NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.cnbc.com/2022/12/28/zelenskyy-blackrock-ceo-fink-agree-to-coordinate-ukraine-investment.html

Europa ebbol is kimarad...?
JéBé
Ha Európa nem is, Magyarország biztosan.
Amadeus von Dollárbaloldal
Hiába na, korrupció ide vagy oda (vagy pont talán azért), elég nagy ország, jelentős gazdasági potenciállal, mindenki szeretne egy kis szeletet szakítani a tortából.
Lehet lesajnálni őket, hogy átlagosan véve szegényebbek bizonyos régiók mint a magyarok, de nem sokáig...
Ráadásul sztem a fejlettebb régiókban van ott pénz.
Lúdas Solymi
Keves nagyobb buli van mint egy 50 millios orszag ujjaepetese. Meglepett volna ha USA nem teszi ra a kezet mi meg nem maradunk le rola.
JéBé
Mit tudnánk mi nekik adni? Importált akksigyárat? 😀

Egy összeszerelő-üzem ország nem nagyon szokott ezekben a bulikban részt venni. Inkább a másik oldalon vannak. Ott, ahol _mások_ csinálnak nála jó bizniszt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 901
 www.cnbc.com/2022/12/28/zelenskyy-blackrock-ceo-fink-agree-to-coordinate-ukraine-investment.html

Europa ebbol is kimarad...?
JéBé
Ha Európa nem is, Magyarország biztosan.
Amadeus von Dollárbaloldal
Hiába na, korrupció ide vagy oda (vagy pont talán azért), elég nagy ország, jelentős gazdasági potenciállal, mindenki szeretne egy kis szeletet szakítani a tortából.
Lehet lesajnálni őket, hogy átlagosan véve szegényebbek bizonyos régiók mint a magyarok, de nem sokáig...
Ráadásul sztem a fejlettebb régiókban van ott pénz.
Lúdas Solymi
Keves nagyobb buli van mint egy 50 millios orszag ujjaepetese. Meglepett volna ha USA nem teszi ra a kezet mi meg nem maradunk le rola.

Szerkesztette: JéBé
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
 www.cnbc.com/2022/12/28/zelenskyy-blackrock-ceo-fink-agree-to-coordinate-ukraine-investment.html

Europa ebbol is kimarad...?
JéBé
Ha Európa nem is, Magyarország biztosan.
Amadeus von Dollárbaloldal
Hiába na, korrupció ide vagy oda (vagy pont talán azért), elég nagy ország, jelentős gazdasági potenciállal, mindenki szeretne egy kis szeletet szakítani a tortából.
Lehet lesajnálni őket, hogy átlagosan véve szegényebbek bizonyos régiók mint a magyarok, de nem sokáig...
Ráadásul sztem a fejlettebb régiókban van ott pénz.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
Zsellértelkes Vrij
Elhiszem, hogy “mighty”, de eleg gagyin nez ki 😀 Gondolom ez csak a gyakorlo valtozat, mert az “orra” is hianyzik.
undisputedly
you mean löveg? hát ja. legalább nem zavarja a vezetőt.
slowmotion
majd a VFX-esek ráteszik amarvelnél

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan

Zsellértelkes Vrij
Elhiszem, hogy “mighty”, de eleg gagyin nez ki 😀 Gondolom ez csak a gyakorlo valtozat, mert az “orra” is hianyzik.
undisputedly
you mean löveg? hát ja. legalább nem zavarja a vezetőt.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
A rakomány első része megérkezett!!!

Őszinte köszönet a magyarságnak, Magyarországnak és a már barátainkká vált embereknek a honvédség katonáinak nyújtott segítségért...

nagyon köszönöm!!! - Mihály Oláh Kerekes-Nagy Gáspár Balazs Trautmann

Diétás Magyar Múzsa!!!!

 www.facebook.com/photo/?fbid=5684008585061720&set=a.406698642792767


"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
 www.cnbc.com/2022/12/28/zelenskyy-blackrock-ceo-fink-agree-to-coordinate-ukraine-investment.html

Europa ebbol is kimarad...?
JéBé
Ha Európa nem is, Magyarország biztosan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 901
 www.cnbc.com/2022/12/28/zelenskyy-blackrock-ceo-fink-agree-to-coordinate-ukraine-investment.html

