NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

The business of football

16 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 351 — Wrath of Khan
Kik a nagyobb tekintélyű tulajok?MattMiller
Kraft, Jones, Marazinedine5
Most nem azért, mert Steelers, de Rooneyékat erről a listáról nem kellene lehagyni 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kik a nagyobb tekintélyű tulajok?MattMiller
vsz a bigmarket csapatok góréi.
Jerry Jones, Mara, Woody Johnson és barátaik. Bowlen is eléggé benne van
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Kik a nagyobb tekintélyű tulajok?MattMiller
Kraft, Jones, Mara
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Kik a nagyobb tekintélyű tulajok?

több mint 13 éve
gsn 3 548
Többet akarnak ha több meccs lesz.Janek
Ez mondjuk igaz, de itt a történet nem náluk kezdődik, a játékosoknak tökéletesen megfelel a jelenlegi CBA. A 18 meccset elsősorban Goodell és a tulajdonosok egy része akarja (még köztük sincs egységes álláspont, de mivel a nagyobb tekintélyű tulajok mellette vannak, így az NFL álláspontja ez). A vita kiindulópontja viszont ettől függetlenül nem az, hogy a játékosok többet akarnának, hanem a tulajdonosok akarják a bevételelosztási modellt megváltoztatni. Attól, hogy adott esetben több pénzt ad egy tv társaság, ez még nem feltétlenül változik meg.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Itt arra gondoltam,hogy esetleg a tv társaságok adnak még pénzt amin megy a vita.

Többet akarnak ha több meccs lesz.
-Edzők -akkor mégsem számít a pénz annyire
A többi dologban egyet értünk igaz a 4 szezonjukra így nem gondoltam abban igazad van.


Nagy vonalakban mindenki tudja,hogy rossz dolog a lockout mégis itt van a nyakunkon...

több mint 13 éve
gsn 3 548
Rosszul nem járnak jelenleg sem ...csak többet szeretnének főleg mert azt hiszik sokkal többet is kaphatnának.Janek
A játékosok semmivel sem szeretnénk annál többet, amit jelenleg kapnak. A CBA-ból a tulajdonosok léptek ki, akiknek nem felelt meg hosszútávon a 2006-ban elfogadott szerződés, tehát a tulajdonosok akarnak többet a jelenleginél, nem pedig a játékosok. Javaslom neked a cikkek átolvasását mégegyszer, mert ez ott elég érthetően ki van fejtve.

A többi kérdésedre a válasz:

-Ha én vagyok a média és kifizettem egy valag pénzt akkor hajlandó vagyok még egy kicsit áldozni, hogy kapjak is valamit?

A média a két fél viszonylatában nem tényező, itt a vita a tulajdonosok és az NFLPA között zajlik. Az, hogy a televíziók kifizetik az adott pénzt lockout erején, csupán az NFL népszerűségének következménye, illetve annak, hogy mennyire előrelátó az NFL. A tv-k nincsenek olyan pozícióban, hogy zsarolják a világ legnagyobb sportligáját.

-Ha játékos vagyok és kb. 4 szezon a pályafutásom akkor sztrájkoljak e ebből 1-2 évet?

A sztrájk nem feltétlenül rövidíti meg a játékos pályafutását, hiszen alatta, hogyha csak azt csinálja, és máshol nem játszik, nem használódik el.

-Ha tulaj vagyok minek szerződtetek új edzőket most ha nem lesz szezon?

Az edzők piacán hatalmas a verseny, amint egy csapat elkezd szerződtetni, beindul a többi is. Nem engedheti meg egy tulajdonos sem azt magának, hogy a nem biztosra játszva elszalasszon egy kiszemelt HC-t.

-Kinek jó az elmaradt szezon?

Senkinek. Viszont a tulajdonosok úgy gondolják, hogy egy lockout kellőképpen fenyegető ahhoz, hogy a szakszervezet hamarabb megalkudjon.

-Ki érzi meg jobban ha elmarad egy szezon?Egy csóró FB vagy esetleg Jerry Jones tulaj?

Az a játékos, aki egyébként is keveset keresett, és még csak nemrég került a ligába. Valószínűleg elsőéves keresetének nagy részét házra vagy autóra költötte el, így tartalékai minimálisak. Illetve már, számítva egy adott bevételre, kicsit más életszínvonalra rendezkedett be, mint egyetemistaként. A tulajdonosoknak is nagy a veszteség, de az ő esetükben azért annak nincs esélye, hogy "éhen halnak".

