Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Akkor egyelőre beírtam nektek 50-20 as végeredményt, aztán majd kovi pontosít, ha emlékszik még rá.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
kiss, kovi470: úgy rémlik, hogy pár oldallal ezelőtt írtátok, hogy lejátszottátok már a meccseteket, de nincs meg a stat. Azóta van változás, vagy most mit írjak be, ki nyert?
Ha még nem tettétek meg, akkor állítsátok már be légyszi, a settints/stat résznél, hogy egyedi statfájlokat generáljon a madden, ne írja felül a régit.

roster
A portréfájlt most nem találom.Lance
én nyertem vagy 30-35 ponttal ha jól emlékszek igen nekem át volt állítva csak el basztam a windowst és ujra kellett telepítenem így el tűnt megint..meg mikor meg szakadt a meccsem azzal most mi van? be lett írva nekem a W vagy mi?Kiss
Persze, a w be van írva, csak ott sem tudok pontot beírni. Majd Jack commish dönt hogy milyen arányba kerüljön be. 30-35 ponttal szereztél többet, vagy összesen volt annyi pontod?
A pontoknak igazából gondolom csak akkor lesz jelentősége, ha az alapszakasz végén 3 csapat ugyanúgy végez, és körbeverés volt köztük. De ettől még jó lenne, ha ezt is tudnánk vezetni. Ezt a W-t is beírom neked mindjárt.Lance
én úgy emlékszek ,hogy annyival nyertem hát összesen vagy 50 pontot vittem javíts ki kovi ha rosszul emlékeznék!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
kiss, kovi470: úgy rémlik, hogy pár oldallal ezelőtt írtátok, hogy lejátszottátok már a meccseteket, de nincs meg a stat. Azóta van változás, vagy most mit írjak be, ki nyert?
Ha még nem tettétek meg, akkor állítsátok már be légyszi, a settints/stat résznél, hogy egyedi statfájlokat generáljon a madden, ne írja felül a régit.

roster
A portréfájlt most nem találom.Lance
én nyertem vagy 30-35 ponttal ha jól emlékszek igen nekem át volt állítva csak el basztam a windowst és ujra kellett telepítenem így el tűnt megint..meg mikor meg szakadt a meccsem azzal most mi van? be lett írva nekem a W vagy mi?Kiss
Persze, a w be van írva, csak ott sem tudok pontot beírni. Majd Jack commish dönt hogy milyen arányba kerüljön be. 30-35 ponttal szereztél többet, vagy összesen volt annyi pontod?
A pontoknak igazából gondolom csak akkor lesz jelentősége, ha az alapszakasz végén 3 csapat ugyanúgy végez, és körbeverés volt köztük. De ettől még jó lenne, ha ezt is tudnánk vezetni. Ezt a W-t is beírom neked mindjárt.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
kiss, kovi470: úgy rémlik, hogy pár oldallal ezelőtt írtátok, hogy lejátszottátok már a meccseteket, de nincs meg a stat. Azóta van változás, vagy most mit írjak be, ki nyert?
Ha még nem tettétek meg, akkor állítsátok már be légyszi, a settints/stat résznél, hogy egyedi statfájlokat generáljon a madden, ne írja felül a régit.

roster
A portréfájlt most nem találom.Lance
én nyertem vagy 30-35 ponttal ha jól emlékszek igen nekem át volt állítva csak el basztam a windowst és ujra kellett telepítenem így el tűnt megint..meg mikor meg szakadt a meccsem azzal most mi van? be lett írva nekem a W vagy mi?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
.brk mikor érsz rá lejátszani a week4-et? 😊Raven17
sajnos csak csütörtöktől.brk
és lesz power ranking W4 után? 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
.brk mikor érsz rá lejátszani a week4-et? 😊Raven17
sajnos csak csütörtöktől
több mint 12 éve
troland 32
köszi Lance, hálás vagyok!

If it doesn't matter who wins or loses, then why do they keep score?
Vince Lombardi
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
kiss, kovi470: úgy rémlik, hogy pár oldallal ezelőtt írtátok, hogy lejátszottátok már a meccseteket, de nincs meg a stat. Azóta van változás, vagy most mit írjak be, ki nyert?
Ha még nem tettétek meg, akkor állítsátok már be légyszi, a settints/stat résznél, hogy egyedi statfájlokat generáljon a madden, ne írja felül a régit.

roster
A portréfájlt most nem találom.
több mint 12 éve
troland 32
Awesome, Lions! mikor tudjuk lejátszani a w4et?

illetve a 82es rosterhez tudna valaki adni egy linket? hálás leszek érte😀

If it doesn't matter who wins or loses, then why do they keep score?
Vince Lombardi
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Vikings-Panthers 17-73

A csapatnak még talán jót is tett a hosszú várakozás. 😀😀 A futójátékunk még mindig brutális.

.brk mikor érsz rá lejátszani a week4-et? 😊Raven17
a 31 pontos előnyhöz gondolom feltétlen hozzá kellett pakolni 25öt az utolsó negyedben.
fairplay rulez 😊eaglesmcnabb
Jó hát most arról nem tehetek ha Ponder oda dobja Beason kezébe a lasztit és csak akkor nem lesz TD ha egyből lefekszek, meg volt kick return TD is utolsó negyedben. Hiába futottam én többet ha Stewart 1 futással hozott ilyen 20-30 yardokat, térdelgetni vagy direkt intet dobni meg nem fogok egyfolytában. 😀Raven17
Amadeus Rule.

(sehol nem vagytok az én 81 pontos teljesítményemhez.. és ez T.O. nélkül sikerült 😛 )

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Vikings-Panthers 17-73

A csapatnak még talán jót is tett a hosszú várakozás. 😀😀 A futójátékunk még mindig brutális.

.brk mikor érsz rá lejátszani a week4-et? 😊Raven17
a 31 pontos előnyhöz gondolom feltétlen hozzá kellett pakolni 25öt az utolsó negyedben.
fairplay rulez 😊eaglesmcnabb
Jó hát most arról nem tehetek ha Ponder oda dobja Beason kezébe a lasztit és csak akkor nem lesz TD ha egyből lefekszek, meg volt kick return TD is utolsó negyedben. Hiába futottam én többet ha Stewart 1 futással hozott ilyen 20-30 yardokat, térdelgetni vagy direkt intet dobni meg nem fogok egyfolytában. 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 357 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Vikings-Panthers 17-73

A csapatnak még talán jót is tett a hosszú várakozás. 😀😀 A futójátékunk még mindig brutális.

.brk mikor érsz rá lejátszani a week4-et? 😊Raven17
a 31 pontos előnyhöz gondolom feltétlen hozzá kellett pakolni 25öt az utolsó negyedben.
fairplay rulez 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
nyapato 7
Vikings-Cardinals 37-34
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Vikings-Panthers 17-73

A csapatnak még talán jót is tett a hosszú várakozás. 😀😀 A futójátékunk még mindig brutális.

.brk mikor érsz rá lejátszani a week4-et? 😊
több mint 12 éve
nyapato 7
Milyen meccs? 😀

Én még csak ott tartok, hogy várok a Vikingekre utána meg majd megyek Houstonba. 😀Raven17
Bocsi, hogy eddig nem játszottuk le, de mostantól ráérek. Kb Mikor lenne jó neked? 😊nyapato
Ma egész nap ráérek. Esetleg holnap 12-16-ig. Utána már csak kedden lenne jó.Raven17
Szombaton 12-16ig nekem is jó lenne!
több mint 12 éve
troland 32
egy edzőmeccsre van jelentkező?

If it doesn't matter who wins or loses, then why do they keep score?
Vince Lombardi
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Raven, mikor lenne jó a meccs?Awesome
Milyen meccs? 😀

Én még csak ott tartok, hogy várok a Vikingekre utána meg majd megyek Houstonba. 😀Raven17
Bocsi, hogy eddig nem játszottuk le, de mostantól ráérek. Kb Mikor lenne jó neked? 😊nyapato
Ma egész nap ráérek. Esetleg holnap 12-16-ig. Utána már csak kedden lenne jó.
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
nyapato, küldtem még pár napja levelet neked a meccsünk miatt. jobb felső sarokban lessed 😊
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Wallacepro-ról tud valaki valamit?

több mint 12 éve
nyapato 7
Raven, mikor lenne jó a meccs?Awesome
Milyen meccs? 😀

Én még csak ott tartok, hogy várok a Vikingekre utána meg majd megyek Houstonba. 😀Raven17
Bocsi, hogy eddig nem játszottuk le, de mostantól ráérek. Kb Mikor lenne jó neked? 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 357 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nyomjátok a week4et hogy majd jöhessen az örökrangadó ratával 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Raven, mikor lenne jó a meccs?Awesome
Milyen meccs? 😀

Én még csak ott tartok, hogy várok a Vikingekre utána meg majd megyek Houstonba. 😀Raven17
én úgy tudom week5 van 😀 és ott egymás ellen játszunkAwesome
még a W4-ből is hiányzik egy csomó
több mint 12 éve
OBJ New England Patriots 25
Raven, mikor lenne jó a meccs?Awesome
Milyen meccs? 😀

Én még csak ott tartok, hogy várok a Vikingekre utána meg majd megyek Houstonba. 😀Raven17
én úgy tudom week5 van 😀 és ott egymás ellen játszunk
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Raven, mikor lenne jó a meccs?Awesome
Milyen meccs? 😀

Én még csak ott tartok, hogy várok a Vikingekre utána meg majd megyek Houstonba. 😀
több mint 12 éve
OBJ New England Patriots 25
Raven, mikor lenne jó a meccs?