NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
EaglesMcnabb holnap 6 után valamikor ráérsz lejátszani az 1. meccset? 😊Raven17


szerk.: valaki egy edzőmeccs mostanság? ezer éve nem játszottam jól jönne egy kis gyakorlás.eaglesmcnabb
én igen ha még nincs más

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
EaglesMcnabb holnap 6 után valamikor ráérsz lejátszani az 1. meccset? 😊Raven17


szerk.: valaki egy edzőmeccs mostanság? ezer éve nem játszottam jól jönne egy kis gyakorlás.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Patriots 38 - 56 Falcons

Pedig nagyon szoros meccsnek indult, ment a pont- és előnyváltás folyamatosan, sőt, félidőben még 10-zel vezetett a Pats. Aztán második félidőre összeszedték magukat a sólymok, és 35-7-es második félidőt produkálva eldöntötték a meccset 😊kaszo
nagyon jó meccs volt! a végére elfáradt a pats 😕 😊
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
végülis jó lenne, mert mindenki több meccset játszana, és így ha van egy erősebb a csoportban akkor is lenne esélye továbbjutni még valakinek, plusz a 4 csoport utolsó meg játszhatna egymással körmérkőzést vagy alsóházi rájátszást és akkor ott is több meccs van és "igazságosabb" végeredmény.Farky
hát ja én végülis arra gondoltam hogy ugye az első helyezettek tovább jutnak és kieséses rendszerbe tolják és ugyan így lenne a 2. és a 3. helyezettekkel is.De az is egy megoldás ,hogy az első helyezettek mind egy csoportba kerülnek a 2. helyezettek is és a 3. helyezettek is és ott kör mérkőzések vannak minden 3. játszik minden 3.al és így tovább és akkor nem egyből ki eséses rendszer van.Kiss
ez jól hangzik
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Patriots 38 - 56 Falcons

Pedig nagyon szoros meccsnek indult, ment a pont- és előnyváltás folyamatosan, sőt, félidőben még 10-zel vezetett a Pats. Aztán második félidőre összeszedték magukat a sólymok, és 35-7-es második félidőt produkálva eldöntötték a meccset 😊
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
végülis jó lenne, mert mindenki több meccset játszana, és így ha van egy erősebb a csoportban akkor is lenne esélye továbbjutni még valakinek, plusz a 4 csoport utolsó meg játszhatna egymással körmérkőzést vagy alsóházi rájátszást és akkor ott is több meccs van és "igazságosabb" végeredmény.Farky
hát ja én végülis arra gondoltam hogy ugye az első helyezettek tovább jutnak és kieséses rendszerbe tolják és ugyan így lenne a 2. és a 3. helyezettekkel is.De az is egy megoldás ,hogy az első helyezettek mind egy csoportba kerülnek a 2. helyezettek is és a 3. helyezettek is és ott kör mérkőzések vannak minden 3. játszik minden 3.al és így tovább és akkor nem egyből ki eséses rendszer van.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
végülis jó lenne, mert mindenki több meccset játszana, és így ha van egy erősebb a csoportban akkor is lenne esélye továbbjutni még valakinek, plusz a 4 csoport utolsó meg játszhatna egymással körmérkőzést vagy alsóházi rájátszást és akkor ott is több meccs van és "igazságosabb" végeredmény.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Srácok legyen olyan,hogy a csoport 2.,3. helyezettek is menjenek tovább kieséses rendszerbe?vagy ne bonyolítsuk?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Giants-Saints 11-51

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
nekem kedd estétől jówinston
majd írj egy kicsit konkrétabbat is légyszi 😊kaszo
küldtem pm-t
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
EaglesMcnabb holnap 6 után valamikor ráérsz lejátszani az 1. meccset? 😊
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
na mi le játszottuk Trolandal a meccsünket Saints-Packers 45-27 be írtam az eredményt majd ide írjátok be ti is ha le toltátok 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
nekem kedd estétől jówinston
majd írj egy kicsit konkrétabbat is légyszi 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
amadeus rule? 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ja, ok 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
6 perces negyedek? Egyre durvábban toljuk, eddig 5 volt...
Nekem úgy néz ki holnap lenne jobb, de holnap akár mindkét csoportmeccset letolhatjuk 😊Rataxes
5öt akartam írni

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
6 perces negyedek? Egyre durvábban toljuk, eddig 5 volt...
Nekem úgy néz ki holnap lenne jobb, de holnap akár mindkét csoportmeccset letolhatjuk 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
5 perces negyedek fair play off,QB vision off all madden kb ennyi a szabály
ja és az van otthon akinek a neve előbb szerepel 😀 bár sztem tök mind1

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
kovi neked mikor jó?troland
kezdhetsz velem is én este 8tól sztem rá érek ha addig kovi nm jelentkezik

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
troland 32
Ha valaki szeretne gyakorolni következő ellenfelére felkészülési meccseket szívesen vállalok, esetenként pofozógép szerepében az esti órákban.Robiprince99
ment a PM

If it doesn't matter who wins or loses, then why do they keep score?
Vince Lombardi
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ha valaki szeretne gyakorolni következő ellenfelére felkészülési meccseket szívesen vállalok, esetenként pofozógép szerepében az esti órákban.Robiprince99
jobb felső sarokban lessed a beérkező üzeneteket 😊
több mint 12 éve
Robiprince99 Green Bay Packers 3 — robiprince99@gmail.com
Ha valaki szeretne gyakorolni következő ellenfelére felkészülési meccseket szívesen vállalok, esetenként pofozógép szerepében az esti órákban.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
valaki gém válogatott meccs után?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Farky? Hogy érsz rá?laby
holnap este 11 után vagy kedden egész napFarky
Este tutira nem jó. Kedd az még jó lehet, holnap jelentkezek hogy jó-e.laby
ok, a kedd nekem is jobb lenne

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
troland 32
kovi neked mikor jó?

If it doesn't matter who wins or loses, then why do they keep score?
Vince Lombardi