Europa ebbol is kimarad...?
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014

Zsellértelkes Vrij
Elhiszem, hogy “mighty”, de eleg gagyin nez ki 😀 Gondolom ez csak a gyakorlo valtozat, mert az “orra” is hianyzik.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 838 — Patriot
US to give GLSDB shells with a range of 150+ km for the HIMARS MLRS system to Ukraine.
Zsellértelkes Vrij
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
US to give GLSDB shells with a range of 150+ km for the HIMARS MLRS system to Ukraine.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szeritnem egy kicsit túlértèkeled az ország helyzetét és jelentőségét.

A nem tudás alatt nem azt értem, hogy effektíve ülnek maguk előtt és könnyes szemmel néznek, hogy mi legyen, hanem hogy ezügyben nincs döntés, nincs egyértelmű terv, mert speciális a helyzet ahogy lentebb írtam. Ezért időt húznak, ami egy egészen régi diplomáciai stratégia, és elég sokszor működik is, ő nagyhatalom, ráér. És szerintem magyar vonatkozásban látványosan ez van. Most komolyan, hát azon kívül, hogy Pressmann nem mondta be a kamerába konkrétan, hogy Orbán Putyin pincsije, mit tud még csinálni? Még durvábban kifejezi az elégedetlenségét? Még hosszabb cikket fog írni? Még hosszabb és erősebb interjút ad? (Szerintem egyébként ezt fogja csinálni, de ennek ugyanúgy Peti-reakció lesz az ellentétpárja és ennyi)

Én nem feltétlenül hiszek ebben a “minden ki van számolva-ők aztán tudják pontosan, hogy mit mikor miért csinálnak” fetisizàlásban (idehaza a Fidesz esetében sem a belpol-ügyében), amikor azt mondjuk, hogy háát ez egy nagyhatalom, ez rohadtul tudja mit csinál. Fenét.

Vége-hossza nincs a történelemben (inkluzive had vagy diplomácia) azoknak a példáknak, amikor ezek a nagyhatalmak benézték, szarul döntöttek, a végén kiderül, hogy nem is volt kész tervük - akcióknak (Vietnam, Ukrajna, Korea, afaganisztán bárkinek, hogy csak az elmúlt évek, évtizedek tényleg populáris helyszíneit mondjuk).

Attól mert valaki nagyhatalom, nem feltétlenül okos, mindentudó és mindentlátó. Az USA külügyben is vannak idióták, mint mindenhol máshol, es továbbra is arról az országról beszélünk aki megválasztotta Trumpot 😊 de az ország és gazdaságának helyzete, nagysága, befolyása, a világban betöltött szerepe stb. miatt sokkal több erőforrást tud allokálni bármilyen helyzetre, mint a legtöbb ország a világban. Ez pedig hosszú távon azzal jár, hogy a legtöbb esetben igaza lesz, jól jár, sikeres lesz, bejönnek a húzásai - de messze nem mindig. És szerintem Magyarország messze nem annyira fontos, hogy a “magyar-helyzet” kezelésére a meglévő erőforrásokon túl (hagyományos diplomáciai eszközök + Pressmann személyes nyomásgyakorlása) bármit is tegyen az USA külügy.
Meglepődnék, ha a szokásos heti HÁT-tájékoztatón (helyettes államtitkári szinten van ez a régió kezelve), ne annyival intézte volna el a HÁT asszony odakinn, hogy “már megint mit mondtak ezek az idióták? - tényleg ezt? - sóhajtás -
Jovan bazmeg haladjunk, a nagykövet meg csináljon valamit”
MC12
Veled értek egyet, szerintem sincs ez úgy kiszámolva, ahogy sokan gondolják. Sokkal több benne az esetlegesség, alkalmanként szimplán a kihaénnem, jólodamondtam is szerepet játszhat. Alapvetően az van, ami minden nagy vs kicsi viszonyban: mindaddig kicsiként is lehet erősködni, amíg nem lépünk a nagy kisujjára. Az a kérdés, hogy rá fogunk-e lépni. Most alapvetően azért nem csinálnak velünk semmit - Európa is és az USA is -, mert az precedenst is teremtene, és akkor másokkal is meg kellene csinálni, ahhoz meg nem fűlik a foguk. Eljöhet egy pillanat, amikor megfordul a helyzet, és éppen olyanná válik a szituáció, hogy precedens teremtésre lesz szüksége az USA-nak / Európának. Voltak és lesznek is ilyen pillanatok, az a kérdés, hogy el tudjuk-e kerülni, hogy ilyen pillanatokban pont mi legyünk útban. Nem tudom rá a választ, bár abban a magam részéről biztos vagyok, hogy minél több fronton csináljuk ezt a kekeckedést, kibeszélést a sorból, annál nagyobb rá az esély. Illetve, kicsiben, nem látványosan, úgy, hogy esetleg nem is tudjuk, szerintem ma is megesik már ez rendszeresen. Megtörténik, hogy belénk rúgnak, mert útban vagyunk, vagy példát akarnak statuálni. Gazdaságban, kisebb politikai csatákban satöbbi. Szóval veszítünk mi már ma is eleget, csak nem látszik. Összeadódva látszik meg 5-10 év alatt, abban, hogy ebből is meg abból is kiszorulunk, lemaradunk, vesztes pozícióba kerülünk. Ezek a petiminiszteri meg nagyköveti beszólogatások csak a felszín, nem itt jelentkeznek a következmények. Szerintem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
 hvg.hu/itthon/20230202_Pressman_Magyarorszag_Amerika_NATO

