ARENA4

23 feliratkozó

8 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
 media1.hu/2023/08/02/minden-eddiginel-tobb-nfl-meccs-lesz-lathato-a-network4-csatornain/
shawnka
Ismerősek a cikkben nyilatkozó urak, különösen az idézett szerkesztő neve. 😊
iktriad
Azt hiszitek ha MO öszvissz kèt Jax szurkolójával (a többiek neve alatt is ti regeltetek, fogadjunk) felülprezentáljatok magatokat a csatornánál akkor SBig juttok? 🙈🙋 hát lehet, de nem azért illetve pláne nem azért 🤪🤪🤪

Amúgy gratula ès jó munkát legalább már az előszezonban lesz Eagles meccs 🥳(mondjuk akkor már szvsz Richardson se nagyon fog játszani ha csak nincs szüksége rá) de sebaj.
8 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 media1.hu/2023/08/02/minden-eddiginel-tobb-nfl-meccs-lesz-lathato-a-network4-csatornain/
shawnka
Ismerősek a cikkben nyilatkozó urak, különösen az idézett szerkesztő neve. 😊
8 hónapja
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
 media1.hu/2023/08/02/minden-eddiginel-tobb-nfl-meccs-lesz-lathato-a-network4-csatornain/
8 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
1. heti NCAA-közvetítések az Arena4-en:

09/01, 02:00 FLORIDA @ UTAH
09/02, 21:30 BOISE STATE @ WASHINGTON


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
10 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Holnap éjszaka (magyar idő szerint hétfőn egytől) tv-s usfl meccsen szagértek majd, Generals vs Stars 😊

Addig meg nézzétek az ELF-et (is)!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
10 hónapja
esanders10 Denver Broncos 443
Ez a Maka-Baski Dávid duó telitalálat amúgy az Indycarra. Remélem sokáig marad így 😀 Valahogy így kell átadni egy hangulatot.

Szerkesztette: esanders10
11 hónapja
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Úgy látom csak engem háborított fel, hogy a draft közvetítésében nem minden választást mutattak. A fizetős, élő közvetítésében is így volt vajon?
erba09, kubikos
Nem
r.baggio
De akkor a TV-s ismétlésben miért?
erba09, kubikos
Pontos, 100%-os választ én se tudok adni, de sejtem.

A draft 4 órára volt tervezve ismétlésbe a kötelező reklámszünetekel együtt. Ennél biztosan hosszabb lett volna, és ki kellett érni az aznapi élő labdarúgó meccsre.

Innentől két megoldás maradt: vagy a teljes utolsó szegmenst kaszálják, és beraknak a helyére egy rövidebb pótlóműsort (ilyen is gyakran előfordul), vagy találnak egy pontot, ami lehetne egy új szegmens kezdete, és előtte lecsippentenek annyi időt, amivel már be tud férni a tervezett műsoridőbe. Szerintem ezutóbbi történt, így a teljes utolsó szegmens helyett csak pár pick került levágásra, hogy az élő focimeccsre kiérjen a csatorna.

(Ha nagyon érdekel, hogy a szakértőink mit beszéltek az adott két pickről, akkor írj egy privát üzenetet.)

Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
11 hónapja
YoungZeeZee 7 913
Úgy látom csak engem háborított fel, hogy a draft közvetítésében nem minden választást mutattak. A fizetős, élő közvetítésében is így volt vajon?
erba09, kubikos
Nem
r.baggio
De akkor a TV-s ismétlésben miért?
erba09, kubikos
🤣
11 hónapja
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Úgy látom csak engem háborított fel, hogy a draft közvetítésében nem minden választást mutattak. A fizetős, élő közvetítésében is így volt vajon?
erba09, kubikos
Nem
r.baggio
De akkor a TV-s ismétlésben miért?
erba09, kubikos
Mert nincs net4++ VIP előfizetésed. Leírom, hogy tudod elérni.
Keresel egy olyan szolgáltatót, ahol van ARÉNA4 csatorna. Előfizetsz rá.
Az ARÉNA4 mellé (és csak mellé) előfizethetsz a net4+-ra.
A net4+ előfizetésedhez kapsz egy kódot, amit felhasználva előfizethetsz a net4++-ra.
A net4++ után is kapsz egy kódot és ennek segítségével a legfelső szint amit földi halandó elérhet az a net4++ VIP is elérhetővé válik, amiért újabb előfizetést kell aktiválnod.
Így már mindent nézhetsz teljes tartalommal és mindezt mindösszesen havi 6 ezer+3 ezer+3 ezer+3 ezer=15 ezer Ft-ért.
És nem kell megköszönnöd, hogy segítettem 😊

