The business of football

16 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt lehet tudni, hogy személy szerint kinek a pénzéhes agyából pattant ki az ötlet? Vagy egyszerre szállta meg az ihlet minden tulajt? Csak tudni szeretném, hogy kinek a qrva anyját.....
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
1,4 milliárd dollárt akarnak a tulajdonosok a saját zsebükbe átcsoportosítani a játékosoktól (az NFL összrevenue 18%-a!), szerintem ez azért elég indok arra, hogy felháborodjanak és a saját igazukért harcoljanak.gsn
Bónusznak meg ugye a plusz két tétmeccs.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Én még egyszer hangot adok annak a meglátásomnak, hogy bár a játékosok érdeke a megegyezést kívánná, D.Smith-é nem. Ő itt kő keményen a saját pecsenyéjét sütögeti, most akar a játékosok hátán felkapaszkodni, és a privát politikai ambícióit kiélni.Sobri Jóska
Erre gondoltam én is,hogy ő elindította őket a lejtőn és innen már nehéz megállítani őket.
Csak sajna egyre gyorsabban száguldanak és a lejtő alján majd becsapódnak egy kőkemény falba...

Tudjuk,hogy a játékosok többsége nem egy agysebész,valamint szeretik a nagyvilági életet...

Bebeszélték nekik,hogy a tulajok átvágják őket,ülnek a páholyban és milliárdokat keresnek míg ők akik a testi épségüket kockáztatják kapna szaros pár milliót azt is elviszi az állam meg az élet...

Persze,hogy elhitték ezt.Janek
1,4 milliárd dollárt akarnak a tulajdonosok a saját zsebükbe átcsoportosítani a játékosoktól (az NFL összrevenue 18%-a!), szerintem ez azért elég indok arra, hogy felháborodjanak és a saját igazukért harcoljanak.

A politikai vonal felvetése egyébként nemcsak itt merült fel, kint is születtek elméletek, de ennek főleg a tulajdonosok a szószólói. Upshaw, az előző NFLPA vezér lényegében Tagliabue egyik legjobb barátja volt, kicsit éles a váltás egy kemény ügyvédre egy korábbi játékosról. Szerintem ez is teret ad ennek a látásmódnak, hogy ezen a téren a kemény hangnem szokatlan mindenkinek.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 540 — Apu ökölbeszorított keze
Én még egyszer hangot adok annak a meglátásomnak, hogy bár a játékosok érdeke a megegyezést kívánná, D.Smith-é nem. Ő itt kő keményen a saját pecsenyéjét sütögeti, most akar a játékosok hátán felkapaszkodni, és a privát politikai ambícióit kiélni.Sobri Jóska
Erre gondoltam én is,hogy ő elindította őket a lejtőn és innen már nehéz megállítani őket.
Csak sajna egyre gyorsabban száguldanak és a lejtő alján majd becsapódnak egy kőkemény falba...

Tudjuk,hogy a játékosok többsége nem egy agysebész,valamint szeretik a nagyvilági életet...

Bebeszélték nekik,hogy a tulajok átvágják őket,ülnek a páholyban és milliárdokat keresnek míg ők akik a testi épségüket kockáztatják kapna szaros pár milliót azt is elviszi az állam meg az élet...

Persze,hogy elhitték ezt.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Ricky Williams mint NFLPA munkás 😂haromt
Fő a jókedv. 😀
több mint 13 éve
gsn 3 548
Én azt olvastam, hogy ezek a TV szerződések úgy vannak, hogy mindenképp megkapják őket. Viszont ha teszem azt idén nem játszanak semmit, akkor a TV társaságok miután lejárnak a szerződések kapnak egy kvázi ingyen évet.tenorx
Akkor ezt is fejtse meg, aki tudja. Már kezd egy kicsit sok lenni ezekből a félinformációkból, elhallgatásokból, és hasonlókból. 😊