ennek kemény pofon lesz a vége.
Amadeus von Dollárbaloldal
Ugyan, ugyan

 telex.hu/belfold/2023/02/02/szijjarto-peter-kulugyminiszter-david-peressman-oroszorszag
warr_b
@ MC12 van vmi megfejtésed? Ezt így nem értem. Itt azért nem az ukrán nagykövetrol van szó. Oké értem h demokraták meg a csávó lbtqi csoport de azért ez igy merész.
csebi
Szerintem peti tökmindegy ebben a kérdésben, ő reagált - ezt a diskurzust nem ő kezdte - ahogy megszokható volt, lehet most egy fokkal erősebben, de itt most nem ez az érdekes, hanem sokkal inkább a másik fél.

Az USA bürokrácia a külügyben nem érti, vagy nem akarja érteni, vagy nem érdekli, hogy ez a finom - vagyhát már nemigazán finom de még mindig abszolút diplomatikus - kifejezésmód egyszerűen nem hatásos. Elmondhatja Pressman még 10szer, hogy "ejej, igazán nem szép dolog Putyin-támogatónak lenni itt nyugaton", de akkor 10szer ilyen válasz jön ami petiminisztertől jött.

Ha tippelnem kéne, akkor az van, hogy nem tudják az usa külügyben, hogy mi a faszt csináljanak velünk, ezért húzzák az időt és meglátják mi lesz, (Ov-val, az ellenzékkel stb.) mert amit OV csinál, az az ő szempontjukból illogikus. Értelmetlen. De egy Nato szövetséges, EU tagállammal mégse bánhatsz úgy, mint valami harmadik országbeli banánköztársasággal, miközben egyébként a nemzetközi súlyunk is csekély. Egyszerre kelle a helyiértékén kezelni Magyaroszágot (nem különösebben jelentős perifériaállam) és és esetleg odabaszni neki, de azért mégiscsak egy szövetséges ország, akinek mégse baszhatsz oda olyan látványosan, mert ez precedenst teremt, akkor máshova is oda kéne baszni stb. Kurva nehéz kérdés ez usa szemszögből, hogy hol van az, amikor már lépni kell valami konkrétat (mondom konkrétat, nem Pressmann-féle beszólogatást), miközben mégiscsak egy közel jelentéktelen kelet-európai kis országról van szó, amit a világ többi részének 99%-a a térképen se tud megjelölni. Nem egyszerű dolog a diplomácia.