Szerkesztette: Riverske
11 hónapja
erba09 Los Angeles Chargers 20
Úgy látom csak engem háborított fel, hogy a draft közvetítésében nem minden választást mutattak. A fizetős, élő közvetítésében is így volt vajon?
erba09, kubikos
Nem
r.baggio
De akkor a TV-s ismétlésben miért?
11 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Úgy látom csak engem háborított fel, hogy a draft közvetítésében nem minden választást mutattak. A fizetős, élő közvetítésében is így volt vajon?
erba09, kubikos
Nem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
11 hónapja
erba09 Los Angeles Chargers 20
Úgy látom csak engem háborított fel, hogy a draft közvetítésében nem minden választást mutattak. A fizetős, élő közvetítésében is így volt vajon?
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 511 — Kinek mit intézett a kormánya
Most a tv2nek lett vmi zero+ vagy mi a tokom a neve🤣
YoungZeeZee
TV2 play zero+
Ez már tényleg a riverske által emlegetett Net4++extra 😀
11 hónapja
YoungZeeZee 7 913
Azért nincs verseny az alapcsatornák között, mert nem kell nekik
sima karter-megállapodás a szolgáltatókkal megvan, ahol te nem csatornákat választását teheted meg csak csomagokat vehetsz. Így minek erőlkednének. A plusz tartalmat újra pénzè tehetik. Ha tudnák egyenként válogatni akkor más lenne a stratégia vlsz
ozibozi
Ezzel nem ertek egyet.nem hiaba pakolgatjak ide-oda a musorokat meg kaszaljak el oket.
Kemenyen megy a verseny.
Csak kell az extra money onlinebol is, mert a streaming szolgaltatok nagyot mennek.
Most a tv2nek lett vmi zero+ vagy mi a tokom a neve🤣
11 hónapja
ozibozi New York Giants 15 351
Azért nincs verseny az alapcsatornák között, mert nem kell nekik
sima karter-megállapodás a szolgáltatókkal megvan, ahol te nem csatornákat választását teheted meg csak csomagokat vehetsz. Így minek erőlkednének. A plusz tartalmat újra pénzè tehetik. Ha tudnánk egyenként válogatni akkor más lenne a stratégia vlsz

