NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
ha valakinek van egy jól működő editora, attól kérnék egy kis szívességet, mert nekem valamiért megadja magát a cucc :/Farky
konkrétabban?laby
draft class szeretnék importálni a franchise fileba de az editor memória hibára hivatkozva kilép. Pedig régebben ment, és egyik verzióval sem megy.Farky
Ezzel próbáld és telepítsd fel előtte a dotnetfx.exe-t. (Ha kiírja hogy egy újabb verziód van akkor is.)
http://laby.madein.hu/maddeneditor08_v2.zip

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
ha valakinek van egy jól működő editora, attól kérnék egy kis szívességet, mert nekem valamiért megadja magát a cucc :/Farky
konkrétabban?laby
draft class szeretnék importálni a franchise fileba de az editor memória hibára hivatkozva kilép. Pedig régebben ment, és egyik verzióval sem megy.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
ha valakinek van egy jól működő editora, attól kérnék egy kis szívességet, mert nekem valamiért megadja magát a cucc :/Farky
konkrétabban?

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
ha valakinek van egy jól működő editora, attól kérnék egy kis szívességet, mert nekem valamiért megadja magát a cucc :/

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Statokat hova?

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Tegnap éjjel mi is lejátszottuk a Raiders - Eagles meccset, pontos eredményre nem emlékszem de sokkal nyert Eaglesmcnabb, valami ~35-3 lehet a vége. Statok a másik gépen vannak úgyhogy csak késő este tudom feltölteni.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Colts - Texans 14:37

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Raiders 31-24 Panthers

Az 1. félidő még elég szoros volt, 21-14-es vezetéssel mentünk szünetre. A 2. félidőben kicsit javult a védekezésünk, de támadásban meg totál 0-ák lettünk így aztán a Raiders végül fordított és megnyerte a meccset.
De igazából az döntötte el az egészet, hogy Én nem tudok védekezni Pryor ellen míg EaglesMcnabb simán leszedte a pályáról Newton-t. 😀 (legalábbis futásban 😊)Raven17
WTF a Pryor + Raiders elkapók comboval kiállni online? 😀 😀 😀 Ez ilyen instant 99% run o. volt?Amadeus91
na majd a PO-ban tali 😀
lekopogom, de labyn kívül eddig mindenki ellen sikerült 50% fölött passzolni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Raiders 31-24 Panthers

Az 1. félidő még elég szoros volt, 21-14-es vezetéssel mentünk szünetre. A 2. félidőben kicsit javult a védekezésünk, de támadásban meg totál 0-ák lettünk így aztán a Raiders végül fordított és megnyerte a meccset.
De igazából az döntötte el az egészet, hogy Én nem tudok védekezni Pryor ellen míg EaglesMcnabb simán leszedte a pályáról Newton-t. 😀 (legalábbis futásban 😊)Raven17
WTF a Pryor + Raiders elkapók comboval kiállni online? 😀 😀 😀 Ez ilyen instant 99% run o. volt?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
valaki meccs alvás helyett?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Farky!
Holnap akkor 3-4 között légy itt okéj?laby
Oké

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kicsit később ráér valamelyikőtök? 23:00 körül?Rataxes
rárá, majd írj hamán

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kicsit később ráér valamelyikőtök? 23:00 körül?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Raiders 31-24 Panthers

Az 1. félidő még elég szoros volt, 21-14-es vezetéssel mentünk szünetre. A 2. félidőben kicsit javult a védekezésünk, de támadásban meg totál 0-ák lettünk így aztán a Raiders végül fordított és megnyerte a meccset.
De igazából az döntötte el az egészet, hogy Én nem tudok védekezni Pryor ellen míg EaglesMcnabb simán leszedte a pályáról Newton-t. 😀 (legalábbis futásban 😊)Raven17
kösz a meccset, izgalmas volt.
első félidő vége előtt 56ról kurvafaszán meglövöm Jankóval, erre melléfújta a szél a lasztit. pedig ott benne volt még a hosszában minimum 5 yard . Na ott azt hittem összeesnek mentálisan a srácok 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Raiders 31-24 Panthers

