Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Ó, most látom, hogy már csak a Panthers - Lions meg a Broncos - Ravens hiányzik a W5-ről 😊 (49ers meccset már nem számoltam wallace eltűnése miatt)
Ha ők megvannak, lesz PR, vagy játsszuk tovább a W6-ot?
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 629
Sziasztok!

Sok oldalt olvasgattam,de sehol nem találtam rá választ... talán itt.
PS2 Madden 11.
A kérdésem az lenne, hogy tudom-e vhogy frissíteni a rostert és most nem arra gondolok , hogy egyenként állítgatom az értéket, hanem mint PC hez letöltöm.

Miért kérdem ezt?
Más játéknál - ESPN NFL2K5-nál -le lehet tölteni rostereket és PC-n átkonvertálom a megfelelő formátumban és egy pendrive és az Action program segítségével feltöltöm a memóriakártyára majd behívom és kész is.

Ilyen lehetőség van a Maddennél?
( A 2k5-ot bugosan adták ki.. :o )

Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv,
VZZoli, MP
Csak azt tudom biztosra,hogy ha eredetid van akkor tudod frissíteni.Más játékoknál pl😛ES mindig egy más verziós játékot adnak ki amit ugyanúgy ki tudsz írni,mint az eredetit csak frissített keretekkel,menüvel stb.Maddennél nem tudom van -e ilyen :rolleyes:

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

Sok oldalt olvasgattam,de sehol nem találtam rá választ... talán itt.
PS2 Madden 11.
A kérdésem az lenne, hogy tudom-e vhogy frissíteni a rostert és most nem arra gondolok , hogy egyenként állítgatom az értéket, hanem mint PC hez letöltöm.

Miért kérdem ezt?
Más játéknál - ESPN NFL2K5-nál -le lehet tölteni rostereket és PC-n átkonvertálom a megfelelő formátumban és egy pendrive és az Action program segítségével feltöltöm a memóriakártyára majd behívom és kész is.

Ilyen lehetőség van a Maddennél?
( A 2k5-ot bugosan adták ki.. :o )

Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv,
VZ
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Amadeus91
Köszönöm szépen!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Amdeus91

lehet rosszul fogalmaztam, akkor fagy ki mikor végig szimulálok egy franchise szezont, és a következő szezon kezdődne!
Akkor is kifagyhat, ha piszkálom a játékos ratingokat?GhostLead
igen, sejtem mi a gond és, hogy mikor fagy. Nekem is olykor előfordul, hogy a bütykölt roster meg-meg adja magát.

editke: van most 1 friss rosterem, (FA) amit editoroztam és nm fagy ki, ha gondolod felteszem Datára.Amadeus91
Amadeus91, megköszöném!GhostLead
http://data.hu/get/5025175/uborka.ros

tessék

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 212 — E/1
oké.kösz

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Minden játékba lépéskor be kell töltenem az új rostert???
mert nem menti el...kiléptem tegnap...ma vissza és a régi volt bent...

???ZoliZoltán
Ha kifagysz vagy ctrl alt deletével vagy bármi módon zárod be a rendes exit-en kívül akkor visszatölti azt amivel indult az előtt a madden. Ha rendesen kilépsz akkor betöltve marad.

több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 212 — E/1
Minden játékba lépéskor be kell töltenem az új rostert???
mert nem menti el...kiléptem tegnap...ma vissza és a régi volt bent...

???

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
mivel próbálod szerkeszteni a roster fájlt? Várd meg mindig h teljesen betöltsön az egész adatbázis, mert ha előtte kezded el piszkálni akkor általában megfagy.Amadeus91
Amdeus91

lehet rosszul fogalmaztam, akkor fagy ki mikor végig szimulálok egy franchise szezont, és a következő szezon kezdődne!
Akkor is kifagyhat, ha piszkálom a játékos ratingokat?GhostLead
igen, sejtem mi a gond és, hogy mikor fagy. Nekem is olykor előfordul, hogy a bütykölt roster meg-meg adja magát.

editke: van most 1 friss rosterem, (FA) amit editoroztam és nm fagy ki, ha gondolod felteszem Datára.Amadeus91
Amadeus91, megköszöném!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Sziasztok!

Valaki próbálta már ezt a rostert, http://www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=3230
leszedtem, de nekem nem lehet benne szimulálni a meccseket! le szoktam ellenőrizni hogy ne csak egy szezont lehessen vele játszani!

próbálom azt a rostert szerkeszteni, amit azt hiszem Farky csinált hogy ne legyenek benne sérültek, de nagyon lassan lehet vele haladni, mert mindig kifagy! így újra kell csinálni mindig! pedig csoportonként csinálom!GhostLead
mivel próbálod szerkeszteni a roster fájlt? Várd meg mindig h teljesen betöltsön az egész adatbázis, mert ha előtte kezded el piszkálni akkor általában megfagy.Amadeus91
Amdeus91

lehet rosszul fogalmaztam, akkor fagy ki mikor végig szimulálok egy franchise szezont, és a következő szezon kezdődne!
Akkor is kifagyhat, ha piszkálom a játékos ratingokat?GhostLead
igen, sejtem mi a gond és, hogy mikor fagy. Nekem is olykor előfordul, hogy a bütykölt roster meg-meg adja magát.

editke: van most 1 friss rosterem, (FA) amit editoroztam és nm fagy ki, ha gondolod felteszem Datára.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 212 — E/1
okés!Köszi szépen! 😉

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
ennyi?utána ezek már benne is lesznek a játékban?

köszi😉ZoliZoltán
igen, de miután beléptél a játékba be kell tölteni a menüből a roster fájlt

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 212 — E/1
ennyi?utána ezek már benne is lesznek a játékban?

köszi😉

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Ha leszedek egy új Roster-t a játékhoz azt hova kell bemásolnom???ZoliZoltán
Documents\Madden NFL 08\Rosters

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 212 — E/1
Ha leszedek egy új Roster-t a játékhoz azt hova kell bemásolnom???