Szerkesztette: ozibozi
11 hónapja
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Amíg a rendes NFL meccsek nem a plusszon mennek, addig nincs baj. Ha viszont ezt is meglépné az ARÉNA4, akkor kitörne a népharag és elkaszálná az egész csatornát 😊 Amúgy én elvi okokból nem fizetnék soha ilyen plusz szolgáltatásokért. Régebben már viccelődtem vele, de tényleg eljön az idő, amikor majd: fizetsz 8 ezret a szolgáltatódnak, hogy nézhesd az ARÉNA4-et. Ezen felül fizetsz pár ezret az ARÉNA4+-ért, majd azon belül is szintet lépve fizethetsz újabb pár ezret az ARÉNA4++-ért, és a legutolsó szint újabb pár ezerért az ARÉNA4 VIP, amellyel nem csak a meccset láthatod, hanem a felvezető műsort is 😊 Mindent összevetve fizetsz 20 ezret, és ez csak 1 csatorna 😊
Mennyire egyszerű volt az élet 10-20 évvel ezelőtt. Fizettél a szolgáltatódnak havi pár ezret és nézhettél mindent. Ez lenne a normális állapot. Visszatérhet ez a korszak és csak egy dolog kell hozzá: ne legyen kereslet a plusz szolgáltatásokra, azaz ne fizessen elő senki és akkor a kínálat visszaáll a keresletre. Ennyire egyszerű a történet.
Riverske
Valóban nézhettél mondjuk egy NFL draftot élőben10-20 évvel ezelőtt a tv-ben itthon...Ez szűnjön meg, de az összes Netflix, HBO, Disney, fizetős Youtube, Spotify az nem gáz és rablás? Vagy azokra se fizessen senki elő és nézzük az M1-et meg RTL klubot filmekre, sorozatokra?😊
zavi27
Alapjaraton van a network 4nek vagy 6-7 fantasztikus csatornaja abbol 2 csak sport, 1 a maxi4 vagy mi azon mar volt darts.igy kerul fizetosre.
Mondjuk ez meg szinten nem erint engem mert eletemben nem neztem meg egy draftot se a 30 ev alatt.
YoungZeeZee
Bizony, az RTL csoportnak is ott van az RTL, az RTL 2, az RTL 3, az RTL Gold, a Cool, a Film+, a Sorozat+ és a MuzsikaTV, mégis csak az RTL+ fizetős platformon lehetett nézni A királyt. Hát hogy van ez?
shawnka
Elnézést, félreérthetően fogalmaztam. Szóval én semilyen plusz szolgáltatásért nem fizetek plusz pár ezret, mert nálam ezek elvi síkon benne kellene, hogy legyenek az alapban, amiért fizetek a szolgáltatónak nem is keveset. Szóval nem csak a net4+-ról elmélkedtem, hanem úgy általánosságban.
Maradjunk annyiban, hogy a csatornáknak az alapcsatornát kellene megtömniük tartalommal, hogy a nézők kegyeiért versengjenek, amivel a reklámértéke a csatornának növekszik. (ebből meg lehet bevételt termelni)
És ha már plusz szolgáltatás, akkor talán olyan dologért fizetnék, ami tényleg extra: pl. a sportnál maradva kamera minden sisakban és én választom ki itthon, hogy kinek a kameráját nézem. Nos, ez valóban innováció lenne és extra.
A király amúgy jó kis sorozat volt. Le is torrenteztem.

Szerkesztette: Riverske
11 hónapja
erba09 Los Angeles Chargers 20
Az Aréna4 az egyetlen hely ahol Magyarországon megy az NFL.
Erre a fizetős Net4+ adja a draftot.
Ennél szánalmasabb húzást nem tudom láttam-e valaha.
KeyG
Tavaly is így volt már. Pár kivételtől eltekintve az összes éjfél és 6 közötti élő műsorunk otthona a Net4+.

Pénteken ismételjük kétszer is, kb egész nap ez fog menni.
shawnka
Nézem a tvben a pénteki ismétlést, LAC választ 21-re, bejelentik a picket, kicsit beszélnek a szakértők a csávóról, jön a Ravens 22-ik választással. Reklám, majd utána visszakapcsolnak, Giants választását éppen jelentik be a 24-ik pickkel!!! WTF!!!!!!!??? Mi lett a Ravens és a Vikes választásával? Ez most komoly, hogy ezek kimaradtak az ismétlésből?
Vagy nálam van a hiba? Másnak megvolt az ismétlésben ez a két választás?

