Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Ha van aki csinálja, akkor hajrá 😊 Én tuti nem vállalom most el, nem férne bele sajnos az időmbe 😕 A tabellát frissítem, az nem sok meló, de egy statot felvinni már más tészta.Lance
Na igen, én beírni max a sajátomat vállalnám, a többiekét csak nézegetném 😀
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Azta.....köszi szépen!
Akkor majd a 4 napban valamikor nekiállok a telepítéseknek meg az akármiknek...aztán majd jelentkezem.

meccsek lebonyolítása?aktuális ellenféllel pm-ben ,aztán play?
heti egy meccs?

köszi.
ZZoliZoltán
elvileg heti egy meccs, de vannak lemaradók, így általában 2 hét szinte párhuzamosan megy. ki van mindig írva ki-ki ellen játszik, először általában pm, majd msn vagy hamachin pedig találkoztok, aztán mehet a play.

ha gyakorolnál, vagy kipróbálnád előre hogy, ajánlom magam, én is kezdő vagyok online (a liga elején volt az első meccsem) 😊
egyébként ez a telepítésí, bemásolási procedúra 10 perc külölbelül.
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Ha van aki csinálja, akkor hajrá 😊 Én tuti nem vállalom most el, nem férne bele sajnos az időmbe 😕 A tabellát frissítem, az nem sok meló, de egy statot felvinni már más tészta.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Statisztika tényleg jó lenne, sokkal érdekesebb lenne a liga és lenne miket nézegetni. 😊

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Statokat azt amúgy most írjuk valahova?
Ha nem akkor esetleg meg lehetne úgy oldani mint az előző ligánál volt?
Tudom, hogy nem éppen az 5. hét után kéne erről beszélni, de most nem vagyunk olyan sokan szóval talán még belehetne hozni a lemaradást. 😀Raven17
ha jól emlékszem, nem volt elég önkéntes, azért nem kezdtük el vezetni.
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Statokat azt amúgy most írjuk valahova?
Ha nem akkor esetleg meg lehetne úgy oldani mint az előző ligánál volt?
Tudom, hogy nem éppen az 5. hét után kéne erről beszélni, de most nem vagyunk olyan sokan szóval talán még belehetne hozni a lemaradást. 😀
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 212 — E/1
Azta.....köszi szépen!
Akkor majd a 4 napban valamikor nekiállok a telepítéseknek meg az akármiknek...aztán majd jelentkezem.

meccsek lebonyolítása?aktuális ellenféllel pm-ben ,aztán play?
heti egy meccs?

köszi.
Z

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Még akarok venni egy gamepad-ot majd valamelyik nap jövőhéten(csak hát ugye ünnep stb...)
Mert konzolos vagyok igazából! :rolleyes:
Mikor szoktak lenni a meccsek?
ja meg még sosem játszottam online igazából semmivel...ezt hogy kell majd beállítanom?
aztán szerintem majd csatlakoznék! 😀ZoliZoltán
Logitech precision-t vagy dual actiont érdemes venni, kicsit drága de kurva strapabíró 😊 Bánhidán az OMV kúttal átellenes udvarban lévő RAM szám.tech. boltban olcsón be tudod szerezni, ha nincs is raktáron 1-2 napon belül meghozzák...

How to play online madden 08 on pc.

Amire szükséged lesz:
[list=*]
  • Madden NFL 08 program 😊
  • [/list]
    [list=*]
  • Madden update 4.0 - a maddent elindítva még a windowsos felületen feljövő ablakban van egy Update gomb. Ha "No new updates availabde at this time" hibaüzenetet kapsz, akkor töltsd le ezt a fájlt:
    http://data.hu/get/4571057/patch.exe
    Másold be a c:\program files\ea sports\madden nfl 08 mappába (vagy ahova telepítetted a játékot), és indítsd el.
  • [/list]
    [list=*]
  • Aktuálisan használt roster és arcképfájl - az éppen használt rostert és a hozzátartozó profil-fájlt a Madden liga tracker topicban találod. A profil fájlt (.dat kiterjesztésű) a c:\\documents and settings\username\dokumentumok\madden nfl 08\ könyvtárba, a rosterfájlt (.ros kiterjesztés) pedig az ugyanezen könyvtárban lévő "rosters" almappába másold. A rostert majd be is kell töltened a játékon belül (File/Load menüpont).
  • [/list]
    [list=*]
  • Hamachi Googlezd ki, telepítsd fel, regisztrálj be 😊 A hamachis bowl.hu madden szobák listáját ide kattintva találod.
  • [/list]
    [list=*]
  • Kikapcsolt windows tűzfal Vezérlőpult/Rendszer és biztonság/...
  • [/list]
    [list=*]
  • Hamachis vagy sima ip-cím.
  • [/list]