Most is kijött a Special Master döntés után pár új infó. Azt már írtam, hogy engedik hozzáférni az NFL-t a 6,5 milliárd dollárhoz. Sok helyen 4-et írnak, de ez ne tévesszen meg senkit, ennyi volt vita alatt most belőle, mert az NFLPA az ESPN és NBC szerződésmódosításokon keresztül támadt, DirectTv, Fox, és CBS ügyekben már tavaly volt hasonló. És mint kiderült, emellett az NFLPA is kapott 7 millió dollárnyi kártérítést, amiért az NFL egyoldalúan tárgyalta újra a két féllel a szerződést. Persze, hiába nyertes mindkét fél, az NFLPA tovább viszi az ügyet Doty elé, mert eredetileg azt akarták, hogy ne férjen hozzá az NFL (azzal érveltek, hogy a soron kívüli újratárgyalásokkal az NFL felkészülése bizonyítható a lockoutra), és 60 milliós kártérítést követeltek.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Én azt olvastam, hogy ezek a TV szerződések úgy vannak, hogy mindenképp megkapják őket. Viszont ha teszem azt idén nem játszanak semmit, akkor a TV társaságok miután lejárnak a szerződések kapnak egy kvázi ingyen évet.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ricky Williams mint NFLPA munkás 😂
több mint 13 éve
gsn 3 548
Megszületett a Special Master döntése a tv szerződésekkel kapcsolatban, ennek megfelelően az NFL hozzáférhet ahhoz a durván 6,5 milliárd dollárhoz lockout esetén.
Viszont, ami érdekes Jeff Pash ezt a pénzmennyiséget egy kölcsönhöz hasonlította. Ezek szerint nem arról van szó, mint ami eddig kommunikálva volt, hogy ez a pénz minden következmény nélkül jár. Ha nem lesznek meccsek, ezt a későbbiekben kamatostul vissza kell fizetni a tv társaságoknak!

tomi-tomi: Nem közülük, de egyezés lehet, pl. Dawkins és Richardson végrehajtó bizottsági tag is. Azt viszont nem tudom, hogy amikor oda bekerültek, már ők képviselték-e csapataikat.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
tomi-tomi: Az NFLPA-ben igen, mindenki egy szavazata van a 32 játékos reprezentánsból, de ők évente csak pár alkalommal ülnek össze. Éppen ezért választják meg a végrehajtó bizottságot, melynek tagjai időközben is összeülhetnek, és döntést hozhatnak anélkül, hogy össze kellene hívni a 32 csapatképviselőt. gsn
Tehát a játékosok összességének nincsen fóruma, "kongresszus" "nagygyűlés" bármi? A csapatonkénti cca 50-60 játékos egy képviselőt választ és utána a csapatok játékosai csak a képviselőiken keresztül érintkeznek hivatalosan? Így sok vélemény el tud veszni, legalábbis több, mint az óhatatlan veszteség egy képviselői rendszerben. Vagy legalább a végrehajtó bizottságot nem a képviselők választják, hanem a játékosok összessége közvetlen módon?tomi-tomi
Természetesen a 32 csapatreprezentáns feladata az is, hogy a csapaton belüli véleményeket kikérje, tehát olyan formában van, hogyha valami felmerül az év során, a csapatba tartozó játékosok ütköztethetik álláspontjukat, de természetesen a 32 reprezentáns szavaz csak. Mégpedig valószínűleg nem eltekintve a csapaton belüli többségi véleménytől, mert egyébként könnyen megvonnák tőle a bizalmat a csapattársak. A végrehajtó bizottsági tagokat is a 32 képviselő választja meg, a tagok megbízatása 2 évre szól.gsn
Ez akkor azt jelenti - élesen és talán túlzóan - hogy egy-egy csapat hangadói, erősebb kutyái sokkal nagyobb esélyt kapnak a saját érdekük, véleményük képviseletére. Nem túl okos döntési piramis, az akár több csapatnál megjelenő vélemény, alternatíva, ami összességében lehet relatív többségi is(!), könnyedén eltűnik a rendszerben.
Ha jól látom, akkor a végrehajtó bizottsági tagokat a 32 képviselő nem maguk közül választják meg.
Én még egyszer hangot adok annak a meglátásomnak, hogy bár a játékosok érdeke a megegyezést kívánná, D.Smith-é nem. Ő itt kő keményen a saját pecsenyéjét sütögeti, most akar a játékosok hátán felkapaszkodni, és a privát politikai ambícióit kiélni.Sobri Jóska
Valami hasonlót fogalmaztam meg pár napja a csevegőben. gsn nagyobb féket lát az NFLPA felépítésében, hogy ezt megtehesse, valamint gsn említette azt is, hogy D.Smith-t úgy (és talán éppen ezért is) választották meg, hogy tudták róla, hogy mit szándékozik tenni. De bennem is megmaradt a kisördög.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Én még egyszer hangot adok annak a meglátásomnak, hogy bár a játékosok érdeke a megegyezést kívánná, D.Smith-é nem. Ő itt kő keményen a saját pecsenyéjét sütögeti, most akar a játékosok hátán felkapaszkodni, és a privát politikai ambícióit kiélni.

