Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 629
szerk:
footballidiot-on fent van draft utáni roster, megnéztem ebben nincsenek a draftolt játékosok!!

Madden editorban, a játékos bőrszínét hol kell beállítani? creálnám az idén draftoltakat.GhostLead
Valóban hiányos. A giantsnél pl nincs benne az 1. körös wilson, de ott van hosley, mccants, kuhn.
A coltsnál luck pl benne van.Lance
A Patriotsban csak Bequette van a draftoltak közül, az is Fanene arcképével!
én megcsinálnám a rostert, beleraknám a draftoltakat csak nem jöttem rá hol kell beállítani a játékosok bőrszínét!?
az FA igazolások megvannak, meg egy-két javításGhostLead
Szerintem ha tudná valaki,már segített volna,attól,hogy beírod minden hsz-edbe,nem fog senki hirtelen rájönni 😉

több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
szerk:
footballidiot-on fent van draft utáni roster, megnéztem ebben nincsenek a draftolt játékosok!!

Madden editorban, a játékos bőrszínét hol kell beállítani? creálnám az idén draftoltakat.GhostLead
Valóban hiányos. A giantsnél pl nincs benne az 1. körös wilson, de ott van hosley, mccants, kuhn.
A coltsnál luck pl benne van.Lance
A Patriotsban csak Bequette van a draftoltak közül, az is Fanene arcképével!
én megcsinálnám a rostert, beleraknám a draftoltakat csak nem jöttem rá hol kell beállítani a játékosok bőrszínét!?
az FA igazolások megvannak, meg egy-két javítás
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
szerk:
footballidiot-on fent van draft utáni roster, megnéztem ebben nincsenek a draftolt játékosok!!

Madden editorban, a játékos bőrszínét hol kell beállítani? creálnám az idén draftoltakat.GhostLead
Valóban hiányos. A giantsnél pl nincs benne az 1. körös wilson, de ott van hosley, mccants, kuhn.
A coltsnál luck pl benne van.
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
szerk:
footballidiot-on fent van draft utáni roster, megnéztem ebben nincsenek a draftolt játékosok!!

Madden editorban, a játékos bőrszínét hol kell beállítani? creálnám az idén draftoltakat.
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Franchise módban az 1. szezon végére értem (82-es rosterral). Beraktam egy 2012-es draft class-t, amit ide április 28.-án tettek fel. Olyan hibát tapasztaltam, hogy a rookie workoutoknál nem én irányítom a játékosokat. Pontosabban pl qb protectionnál az 1. próbálkozásnál még én irányítom, de aztán a többinél már nem. Valaki találkozott már ilyen gonddal?

Próbaképpen végigpörgettem egy draftot, és az edzőtáborban már én irányítottam a játékosokat.

A másik kérdésem, RB-nél mennyire számít az awareness? Találtam egy futót, aki 12-es awarenessel rendelkezik, de a többi tulajdonsága rendben van.

szerk:
footballidiot-on fent van draft utáni roster
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Lions tulajnak mikor jo a meccs?
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
7. hét mikor kezdődik? 😀winston
A 6. hétből még csak 1 meccs van lejátszva...
Szóval pörgessük fel magunkat! 😊
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
7. hét mikor kezdődik? 😀
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
nyapato: majd nézz rá a pm-jeidre.
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
esetleg valaki egy meccset?

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Madden editorban, a játékos bőrszínét hol kell beállítani? creálnám az idén draftoltakat.
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 211 — E/1
köszi 😉

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
játékosra rámész, jobb egérgomb-> release
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 211 — E/1
Kirúgni hogy lehet játékost?
mert megint Guard hiányom van...hiába akarok szerződtetni....fullon van a Rosterem...

köszi 😊

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Week 6

Texans - Ravens
Patriots - Steelers
Giants - Vikings
Broncos - Raiders
Panthers - Colts
Eagles - 49ers
Falcons - Saints
Titans - Lions
Cardinals - Packers


Keresem a Steelers tulajt! ha olvassa írjon rám 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Madden editorban, a játékos bőrszínét hol kell beállítani? creálnám az idén draftoltakat.
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
srácok akkor most megy a W6? kezdünk belassulni 😛eaglesmcnabb
úgy emlékszem a W5-ből még hiányzik egy meccs, és arra várunk a PR miatt.

utánanéztem, a Broncos-Ravens nincs még lejátszva.kaszo
Közben lejátszották.
.brk: Itt az 5. hét végi állás
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha lesz draft utáni roster itt készítve vagy találtok linket, légyszi dobjatok nekem egy PM-t.
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Madden editorban, a játékos bőrszínét hol kell beállítani? creálnám az idén draftoltakat.
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 211 — E/1
PreSeason-ba félidőbe a cserék jönnek fel. Ha elkezded majd az alapszakaszt ott nem lesz cserélgetés.laby
😂 ja okés....köszi 😉

mondom szezon szűz vagyok. 😀

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Egyébként az hol lehet beállítani,hogy a 3. negyedtől ne egy teljesen más csapatom játsszon?
O,D,Spec mind a 3 tök másokból állt...
Ponder volt a Holder pl... :rolleyes:ZoliZoltán
PreSeason-ba félidőbe a cserék jönnek fel. Ha elkezded majd az alapszakaszt ott nem lesz cserélgetés.

több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
valaki egy edző? 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 211 — E/1
Egyébként az hol lehet beállítani,hogy a 3. negyedtől ne egy teljesen más csapatom játsszon?
O,D,Spec mind a 3 tök másokból állt...
Ponder volt a Holder pl... :rolleyes:

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
srácok akkor most megy a W6? kezdünk belassulni 😛eaglesmcnabb
úgy emlékszem a W5-ből még hiányzik egy meccs, és arra várunk a PR miatt.

utánanéztem, a Broncos-Ravens nincs még lejátszva.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 357 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
srácok akkor most megy a W6? kezdünk belassulni 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!