Szerkesztette: erba09
11 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Amíg a rendes NFL meccsek nem a plusszon mennek, addig nincs baj. Ha viszont ezt is meglépné az ARÉNA4, akkor kitörne a népharag és elkaszálná az egész csatornát 😊 Amúgy én elvi okokból nem fizetnék soha ilyen plusz szolgáltatásokért. Régebben már viccelődtem vele, de tényleg eljön az idő, amikor majd: fizetsz 8 ezret a szolgáltatódnak, hogy nézhesd az ARÉNA4-et. Ezen felül fizetsz pár ezret az ARÉNA4+-ért, majd azon belül is szintet lépve fizethetsz újabb pár ezret az ARÉNA4++-ért, és a legutolsó szint újabb pár ezerért az ARÉNA4 VIP, amellyel nem csak a meccset láthatod, hanem a felvezető műsort is 😊 Mindent összevetve fizetsz 20 ezret, és ez csak 1 csatorna 😊
Mennyire egyszerű volt az élet 10-20 évvel ezelőtt. Fizettél a szolgáltatódnak havi pár ezret és nézhettél mindent. Ez lenne a normális állapot. Visszatérhet ez a korszak és csak egy dolog kell hozzá: ne legyen kereslet a plusz szolgáltatásokra, azaz ne fizessen elő senki és akkor a kínálat visszaáll a keresletre. Ennyire egyszerű a történet.
Riverske
Valóban nézhettél mondjuk egy NFL draftot élőben10-20 évvel ezelőtt a tv-ben itthon...Ez szűnjön meg, de az összes Netflix, HBO, Disney, fizetős Youtube, Spotify az nem gáz és rablás? Vagy azokra se fizessen senki elő és nézzük az M1-et meg RTL klubot filmekre, sorozatokra?😊
zavi27
Alapjaraton van a network 4nek vagy 6-7 fantasztikus csatornaja abbol 2 csak sport, 1 a maxi4 vagy mi azon mar volt darts.igy kerul fizetosre.
Mondjuk ez meg szinten nem erint engem mert eletemben nem neztem meg egy draftot se a 30 ev alatt.
YoungZeeZee
Bizony, az RTL csoportnak is ott van az RTL, az RTL 2, az RTL 3, az RTL Gold, a Cool, a Film+, a Sorozat+ és a MuzsikaTV, mégis csak az RTL+ fizetős platformon lehetett nézni A királyt. Hát hogy van ez?
shawnka
az is egy faszság. biztos vagyok benne, hogy lehetne jó dolgokat tanulni az rtl magyarországtól. ez pont nem az...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
11 hónapja
YoungZeeZee 7 913
Amíg a rendes NFL meccsek nem a plusszon mennek, addig nincs baj. Ha viszont ezt is meglépné az ARÉNA4, akkor kitörne a népharag és elkaszálná az egész csatornát 😊 Amúgy én elvi okokból nem fizetnék soha ilyen plusz szolgáltatásokért. Régebben már viccelődtem vele, de tényleg eljön az idő, amikor majd: fizetsz 8 ezret a szolgáltatódnak, hogy nézhesd az ARÉNA4-et. Ezen felül fizetsz pár ezret az ARÉNA4+-ért, majd azon belül is szintet lépve fizethetsz újabb pár ezret az ARÉNA4++-ért, és a legutolsó szint újabb pár ezerért az ARÉNA4 VIP, amellyel nem csak a meccset láthatod, hanem a felvezető műsort is 😊 Mindent összevetve fizetsz 20 ezret, és ez csak 1 csatorna 😊
Mennyire egyszerű volt az élet 10-20 évvel ezelőtt. Fizettél a szolgáltatódnak havi pár ezret és nézhettél mindent. Ez lenne a normális állapot. Visszatérhet ez a korszak és csak egy dolog kell hozzá: ne legyen kereslet a plusz szolgáltatásokra, azaz ne fizessen elő senki és akkor a kínálat visszaáll a keresletre. Ennyire egyszerű a történet.
Riverske
Valóban nézhettél mondjuk egy NFL draftot élőben10-20 évvel ezelőtt a tv-ben itthon...Ez szűnjön meg, de az összes Netflix, HBO, Disney, fizetős Youtube, Spotify az nem gáz és rablás? Vagy azokra se fizessen senki elő és nézzük az M1-et meg RTL klubot filmekre, sorozatokra?😊
zavi27
Alapjaraton van a network 4nek vagy 6-7 fantasztikus csatornaja abbol 2 csak sport, 1 a maxi4 vagy mi azon mar volt darts.igy kerul fizetosre.
Mondjuk ez meg szinten nem erint engem mert eletemben nem neztem meg egy draftot se a 30 ev alatt.
YoungZeeZee
Bizony, az RTL csoportnak is ott van az RTL, az RTL 2, az RTL 3, az RTL Gold, a Cool, a Film+, a Sorozat+ és a MuzsikaTV, mégis csak az RTL+ fizetős platformon lehetett nézni A királyt. Hát hogy van ez?
shawnka
Hat aki akar fizessen ilyenert.es ez is meglepo szamomra de hat erre tart a vilag en meg arra.
11 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Miért?Kampman
milyen jelek alapján gondolod a NER tagjának a cégcsoportot?
törölt kristof
a kulcsszavak a minimálisan utánanéző percepciója, vagyis a felületesen, gyorsanítélők, mint az átlagemberek
Willie Parker
sorry, ezt a részét félreértettem, de akkor innen megközelítve a minimálisan utánanézők milyen jelek alapján gondolhatják, hogy NER csatornáról van szó? tényleg érdekel!
törölt kristof
Rengeteg "nemhivatalos" forrás állítja ezt, kommentelők, stb. A hozzáértésüket és elfogulatlanságukat nem venném készpénznek.
Bazska mondott olyanokat az egyik videójában 2020 körül, amikor a sporttévé elvesztette az NFL jogokat, hogy sok csatorna nem piaci alapon működik, hanem "a bank pénzével játszik", ami ugye a közpénz szinonimája. Nem nevezte néven a Network 4-et, de azért finoman utalt rá, na.
11 hónapja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 522 — Browns GM
Miért?Kampman
milyen jelek alapján gondolod a NER tagjának a cégcsoportot?
törölt kristof
a kulcsszavak a minimálisan utánanéző percepciója, vagyis a felületesen, gyorsanítélők, mint az átlagemberek
Willie Parker
sorry, ezt a részét félreértettem, de akkor innen megközelítve a minimálisan utánanézők milyen jelek alapján gondolhatják, hogy NER csatornáról van szó? tényleg érdekel!

