Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

USA és a világ

32 feliratkozó

3 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem tudom otthon mi a helyzet Ausztriaban reggel meg 1,49 volt a 95-ös. Delben mar 1,68. Laza 0,20 € emelkedes... Meg jo, hogy tegnap teletankoltam.
Toto21
A gázolaj pl. 5 forinttal emelkedik holnap. A benzin elvileg még semennyivel.
Mikey
pedig olajblokad alatt allunk. elkepeszto, hogy ennek ellenere nem emelkedik. hatalmas munkaja kormanyunknak meglatszik.
csebi
Te mit gúnyolódsz onnan a brüsszelita Máltáról, téged nem érintenek ezek a szörnyű dolgok ott a szigeten...
:-/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 963 — Lucas Scott
Nem tudom otthon mi a helyzet Ausztriaban reggel meg 1,49 volt a 95-ös. Delben mar 1,68. Laza 0,20 € emelkedes... Meg jo, hogy tegnap teletankoltam.
Toto21
A gázolaj pl. 5 forinttal emelkedik holnap. A benzin elvileg még semennyivel.
Mikey
pedig olajblokad alatt allunk. elkepeszto, hogy ennek ellenere nem emelkedik. hatalmas munkaja kormanyunknak meglatszik.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Nem tudom otthon mi a helyzet Ausztriaban reggel meg 1,49 volt a 95-ös. Delben mar 1,68. Laza 0,20 € emelkedes... Meg jo, hogy tegnap teletankoltam.
Toto21
A gázolaj pl. 5 forinttal emelkedik holnap. A benzin elvileg még semennyivel.
Mikey
Aprilistol ugyis 1000 lesz ezt a par forintos emeléstől biztos megvéd a kormányunk
Toca
Bevezetik a benzin-stopot.
3 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Nem tudom otthon mi a helyzet Ausztriaban reggel meg 1,49 volt a 95-ös. Delben mar 1,68. Laza 0,20 € emelkedes... Meg jo, hogy tegnap teletankoltam.
Toto21
A gázolaj pl. 5 forinttal emelkedik holnap. A benzin elvileg még semennyivel.
Mikey
Aprilistol ugyis 1000 lesz ezt a par forintos emeléstől biztos megvéd a kormányunk
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
a helyi kurd kisebbségről nem is beszélve, eddig is terror alatt voltak most még inkább helyi bűnbakok lesznek
Josszi
na jó, de hol voltak a Kurdok mikor Pearl Harbort kellett védeni? naugye
Negritis, a vajda
nem kellett volna a németeknek lebombázni ugye
petey
meg hát nem kellett volna Szarajevóban sem lövöldözni 1914-ben
Josszi
és az angolok oldalán hajózni! 1775ben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
Nem tudom otthon mi a helyzet Ausztriaban reggel meg 1,49 volt a 95-ös. Delben mar 1,68. Laza 0,20 € emelkedes... Meg jo, hogy tegnap teletankoltam.
Toto21
A gázolaj pl. 5 forinttal emelkedik holnap. A benzin elvileg még semennyivel.
Mikey
az elég baráti. Gázolaj Ausztriában 1,55€-röl 1,73€-ra emelkedett.
Toto21
Majd fog nálunk is sokkal jobban is mint Ausztriában. 😊
Mikey
Választás előtt üzemanyag árat emelni?

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
3 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
a helyi kurd kisebbségről nem is beszélve, eddig is terror alatt voltak most még inkább helyi bűnbakok lesznek
Josszi
na jó, de hol voltak a Kurdok mikor Pearl Harbort kellett védeni? naugye
Negritis, a vajda
nem kellett volna a németeknek lebombázni ugye
petey
meg hát nem kellett volna Szarajevóban sem lövöldözni 1914-ben

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
3 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
a helyi kurd kisebbségről nem is beszélve, eddig is terror alatt voltak most még inkább helyi bűnbakok lesznek
Josszi
na jó, de hol voltak a Kurdok mikor Pearl Harbort kellett védeni? naugye
Negritis, a vajda
nem kellett volna a németeknek lebombázni ugye