Ilyenkor kellene ugye a potens ellenzék, akit szanaszét tömhetsz lóvéval, tanácsadóval, megnyeretsz vele egy választást stb. (nem, nem így mint mostani választásokon, a tavalyi lóvét és szakértőket nem az adminisztráció küldte, maximum tudott róla és nem akadályozta meg, de nem próbálta amolyan jóféle usa-módon, rendesen befolyásolni a választást)
MC12
az, hogy erre reagál vki a fideszből az teljesen tök mindegy, és az USAnak is. a probléma, hogy itt egy kormánytag, sőt a külügyminiszter reagál ebben a stílusban. ha ezt Kocsis Máté mondja el, azon nem szisszenek fel. azonban ez így sztem nagyon káros.

azt azért kétlem, hogy ne tudnák mit csináljanak velünk az USA külügyben. Pressman nem véletlenül ír egy ilyet (és nem mondja, hanem európai szinten az egyik legolvasottabb hír portálon teszi közzé). megvannak a lépcsőfokok, szépen kiszámolva ott, hogy mikor mit vetnek be. nagyon rossz jel, ha már itt tartunk, ez már sokadik lépcső (előbb vannak a zárt bilatok kisebb szinten, aztán nagyobb szinten, aztán jönnek a szóbeli cuccok majd stb). ha azt látják, hogy nem érnek el velünk semmit szép szóval akkor utána nem lesz túl kedves szó már, sőt tett jön. ráadásul sztem nagyon nem mindegy, hogy milyen stílusban megy a kommunikáció, azért erre Washingtonban is felkaphatják a fejüket.
csebi
Szeritnem egy kicsit túlértèkeled az ország helyzetét és jelentőségét.

A nem tudás alatt nem azt értem, hogy effektíve ülnek maguk előtt és könnyes szemmel néznek, hogy mi legyen, hanem hogy ezügyben nincs döntés, nincs egyértelmű terv, mert speciális a helyzet ahogy lentebb írtam. Ezért időt húznak, ami egy egészen régi diplomáciai stratégia, és elég sokszor működik is, ő nagyhatalom, ráér. És szerintem magyar vonatkozásban látványosan ez van. Most komolyan, hát azon kívül, hogy Pressmann nem mondta be a kamerába konkrétan, hogy Orbán Putyin pincsije, mit tud még csinálni? Még durvábban kifejezi az elégedetlenségét? Még hosszabb cikket fog írni? Még hosszabb és erősebb interjút ad? (Szerintem egyébként ezt fogja csinálni, de ennek ugyanúgy Peti-reakció lesz az ellentétpárja és ennyi)

Én nem feltétlenül hiszek ebben a “minden ki van számolva-ők aztán tudják pontosan, hogy mit mikor miért csinálnak” fetisizàlásban (idehaza a Fidesz esetében sem a belpol-ügyében), amikor azt mondjuk, hogy háát ez egy nagyhatalom, ez rohadtul tudja mit csinál. Fenét.

Vége-hossza nincs a történelemben (inkluzive had vagy diplomácia) azoknak a példáknak, amikor ezek a nagyhatalmak benézték, szarul döntöttek, a végén kiderül, hogy nem is volt kész tervük - akcióknak (Vietnam, Ukrajna, Korea, afaganisztán bárkinek, hogy csak az elmúlt évek, évtizedek tényleg populáris helyszíneit mondjuk).