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
11 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 656
Miért?Kampman
milyen jelek alapján gondolod a NER tagjának a cégcsoportot?
törölt kristof
a kulcsszavak a minimálisan utánanéző percepciója, vagyis a felületesen, gyorsanítélők, mint az átlagemberek
11 hónapja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 522 — Browns GM
Miért?Kampman
milyen jelek alapján gondolod a NER tagjának a cégcsoportot?

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
11 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
ti pedig a "people's channel" vagytok az ember szemében.
Heisman nádor
Az átlagnéző szemében nem hiszem, a minimálisan utánanéző szemében pedig egy NER csatorna (abba most ne menjünk bele, hogy ezt a minősítést itt már elutasították egyszer, a percepció a lényeg).
Kampman
...
Nézz még egy picit azért utána.
shawnka
ti pedig a "people's channel" vagytok az ember szemében.
Heisman nádor
Az átlagnéző szemében nem hiszem, a minimálisan utánanéző szemében pedig egy NER csatorna (abba most ne menjünk bele, hogy ezt a minősítést itt már elutasították egyszer, a percepció a lényeg).
Kampman
Scusi, de ezt most ongol volt.
Kenny
Miért?
11 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
ti pedig a "people's channel" vagytok az ember szemében.
Heisman nádor
Az átlagnéző szemében nem hiszem, a minimálisan utánanéző szemében pedig egy NER csatorna (abba most ne menjünk bele, hogy ezt a minősítést itt már elutasították egyszer, a percepció a lényeg).
Kampman
Scusi, de ezt most ongol volt.