3 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Nem tudom otthon mi a helyzet Ausztriaban reggel meg 1,49 volt a 95-ös. Delben mar 1,68. Laza 0,20 € emelkedes... Meg jo, hogy tegnap teletankoltam.
Toto21
A gázolaj pl. 5 forinttal emelkedik holnap. A benzin elvileg még semennyivel.
Mikey
az elég baráti. Gázolaj Ausztriában 1,55€-röl 1,73€-ra emelkedett.
Toto21
Majd fog nálunk is sokkal jobban is mint Ausztriában. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 648
Nem tudom otthon mi a helyzet Ausztriaban reggel meg 1,49 volt a 95-ös. Delben mar 1,68. Laza 0,20 € emelkedes... Meg jo, hogy tegnap teletankoltam.
Toto21
A gázolaj pl. 5 forinttal emelkedik holnap. A benzin elvileg még semennyivel.
Mikey
az elég baráti. Gázolaj Ausztriában 1,55€-röl 1,73€-ra emelkedett.
3 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Nem tudom otthon mi a helyzet Ausztriaban reggel meg 1,49 volt a 95-ös. Delben mar 1,68. Laza 0,20 € emelkedes... Meg jo, hogy tegnap teletankoltam.
Toto21
A gázolaj pl. 5 forinttal emelkedik holnap. A benzin elvileg még semennyivel.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Jól van a határidős olaj át is ugrotta az összes technikai szintet, de még az olaj ETF-ek is 7%-ot ugrottak pre-market. A határidős S&P 100 pont bukó (1.3%).

Vidám nap lesz NY-ban, most akkor majd ha az Epstein ügyről akar terelni WH, akkor azt mondja, hogy "nézzétek a szép, halott amerikai katonákat"? Mert oké (sőt, kiváló, Putyin után szorosan a második helyen volt a világ kártékony terroristái listán), hogy az ajatollah meghalt (jó kis film lesz belőle, ahogy olvasom a híreket a CIA ezt nem tegnap kezdte el összerakni), de nagyon nem vagyunk előrébb egyelőre. Jó, novemberig hosszú még az út.

Sajnos túl sikeres volt a népirtás az elmúlt hónapokban, nem látom hogy a népben lenne most hirtelen tartalék, és attól tartok hogy lendületes, direkt amcsi beavatkozás nélkül nem is lesz...
Gyurma Pappa
Bárkit is bármikor érdekelte, hogy mi lesz a néppel Irakban, Afganisztánban, Szíriában stb vagy most Iránban?
Nagyon szomorú ez a nagyhatalmi szűklátókörűség. Majd jön az aktuális "nagyfejű" és majd megoldja az.
kijo
Charlie Wilson háborúja vagy mi a szösz volt a film címe
NB2
Nagyon szeretem azt a filmet.
Dzsokijuing
Philip Seymour Hoffman nagyot alakít benne, kedvenc nekem is

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
3 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Jól van a határidős olaj át is ugrotta az összes technikai szintet, de még az olaj ETF-ek is 7%-ot ugrottak pre-market. A határidős S&P 100 pont bukó (1.3%).

Vidám nap lesz NY-ban, most akkor majd ha az Epstein ügyről akar terelni WH, akkor azt mondja, hogy "nézzétek a szép, halott amerikai katonákat"? Mert oké (sőt, kiváló, Putyin után szorosan a második helyen volt a világ kártékony terroristái listán), hogy az ajatollah meghalt (jó kis film lesz belőle, ahogy olvasom a híreket a CIA ezt nem tegnap kezdte el összerakni), de nagyon nem vagyunk előrébb egyelőre. Jó, novemberig hosszú még az út.