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Egyértelműen a játékosok vannak rosszabb helyzetben.zinedine5
A kérdés inkább az, hogy pénzügyileg akkor járnak-e rosszabbul, ha lockout lesz, vagy akkor, ha engednek a tulajdonosok követeléseinek?vassadi27
Rosszul nem járnak jelenleg sem ...csak többet szeretnének főleg mert azt hiszik sokkal többet is kaphatnának.

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Egyértelműen a játékosok vannak rosszabb helyzetben.zinedine5
A kérdés inkább az, hogy pénzügyileg akkor járnak-e rosszabbul, ha lockout lesz, vagy akkor, ha engednek a tulajdonosok követeléseinek?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem a legrosszabb helyzetben az "átlag" játékosok meg azok a tulajdonosok akiknek fizetniük kell a jelzálogot a frissen felépült stadionjaik után. Ők a legérdekeltebbek a megegyezésben. Csakhogy az előbbiek sokkal nagyobb részt tesznek ki az összes játékos közül, mint utóbbiak a tulajdonosok közül.salander
A stadion hitelekre külön keretet gyűjtött az NFL. Az sem akadály....
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Szerintem a legrosszabb helyzetben az "átlag" játékosok meg azok a tulajdonosok akiknek fizetniük kell a jelzálogot a frissen felépült stadionjaik után. Ők a legérdekeltebbek a megegyezésben. Csakhogy az előbbiek sokkal nagyobb részt tesznek ki az összes játékos közül, mint utóbbiak a tulajdonosok közül.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
szerintem ha van több milliárdod akkor nem annyira fájdalmas elbukni pár milliót,míg ha te vagy a kenyérkereső akkor ugye csak a játékból van pénzed...


A tulajoknak ott a garantált tv pénz,ami kiesik az a jegybevétel,a shopbevételek,az esetleges új reklámbevételek.

De spórolnak fizetéseket is.

A játékosnak ki fizetne ha nincs szezon?Janek
Egyértelműen a játékosok vannak rosszabb helyzetben.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akkor ide:
-Ki érzi meg jobban ha elmarad egy szezon?Egy csóró FB vagy esetleg Jerry Jones tulaj?
Janek
Szerintem Jones, mert amíg egy csóró FB akkor is kap valamennyi fizetést ha nem játszik, addig a tulajnak szinte minden pénze az aktív csapatból van. Senki nem fizet a reklámfelületért, ha azt nem látják...
Mondjuk ez elég irreális összehasonlítás, de arányaiban szerintem a tulajok járnak rosszabbul.BMG
A TV csatornák kifizették a 2011-es évet is, 1-200 milla leesik abból is a tulajnak, már nem jár olyan rosszul....
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
szerintem ha van több milliárdod akkor nem annyira fájdalmas elbukni pár milliót,míg ha te vagy a kenyérkereső akkor ugye csak a játékból van pénzed...


A tulajoknak ott a garantált tv pénz,ami kiesik az a jegybevétel,a shopbevételek,az esetleges új reklámbevételek.

De spórolnak fizetéseket is.

A játékosnak ki fizetne ha nincs szezon?

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Akkor ide:
-Ki érzi meg jobban ha elmarad egy szezon?Egy csóró FB vagy esetleg Jerry Jones tulaj?
Janek
Szerintem Jones, mert amíg egy csóró FB akkor is kap valamennyi fizetést ha nem játszik, addig a tulajnak szinte minden pénze az aktív csapatból van. Senki nem fizet a reklámfelületért, ha azt nem látják...
Mondjuk ez elég irreális összehasonlítás, de arányaiban szerintem a tulajok járnak rosszabbul.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
épp most postoltam a csevegőbe ebben a témában

bennem felvetődik pár kérdés:
-Ha én vagyok a média és kifizettem egy valag pénzt akkor hajlandó vagyok még egy kicsit áldozni ,hogy kapjak is valamit?
-Ha játékos vagyok és kb. 4 szezon a pályafutásom akkor sztrájkoljak e ebből 1-2 évet?
-Ha tulaj vagyok minek szerződtetek új edzőket most ha nem lesz szezon?
-Kinek jó az elmaradt szezon?
-Ki érzi meg jobban ha elmarad egy szezon?Egy csóró FB vagy esetleg Jerry Jones tulaj?

Szóval szerintem lesz szezon és a tulajok szája íze szerint...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Már többen kérték hogy legyen ilyen topik. És így talán nem vesznek el a sima beszélgetések között a dolgok

olvasnivaló hozzá:
CBA huzakodás
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2013

Másik lehetőség:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2049