NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ez se semmi így kigyűjtve. Köszi JJ.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
nincs időm/energiám megírni a teljes ÖF-et, de a jegyzeteimet megosztom itt, szerintem ez is elég annak, aki értesülni szeretne az elmúlt forduló érdekes történéseiről (lehet, hogy ezentúl maradok is ennél a megoldásnál, aztán akit bővebben foglalkoztat valami, majd rákérdez esetleg):

Legszebb játék: Johnny Manziel
Legszebb INT: Iowai egykezes
Legszebb jelenet: az auburni QB passza saját magának
Legkomikusabb jelenete: Az Ohio saját kickoffjából szerzett TD-t a Marshall ellen
Legszánalmasabb jelenete: a Wisconsin @ Arizona State vége
Legszebb TD: Dr. Bo befűzi a texasi védőket
Legszebb elkapás: DeVante Parker, Louisville
Legszebb passz: A Fordham utolsó másodperces TD-je a Temple ellen
Legszebb labdaszerzés: kis Sunseri
Legszebb visszahordás: Jeff Scott, vs. Texas
Legszebb ST-munka: Bowling Green punt block return TD


Valaki Gatorade helyett az uborkalére esküszik, állítólag meggátolja a begörcsölést

További érdekességek:
- Kétkapufás mezőnygól a Tulane @ LA Tech mérkőzésen
- Róka a pályán (TCU @ Texas Tech)
- a Duke-nál még nem megy az onside kick (se):
- T.J. Yeldon nem épp a legszebben ünnepelt és üzent Manzielnek: TROLL TIDE!
- Mint kiderült, az FG-t is vissza lehet nézetni, ha olyan vak a bíró, hogy azt is megadja, ami mellément
- a második héten az ASU, most az FSU-nál akadt gond a bevonulással
- 50000 ember volt a Kyle Fielden a Bama elleni találkozó ELŐESTÉJÉN (ez a Midnight Yell tradíció)
- Visszavonultatták a 2010-ben részlegesen lebénult Eric Legrand mezét a Rutgersnél, első ízben részesült valaki ilyen megtiszteltetésben a Knights-nál
- Az iowai állami rangadó, az Iowa @ Iowa State közben ismeretlenek betörtek a vendégcsapat öltözőjébe, és több Hawkeyes játékos és edző személyes cuccát ellopták
- Három év alatt negyedszerre esett össze a játék során Minnesota HC Jerry Kill epilepsziás roham miatt, kórházba kellett szállítani, de szombaton már újra ott lesz az oldalvonalnál
- Leheletnyire volt az NCAA történetének egyik legnagyobb upsetjétől az Akron, a Michigan 38 pontos esélyesként várta a Jim Tresselt is foglalkoztató Zips-t a Big House-ban, és utóbbi győzelme csupán az utolsó elhibázott 4 yardos passzon múlt...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Béczkó 1 264
Ez a hétvége se volt rossz! Nem hittem, volna hogy ennyire megszeretem a college focit. Mondjuk pár évvel ezelőtt azt sem hittem volna, hogy amerikai focit fogok nézni. 1 max 2 évvel ezelőtt ha nem jöttem volna fel az oldalra egyetemi foci cikkeket olvasni, kommenteket olvasni stb, akkor most is csak NFL néznék! Köszönet bowl.hu!
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nagy meccs volt az UCLA vs Nebraska. Nem bántam meg, hogy a csipet csapatnak ezt a meccset választottam a kínálatból. 😊
A lány részleg számára a "minőségi" Espn reklámok is szemet szúrtak (se körömgömba, se tampon, se ostoba reklámok 😀 - van akinek ez is számít). Élvezetes volt, annak ellenére, hogy inkább dominálták a félidőket a csapatok és nem alakult ki igazi adok-kapok. A Huskers védelme odaadta a H2-őt a magát félelmetesre felszívó Ucla O-nak... és ez eldöntötte a meccset.

Megható volt a meccs végi közös ima Nick Pasquale ((20) - UCLA) lelki üdvéért. R.I.P.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A múlt hétről egy kis érdekesség: az UM-UF meccset a legnagyobb százalékarányban furcsa mód Birmingham-ben (Alabama) nézték a legtöbben otthon tv-n keresztül (15 %). A második Jacksonville (14,8 %), a harmadik Miami-Fort Lauderdale (13,4 %).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
itt a második heti összefoglaló, nagyon jó lett, még több videóval
 jjncaa.blogspot.hu/2013/09/college-football-2013-2-heti-of.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Bízzunk benne, hogy nem leszünk geobanolva

 www.cbssports.com/collegefootball/eye-on-college-football/23562091/sec-on-cbs-features-johnny-cam-on-manziel-all-22-camera-online