Sajnos túl sikeres volt a népirtás az elmúlt hónapokban, nem látom hogy a népben lenne most hirtelen tartalék, és attól tartok hogy lendületes, direkt amcsi beavatkozás nélkül nem is lesz...
Gyurma Pappa
Bárkit is bármikor érdekelte, hogy mi lesz a néppel Irakban, Afganisztánban, Szíriában stb vagy most Iránban?
Nagyon szomorú ez a nagyhatalmi szűklátókörűség. Majd jön az aktuális "nagyfejű" és majd megoldja az.
kijo
Charlie Wilson háborúja vagy mi a szösz volt a film címe
NB2
Nagyon szeretem azt a filmet.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 648
Nem tudom otthon mi a helyzet Ausztriaban reggel meg 1,49 volt a 95-ös. Delben mar 1,68. Laza 0,20 € emelkedes... Meg jo, hogy tegnap teletankoltam.
3 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
 index.hu/kulfold/2026/03/02/iran-konfliktus-egyesult-allamok-kuvait-vadaszgep-lezuhant-pilota-tulelte/

🤦
3 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man

ez amúgy mikor készült?
Löfli
Ahmadinezsád tavaly és tavalyelőtt is járt Pesten, az szerintem ennél is durvább
r.baggio
Többet már nem jön. 😀
xrace77
Várjál még azzal. Lehet, hogy Petiminiszter bekéreti (abban úgyis rekorder) a hamvait, mert majd mi eldöntjük magunknak, hogy ő az vagy nem.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
3 hónapja
NB2 New England Patriots 29 045 — nabege2@yahoo.com
Jól van a határidős olaj át is ugrotta az összes technikai szintet, de még az olaj ETF-ek is 7%-ot ugrottak pre-market. A határidős S&P 100 pont bukó (1.3%).

Vidám nap lesz NY-ban, most akkor majd ha az Epstein ügyről akar terelni WH, akkor azt mondja, hogy "nézzétek a szép, halott amerikai katonákat"? Mert oké (sőt, kiváló, Putyin után szorosan a második helyen volt a világ kártékony terroristái listán), hogy az ajatollah meghalt (jó kis film lesz belőle, ahogy olvasom a híreket a CIA ezt nem tegnap kezdte el összerakni), de nagyon nem vagyunk előrébb egyelőre. Jó, novemberig hosszú még az út.

Sajnos túl sikeres volt a népirtás az elmúlt hónapokban, nem látom hogy a népben lenne most hirtelen tartalék, és attól tartok hogy lendületes, direkt amcsi beavatkozás nélkül nem is lesz...
Gyurma Pappa
Bárkit is bármikor érdekelte, hogy mi lesz a néppel Irakban, Afganisztánban, Szíriában stb vagy most Iránban?
Nagyon szomorú ez a nagyhatalmi szűklátókörűség. Majd jön az aktuális "nagyfejű" és majd megoldja az.
kijo
Charlie Wilson háborúja vagy mi a szösz volt a film címe
3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 963 — Lucas Scott
a helyi kurd kisebbségről nem is beszélve, eddig is terror alatt voltak most még inkább helyi bűnbakok lesznek
Josszi
na jó, de hol voltak a Kurdok mikor Pearl Harbort kellett védeni? naugye
Negritis, a vajda
meg amikor Nyugatveg elesett?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
a helyi kurd kisebbségről nem is beszélve, eddig is terror alatt voltak most még inkább helyi bűnbakok lesznek
Josszi
na jó, de hol voltak a Kurdok mikor Pearl Harbort kellett védeni? naugye

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
akkor lehet nagyot szakítani, ha vérzik a piac. Valakinek nagyon jó lesz ez is
Toto21
Akkor is. A jó spekuláns mindig keres. Ugye ez (a közvélekedéssel ellentétben) nem bug, hanem feature..

Aki most szomorodni fog, az megint John Smith lesz, akinek a nyugdíjalapja stop/loss-ban ki fogja szórni a részvényeit évente 3%-ot romló dollárba.

Igen, megint az átlag ember szop, suprise-suprise...
Gyurma Pappa
meg leginkabb azok, akik most elhagyjak Irant. ja meg az Iranban elo hatalmas afgan menekult nepesseg is biztosan elindul a haladas utjan ...
csebi
a helyi kurd kisebbségről nem is beszélve, eddig is terror alatt voltak most még inkább helyi bűnbakok lesznek

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 963 — Lucas Scott
akkor lehet nagyot szakítani, ha vérzik a piac. Valakinek nagyon jó lesz ez is
Toto21
Akkor is. A jó spekuláns mindig keres. Ugye ez (a közvélekedéssel ellentétben) nem bug, hanem feature..

Aki most szomorodni fog, az megint John Smith lesz, akinek a nyugdíjalapja stop/loss-ban ki fogja szórni a részvényeit évente 3%-ot romló dollárba.

Igen, megint az átlag ember szop, suprise-suprise...
Gyurma Pappa
meg leginkabb azok, akik most elhagyjak Irant. ja meg az Iranban elo hatalmas afgan menekult nepesseg is biztosan elindul a haladas utjan ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
Bárkit is bármikor érdekelte, hogy mi lesz a néppel Irakban, Afganisztánban, Szíriában stb vagy most Iránban?
Nagyon szomorú ez a nagyhatalmi szűklátókörűség. Majd jön az aktuális "nagyfejű" és majd megoldja az.
kijo
Engem. De ez ugye nem tényező. Nekem az itteni okoskodás marad...
Gyurma Pappa
meg amúgy még sok átlagpolgárt akiken a populisták nyerészkedni fognak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 052 — zászló zászló szív
akkor lehet nagyot szakítani, ha vérzik a piac. Valakinek nagyon jó lesz ez is
Toto21
Akkor is. A jó spekuláns mindig keres. Ugye ez (a közvélekedéssel ellentétben) nem bug, hanem feature..

Aki most szomorodni fog, az megint John Smith lesz, akinek a nyugdíjalapja stop/loss-ban ki fogja szórni a részvényeit évente 3%-ot romló dollárba.

Igen, megint az átlag ember szop, suprise-suprise...

3 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 052 — zászló zászló szív
Bárkit is bármikor érdekelte, hogy mi lesz a néppel Irakban, Afganisztánban, Szíriában stb vagy most Iránban?
Nagyon szomorú ez a nagyhatalmi szűklátókörűség. Majd jön az aktuális "nagyfejű" és majd megoldja az.
kijo
Engem. De ez ugye nem tényező. Nekem az itteni okoskodás marad...

3 hónapja
kijo New Orleans Saints 580
Jól van a határidős olaj át is ugrotta az összes technikai szintet, de még az olaj ETF-ek is 7%-ot ugrottak pre-market. A határidős S&P 100 pont bukó (1.3%).

Vidám nap lesz NY-ban, most akkor majd ha az Epstein ügyről akar terelni WH, akkor azt mondja, hogy "nézzétek a szép, halott amerikai katonákat"? Mert oké (sőt, kiváló, Putyin után szorosan a második helyen volt a világ kártékony terroristái listán), hogy az ajatollah meghalt (jó kis film lesz belőle, ahogy olvasom a híreket a CIA ezt nem tegnap kezdte el összerakni), de nagyon nem vagyunk előrébb egyelőre. Jó, novemberig hosszú még az út.

Sajnos túl sikeres volt a népirtás az elmúlt hónapokban, nem látom hogy a népben lenne most hirtelen tartalék, és attól tartok hogy lendületes, direkt amcsi beavatkozás nélkül nem is lesz...
Gyurma Pappa
Bárkit is bármikor érdekelte, hogy mi lesz a néppel Irakban, Afganisztánban, Szíriában stb vagy most Iránban?
Nagyon szomorú ez a nagyhatalmi szűklátókörűség. Majd jön az aktuális "nagyfejű" és majd megoldja az.