NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Jövök Én is.
Csapatokat draftolunk vagy mindenki be írja kivel akar lenni aztán aki lassú annak marad a maradék? 😀Raven17
nekem tök minde1 😀 döntsétek el Ti ,hogy mi legyen 😀 de sztem elsőnek mindenki be írja aztán ha ez le megy normálisan és még csinálunk akkor draftolunk és akkor lesz draft sorrend is az előző évi eredményhez mérve

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Jövök Én is.
Csapatokat draftolunk vagy mindenki be írja kivel akar lenni aztán aki lassú annak marad a maradék? 😀
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
van térdelés, a special teamet válaszd ki, ha jól emlékszem hirtelen. kneel a térdelés. szerintem az utolsó percben van ennek létjogosultsága kb. ott meg már általában tök mindegy, hogy az illető térdel, vagy fut.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
valaki megtudja csinálni a párosításokat?troland
én mg csinálom akkor mindenki írja be ide a nevét meg a csapatot a szokásos módon!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 210 — E/1
én is futok iylenkor amúgy...csak azt hittem ,hogy van benne térdelés.na mindegy. 😊

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
troland 32
valaki megtudja csinálni a párosításokat?

If it doesn't matter who wins or loses, then why do they keep score?
Vince Lombardi
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
na milyen bajnokságot csináljunk? mindenki játszik mindenkivel vagy mindenki kap egy ellenfelet és a győztes tovább jut?Kiss
én rajta vagyok egy bajnokságon, szerintem a 2. variáció jobbtroland
sztem is a 2. a jobb ,mivel az első félébe már bele buktunk vagy 2x

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
na milyen bajnokságot csináljunk? mindenki játszik mindenkivel vagy mindenki kap egy ellenfelet és a győztes tovább jut?Kiss
én rajta vagyok egy bajnokságon, szerintem a 2. variáció jobbtroland
Bár én most nem hiszem hogy részt veszek úgyhogy nem mérvadó a véleményem, de szerintem is 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
troland 32
na milyen bajnokságot csináljunk? mindenki játszik mindenkivel vagy mindenki kap egy ellenfelet és a győztes tovább jut?Kiss
én rajta vagyok egy bajnokságon, szerintem a 2. variáció jobb

If it doesn't matter who wins or loses, then why do they keep score?
Vince Lombardi
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
na milyen bajnokságot csináljunk? mindenki játszik mindenkivel vagy mindenki kap egy ellenfelet és a győztes tovább jut?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
troland 32
valaki egy edzőmeccs? hm?

If it doesn't matter who wins or loses, then why do they keep score?
Vince Lombardi
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Egyébként biztos le leszek hurrogva, de sztem IRL is pöcsfejség. Igen, akkor is, ha az én csapatom csinálja.kaszo
Csak ismételni tudom magam, szerintem a time management a játék stratégiájának fontos részét képezi, és csak izgalmasabb tőle a dolog. Egyébként az egész időkérősdinek nem lenne semmi értelme.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
A negyed végén amikor az időt akarom húzni,hogy lehet letérdelni? :rolleyes:ZoliZoltán
sehogy, mert undorító pöcsfejség.brk
Már mér lenne az? IRL is csinálják... Jó nyilván ha a 2. félidőt végigtérdeled az tényleg gáz, de ha ésszel használják akkor nincs semmi gond vele szerintem. Én mondjuk futni szoktam ilyenkor és úgy húzom az időt, de az ellenfél szempontjából szerintem tökmind1, talán annyi hogy ha futok akkor van minimális esély a fumble-re. Vsz. a time maganement ugyanúgy a játék része...Rataxes
Csak IRL nem poénból játszanak, hanem komoly pénzekért, és le is sérülhetnek egy "felesleges" playben.
Egyébként biztos le leszek hurrogva, de sztem IRL is pöcsfejség. Igen, akkor is, ha az én csapatom csinálja.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A negyed végén amikor az időt akarom húzni,hogy lehet letérdelni? :rolleyes:ZoliZoltán
sehogy, mert undorító pöcsfejség.brk
Már mér lenne az? IRL is csinálják... Jó nyilván ha a 2. félidőt végigtérdeled az tényleg gáz, de ha ésszel használják akkor nincs semmi gond vele szerintem. Én mondjuk futni szoktam ilyenkor és úgy húzom az időt, de az ellenfél szempontjából szerintem tökmind1, talán annyi hogy ha futok akkor van minimális esély a fumble-re. Vsz. a time maganement ugyanúgy a játék része...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
A negyed végén amikor az időt akarom húzni,hogy lehet letérdelni? :rolleyes:ZoliZoltán
sehogy, mert undorító pöcsfejség
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
jönnék én is

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 210 — E/1
A negyed végén amikor az időt akarom húzni,hogy lehet letérdelni? :rolleyes:

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
és én is
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
én is

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Jönnék oda is. 😊

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
na akkor ha valaki nagyon unatkozik be is indíthatná a villám ligát 😀 vagy is az EFL-t ahogy Amadeus mondaná

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
troland 32
ja, én is vagyok ha kellek, csak inkább megfigyeltem a helyzetet mintsem kommentáltam 😀

If it doesn't matter who wins or loses, then why do they keep score?
Vince Lombardi
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Raven, lassan lejátszhatnánk a meccsünket, asszem lelkileg is felkészültem a megaláztatásra 😊Rataxes
😂 Nyugi nem lesz megaláztatás, már vagy 3-4 hete nem is játszottam, azt se tudom már melyik gomb mit csinál + totál átszoktam a 12-re 😀 szóval örülök ha pontot szerzek majd. Amúgy hétfő este ráérek ha neked is jó.Raven17
Én az utóbbi 3-4 hónapban kb. 3 tétmeccset toltam aztán annyi, meg asszem alapból kis hendikeppel indulok... :rolleyes: Nem tudom még hogy alakul a hétfő estém, nagyon távoli 😊 De majd kereslek ha úgy van.Rataxes
Ha megy 3-4 hónapja a 2. liga akkor Én 1 meccsel többet. 😀😀 Amúgy Peyton ellen még sose nyertem a 08-ban (legalábbis mióta All-Madden-en játszok) szóval még 1 dolog ami miatt Te fogsz nyerni. 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Raven, lassan lejátszhatnánk a meccsünket, asszem lelkileg is felkészültem a megaláztatásra 😊Rataxes
😂 Nyugi nem lesz megaláztatás, már vagy 3-4 hete nem is játszottam, azt se tudom már melyik gomb mit csinál + totál átszoktam a 12-re 😀 szóval örülök ha pontot szerzek majd. Amúgy hétfő este ráérek ha neked is jó.Raven17
Én az utóbbi 3-4 hónapban kb. 3 tétmeccset toltam aztán annyi, meg asszem alapból kis hendikeppel indulok... :rolleyes: Nem tudom még hogy alakul a hétfő estém, nagyon távoli 😊 De majd kereslek ha úgy van.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Raven, lassan lejátszhatnánk a meccsünket, asszem lelkileg is felkészültem a megaláztatásra 😊Rataxes
😂 Nyugi nem lesz megaláztatás, már vagy 3-4 hete nem is játszottam, azt se tudom már melyik gomb mit csinál + totál átszoktam a 12-re 😀 szóval örülök ha pontot szerzek majd. Amúgy hétfő este ráérek ha neked is jó.