Attól mert valaki nagyhatalom, nem feltétlenül okos, mindentudó és mindentlátó. Az USA külügyben is vannak idióták, mint mindenhol máshol, es továbbra is arról az országról beszélünk aki megválasztotta Trumpot 😊 de az ország és gazdaságának helyzete, nagysága, befolyása, a világban betöltött szerepe stb. miatt sokkal több erőforrást tud allokálni bármilyen helyzetre, mint a legtöbb ország a világban. Ez pedig hosszú távon azzal jár, hogy a legtöbb esetben igaza lesz, jól jár, sikeres lesz, bejönnek a húzásai - de messze nem mindig. És szerintem Magyarország messze nem annyira fontos, hogy a “magyar-helyzet” kezelésére a meglévő erőforrásokon túl (hagyományos diplomáciai eszközök + Pressmann személyes nyomásgyakorlása) bármit is tegyen az USA külügy.
Meglepődnék, ha a szokásos heti HÁT-tájékoztatón (helyettes államtitkári szinten van ez a régió kezelve), ne annyival intézte volna el a HÁT asszony odakinn, hogy “már megint mit mondtak ezek az idióták? - tényleg ezt? - sóhajtás -
Jovan bazmeg haladjunk, a nagykövet meg csináljon valamit”
MC12
hát majd mikor beérkezik az első poltikai menedékkérelem, könnyebb lesz a tolla
... akkor lesz visítás...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Szeritnem egy kicsit túlértèkeled az ország helyzetét és jelentőségét.
MC12
ez igaz. lehet túl sokra értékelem jelentőségünket a háború, és annak közelében lévő lokációnk miatt plusz a látványos putyini oldal választásunkat.
csebi
Nézd, simán lehet, hogy neked van igazad és én értékelem alul a szituációt - csak a te elméleted népszerű, mondhatni mainstream én meg szeretek másfelé, akár radikálisan másfelé elmélkedni mert mért ne 😊 emiatt sokszor nincs is igazam - ha van ilyen egyáltalán hogy “az igazság” - de egyrészt szórakoztat másrészt eltérő gondolkodásra késztet harmadrészt érdekelnek a reakciók, további elméletek ilyesmi.
MC12
hát ebben a dologban nem vagyok biztos, hogy én vagyok a mainstream te meg nem 😊
csebi
Döntetlen: MC12 a Fideszen belül mainstream, te pedig azon kívül 😊
ender1112
Varj, MC nem a karmelitaban van? 😀
undisputedly
leszünk mi még MC-vel egy pártban.
Amadeus von Dollárbaloldal
Inkabb, minthogy egy zarkaban 😀

| (viccelek MC, meg ne sertodj) |
undisputedly
Szoktamvolt elsütni azt a szakállas poént bizonyos meetingeken bizonyos kollégáknak, amikor szólnak hogy üljünk le nyugodtan, hogy ülünk eleget ha minden kiderül 😀
MC12
Ne feledd, vamzernek is elsőként a legjobb lenni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 6 174
Szeritnem egy kicsit túlértèkeled az ország helyzetét és jelentőségét.
MC12
ez igaz. lehet túl sokra értékelem jelentőségünket a háború, és annak közelében lévő lokációnk miatt plusz a látványos putyini oldal választásunkat.
csebi
Nézd, simán lehet, hogy neked van igazad és én értékelem alul a szituációt - csak a te elméleted népszerű, mondhatni mainstream én meg szeretek másfelé, akár radikálisan másfelé elmélkedni mert mért ne 😊 emiatt sokszor nincs is igazam - ha van ilyen egyáltalán hogy “az igazság” - de egyrészt szórakoztat másrészt eltérő gondolkodásra késztet harmadrészt érdekelnek a reakciók, további elméletek ilyesmi.
MC12
hát ebben a dologban nem vagyok biztos, hogy én vagyok a mainstream te meg nem 😊
csebi
Döntetlen: MC12 a Fideszen belül mainstream, te pedig azon kívül 😊
ender1112
Varj, MC nem a karmelitaban van? 😀
undisputedly
leszünk mi még MC-vel egy pártban.
Amadeus von Dollárbaloldal
Inkabb, minthogy egy zarkaban 😀

| (viccelek MC, meg ne sertodj) |
undisputedly
Szoktamvolt elsütni azt a szakállas poént bizonyos meetingeken bizonyos kollégáknak, amikor szólnak hogy üljünk le nyugodtan, hogy ülünk eleget ha minden kiderül 😀