    Aki hosztol (az otthoni csapat), az megadja ip-címét a vendégjátékosnak, majd játékon belül a play online/host internet menüpontra kattint. A vendégcsapat tulaja play online/join internet menüpontra megy és beírja az ip címet.

    Az általunk használt beállítások: Szint: all-madden, 5 perces negyedek, Fair Play és QB vision OFF

    Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
    Ex-Rataxes
    több mint 12 éve
    ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 212 — E/1
    Még akarok venni egy gamepad-ot majd valamelyik nap jövőhéten(csak hát ugye ünnep stb...)
    Mert konzolos vagyok igazából! :rolleyes:
    Mikor szoktak lenni a meccsek?
    ja meg még sosem játszottam online igazából semmivel...ezt hogy kell majd beállítanom?
    aztán szerintem majd csatlakoznék! 😀

    ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
    több mint 12 éve
    pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
    Hogy megy ez a liga amúgy?ZoliZoltán
    Online 😊 All-madden szinten 5 perces negyedekkel. Szerintem van hely ha szeretnél csatlakozni.

    Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
    Ex-Rataxes
    több mint 12 éve
    ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 212 — E/1
    Hogy megy ez a liga amúgy?

    ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
    több mint 12 éve
    Lance New York Giants 363 — Giants fan
    wallacepro eltűnt. Azért dobj rá egy pm-et, hátha egyszer még felnéz...
    több mint 12 éve
    laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
    wallacepro! mikor tudjuk lejátszani a w6ot?troland
    Arra várhatsz... 😀

    több mint 12 éve
    troland 32
    wallacepro! mikor tudjuk lejátszani a w6ot?

    If it doesn't matter who wins or loses, then why do they keep score?
    Vince Lombardi
    több mint 12 éve
    Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
    Ó, most látom, hogy már csak a Panthers - Lions meg a Broncos - Ravens hiányzik a W5-ről 😊 (49ers meccset már nem számoltam wallace eltűnése miatt)
    Ha ők megvannak, lesz PR, vagy játsszuk tovább a W6-ot?kaszo
    mi meccsünk leghamarabb holnap lesz lejátszvaAwesome
    A Broncos@Ravens pedig majd a hosszú hétvége folyamán elvileg 😊
    több mint 12 éve
    OBJ New England Patriots 25
    Ó, most látom, hogy már csak a Panthers - Lions meg a Broncos - Ravens hiányzik a W5-ről 😊 (49ers meccset már nem számoltam wallace eltűnése miatt)
    Ha ők megvannak, lesz PR, vagy játsszuk tovább a W6-ot?kaszo
    mi meccsünk leghamarabb holnap lesz lejátszva
    több mint 12 éve
    kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
    szerk: most nézd meg, így gondoltad?Lance
    ígyígy. és akkor ezentúl lehetne folyamatosan így. köszi 😊
    lehet még csinálok egy week 4 power rankinget is ha lesz kedvem
    .brk
    legyen 😊eaglesmcnabb
    legyen #2 😀
    több mint 12 éve
    eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 357 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
    szerk: most nézd meg, így gondoltad?Lance
    ígyígy. és akkor ezentúl lehetne folyamatosan így. köszi 😊
    lehet még csinálok egy week 4 power rankinget is ha lesz kedvem
    .brk
    legyen 😊