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Farky

megcsinálom az update-82 rostert, hogy kiszedem belőle a sérülteket. de hogy lehet elmenteni a madden editorban, elmenti de csak csv formátumban!
Részletesen letudnád nekem írni! Előre is köszönöm!GhostLead
1. Csinálj egy másolatot a rosterről.
2. Megnyitod az editorral a rostert, ez nálam a Madden Editor 08 V2.
3. Edit >> Injuries (ctrl + I)
4. Kitörlöd a kívánt sérüléseket a listából a "Delete Selected Injury" gomb használatával
5. Zárd be az editort és kész. Nem kell menteni semmit. Ha utána újra megnyitod az editort meg a rostert látszik, hogy nincs benne sérülés. (nálam legalábbis)Farky
oké köszi szépen!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Farky

megcsinálom az update-82 rostert, hogy kiszedem belőle a sérülteket. de hogy lehet elmenteni a madden editorban, elmenti de csak csv formátumban!
Részletesen letudnád nekem írni! Előre is köszönöm!GhostLead
1. Csinálj egy másolatot a rosterről.
2. Megnyitod az editorral a rostert, ez nálam a Madden Editor 08 V2.
3. Edit >> Injuries (ctrl + I)
4. Kitörlöd a kívánt sérüléseket a listából a "Delete Selected Injury" gomb használatával
5. Zárd be az editort és kész. Nem kell menteni semmit. Ha utána újra megnyitod az editort meg a rostert látszik, hogy nincs benne sérülés. (nálam legalábbis)

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Farky

megcsinálom az update-82 rostert, hogy kiszedem belőle a sérülteket. de hogy lehet elmenteni a madden editorban, elmenti de csak csv formátumban!
Részletesen letudnád nekem írni! Előre is köszönöm!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Közben rájöttem hogy erről a roster-ről írtam hogy nem lehet benne szimulálni a meccseket!
http://www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=3118GhostLead
valószínűleg a szerződéseket nem csinálhatták meg normálisan és azért fagyhat ki, ilyet írtam valamelyik fórumon is. Illetve a rostert nem én csináltam, csak kiszedtem belőle a sérülteket. Egyébként én is gondoltam rá h csinálni kéne egy friss rostert de egyedül halál, azt meg nem tudom h lehetne "összeolvasztani" ha többen csináljuk. Valami megoldás tuti van csak nem tudom mi.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Közben rájöttem hogy erről a roster-ről írtam hogy nem lehet benne szimulálni a meccseket!
http://www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=3118
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Sziasztok!

Valaki próbálta már ezt a rostert, http://www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=3230
leszedtem, de nekem nem lehet benne szimulálni a meccseket! le szoktam ellenőrizni hogy ne csak egy szezont lehessen vele játszani!

próbálom azt a rostert szerkeszteni, amit azt hiszem Farky csinált hogy ne legyenek benne sérültek, de nagyon lassan lehet vele haladni, mert mindig kifagy! így újra kell csinálni mindig! pedig csoportonként csinálom!GhostLead
mivel próbálod szerkeszteni a roster fájlt? Várd meg mindig h teljesen betöltsön az egész adatbázis, mert ha előtte kezded el piszkálni akkor általában megfagy.Amadeus91
Amdeus91

lehet rosszul fogalmaztam, akkor fagy ki mikor végig szimulálok egy franchise szezont, és a következő szezon kezdődne!
Akkor is kifagyhat, ha piszkálom a játékos ratingokat?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Sziasztok!

Valaki próbálta már ezt a rostert, http://www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=3230
leszedtem, de nekem nem lehet benne szimulálni a meccseket! le szoktam ellenőrizni hogy ne csak egy szezont lehessen vele játszani!

próbálom azt a rostert szerkeszteni, amit azt hiszem Farky csinált hogy ne legyenek benne sérültek, de nagyon lassan lehet vele haladni, mert mindig kifagy! így újra kell csinálni mindig! pedig csoportonként csinálom!GhostLead
mivel próbálod szerkeszteni a roster fájlt? Várd meg mindig h teljesen betöltsön az egész adatbázis, mert ha előtte kezded el piszkálni akkor általában megfagy.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Üdv mindenki 😊 egy olyan kérdésem lenne hogy lenne e olyan személy, aki rendelkezik valamilyen évjáratú NCAA football szoftverrel(PS3), amitől megfelelő ellenérték fejében(HUF/csere) megválna?😊 ha netán van akkor itt vagy privátba megtalálsz 😊
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Sziasztok!

Valaki próbálta már ezt a rostert, http://www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=3230
leszedtem, de nekem nem lehet benne szimulálni a meccseket! le szoktam ellenőrizni hogy ne csak egy szezont lehessen vele játszani!

próbálom azt a rostert szerkeszteni, amit azt hiszem Farky csinált hogy ne legyenek benne sérültek, de nagyon lassan lehet vele haladni, mert mindig kifagy! így újra kell csinálni mindig! pedig csoportonként csinálom!
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Grat, a statot dobja be légyszi valamelyikőtök a topicba.

A tabellát frissítettem. Alkalomadtán légyszi nézzétek meg a saját meccseiteket, hogy nem írtam-e el valamit.