több mint 13 éve
gsn 3 548
tomi-tomi: Az NFLPA-ben igen, mindenki egy szavazata van a 32 játékos reprezentánsból, de ők évente csak pár alkalommal ülnek össze. Éppen ezért választják meg a végrehajtó bizottságot, melynek tagjai időközben is összeülhetnek, és döntést hozhatnak anélkül, hogy össze kellene hívni a 32 csapatképviselőt. gsn
Tehát a játékosok összességének nincsen fóruma, "kongresszus" "nagygyűlés" bármi? A csapatonkénti cca 50-60 játékos egy képviselőt választ és utána a csapatok játékosai csak a képviselőiken keresztül érintkeznek hivatalosan? Így sok vélemény el tud veszni, legalábbis több, mint az óhatatlan veszteség egy képviselői rendszerben. Vagy legalább a végrehajtó bizottságot nem a képviselők választják, hanem a játékosok összessége közvetlen módon?tomi-tomi
Természetesen a 32 csapatreprezentáns feladata az is, hogy a csapaton belüli véleményeket kikérje, tehát olyan formában van, hogyha valami felmerül az év során, a csapatba tartozó játékosok ütköztethetik álláspontjukat, de természetesen a 32 reprezentáns szavaz csak. Mégpedig valószínűleg nem eltekintve a csapaton belüli többségi véleménytől, mert egyébként könnyen megvonnák tőle a bizalmat a csapattársak. A végrehajtó bizottsági tagokat is a 32 képviselő választja meg, a tagok megbízatása 2 évre szól.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
tomi-tomi: Az NFLPA-ben igen, mindenki egy szavazata van a 32 játékos reprezentánsból, de ők évente csak pár alkalommal ülnek össze. Éppen ezért választják meg a végrehajtó bizottságot, melynek tagjai időközben is összeülhetnek, és döntést hozhatnak anélkül, hogy össze kellene hívni a 32 csapatképviselőt. gsn
Tehát a játékosok összességének nincsen fóruma, "kongresszus" "nagygyűlés" bármi? A csapatonkénti cca 50-60 játékos egy képviselőt választ és utána a csapatok játékosai csak a képviselőiken keresztül érintkeznek hivatalosan? Így sok vélemény el tud veszni, legalábbis több, mint az óhatatlan veszteség egy képviselői rendszerben. Vagy legalább a végrehajtó bizottságot nem a képviselők választják, hanem a játékosok összessége közvetlen módon?
Hú, köszi!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
gsn 3 548
Igen, a Chargers is oda tartozik, bár az utóbbi évtized viszonylagos sikeressége rájuk is jó értelemben hatott.

tomi-tomi: Az NFLPA-ben igen, mindenki egy szavazata van a 32 játékos reprezentánsból, de ők évente csak pár alkalommal ülnek össze. Éppen ezért választják meg a végrehajtó bizottságot, melynek tagjai időközben is összeülhetnek, és döntést hozhatnak anélkül, hogy össze kellene hívni a 32 csapatképviselőt. A végrehajtó bizottság, hogy mindig első körben legyen döntés, 11 tagból áll, ennek az elnöke Mawae, és a 10 másik tagot már a másik topikban felsoroltam. Emellett sor kerül az elnök megválasztására is, aki amolyan ügyvezető, ügyvivő, szóvivő, stb. szerepeket lát el, ő DeMaurice Smith.