    No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
    több mint 12 éve
    .brk Green Bay Packers 1 890
    szerk: most nézd meg, így gondoltad?Lance
    ígyígy. és akkor ezentúl lehetne folyamatosan így. köszi 😊
    lehet még csinálok egy week 4 power rankinget is ha lesz kedvem
    több mint 12 éve
    Lance New York Giants 363 — Giants fan
    in that case, ha lemennek a meccsek, akkor elkészítem 😊.brk
    Várjuk! Direkt a pr miatt nem írtam be idő előtt, a már lejátszott későbbi hetes meccseket 😊Lance
    week 5-ös meccsekre gondoltam 😊
    ha nem nagy energia, csinálhatnál egy táblázatot, ami az aktuális állást mutatja, meg egyet, ami mindig egy adott hetit csak. szal ezentúl csak ctr+c ctr+v-zni kéne a korábbi táblázatot és akkor hétről hétre látszódna, hogy állt a bajnokság. remélem érted hogy gondolom összeszedetlen javaslatomban 😀.brk
    Amikor frissítem a táblázatot, mindig lementem a gépemre is, ha régebbi kell, azok meg vannak.

    szerk: most nézd meg, így gondoltad?
    több mint 12 éve
    .brk Green Bay Packers 1 890
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ArUBehdfgY1HdGFSb2Q4TlBPdFRNN2dfOXpEajdHLXc#gid=1

    Itt van minden a szokásos helyen. 😊kaszo
    in that case, ha lemennek a meccsek, akkor elkészítem 😊.brk
    Várjuk! Direkt a pr miatt nem írtam be idő előtt, a már lejátszott későbbi hetes meccseket 😊Lance
    week 5-ös meccsekre gondoltam 😊
    ha nem nagy energia, csinálhatnál egy táblázatot, ami az aktuális állást mutatja, meg egyet, ami mindig egy adott hetit csak. szal ezentúl csak ctr+c ctr+v-zni kéne a korábbi táblázatot és akkor hétről hétre látszódna, hogy állt a bajnokság. remélem érted hogy gondolom összeszedetlen javaslatomban 😀
    több mint 12 éve
    Lance New York Giants 363 — Giants fan
    ha csináltok egy táblázatot, a week 5 eredményeiről, meg állásáról, akkor lesz PR.brk
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ArUBehdfgY1HdGFSb2Q4TlBPdFRNN2dfOXpEajdHLXc#gid=1

    Itt van minden a szokásos helyen. 😊kaszo
    in that case, ha lemennek a meccsek, akkor elkészítem 😊.brk
    Várjuk! Direkt a pr miatt nem írtam be idő előtt, a már lejátszott későbbi hetes meccseket 😊
    több mint 12 éve
    .brk Green Bay Packers 1 890
    Ó, most látom, hogy már csak a Panthers - Lions meg a Broncos - Ravens hiányzik a W5-ről 😊 (49ers meccset már nem számoltam wallace eltűnése miatt)
    Ha ők megvannak, lesz PR, vagy játsszuk tovább a W6-ot?kaszo
    ha csináltok egy táblázatot, a week 5 eredményeiről, meg állásáról, akkor lesz PR.brk
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ArUBehdfgY1HdGFSb2Q4TlBPdFRNN2dfOXpEajdHLXc#gid=1

    Itt van minden a szokásos helyen. 😊kaszo
    in that case, ha lemennek a meccsek, akkor elkészítem 😊
    több mint 12 éve
    kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
    Ó, most látom, hogy már csak a Panthers - Lions meg a Broncos - Ravens hiányzik a W5-ről 😊 (49ers meccset már nem számoltam wallace eltűnése miatt)
    Ha ők megvannak, lesz PR, vagy játsszuk tovább a W6-ot?kaszo
    ha csináltok egy táblázatot, a week 5 eredményeiről, meg állásáról, akkor lesz PR.brk
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ArUBehdfgY1HdGFSb2Q4TlBPdFRNN2dfOXpEajdHLXc#gid=1

    Itt van minden a szokásos helyen. 😊
    több mint 12 éve
    .brk Green Bay Packers 1 890
    Ó, most látom, hogy már csak a Panthers - Lions meg a Broncos - Ravens hiányzik a W5-ről 😊 (49ers meccset már nem számoltam wallace eltűnése miatt)
    Ha ők megvannak, lesz PR, vagy játsszuk tovább a W6-ot?kaszo
    ha csináltok egy táblázatot, a week 5 eredményeiről, meg állásáról, akkor lesz PR