredmeny-politika-valasztas-2026/
 hvg.hu/elet/20260413_nagy-fero-trump-30-ezer-tengereszgyalogos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Havasi a 444-nek
Milyen a hangulat most?
HB: komolytalan kérdés… továbbra is fergeteges.
😂
szaba
Amúgy ő is és Gulyás is jót nyilatkozott, legalábbis nekem szimpatikus volt mindkettő
Bruce
Ez ilyen. Amikor elmúlik a tömegpszichózis, megszűnik a módosult tudatállapot, akkor mindenkinek előjön a kedves, értelmes, szimpatikus énje, hiszen ők is csak emberek, és lehet dobálni az empátia krediteket.
Mondjuk ha valaki elolvassa a nácik nürnbergi perben tett vallomásainak leiratát, és abból indul ki amit mondanak, akkor 1-2-t leszámítva mindegyik logikus, racionálisan érvelő kedves családapa vagy szimpatikus fiatalember, akik csak tették amit tenniük kellett, akiket elragadtak az események, de ők nem is igazán nácik, és ha rajtuk múlt volna, akkor tényleg csak egy szebb jövőt akartak építeni...
Őszentsége Sobri Jóska
Jól van na, éppen a földet túrtam otthon mint az ex-képviselőnk Pöcs Jani, így lehet kicsit elfogadóbb voltam a kelleténél. Mea culpa
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
Nem annyira tudom kovetni az esemenyeket de Feró nyilatkozott már? (Ha csak okádott az nem annyira érdekel.)
Brouwerij van de Vrij
Szerinted felfogja mi történt?
Úgy a maga teljességében?
Szerintem arra nem emlékszik, amit tegnap mondott, nemhogy kontextusában arra, hogy miért. Majd amikor a neje szól neki, akkor elnézést kér, meg mellé két felest.

2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Havasi a 444-nek
Milyen a hangulat most?
HB: komolytalan kérdés… továbbra is fergeteges.
😂
szaba
Amúgy ő is és Gulyás is jót nyilatkozott, legalábbis nekem szimpatikus volt mindkettő
Bruce
Ez ilyen. Amikor elmúlik a tömegpszichózis, megszűnik a módosult tudatállapot, akkor mindenkinek előjön a kedves, értelmes, szimpatikus énje, hiszen ők is csak emberek, és lehet dobálni az empátia krediteket.
Mondjuk ha valaki elolvassa a nácik nürnbergi perben tett vallomásainak leiratát, és abból indul ki amit mondanak, akkor 1-2-t leszámítva mindegyik logikus, racionálisan érvelő kedves családapa vagy szimpatikus fiatalember, akik csak tették amit tenniük kellett, akiket elragadtak az események, de ők nem is igazán nácik, és ha rajtuk múlt volna, akkor tényleg csak egy szebb jövőt akartak építeni...
Őszentsége Sobri Jóska
Robert Mérleg:
Mesterségem a halál

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
Havasi a 444-nek
Milyen a hangulat most?
HB: komolytalan kérdés… továbbra is fergeteges.
😂
szaba
Amúgy ő is és Gulyás is jót nyilatkozott, legalábbis nekem szimpatikus volt mindkettő
Bruce
Ez ilyen. Amikor elmúlik a tömegpszichózis, megszűnik a módosult tudatállapot, akkor mindenkinek előjön a kedves, értelmes, szimpatikus énje, hiszen ők is csak emberek, és lehet dobálni az empátia krediteket.
Mondjuk ha valaki elolvassa a nácik nürnbergi perben tett vallomásainak leiratát, és abból indul ki amit mondanak, akkor 1-2-t leszámítva mindegyik logikus, racionálisan érvelő kedves családapa vagy szimpatikus fiatalember, akik csak tették amit tenniük kellett, akiket elragadtak az események, de ők nem is igazán nácik, és ha rajtuk múlt volna, akkor tényleg csak egy szebb jövőt akartak építeni...

2 hónapja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 288 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Nem annyira tudom kovetni az esemenyeket de Feró nyilatkozott már? (Ha csak okádott az nem annyira érdekel.)

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
🤡🤡🤡🤡🤡

Én örülök, hogy egy olyan pártra szavaztam, akinek még semmi hatalma nincs, mégis bedönt ilyeneket! Mi lesz, mikor komrányozni fognak?! 😀



Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Havasi a 444-nek
Milyen a hangulat most?
HB: komolytalan kérdés… továbbra is fergeteges.
😂
szaba
Amúgy ő is és Gulyás is jót nyilatkozott, legalábbis nekem szimpatikus volt mindkettő
2 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
a telex tudja mi kell a népnek

Löfli
Én is most néztem meg, 15:30nál van az arany 😀
Sixo
a "szerkesztő" úrnak amúgy nagyon hasonlít a hangja egy berekedt Gyurcsány Ferkóhoz 😀
Pep71
"Azt se tudja hol a tehén eleje meg a vége" 😀

Ha ezeket a dumákat csak így csuklóból tolja, akkor nagyon szórakoztató időszaknak nézünk elébe.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
MTI fellázadt. Mondjuk persze szebb lett volna korábban, de így is mókás. Lassan Viktorról be lehet tenni a Travolta mémet 😊

Az is milyen jó üzenet a “nemzetthy” oldalnak, hogy megint Fico fogja képviselni Magyarországot.
somoskovig
Végülis 1946ban is ki lehetett volna még ugorni háborúból…
csebi
Egyetértünk, mindenesetre elképesztő, hogy ekkora bukás után is képesek tovább folytatni az ocsmányságot a vezetőségben...

 444.hu/2026/04/15/magyar-az-mtva-allomanygyuleserol-javaslom-hogy-ne-inditsanak-fegyelmit

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
a telex tudja mi kell a népnek

Löfli
Én is most néztem meg, 15:30nál van az arany 😀
Sixo
a "szerkesztő" úrnak amúgy nagyon hasonlít a hangja egy berekedt Gyurcsány Ferkóhoz 😀
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
MTI fellázadt. Mondjuk persze szebb lett volna korábban, de így is mókás. Lassan Viktorról be lehet tenni a Travolta mémet 😊

Az is milyen jó üzenet a “nemzetthy” oldalnak, hogy megint Fico fogja képviselni Magyarországot.
somoskovig
Végülis 1946ban is ki lehetett volna még ugorni háborúból…

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.