A 32 csapatot képviselő játékos jelenleg:

Arizona Cardinals: Jay Feely
Atlanta Falcons: Erik Coleman
Baltimore Ravens: Derrick Mason
Buffalo Bills: George Wilson
Carolina Panthers: John Kasay
Chicago Bears: Robbie Gould
Cincinnati Bengals: Andrew Whitworth
Cleveland Browns: Robert Royal
Dallas Cowboys: Jason Witten
Denver Broncos: Brian Dawkins
Detroit Lions: Kyle Vanden Bosch
Green Bay Packers: Aaron Rodgers
Houston Texans: DeMeco Rynas
Indianapolis Colts: Gary Brackett
Jacksonville Jaguars: Rashean Mathis
Kansas City Chiefs: Rudy Niswanger
Miami Dolphins: Ricky Williams
Minnesota Vikings: Steve Hutchinson
New England Patriots: Matt Light
New Orleans Saints: Jon Stinchcomb
New York Giants: Shaun O'Hara
New York Jets: Tony Richardson
Oakland Raiders: Zach Miller
Philadelphia Eagles: Winston Justice
Pittsburgh Steelers: Ryan Clark
San Diego Chargers: Nick Hardwick
San Francisco 49ers: Takeo Spikes
Seattle Seahawks: Chester Pitts
St. Louis Rams: Adam Goldberg
Tampa Bay Buccaneers: Jeff Faine
Tennessee Titans: Jake Scott
Washington Redskins: Vonnie Holliday

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Denver egy 2,5 milliós város és az egész Rocky Mountain térséget (Utah, Colorado, Nevada, Montana, Dakoták, Idaho, Wyoming) uralja. Na meg a great plains egy részét. Nebraska, Iowa. Konkrétan ott nincs ellenfele, mert csapat sincs másik.

A Small market az Jacksonville, Buffalo, ahol egyszerűen elnyomják őket a nagyobb csapatok. Vagy Pittsburgh, ahol eleve ott van a szomszédban a sokkal nagyobb város Philly, meg egy rakat másik csapat.haromt
Igen, ez így van, bár a Broncos is eredetileg small-market csapatként indult, csak tényleg nem nagyon volt más profi sport, amit az emberek elmehettek nézni a stadionokban, és ezáltal nőttek akkorára, hogy mára a big-market csapatok alsó köreibe tudjuk őket sorolni.

Érdekes változás egyébként pl. a Coltsé. Indy mindig is kosárváros volt, de mióta a Pacers olyan, amilyen és Peyton megjelent, a csapat is előrébb lépett, mára már a Steelers közelében vannak, pedig egy fél évtizede még azt mondtuk, hogy az utolsó 5-7 csapatban vannak ilyen téren. Az említett Jax, Bills mellett small-market csapatok a Vikings, a Rams, a Lions, a Bengals például, de sokan előszeretettel sorolják ide a Packerst és a Chiefst is. A Packers abból a szempontból érdekes, mert egyrészt részvényesek tulajdonában van, másrészt ugye papíron be tudnánk bizonyítani, hogy övék a legkisebb közvetlen NFL market, mégis a középmezőnyben találhatóak általában azokon a listákon, amiket a Forbes magazin évről évre kihoz az egyes franchise-ok értékéről, általuk generált revenueról.gsn
Hát a Lions valószínűleg az utóbbi időben süllyedt ide. Egyrészt a gyenge eredmények, meg Detroit mint város leépülése miatt.
A Packers viszont szerintem a legnépszerűbb világszinten, emiatt is nagy a bevétel. Az biztos, hogy nem tesz jót a Packers-Vikes-Bears hármasnak hogy viszonylag közel vannak egymáshoz de egy gazdaságilag szar helyen. Persze a Bears kivétel már csak Chicago méretei miatt is.
De szerintem még small marketnek számít San Diego is.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Denver egy 2,5 milliós város és az egész Rocky Mountain térséget (Utah, Colorado, Nevada, Montana, Dakoták, Idaho, Wyoming) uralja. Na meg a great plains egy részét. Nebraska, Iowa. Konkrétan ott nincs ellenfele, mert csapat sincs másik.

