Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

2 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
 444.hu/2026/04/15/hont-andras-szerint-azert-veszitett-a-fidesz-mert-nem-magyar-peter-volt-a-fo-kampanytemaja

Igyekeztem nem foglalkozni sokat Hont Andrással, de végig reméltem, hogy nagyot koppannak, ofc. Most már csak az az egy kérdésem maradt, hogy miért nem fogja be?
Gyurma Pappa
" Nagyon sokan vesszőhiba nélkül fel tudják mondani ellenzéki szavazók az Orbán álláspontját a háborúról, egyetértve, és leszavaznak a Tiszára... "

Istenem ezek a mondatok... és akkor csodálkoznak, hogy a közvéleménykutatásaik is mellémennek.
Tényleg, ahogyan Tóta W. leírta: hát.. egyértelműen nem mondja meg a választópolgár kire szavaz, akkor próbáljuk kérdésekkel kideríteni.
Akar ön háborút ? NEM ? Akkor ugyanazt mondja mint a Fidesz => tehát Fidesz szavazó.

Tartok akkor rövid közvéleménykutatást itt a fórumon: jelentkezzen aki akar háborút!
Nézd már, senki nem akar? Akkor itt mindenki Fidesz szavazó! A franc se érti akkor miért érzem, hogy többen örülnek itt a TISZA győzelemnek mint sem...

Felteszek még egy költői kérdést: Hogyan lehet az, hogy az elmúlt évek összes Nemzeti konzultációja 95+%-ban rezonált a kormány politikájára mégis több mint 3 millió ember a TISZA-ra szavazott ? 😮 😮
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Ezért kellett volna bejuttatni listán a kutyákat 😂

Terjed a pletyka, hogy a Tisza új önkormányzati választásokat akar kiírni. Nyilván azokat is söpörnék, de fura lenne, ha ez akkora prioritást élvezné. Nyilván egy-két helyen (Győr, XII ker pl) lenne relevanciája
Jakehomer
sztem tok racionalis elgondolas ez.
nem Tiszas onkormanyzatok még mindig tudnak kellemetlen perceket okozni foleg ha betartjak az igeretuket, es erdemi onkormanyzati feladatok, hataskorok lesznek.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Ezért kellett volna bejuttatni listán a kutyákat 😂

Terjed a pletyka, hogy a Tisza új önkormányzati választásokat akar kiírni. Nyilván azokat is söpörnék, de fura lenne, ha ez akkora prioritást élvezné. Nyilván egy-két helyen (Győr, XII ker pl) lenne relevanciája

Tepper takarodj!
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Mongyuk valaki szerencsésebb fejlődésű matematikailag fejlett intelligencia EMAGYARÁZNÁ a pártlistás végeremény mandátumokra fordítását?
Tiza 44 Fidzse 43, holott 52% VS. 39%
és aztán még utoljára meghallgatnám, hogy a kurva levélszavazatok végül mennyi parlamenti széket hoznak?
sutianap
Azért szorosabb a listás mandátum arány, mert a fidesz sokkal több egyéni szavazatot vitt a listára, mint a tisza. A tisza nyert kb. 95 körzetet, a fidesz 10-et. Ez azt jelenti, hogy a fidesz lényegében megduplázta a listás szavazatait, mert 95 körzetben az összes vesztes egyéni szavazatát is átvitte listára. A tisza meg csak a 10 vesztesből, plusz a győztes kompenzáció, ami ugye a nyeréshez szükséges szavazatok fölötti plusz. Legyen mondjuk 3.2 millió a tiszás, 2.2 millió a fidesz, akkor a tisza visz mondjuk bő 1 milliót még listára győztes kompenzációval, a a fidesz meg kapott 2.2 milliót listán, plusz visz kb. 2 milliót egyéniből (hiszen szinte az összeset elveszítette). Így végül 4.3 vs 4.2 lesz a végére. Plusz még a levélszavazatok, stb.
peterk2005 udvari bolond
Na, ezért is szar a rendszer, mert teljesen értelmetlenné teszi a listás szavazatokat. Akkor lenne ennek értelme, ha megakadályozná kétharmadot vagy közelítené az eredményeket a valódi választói akarathoz. De most nem nem ez történik, mert a valódi választói akart sem érvényesül (hiszen a szavazók 53%-a szavazott "csak" a Tiszára), de közben meg a listán 50-50-re hozza ki a mandátumokat, ami szintén nem közelíti meg a valódi választói akaratot.
Gyurma Pappa
ez a rendszer szar ugy ahogy van. nagyon kivancsian varom, hogy a Tisza, hogyan fog ebbe belenyulni.
csebi
Ezt akatam én is írni, hogy nagyon érdekel mit kezdenek vele, elemi érdekük egy olyan rendszer létrehozása, ami gyakorlatilag megakadályozza az újabb kétharmadot, mert akkor most ők betonozhatnak be mindent.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Mongyuk valaki szerencsésebb fejlődésű matematikailag fejlett intelligencia EMAGYARÁZNÁ a pártlistás végeremény mandátumokra fordítását?
Tiza 44 Fidzse 43, holott 52% VS. 39%
és aztán még utoljára meghallgatnám, hogy a kurva levélszavazatok végül mennyi parlamenti széket hoznak?
sutianap
Azért szorosabb a listás mandátum arány, mert a fidesz sokkal több egyéni szavazatot vitt a listára, mint a tisza. A tisza nyert kb. 95 körzetet, a fidesz 10-et. Ez azt jelenti, hogy a fidesz lényegében megduplázta a listás szavazatait, mert 95 körzetben az összes vesztes egyéni szavazatát is átvitte listára. A tisza meg csak a 10 vesztesből, plusz a győztes kompenzáció, ami ugye a nyeréshez szükséges szavazatok fölötti plusz. Legyen mondjuk 3.2 millió a tiszás, 2.2 millió a fidesz, akkor a tisza visz mondjuk bő 1 milliót még listára győztes kompenzációval, a a fidesz meg kapott 2.2 milliót listán, plusz visz kb. 2 milliót egyéniből (hiszen szinte az összeset elveszítette). Így végül 4.3 vs 4.2 lesz a végére. Plusz még a levélszavazatok, stb.
peterk2005 udvari bolond
Na, ezért is szar a rendszer, mert teljesen értelmetlenné teszi a listás szavazatokat. Akkor lenne ennek értelme, ha megakadályozná kétharmadot vagy közelítené az eredményeket a valódi választói akarathoz. De most nem nem ez történik, mert a valódi választói akart sem érvényesül (hiszen a szavazók 53%-a szavazott "csak" a Tiszára), de közben meg a listán 50-50-re hozza ki a mandátumokat, ami szintén nem közelíti meg a valódi választói akaratot.
Gyurma Pappa
ez a rendszer szar ugy ahogy van. nagyon kivancsian varom, hogy a Tisza, hogyan fog ebbe belenyulni.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 037 — zászló zászló szív
Mongyuk valaki szerencsésebb fejlődésű matematikailag fejlett intelligencia EMAGYARÁZNÁ a pártlistás végeremény mandátumokra fordítását?
Tiza 44 Fidzse 43, holott 52% VS. 39%
és aztán még utoljára meghallgatnám, hogy a kurva levélszavazatok végül mennyi parlamenti széket hoznak?
sutianap
Azért szorosabb a listás mandátum arány, mert a fidesz sokkal több egyéni szavazatot vitt a listára, mint a tisza. A tisza nyert kb. 95 körzetet, a fidesz 10-et. Ez azt jelenti, hogy a fidesz lényegében megduplázta a listás szavazatait, mert 95 körzetben az összes vesztes egyéni szavazatát is átvitte listára. A tisza meg csak a 10 vesztesből, plusz a győztes kompenzáció, ami ugye a nyeréshez szükséges szavazatok fölötti plusz. Legyen mondjuk 3.2 millió a tiszás, 2.2 millió a fidesz, akkor a tisza visz mondjuk bő 1 milliót még listára győztes kompenzációval, a a fidesz meg kapott 2.2 milliót listán, plusz visz kb. 2 milliót egyéniből (hiszen szinte az összeset elveszítette). Így végül 4.3 vs 4.2 lesz a végére. Plusz még a levélszavazatok, stb.
peterk2005 udvari bolond
Na, ezért is szar a rendszer, mert teljesen értelmetlenné teszi a listás szavazatokat. Akkor lenne ennek értelme, ha megakadályozná kétharmadot vagy közelítené az eredményeket a valódi választói akarathoz. De most nem nem ez történik, mert a valódi választói akart sem érvényesül (hiszen a szavazók 53%-a szavazott "csak" a Tiszára), de közben meg a listán 50-50-re hozza ki a mandátumokat, ami szintén nem közelíti meg a valódi választói akaratot.

2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 945 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mongyuk valaki szerencsésebb fejlődésű matematikailag fejlett intelligencia EMAGYARÁZNÁ a pártlistás végeremény mandátumokra fordítását?
Tiza 44 Fidzse 43, holott 52% VS. 39%
és aztán még utoljára meghallgatnám, hogy a kurva levélszavazatok végül mennyi parlamenti széket hoznak?
sutianap
Azért szorosabb a listás mandátum arány, mert a fidesz sokkal több egyéni szavazatot vitt a listára, mint a tisza. A tisza nyert kb. 95 körzetet, a fidesz 10-et. Ez azt jelenti, hogy a fidesz lényegében megduplázta a listás szavazatait, mert 95 körzetben az összes vesztes egyéni szavazatát is átvitte listára. A tisza meg csak a 10 vesztesből, plusz a győztes kompenzáció, ami ugye a nyeréshez szükséges szavazatok fölötti plusz. Legyen mondjuk 3.2 millió a tiszás, 2.2 millió a fidesz, akkor a tisza visz mondjuk bő 1 milliót még listára győztes kompenzációval, a a fidesz meg kapott 2.2 milliót listán, plusz visz kb. 2 milliót egyéniből (hiszen szinte az összeset elveszítette). Így végül 4.3 vs 4.2 lesz a végére. Plusz még a levélszavazatok, stb.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Mongyuk valaki szerencsésebb fejlődésű matematikailag fejlett intelligencia EMAGYARÁZNÁ a pártlistás végeremény mandátumokra fordítását?
Tiza 44 Fidzse 43, holott 52% VS. 39%
és aztán még utoljára meghallgatnám, hogy a kurva levélszavazatok végül mennyi parlamenti széket hoznak?

Köci
sutianap
Az elsődleges listás szavazatokhoz hozzáadják a veszteskompenzációs és a győzteskompenzációs szavazatokat is. És mivel a fidesz rengeteg veszteskompenzációs szavazatot kap, sokkal többet (kb. 1.8 millió VS 0.8) mint Tisza győzteskompenzációsat ezért ezek a kompenzációs szavazatok összességében kiegyenlítik az elsődlegeseket. Röviden és nagy vonalakban
zinedine5
És ezeket az eredményeket beteszik egy d'Hondt mátrixba, és úgy jönnek ki a mandátumok.

Poloska vagyok.
2 hónapja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Mongyuk valaki szerencsésebb fejlődésű matematikailag fejlett intelligencia EMAGYARÁZNÁ a pártlistás végeremény mandátumokra fordítását?
Tiza 44 Fidzse 43, holott 52% VS. 39%
és aztán még utoljára meghallgatnám, hogy a kurva levélszavazatok végül mennyi parlamenti széket hoznak?

Köci
sutianap
Az elsődleges listás szavazatokhoz hozzáadják a veszteskompenzációs és a győzteskompenzációs szavazatokat is. És mivel a fidesz rengeteg veszteskompenzációs szavazatot kap, sokkal többet (kb. 1.8 millió VS 0.8) mint Tisza győzteskompenzációsat ezért ezek a kompenzációs szavazatok összességében kiegyenlítik az elsődlegeseket. Röviden és nagy vonalakban
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 562 — Chiefs GM
Beszélj még, pöcsjános, minden szavad arany! 😊

2 hónapja
Beki New York Jets 2 880
CserPa még mindig a legszimpatikusabb fideszes politikus, meglepne ha a következő választáson is a Fidesz színeiben indulna.
ervinator
Én meg azzal értek egyet, hogy az ilyenek a legnagyobb gecik, eljátsszák a demokratát egy ilyen 16 év után. Ja és számon kérte a stílust és a méltányosságot pffff 😀 Humora az van
Jakehomer
Ne felejtsük ki azt a gusztustalan stílust meg választási politikát amit tolt előtte: mindenhova meghívta kuglifejű Vargha Tamás haverját, elárasztották a várost háborús plakátokkal, amikre lett volna kezdeményezés h szedjék le, kb válaszra sem méltatta őket. Tisza 2 jelöltjét meghívta beszélgetésre, kb kaptak volna 6-7 percet.
Néha szembe ment a Fidesszel, de épp ugyanolyan undorító féreg, mint a többi narancs.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 892
 444.hu/2026/04/15/hont-andras-szerint-azert-veszitett-a-fidesz-mert-nem-magyar-peter-volt-a-fo-kampanytemaja

Igyekeztem nem foglalkozni sokat Hont Andrással, de végig reméltem, hogy nagyot koppannak, ofc. Most már csak az az egy kérdésem maradt, hogy miért nem fogja be?
Gyurma Pappa
Alkati sajátosság. Valószínű gyerekkorában nem kapott elég elismerést.
2 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 893 — capitaine du château de Vienne 1487
Mongyuk valaki szerencsésebb fejlődésű matematikailag fejlett intelligencia EMAGYARÁZNÁ a pártlistás végeremény mandátumokra fordítását?
Tiza 44 Fidzse 43, holott 52% VS. 39%
és aztán még utoljára meghallgatnám, hogy a kurva levélszavazatok végül mennyi parlamenti széket hoznak?

Köci


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van kèpe: 😯🤦

 telex.hu/gazdasag/2026/04/16/matolcsy-gyorgy-uzent-at-kell-allni-a-bosegre-mi-ezt-tettuk
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 037 — zászló zászló szív
 444.hu/2026/04/15/hont-andras-szerint-azert-veszitett-a-fidesz-mert-nem-magyar-peter-volt-a-fo-kampanytemaja

Igyekeztem nem foglalkozni sokat Hont Andrással, de végig reméltem, hogy nagyot koppannak, ofc. Most már csak az az egy kérdésem maradt, hogy miért nem fogja be?

2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
Beleszaladtam egy remek összeesküvés elméletbe...
Nem facebook, ismerőstől...
Magyar mögött van pénz, akik majd most benyújtják a számlát, el kell majd adni a MOL-t, meg további értékeinket a lobbynak...
gyurczi
Semmi sincs ingyen...
De az átlag magyar még így is jobban jár, mintha maradt volna a NER. Tőle az OTP-t meg a Halászbástyát is eladhatják most.
Őszentsége Sobri Jóska
A MOL-t, meg az OTP-t hogy adhatja el az állam amúgy?
Jughead
Tőzsdén kereskedett részvénytársaságok.
Lecsó
Tudom, de akkor miért nem az a feltétel, hogy mondjuk én adom el?
Jughead
Nem mozogsz igazán otthonosan a mihazánkos alusisakos világösszeesküvős szcénában, mi?
De akkor segítek.
Úgy adhatja el, hogy előszöris a zsidó gyíkemberek kamujárványt hirdetnek, majd oltásnak álcázva mindenkit bechippelnek, amit váratlanul a BlackRockosok chemtraillel és 5G-vel aktiválnak a titkos Bildenberg csoport utasítására, és voilá, MP már neki is kezd a MOL eladásának mielőtt még megvette volna, de ez csak a kezdet, mert még itt vannak a további értékeink, és már viszi is a lobby a tihanyi visszhangot, a Dunakanyar panorámáját, termálvizeinket, az Erős Pistát és a túzokot.
Ilyen egyszerű.
És a Föld lapos, a Holdon meg sose járt ember.
Őszentsége Sobri Jóska
csak egy Posta Imre interjút kérek a Partizánon
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Beleszaladtam egy remek összeesküvés elméletbe...
Nem facebook, ismerőstől...
Magyar mögött van pénz, akik majd most benyújtják a számlát, el kell majd adni a MOL-t, meg további értékeinket a lobbynak...
gyurczi
Semmi sincs ingyen...
De az átlag magyar még így is jobban jár, mintha maradt volna a NER. Tőle az OTP-t meg a Halászbástyát is eladhatják most.
Őszentsége Sobri Jóska
A MOL-t, meg az OTP-t hogy adhatja el az állam amúgy?
Jughead
Tőzsdén kereskedett részvénytársaságok.
Lecsó
Tudom, de akkor miért nem az a feltétel, hogy mondjuk én adom el?
Jughead
Nem mozogsz igazán otthonosan a mihazánkos alusisakos világösszeesküvős szcénában, mi?
De akkor segítek.
Úgy adhatja el, hogy előszöris a zsidó gyíkemberek kamujárványt hirdetnek, majd oltásnak álcázva mindenkit bechippelnek, amit váratlanul a BlackRockosok chemtraillel és 5G-vel aktiválnak a titkos Bildenberg csoport utasítására, és voilá, MP már neki is kezd a MOL eladásának mielőtt még megvette volna, de ez csak a kezdet, mert még itt vannak a további értékeink, és már viszi is a lobby a tihanyi visszhangot, a Dunakanyar panorámáját, termálvizeinket, az Erős Pistát és a túzokot.
Ilyen egyszerű.
És a Föld lapos, a Holdon meg sose járt ember.
Őszentsége Sobri Jóska
nem szerencsés ez Jóska, úgy fogsz járni mint Clevinger, aggódom

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
dancogo Minnesota Vikings Iowa Hawkeyes 2 678 — Big Penix Energy
DK volt vezetője is gratulált. 😊

Congratulations to Hungary!!
From the bottom of my heart to all my friends and the Hungarian people!!❤️🤞🫀
I just wish I was with you on the Danube this night to feel and celebrate.
Orban and Fidesz spent years rigging the voting, siezing the media, all out war on the LGBTQ+ communities and more. And STILL his fascists lost by a 2/3 majority!!
Let’s hope the winner Peter Magyar only looks like Gray Davis.
But lame as most democrats are, just think of being part of crowds like that if they somehow rise above and sieze 2/3 of both houses of Congre$$ in this country!
Think of Repugs shown the door in every gerrymandered district in TX, MO and more.
The Trumpzis have gone so far off the rails, this really LOOKS POSSIBLE. ✊🏾🤝🫶
-Biafra
xrace77
Dead Kennedys, még mielőtt összemossa valaki ezt a fasza zenekart a Dobrevékkel 😊

szerk. látom már megtörtént

Szerkesztette: dancogo
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért még csurran-cseppen

 telex.hu/belfold/2026/04/16/tavozo-parlamenti-kepviselok-megbizatas-majus-vegkielegites-diplomata-utlevel


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
A Mihasznák végül megadták a választ, hogy mi a hasznuk. A Tisza kb. 10 egyéni körzetben győzött úgy, hogy a fidesz + mihaszna szavazatok száma több volt, mint a tisza jelöltre leadott szavazat.

Köszi a kétharmadot, és hosszú, sikeres, több ciklusos 5%-os parlamenti karriert kívánok Torockainak.
peterk2005 udvari bolond
Sztem ez nem így van. Aki rájuk szavazott, azok közül nem szavazott volna a többség a Fideszre a távollétük esetén. Szóval nem gondolom, hogy érdemi változast hozott volna az eredményben, ha visszalépnek/nincsenek is egyáltalán.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
A Mihasznák végül megadták a választ, hogy mi a hasznuk. A Tisza kb. 10 egyéni körzetben győzött úgy, hogy a fidesz + mihaszna szavazatok száma több volt, mint a tisza jelöltre leadott szavazat.

Köszi a kétharmadot, és hosszú, sikeres, több ciklusos 5%-os parlamenti karriert kívánok Torockainak.
peterk2005 udvari bolond
A tesóm pl listán a mi hazánkra szavazott, egyéniben meg Tisza és gondolom voltak még egyéb furcsaságok. De valószínűleg jobb így hogy ott voltak és nem lépkedtek vissza. 😊
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 544 — balazs.t85@gmail.com
Kíváncsi lennék a Fideszes emberekben mi játszódhat le, akik nézik az M1-t. 2-3 normalizálódás után, visszatért a propagandához a királyi TV. Hogy csapódhat le bennük?
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 945 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Mihasznák végül megadták a választ, hogy mi a hasznuk. A Tisza kb. 10 egyéni körzetben győzött úgy, hogy a fidesz + mihaszna szavazatok száma több volt, mint a tisza jelöltre leadott szavazat.

Köszi a kétharmadot, és hosszú, sikeres, több ciklusos 5%-os parlamenti karriert kívánok Torockainak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
Beleszaladtam egy remek összeesküvés elméletbe...
Nem facebook, ismerőstől...
Magyar mögött van pénz, akik majd most benyújtják a számlát, el kell majd adni a MOL-t, meg további értékeinket a lobbynak...
gyurczi
Semmi sincs ingyen...
De az átlag magyar még így is jobban jár, mintha maradt volna a NER. Tőle az OTP-t meg a Halászbástyát is eladhatják most.
Őszentsége Sobri Jóska
A MOL-t, meg az OTP-t hogy adhatja el az állam amúgy?
Jughead
Tőzsdén kereskedett részvénytársaságok.
Lecsó
Tudom, de akkor miért nem az a feltétel, hogy mondjuk én adom el?
Jughead
Nem mozogsz igazán otthonosan a mihazánkos alusisakos világösszeesküvős szcénában, mi?
De akkor segítek.
Úgy adhatja el, hogy előszöris a zsidó gyíkemberek kamujárványt hirdetnek, majd oltásnak álcázva mindenkit bechippelnek, amit váratlanul a BlackRockosok chemtraillel és 5G-vel aktiválnak a titkos Bildenberg csoport utasítására, és voilá, MP már neki is kezd a MOL eladásának mielőtt még megvette volna, de ez csak a kezdet, mert még itt vannak a további értékeink, és már viszi is a lobby a tihanyi visszhangot, a Dunakanyar panorámáját, termálvizeinket, az Erős Pistát és a túzokot.
Ilyen egyszerű.
És a Föld lapos, a Holdon meg sose járt ember.

2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 756
Beleszaladtam egy remek összeesküvés elméletbe...
Nem facebook, ismerőstől...
Magyar mögött van pénz, akik majd most benyújtják a számlát, el kell majd adni a MOL-t, meg további értékeinket a lobbynak...
gyurczi
Semmi sincs ingyen...
De az átlag magyar még így is jobban jár, mintha maradt volna a NER. Tőle az OTP-t meg a Halászbástyát is eladhatják most.
Őszentsége Sobri Jóska
A MOL-t, meg az OTP-t hogy adhatja el az állam amúgy?
Jughead
Tőzsdén kereskedett részvénytársaságok.
Lecsó
Tudom, de akkor miért nem az a feltétel, hogy mondjuk én adom el?