Az 1. félidő még elég szoros volt, 21-14-es vezetéssel mentünk szünetre. A 2. félidőben kicsit javult a védekezésünk, de támadásban meg totál 0-ák lettünk így aztán a Raiders végül fordított és megnyerte a meccset.
De igazából az döntötte el az egészet, hogy Én nem tudok védekezni Pryor ellen míg EaglesMcnabb simán leszedte a pályáról Newton-t. 😀 (legalábbis futásban 😊)
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Farky!
Holnap akkor 3-4 között légy itt okéj?

több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
amadeus, te mikor érsz rá?

bengals - pats?winston
már ott tartunk?

délután jó neked?

melyik rostert toljuk? (T.O.-sat nem-e? 😀 )Amadeus91
hát szerintem a csoportmeccseket nem kell sokáig húzni. ma nem jó, de holnap jó kb este 6-7ig.
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
ha mindketten routeren keresztül akarunk játszani, és a hama sem működik, tehát ugyan úgy belső címről megy a host, akkor mi a teendő? hogy kell megoldani a port forward dolgot?winston
Win tűzfal ki van kapcsolva? Hamával nem kell portot forwardolni.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
elkezdtük tolni a colts - cardinalst, de állandóan kidob ez a szar... tippek? 😀 eddig minden onlány játékot le tudtam játszani, csak most kezdte el ezt... valaki, edzőmeccs? teszteljük le valakivel, hogy másnál is ilyen van pls😊Dexxter Tailor
próbált úgy h Te hosztolszKiss
próbáltuk, úgy is h hamás ip-re meg direkt ipre. Lemegy a kickoff meg néha az első play, de utána egyszerűen kidob. Nem lassul be nem fagy, csak megszakad.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
elkezdtük tolni a colts - cardinalst, de állandóan kidob ez a szar... tippek? 😀 eddig minden onlány játékot le tudtam játszani, csak most kezdte el ezt... valaki, edzőmeccs? teszteljük le valakivel, hogy másnál is ilyen van pls😊Dexxter Tailor
próbált úgy h Te hosztolsz

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 760 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
elkezdtük tolni a colts - cardinalst, de állandóan kidob ez a szar... tippek? 😀 eddig minden onlány játékot le tudtam játszani, csak most kezdte el ezt... valaki, edzőmeccs? teszteljük le valakivel, hogy másnál is ilyen van pls😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
amadeus, te mikor érsz rá?

bengals - pats?winston
már ott tartunk?

délután jó neked?

melyik rostert toljuk? (T.O.-sat nem-e? 😀 )

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
ha mindketten routeren keresztül akarunk játszani, és a hama sem működik, tehát ugyan úgy belső címről megy a host, akkor mi a teendő? hogy kell megoldani a port forward dolgot?winston
Felmész a routered ip-jével a webadminba ott a legtöbbször admin a felhasználó és a jelszó is, ha nem akkor a használati utasításba le van írva.
Ott keresel olyat hogy virtual servers, forwarding, port forwarding vagy hasonlókat, minden márkánál máshol van. És ott kiengeded arra az IP-re a 1797 és 1795-ös port-okat, amit többek között a madden is kiír hostolásnál.
Ha ez meg van akkor http://www.huweb.hu/ip/ itteni IP-re tudnak csatlakozni.

Viszont ha nem megy hamachival sem, akkor jó eséllyel tűzfal blokkolja, akár windows akár valamelyik vírusírtónak a tűzfala és az elméletileg így is blokkolni fogja.

több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
ha mindketten routeren keresztül akarunk játszani, és a hama sem működik, tehát ugyan úgy belső címről megy a host, akkor mi a teendő? hogy kell megoldani a port forward dolgot?
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
amadeus, te mikor érsz rá?

bengals - pats?