A Small market az Jacksonville, Buffalo, ahol egyszerűen elnyomják őket a nagyobb csapatok. Vagy Pittsburgh, ahol eleve ott van a szomszédban a sokkal nagyobb város Philly, meg egy rakat másik csapat.haromt
Igen, ez így van, bár a Broncos is eredetileg small-market csapatként indult, csak tényleg nem nagyon volt más profi sport, amit az emberek elmehettek nézni a stadionokban, és ezáltal nőttek akkorára, hogy mára a big-market csapatok alsó köreibe tudjuk őket sorolni.

Érdekes változás egyébként pl. a Coltsé. Indy mindig is kosárváros volt, de mióta a Pacers olyan, amilyen és Peyton megjelent, a csapat is előrébb lépett, mára már a Steelers közelében vannak, pedig egy fél évtizede még azt mondtuk, hogy az utolsó 5-7 csapatban vannak ilyen téren. Az említett Jax, Bills mellett small-market csapatok a Vikings, a Rams, a Lions, a Bengals például, de sokan előszeretettel sorolják ide a Packerst és a Chiefst is. A Packers abból a szempontból érdekes, mert egyrészt részvényesek tulajdonában van, másrészt ugye papíron be tudnánk bizonyítani, hogy övék a legkisebb közvetlen NFL market, mégis a középmezőnyben találhatóak általában azokon a listákon, amiket a Forbes magazin évről évre kihoz az egyes franchise-ok értékéről, általuk generált revenueról.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Denver egy 2,5 milliós város és az egész Rocky Mountain térséget (Utah, Colorado, Nevada, Montana, Dakoták, Idaho, Wyoming) uralja. Na meg a great plains egy részét. Nebraska, Iowa. Konkrétan ott nincs ellenfele, mert csapat sincs másik.

A Small market az Jacksonville, Buffalo, ahol egyszerűen elnyomják őket a nagyobb csapatok. Vagy Pittsburgh, ahol eleve ott van a szomszédban a sokkal nagyobb város Philly, meg egy rakat másik csapat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Több tényezőből áll össze, ahogy haromt írja, az egyik és legfontosabb a market, amelyen a csapat működik és az ebből adódó gazdasági tekintély, de emellett az egyes tulajdonosok háttere, anyagi helyzete, befolyásossága az üzleti életben és a politikában is szempont.

A top tulajok közé szokták sorolni:
Jerry Jones - Cowboys
Dan Snyder - Redskins
Robert Kraft - Patriots
John Mara - Giants
Woody Johnson - Jets
Jeffrey Lurie- Eagles
Bob McNair - Texans (!)
Pat Bowlen - Broncos
McCaskeyék - Bears

Dan Rooney nem tartozik az elitbe, ez annak köszönhető, hogy a Steelerst inkább erős small-market teamnek tartják, hiába elismert tulajdonos, az itt kevés. Azonban éppen ő az, aki nyíltan vállalja, hogy nem kér a 18 meccses alapszakaszból semmiképpen.gsn
Nem értek hozzá, de hát Denvernél csak pár környék nevezhetőbb az NFL-ben small marketnek:9
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerintem az impasse bedobása fontos tényező. Pár nappal a lehetőség komoly felvetése után máris van időpont az új tárgyalási fordulóra.
Ha jól értem, akkor az impasse kimondását csak döntőbíróság-szerű testület elé lehet vinni (National Labor Relations Board, nekem ez nem tűnik (szövetségi) bíróságnak.) Az ilyen jellegű testületek általában sokkal rövidebb idő alatt döntenek. Ráadásul azt kéne érdemben bizonyítani az NFLPA-nak, hogy van előrelépés, közelednek az álláspontok, mintha 22-es csapdája lenne. Itt nem fogják vizsgálni, hogy ki a hibás, hogyan jutottak idáig, csak azt, hogy mindkét fél törekvése ellenére nem tudnak dűlőre jutni. Szvsz az ilyen kapu, záradék azt a célt szolgálja, hogy a korábban szerződésben álló két fél a (jog)vitájuk rendezésének végéig is a lehető legnagyobb mértékben szerződésszerűen viselkedjenek - minél több hasznot hozzanak, ill. minél kevesebb kárt okozzanak egymásnak.
Ha a játékosok ezek után perre mennek, az iszonyú pénzeket fog felemészteni. Csak emlékeztetnék rá, hogy a MATÁV-nak a macedón tanácsadói szerződéseinek ügyvédi vizsgálata eddig több tízmillió(!) dollárjába került néhány év alatt, a vizsgált szerződési érték nem éri el a tízmillió dollárt. Egy ilyen mértékű költség egy játékos számára már például lehet, hogy összemérhető egy jó egészségbiztosítás költségével.
Nekem úgy tűnik, hogy pillanatnyilag az NFLPA tempókésésben és (ezáltal is) komoly lépéskényszerben van.
Tényleg, az NFLPA "közgyűlése" hogy működik? Egy játékos - egy szavazat?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Több tényezőből áll össze, ahogy haromt írja, az egyik és legfontosabb a market, amelyen a csapat működik és az ebből adódó gazdasági tekintély, de emellett az egyes tulajdonosok háttere, anyagi helyzete, befolyásossága az üzleti életben és a politikában is szempont.

