NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
írjon már akivel az elsőt kéne játszanom 😀Amadeus91
kettővel előtted írta winston, hogy nem ér rá egy darabig, vele kéne játszanod. "W3-on" meg majd velem.
sorsolás a 7240-es hsz-ben, csapatok tulajdonosai néhánnyal előtte.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Ez esetben Dexter Tailor mikor érsz rá?laby
holnap szinte bármikor jó, kivéve este 6-tól fél 11-ig 😊Dexxter Tailor
Írtam PM-et.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
írjon már akivel az elsőt kéne játszanom 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
bocsi, nekem most egy hétig offos a madden, mert _mégis_ mehetek államvizsgára, kevesebb mint egy hét alatt most felkészülök 😀 remélem nem gáz, a 2. meccsem lejátszhatjuk akkor majd jövő hétvégén, amadeussal.winston
nem gáz, sok sikert 😉

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
bocsi, nekem most egy hétig offos a madden, mert _mégis_ mehetek államvizsgára, kevesebb mint egy hét alatt most felkészülök 😀 remélem nem gáz, a 2. meccsem lejátszhatjuk akkor majd jövő hétvégén, amadeussal.
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 760 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ez esetben Dexter Tailor mikor érsz rá?laby
holnap szinte bármikor jó, kivéve este 6-tól fél 11-ig 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Ez esetben Dexter Tailor mikor érsz rá?

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Majd szóljatok ha lehet tolni a week3-at is, ha esetleg elkerülné a figyelmem. 😊laby
lehet tolni az összes csoport meccset

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
amadeus, ma este?
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Majd szóljatok ha lehet tolni a week3-at is, ha esetleg elkerülné a figyelmem. 😊

több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Packers-Giants 9-21

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
egy kis segítség a futó játékhoz: http://www.the-gfl.com/articles.php?t=494&skin=lp
és a védekezéshez: http://www.the-gfl.com/articles.php?t=492&skin=lp nekem sokat segített

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
na ideje aktivizálni magam, mert odáig süllyedtünk, hogy Pryor-ral aláznak a ligában. 😀Amadeus91
A Def a lényeg, ha az jó az offensenek nem sok mindent kell csinálnia.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Pedig nagyon fasza lenne a stat vezetés, sajnos Én sem érek rá ilyenre viszont szívesen bújnám néha. 😊 Előző ligába ki csinálta? Ott már úgy is meghaltak a dolgok, átigazolhatna ide. 😊laby
jaa aszem kovi volt mondjuk nekem már nincs rajta a gépemen a stat ,mert újra telepítettem a rendszert :/

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Ha valaki megcsinálja a táblázatot a képletekkel meg amik régen is voltak akkor utána vállalom, hogy beírom a statokat.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
draft class szeretnék importálni a franchise fileba de az editor memória hibára hivatkozva kilép. Pedig régebben ment, és egyik verzióval sem megy.Farky
Ezzel próbáld és telepítsd fel előtte a dotnetfx.exe-t. (Ha kiírja hogy egy újabb verziód van akkor is.)
http://laby.madein.hu/maddeneditor08_v2.ziplaby
köszi, így már jó, pedig a legújabb .NET Framework volt fenn, de lehet ez volt akkor a baj.Farky
Örülök. 😊

több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Pedig nagyon fasza lenne a stat vezetés, sajnos Én sem érek rá ilyenre viszont szívesen bújnám néha. 😊 Előző ligába ki csinálta? Ott már úgy is meghaltak a dolgok, átigazolhatna ide. 😊

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
eddig 2 tovább jutó van a Raiders és a Saints

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
na ideje aktivizálni magam, mert odáig süllyedtünk, hogy Pryor-ral aláznak a ligában. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ok akkor: Raiders - Eagles 32-3
Itt is kösz Eaglesmcnabbnak hogy a második félidőben rükvercbe kapcsolt és nem alázott meg, lehetett volna sokkal durvább az eredmény!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Statokat hova?laby
Ezt kérdezném én is 😊Rataxes
nincs stat vezetés csak az eredmények ha valaki be vállalja h vezeti a statot akkor írjon én nem akarok azzal időzni

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Statokat hova?laby
Ezt kérdezném én is 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
draft class szeretnék importálni a franchise fileba de az editor memória hibára hivatkozva kilép. Pedig régebben ment, és egyik verzióval sem megy.Farky
Ezzel próbáld és telepítsd fel előtte a dotnetfx.exe-t. (Ha kiírja hogy egy újabb verziód van akkor is.)
http://laby.madein.hu/maddeneditor08_v2.ziplaby
köszi, így már jó, pedig a legújabb .NET Framework volt fenn, de lehet ez volt akkor a baj.Farky
gyakorolj inkább Farky ,mert már oda jutottunk ,hogy én is meg verlek :/

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
konkrétabban?laby
draft class szeretnék importálni a franchise fileba de az editor memória hibára hivatkozva kilép. Pedig régebben ment, és egyik verzióval sem megy.Farky
Ezzel próbáld és telepítsd fel előtte a dotnetfx.exe-t. (Ha kiírja hogy egy újabb verziód van akkor is.)
http://laby.madein.hu/maddeneditor08_v2.ziplaby
köszi, így már jó, pedig a legújabb .NET Framework volt fenn, de lehet ez volt akkor a baj.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Statokat hova?laby
statok nincsennek én azt már nem vállalom h írkálom mindenkinek aki akarja az írja!!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/