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
De ez nem balfaszság a részükről hanem hazaárulás. Attól még hogy itthon kordában tartják az osszeszerelo csocseleket még baromira nem tekintik partnernek sehol őket.
FLZOLI
az a zseniális abban, ha kétharmadod van, hogy Te határozhatod meg, mit kell hazaárulásnak tekinteni
slowmotion
Btk modositashoz eleg az 50+1, nem kell ketharmad 😊
csebi
nem vagyok én jogász, na. egyébként ez a btk-nak nem olyan pontja, amit nem lehet csak úgy módosítani? csak mert akkor egyszerűbb lett volna beleírni, hogy hazaárulás az, amit a kormány annak minősít, és akkor választásból is elég lett volna a kubai típusú
slowmotion
a valasztasi tv mar 2/3os. nehogy a nemzerarulodollarbaloldal visszahozzon olyan dolgokat mint 2 fordulo.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
De ez nem balfaszság a részükről hanem hazaárulás. Attól még hogy itthon kordában tartják az osszeszerelo csocseleket még baromira nem tekintik partnernek sehol őket.
FLZOLI
az a zseniális abban, ha kétharmadod van, hogy Te határozhatod meg, mit kell hazaárulásnak tekinteni
slowmotion
Btk modositashoz eleg az 50+1, nem kell ketharmad 😊
csebi
nem vagyok én jogász, na. egyébként ez a btk-nak nem olyan pontja, amit nem lehet csak úgy módosítani? csak mert akkor egyszerűbb lett volna beleírni, hogy hazaárulás az, amit a kormány annak minősít, és akkor választásból is elég lett volna a kubai típusú
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
De ez nem balfaszság a részükről hanem hazaárulás. Attól még hogy itthon kordában tartják az osszeszerelo csocseleket még baromira nem tekintik partnernek sehol őket.
FLZOLI
az a zseniális abban, ha kétharmadod van, hogy Te határozhatod meg, mit kell hazaárulásnak tekinteni
slowmotion
Btk modositashoz eleg az 50+1, nem kell ketharmad 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
De ez nem balfaszság a részükről hanem hazaárulás. Attól még hogy itthon kordában tartják az osszeszerelo csocseleket még baromira nem tekintik partnernek sehol őket.
FLZOLI
az a zseniális abban, ha kétharmadod van, hogy Te határozhatod meg, mit kell hazaárulásnak tekinteni
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Szeritnem egy kicsit túlértèkeled az ország helyzetét és jelentőségét.
MC12
ez igaz. lehet túl sokra értékelem jelentőségünket a háború, és annak közelében lévő lokációnk miatt plusz a látványos putyini oldal választásunkat.
csebi
Nézd, simán lehet, hogy neked van igazad és én értékelem alul a szituációt - csak a te elméleted népszerű, mondhatni mainstream én meg szeretek másfelé, akár radikálisan másfelé elmélkedni mert mért ne 😊 emiatt sokszor nincs is igazam - ha van ilyen egyáltalán hogy “az igazság” - de egyrészt szórakoztat másrészt eltérő gondolkodásra késztet harmadrészt érdekelnek a reakciók, további elméletek ilyesmi.
MC12
hát ebben a dologban nem vagyok biztos, hogy én vagyok a mainstream te meg nem 😊
csebi
Döntetlen: MC12 a Fideszen belül mainstream, te pedig azon kívül 😊
ender1112
Varj, MC nem a karmelitaban van? 😀
undisputedly
leszünk mi még MC-vel egy pártban.
Amadeus von Dollárbaloldal
Inkabb, minthogy egy zarkaban 😀

| (viccelek MC, meg ne sertodj) |
undisputedly
van rosszabb mint a zárka
hátulgombolós kabátot pl nem szivesen hordanék 😀
Negritis, a vajda
Nyugi, nincs már hely odabent*.
Amadeus von Dollárbaloldal
* nyugi, már nincs hely (ahol odabent lenne)**

** jó, tudom, Lipótmezőt bezárták, de de valahova besuvasztották a legkeményebbeket

Szerkesztette: slowmotion
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Szeritnem egy kicsit túlértèkeled az ország helyzetét és jelentőségét.
MC12
ez igaz. lehet túl sokra értékelem jelentőségünket a háború, és annak közelében lévő lokációnk miatt plusz a látványos putyini oldal választásunkat.
csebi
Nézd, simán lehet, hogy neked van igazad és én értékelem alul a szituációt - csak a te elméleted népszerű, mondhatni mainstream én meg szeretek másfelé, akár radikálisan másfelé elmélkedni mert mért ne 😊 emiatt sokszor nincs is igazam - ha van ilyen egyáltalán hogy “az igazság” - de egyrészt szórakoztat másrészt eltérő gondolkodásra késztet harmadrészt érdekelnek a reakciók, további elméletek ilyesmi.
MC12
hát ebben a dologban nem vagyok biztos, hogy én vagyok a mainstream te meg nem 😊
csebi
Döntetlen: MC12 a Fideszen belül mainstream, te pedig azon kívül 😊
ender1112
Varj, MC nem a karmelitaban van? 😀
undisputedly
leszünk mi még MC-vel egy pártban.
Amadeus von Dollárbaloldal
Inkabb, minthogy egy zarkaban 😀