A top tulajok közé szokták sorolni:
Jerry Jones - Cowboys
Dan Snyder - Redskins
Robert Kraft - Patriots
John Mara - Giants
Woody Johnson - Jets
Jeffrey Lurie- Eagles
Bob McNair - Texans (!)
Pat Bowlen - Broncos
McCaskeyék - Bears

Dan Rooney nem tartozik az elitbe, ez annak köszönhető, hogy a Steelerst inkább erős small-market teamnek tartják, hiába elismert tulajdonos, az itt kevés. Azonban éppen ő az, aki nyíltan vállalja, hogy nem kér a 18 meccses alapszakaszból semmiképpen.gsn
Durván a keleti part és Texas. Érdekes.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
gsn 3 548
Több tényezőből áll össze, ahogy haromt írja, az egyik és legfontosabb a market, amelyen a csapat működik és az ebből adódó gazdasági tekintély, de emellett az egyes tulajdonosok háttere, anyagi helyzete, befolyásossága az üzleti életben és a politikában is szempont.

A top tulajok közé szokták sorolni:
Jerry Jones - Cowboys
Dan Snyder - Redskins
Robert Kraft - Patriots
John Mara - Giants
Woody Johnson - Jets
Jeffrey Lurie- Eagles
Bob McNair - Texans (!)
Pat Bowlen - Broncos
McCaskeyék - Bears

Dan Rooney nem tartozik az elitbe, ez annak köszönhető, hogy a Steelerst inkább erős small-market teamnek tartják, hiába elismert tulajdonos, az itt kevés. Azonban éppen ő az, aki nyíltan vállalja, hogy nem kér a 18 meccses alapszakaszból semmiképpen.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most nem azért, mert Steelers, de Rooneyékat erről a listáról nem kellene lehagyni 😛tenorx
a befolyásosság nem igazán függ össze azzal hogy sikeres-e a franchise-od.
A lényeg hogy mennyi pénzt teszel be-veszel ki.haromt
Nem is erre gondoltam, de azért tekintélyileg is eléggé ott vannak a topban...tenorx
itt a tekintély gazdaságit jelent, nem szakmait.
Vsz a 10 éves Texans tulaja, Bob McNair szava többet ér itt, mint Rooneyé, mivel a második-harmadik legtöbbet érő franchise az övé
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Kraft, Jones, Marazinedine5
Most nem azért, mert Steelers, de Rooneyékat erről a listáról nem kellene lehagyni 😛tenorx
a befolyásosság nem igazán függ össze azzal hogy sikeres-e a franchise-od.
A lényeg hogy mennyi pénzt teszel be-veszel ki.haromt
Nem is erre gondoltam, de azért tekintélyileg is eléggé ott vannak a topban...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kik a nagyobb tekintélyű tulajok?MattMiller
Kraft, Jones, Marazinedine5
Most nem azért, mert Steelers, de Rooneyékat erről a listáról nem kellene lehagyni 😛tenorx
a befolyásosság nem igazán függ össze azzal hogy sikeres-e a franchise-od.
A lényeg hogy mennyi pénzt teszel be-veszel ki.
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Köszi.
egyébként ez a helyzet mennyire befolyásolja a tulaj és a játékosok kapcsolatát? Vagy mindenki tudja, hogy ez üzlet és nincs harag?