Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642


😀 😀 😀 fakkkye

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
már majdnem kész vagyok a rosterrel, az NFC West és a NFC South hiányzik csak ill. egy-két apróság!
a 6. ill a 7. körös játékosokat nem teszem bele!
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Miért van az hogyha az extra Free Agentből írok át játékos neveket ill. leigazolom a csapatokba, akkor mikor mennék a következő szezonra a Franchise-ba kifagy a game? Próbáljam átírni inkább editorral??
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
and here we go
WEEK 5 - POWER RANKING.brk
meg vagyok veled elégedve! 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
valaki tapasztalt már olyat h draft class importáláskor behal az editor? Korábban csináltam és működött, de most nem hajlandó megcsinálni egyikkel sem.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Meghaltunk vagy mi pöcs?

több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
and here we go
WEEK 5 - POWER RANKING.brk
Jó lett. Remélem a király fürdő a fénykorában koedukált volt 😀 Ha nem, akkor ne várd, hogy összekerüljünk a bajnokságban :mad:
Remélem lesz még lehetőséged PR-t írni (folytatódik a bajnokság).
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
and here we go
WEEK 5 - POWER RANKING.brk
anyád 😀 a volt nőm pedig Edgar A. Poe miatt választotta Baltimore-t, a focival úgy van, mint Dávid Ibolya: nem ért hozzá...


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én most épp "nyaralok" még jövő hét szerdáig, addig sajnos nem tudok játszani, a szállodai wifi egy kalap szar.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
and here we go
WEEK 5 - POWER RANKING.brk
Köszipuszi! 😊 Fasza lett, alap, mosolygáltam. 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
and here we go
WEEK 5 - POWER RANKING
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
játszátok nyugodtan.
de mivel ilyen kis cukorfalatok vagytok, hogy minden nap heves kis szívdobogással nyitjátok meg a fórumot hátha írtam PR-t, ma este folyamán felkerül a week 5 utáni.
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Én is a PR-t vártam. 😀 Azért nem játszottam még eddig le a week 6-ot.
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
én azt hittem, lesz PR folytatás előtt, de W5 befejezése óta nem írt még brk hogy mi a helyzet, úgyhogy rá is írok az ellenfelemre én is.
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
A héten 2 meccs ment le a fordulóból, azok eredményét felraktam tegnap a spreadsheetbe. nyapatoval lenne meccsem, de a pm-emre nem reagált, nem jelentkezett eddig nálam :S
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
lesz még valami a ligából vagy ennyi volt?eaglesmcnabb
Jó lenne végre befejezni már egy ligát. Bár most érettségi van, ellenfelem is emiatt van offline pár napja.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 357 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
lesz még valami a ligából vagy ennyi volt?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 357 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
zoltán mikor jó neked a w6? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
2005-ös rosterrel induló online madden ligában 1 hely kiadó még, akit érdekel látogasson el az oldalunkra és jelentkezzen a fórumon: http://fbl.jatekok.hu/nflG.Freeman
látom van pár ismerős

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 760 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Week 6: Steelers @ Patriots 21-60

int-k száma: 12 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Franchise módban az 1. szezon végére értem (82-es rosterral). Beraktam egy 2012-es draft class-t, amit ide április 28.-án tettek fel. Olyan hibát tapasztaltam, hogy a rookie workoutoknál nem én irányítom a játékosokat. Pontosabban pl qb protectionnál az 1. próbálkozásnál még én irányítom, de aztán a többinél már nem. Valaki találkozott már ilyen gonddal?

Próbaképpen végigpörgettem egy draftot, és az edzőtáborban már én irányítottam a játékosokat.