"One more broadcast note of interest: CBSSports.com will be offering an All-22, coaches camera view for SEC on CBS games this season"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nagyon hülye vagyok, de mivan azzal az auburn képpel?!braxa88
 www.sbnation.com/lookit/2013/9/7/4705716/arkansas-state-uniforms-auburn-penaltyjjncaa
mindig vmi nagyon bonyolult dolgokra számítok 😊
és erre 15yardos bünti? 😀 komoly
amugy érdekes hisz amcsi sportokban az egyik csapat ugye mindig fehérben van.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
nagyon hülye vagyok, de mivan azzal az auburn képpel?!braxa88
 www.sbnation.com/lookit/2013/9/7/4705716/arkansas-state-uniforms-auburn-penalty


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nagyon hülye vagyok, de mivan azzal az auburn képpel?!
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Kicsit valóban kancsal az a G, de lehet, hogy direkt olyan. Az alsót viszont meg sem néztem elsőre rendesen, mert már az első nem volt tiszta. De ütős. 😀
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Keressétek a hibát a képen 😀

shawnka
Mit kellene észrevenni?GRAFI
én a másik képet se értem 😀braxa88
a felsőn keressétek a G betűt 😀

az alsó pedig magáért beszél.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Keressétek a hibát a képen 😀

shawnka
Mit kellene észrevenni?GRAFI
én a másik képet se értem 😀
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Keressétek a hibát a képen 😀

shawnka
Mit kellene észrevenni?
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A Michigan vs. Notre Dame jó mecs volt... még az ismétlést is megnéztem (kb. a H2-től) 😊 .
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Keressétek a hibát a képen 😀



Ez meg korrekt volt az Arkansas State részéről, kaptak is érte egy 15 yardos büntit

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 318 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 bleacherreport.com/articles/1765278-someone-tried-to-sell-the-air-that-johnny-manziel-signed
xD


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
a maroknyi lelkes bowl.hu-s NCAA-követőnek is jusson valami a hétre az előző hétről:
 jjncaa.blogspot.hu/2013/09/college-football-2013-1-heti-of.htmljjncaa
miért nem bowl.hu főoldalas cikk?braxa88
sok friss anyag ment ki mostanában, kezd ugye az nfl, meg hirtelen ötlettől vezérelve dobtam össze egy ilyet
minden héten tervezek írni öf-et, de korábban is megígértem már, aztán hamar belefáradtamjjncaa
ha időd engedi mindenképpen dobj össze ilyen ÖF jellegű cikkeket. sajnos kevesebbet tudok NCAAvel foglalkozni, mint szeretném, így ezekből be lehet pótolni a legfontosabbakat.braxa88
ja kicsit egyszerűsítettem a formátumon, mert korábban volt, hogy egy teljes napom elment a cikkel 😊 így viszonylag hamar megvan, pláne ha jegyzetelek is a meccsek közben

aztán lehet persze majd jelezni, hogy mire fókuszáljak inkább


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a maroknyi lelkes bowl.hu-s NCAA-követőnek is jusson valami a hétre az előző hétről:
 jjncaa.blogspot.hu/2013/09/college-football-2013-1-heti-of.htmljjncaa
miért nem bowl.hu főoldalas cikk?braxa88
sok friss anyag ment ki mostanában, kezd ugye az nfl, meg hirtelen ötlettől vezérelve dobtam össze egy ilyet
minden héten tervezek írni öf-et, de korábban is megígértem már, aztán hamar belefáradtamjjncaa
ha időd engedi mindenképpen dobj össze ilyen ÖF jellegű cikkeket. sajnos kevesebbet tudok NCAAvel foglalkozni, mint szeretném, így ezekből be lehet pótolni a legfontosabbakat.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
a maroknyi lelkes bowl.hu-s NCAA-követőnek is jusson valami a hétre az előző hétről:
 jjncaa.blogspot.hu/2013/09/college-football-2013-1-heti-of.htmljjncaa
miért nem bowl.hu főoldalas cikk?braxa88
sok friss anyag ment ki mostanában, kezd ugye az nfl, meg hirtelen ötlettől vezérelve dobtam össze egy ilyet
minden héten tervezek írni öf-et, de korábban is megígértem már, aztán hamar belefáradtam


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a maroknyi lelkes bowl.hu-s NCAA-követőnek is jusson valami a hétre az előző hétről:
 jjncaa.blogspot.hu/2013/09/college-football-2013-1-heti-of.htmljjncaa
miért nem bowl.hu főoldalas cikk?
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
a maroknyi lelkes bowl.hu-s NCAA-követőnek is jusson valami a hétre az előző hétről:
 jjncaa.blogspot.hu/2013/09/college-football-2013-1-heti-of.htmljjncaa
Jó nagy marok lehet az akkor!🏈
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
a maroknyi lelkes bowl.hu-s NCAA-követőnek is jusson valami a hétre az előző hétről:
 jjncaa.blogspot.hu/2013/09/college-football-2013-1-heti-of.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
fenn van az NDSU-Kansas State is, jó program lesz a holnapi MNF előtt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A jóféle Ole Miss - Vandy meccs


A Rutgers FresnoState-féle pontzuhatag


USC fanoknak:


Utah állami rangadó


csatornára feliratkozni!