| (viccelek MC, meg ne sertodj) |
undisputedly
van rosszabb mint a zárka
hátulgombolós kabátot pl nem szivesen hordanék 😀
Negritis, a vajda
Nyugi, nincs már hely odabent.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
Szeritnem egy kicsit túlértèkeled az ország helyzetét és jelentőségét.
MC12
ez igaz. lehet túl sokra értékelem jelentőségünket a háború, és annak közelében lévő lokációnk miatt plusz a látványos putyini oldal választásunkat.
csebi
Nézd, simán lehet, hogy neked van igazad és én értékelem alul a szituációt - csak a te elméleted népszerű, mondhatni mainstream én meg szeretek másfelé, akár radikálisan másfelé elmélkedni mert mért ne 😊 emiatt sokszor nincs is igazam - ha van ilyen egyáltalán hogy “az igazság” - de egyrészt szórakoztat másrészt eltérő gondolkodásra késztet harmadrészt érdekelnek a reakciók, további elméletek ilyesmi.
MC12
hát ebben a dologban nem vagyok biztos, hogy én vagyok a mainstream te meg nem 😊
csebi
Döntetlen: MC12 a Fideszen belül mainstream, te pedig azon kívül 😊
ender1112
Varj, MC nem a karmelitaban van? 😀
undisputedly
leszünk mi még MC-vel egy pártban.
Amadeus von Dollárbaloldal
Inkabb, minthogy egy zarkaban 😀

| (viccelek MC, meg ne sertodj) |
undisputedly
van rosszabb mint a zárka
hátulgombolós kabátot pl nem szivesen hordanék 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szeritnem egy kicsit túlértèkeled az ország helyzetét és jelentőségét.
MC12
ez igaz. lehet túl sokra értékelem jelentőségünket a háború, és annak közelében lévő lokációnk miatt plusz a látványos putyini oldal választásunkat.
csebi
Nézd, simán lehet, hogy neked van igazad és én értékelem alul a szituációt - csak a te elméleted népszerű, mondhatni mainstream én meg szeretek másfelé, akár radikálisan másfelé elmélkedni mert mért ne 😊 emiatt sokszor nincs is igazam - ha van ilyen egyáltalán hogy “az igazság” - de egyrészt szórakoztat másrészt eltérő gondolkodásra késztet harmadrészt érdekelnek a reakciók, további elméletek ilyesmi.
MC12
hát ebben a dologban nem vagyok biztos, hogy én vagyok a mainstream te meg nem 😊
csebi
Döntetlen: MC12 a Fideszen belül mainstream, te pedig azon kívül 😊
ender1112
Varj, MC nem a karmelitaban van? 😀
undisputedly
leszünk mi még MC-vel egy pártban.
Amadeus von Dollárbaloldal
Inkabb, minthogy egy zarkaban 😀

| (viccelek MC, meg ne sertodj) |
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Szeritnem egy kicsit túlértèkeled az ország helyzetét és jelentőségét.
MC12
ez igaz. lehet túl sokra értékelem jelentőségünket a háború, és annak közelében lévő lokációnk miatt plusz a látványos putyini oldal választásunkat.
csebi
Nézd, simán lehet, hogy neked van igazad és én értékelem alul a szituációt - csak a te elméleted népszerű, mondhatni mainstream én meg szeretek másfelé, akár radikálisan másfelé elmélkedni mert mért ne 😊 emiatt sokszor nincs is igazam - ha van ilyen egyáltalán hogy “az igazság” - de egyrészt szórakoztat másrészt eltérő gondolkodásra késztet harmadrészt érdekelnek a reakciók, további elméletek ilyesmi.
MC12
hát ebben a dologban nem vagyok biztos, hogy én vagyok a mainstream te meg nem 😊
csebi
Döntetlen: MC12 a Fideszen belül mainstream, te pedig azon kívül 😊
ender1112
Varj, MC nem a karmelitaban van? 😀
undisputedly
leszünk mi még MC-vel egy pártban.

criminal lawyer or criminal lawyer?