A másik kérdésem, RB-nél mennyire számít az awareness? Találtam egy futót, aki 12-es awarenessel rendelkezik, de a többi tulajdonsága rendben van.

szerk:
footballidiot-on fent van draft utáni rosterLance
én olyat tapasztaltam ezzel a rosterrel meg class-szal h a training vampnél kiválasztok egy játékost, de a drill során nem ő van ott, de mégis neki szerzi a pontokat 😀 Pl. Kicker drillnél kiválasztottam Vinatierit és egy OL játékossal kellett rúgnom 😀Farky
Úgy legalább meg van az esélyed, hogy fejlődik a játékos 😊 Nekem így esélyem sincs felmérni, hogy ki érdemes draftolnom. A vége az lesz, hogy csalok és megnézem editorral, hogy kinek milyen a statja 😊Lance
nem mert nem neki számolja a "pontokat" 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Franchise módban az 1. szezon végére értem (82-es rosterral). Beraktam egy 2012-es draft class-t, amit ide április 28.-án tettek fel. Olyan hibát tapasztaltam, hogy a rookie workoutoknál nem én irányítom a játékosokat. Pontosabban pl qb protectionnál az 1. próbálkozásnál még én irányítom, de aztán a többinél már nem. Valaki találkozott már ilyen gonddal?

Próbaképpen végigpörgettem egy draftot, és az edzőtáborban már én irányítottam a játékosokat.

A másik kérdésem, RB-nél mennyire számít az awareness? Találtam egy futót, aki 12-es awarenessel rendelkezik, de a többi tulajdonsága rendben van.

szerk:
footballidiot-on fent van draft utáni rosterLance
én olyat tapasztaltam ezzel a rosterrel meg class-szal h a training vampnél kiválasztok egy játékost, de a drill során nem ő van ott, de mégis neki szerzi a pontokat 😀 Pl. Kicker drillnél kiválasztottam Vinatierit és egy OL játékossal kellett rúgnom 😀Farky
Úgy legalább meg van az esélyed, hogy fejlődik a játékos 😊 Nekem így esélyem sincs felmérni, hogy ki érdemes draftolnom. A vége az lesz, hogy csalok és megnézem editorral, hogy kinek milyen a statja 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
egyébként valahol olyat olvastam h skin tone-t nem tudsz változtatni, mert azok a face id-jához vannak kötve. Mikor superstar módban játékost csinálsz figyeld meg h pl 1-től 100-as arcik nagyon világos a bőre aztán sötétebb stb.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Valóban hiányos. A giantsnél pl nincs benne az 1. körös wilson, de ott van hosley, mccants, kuhn.
A coltsnál luck pl benne van.Lance
A Patriotsban csak Bequette van a draftoltak közül, az is Fanene arcképével!
én megcsinálnám a rostert, beleraknám a draftoltakat csak nem jöttem rá hol kell beállítani a játékosok bőrszínét!?
az FA igazolások megvannak, meg egy-két javításGhostLead
Szerintem ha tudná valaki,már segített volna,attól,hogy beírod minden hsz-edbe,nem fog senki hirtelen rájönni 😉JoeyPorter
oké nem írom be többet! 😉
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Franchise módban az 1. szezon végére értem (82-es rosterral). Beraktam egy 2012-es draft class-t, amit ide április 28.-án tettek fel. Olyan hibát tapasztaltam, hogy a rookie workoutoknál nem én irányítom a játékosokat. Pontosabban pl qb protectionnál az 1. próbálkozásnál még én irányítom, de aztán a többinél már nem. Valaki találkozott már ilyen gonddal?

Próbaképpen végigpörgettem egy draftot, és az edzőtáborban már én irányítottam a játékosokat.

A másik kérdésem, RB-nél mennyire számít az awareness? Találtam egy futót, aki 12-es awarenessel rendelkezik, de a többi tulajdonsága rendben van.

szerk:
footballidiot-on fent van draft utáni rosterLance
én olyat tapasztaltam ezzel a rosterrel meg class-szal h a training vampnél kiválasztok egy játékost, de a drill során nem ő van ott, de mégis neki szerzi a pontokat 😀 Pl. Kicker drillnél kiválasztottam Vinatierit és egy OL játékossal kellett rúgnom 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning