Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hát engem rohadtul nem a menübe dobott ki, benne volta a meccs menüjében.
Ezelőtt toltam ugyanezzel a rosterrel vagy 50-60 meccset egyszer sem dobott ki.

ráadásul ha más a roster akkor nem is enged csatlakozni. tuti nem a roster a hiba.eaglesmcnabb
Meccs menüjéről beszéltem Én is.
És ha a netszakadt volna meg vagy áram megy el vagy bármi ilyen okból fagy ki a játék akkor jobb alul az internet kapcsolat váltana sárgára majd pirosra és szép lassan kidobna.
Az ha azonnal kidob a meccs menüjébe és kiírja kapásból hogy disconnected az egyértelmű hogy valamilyen fájl hiba.

Franchise ligába spawn hibának hívjuk és ott is az auto reorder orvosolja a problémát. Most is ezt csináltuk és le tudtuk játszani.
Abból kiindulva hogy előző két meccsed ugyan így ugyan akkor szakadt meg, arra engedett következtetni hogy a reorder lesz a megoldás.
Nem lehet hogy az előző 60 meccseden 81-es rosterrel volt?

Akármi is volt, letudtuk játszani az a lényeg.

ráadásul ha más a roster akkor nem is enged csatlakozni. tuti nem a roster a hiba.eaglesmcnabb
Csatlakozni engedne, csak a default-ot töltené be.laby
ja csak eddig ha nem egyezett akkor kiírta hogy nem egyezik a roster és nem engedett csatlakozni.
jaja kurvajó hogy le tudtuk nyomni, csak ott meccsben voltam, itt meg kurvára nem. részletkérdés 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
week 5 sorsolás még nincs?
több mint 12 éve
nyapato 7
Nem, a Steelerst vette át Dexxter Tailor, már meccset is játszott. Pingi és pakogabi tűnt el hetek óta, őket jól írtad inaktívnak.

W3-W4-ből hány meccs hiányzik még, van valakinek eredményekkel teleírt menetrendje?kaszo
ha van 2 csapat, akinek a tulaja inaktív én és egy barátom azokat vinnénk tovább, ha ez így szabályos.troland
mond a haverodnak h regeljen és tiétek is a két csapat!és akkor mostmár teljes fővel vagyunk nincs inaktív GMKiss
Sziasztok, én vagyok a barátja, regisztráltam. És akkor ha lehet enyém lenne a Vikings, és troland-é az Eagles.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
igen ha jól tudom a Steelers.
Bár nem szabad csapat, de az Eagles és a Vikings is inaktív.. talán visszatérnek.

ez meg az aktív tabella, már hátrébb van, gondoltam előre dobom:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ArUBehdfgY1HdGFSb2Q4TlBPdFRNN2dfOXpEajdHLXc#gid=0winston
Nem, a Steelerst vette át Dexxter Tailor, már meccset is játszott. Pingi és pakogabi tűnt el hetek óta, őket jól írtad inaktívnak.

W3-W4-ből hány meccs hiányzik még, van valakinek eredményekkel teleírt menetrendje?kaszo
ha van 2 csapat, akinek a tulaja inaktív én és egy barátom azokat vinnénk tovább, ha ez így szabályos.troland
mond a haverodnak h regeljen és tiétek is a két csapat!és akkor mostmár teljes fővel vagyunk nincs inaktív GM

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
hát engem rohadtul nem a menübe dobott ki, benne volta a meccs menüjében.
Ezelőtt toltam ugyanezzel a rosterrel vagy 50-60 meccset egyszer sem dobott ki.

ráadásul ha más a roster akkor nem is enged csatlakozni. tuti nem a roster a hiba.eaglesmcnabb
Meccs menüjéről beszéltem Én is.
És ha a netszakadt volna meg vagy áram megy el vagy bármi ilyen okból fagy ki a játék akkor jobb alul az internet kapcsolat váltana sárgára majd pirosra és szép lassan kidobna.
Az ha azonnal kidob a meccs menüjébe és kiírja kapásból hogy disconnected az egyértelmű hogy valamilyen fájl hiba.

Franchise ligába spawn hibának hívjuk és ott is az auto reorder orvosolja a problémát. Most is ezt csináltuk és le tudtuk játszani.
Abból kiindulva hogy előző két meccsed ugyan így ugyan akkor szakadt meg, arra engedett következtetni hogy a reorder lesz a megoldás.
Nem lehet hogy az előző 60 meccseden 81-es rosterrel volt?

Akármi is volt, letudtuk játszani az a lényeg.

ráadásul ha más a roster akkor nem is enged csatlakozni. tuti nem a roster a hiba.eaglesmcnabb
Csatlakozni engedne, csak a default-ot töltené be.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hát engem rohadtul nem a menübe dobott ki, benne volta a meccs menüjében.
Ezelőtt toltam ugyanezzel a rosterrel vagy 50-60 meccset egyszer sem dobott ki.

ráadásul ha más a roster akkor nem is enged csatlakozni. tuti nem a roster a hiba.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Csak azt nem értem, hogy hogy van eltérés, hogy ha elvileg mindenki ugyanazt töltötte le 😊kaszo
Nagyon egyszerű, úgy hogy nincs eltérés. 😊laby
hát ha csak annyit csinált, hogy Team Color kesztyűt adott olyannak aki eddig Whiteban tolta már eltérés van.Amadeus91
De senki nem csinált semmit értsétek már meg. 😀
Annyit mondtam hogy nyomok egy auto reordert a két csapat dc-jébe és átküldöm a Eaglesmcnabb-nek, és nincs eltérés.

Ez után sikerült is lejátszani kidobás nélkül.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Ez jó hogyha a net elszáll vagy hasonló okból szakad meg a meccs, de itt roster hiba van és abban a pillanatban kidob a menübe és kiírja hogy megszakadtunk. Save az szürke ha minden igaz.


Ha bármi apró eltérés van akkor is eltérés van, de ha nyomunk egy auto reordert és utána átküldi egyik a másiknak akkor már nincs eltérés.laby
Csak azt nem értem, hogy hogy van eltérés, hogy ha elvileg mindenki ugyanazt töltötte le 😊kaszo
Nagyon egyszerű, úgy hogy nincs eltérés. 😊laby
hát ha csak annyit csinált, hogy Team Color kesztyűt adott olyannak aki eddig Whiteban tolta már eltérés van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Használjátok a save game funkciót (ezt már múltkor is be akartam írni). Amikor megszakad a játék ne lépjetek ki egyből, hanem várjatok amíg 'Connection failed' (vagy hasonló) hibaüzivel kidob a pause menübe. Ott save game, aztán a főmenüben be lehet tölteni. A másik player meg ugyanúgy joinol mintha új játékot kezdenétek.Rataxes
Ez jó hogyha a net elszáll vagy hasonló okból szakad meg a meccs, de itt roster hiba van és abban a pillanatban kidob a menübe és kiírja hogy megszakadtunk. Save az szürke ha minden igaz.

Ha a roster nem egyezik, akkor egyáltalán engedi azt használni? Olyankor nem áll vissza az alap madden 08 rosterre? Vagy ez csak akkor történik meg, ha komolyabb nem egyezés van a rosterek között?Lance
Ha bármi apró eltérés van akkor is eltérés van, de ha nyomunk egy auto reordert és utána átküldi egyik a másiknak akkor már nincs eltérés.laby
Csak azt nem értem, hogy hogy van eltérés, hogy ha elvileg mindenki ugyanazt töltötte le 😊kaszo
Nagyon egyszerű, úgy hogy nincs eltérés. 😊

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
elkezdtük félidő előtt nemsokkal kilépett a game, a week 4et is elkezdtem 3 negyedben ott is kilépett. :/
faszom kivan már ezzel a fossal. ráadásul újrajátszásnál tuti hogy sokkal szarabbul fogok játszani. 😊eaglesmcnabb
Használjátok a save game funkciót (ezt már múltkor is be akartam írni). Amikor megszakad a játék ne lépjetek ki egyből, hanem várjatok amíg 'Connection failed' (vagy hasonló) hibaüzivel kidob a pause menübe. Ott save game, aztán a főmenüben be lehet tölteni. A másik player meg ugyanúgy joinol mintha új játékot kezdenétek.Rataxes
Ez jó hogyha a net elszáll vagy hasonló okból szakad meg a meccs, de itt roster hiba van és abban a pillanatban kidob a menübe és kiírja hogy megszakadtunk. Save az szürke ha minden igaz.

Ha a roster nem egyezik, akkor egyáltalán engedi azt használni? Olyankor nem áll vissza az alap madden 08 rosterre? Vagy ez csak akkor történik meg, ha komolyabb nem egyezés van a rosterek között?Lance
Ha bármi apró eltérés van akkor is eltérés van, de ha nyomunk egy auto reordert és utána átküldi egyik a másiknak akkor már nincs eltérés.laby
Csak azt nem értem, hogy hogy van eltérés, hogy ha elvileg mindenki ugyanazt töltötte le 😊
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
eaglesmcnabb: labyval lejátszottátok már a week 3 at?Lance
elkezdtük félidő előtt nemsokkal kilépett a game, a week 4et is elkezdtem 3 negyedben ott is kilépett. :/
faszom kivan már ezzel a fossal. ráadásul újrajátszásnál tuti hogy sokkal szarabbul fogok játszani. 😊eaglesmcnabb
Használjátok a save game funkciót (ezt már múltkor is be akartam írni). Amikor megszakad a játék ne lépjetek ki egyből, hanem várjatok amíg 'Connection failed' (vagy hasonló) hibaüzivel kidob a pause menübe. Ott save game, aztán a főmenüben be lehet tölteni. A másik player meg ugyanúgy joinol mintha új játékot kezdenétek.Rataxes
Ez jó hogyha a net elszáll vagy hasonló okból szakad meg a meccs, de itt roster hiba van és abban a pillanatban kidob a menübe és kiírja hogy megszakadtunk. Save az szürke ha minden igaz.

Ha a roster nem egyezik, akkor egyáltalán engedi azt használni? Olyankor nem áll vissza az alap madden 08 rosterre? Vagy ez csak akkor történik meg, ha komolyabb nem egyezés van a rosterek között?Lance
Ha bármi apró eltérés van akkor is eltérés van, de ha nyomunk egy auto reordert és utána átküldi egyik a másiknak akkor már nincs eltérés.

több mint 12 éve
troland 32
Sőőt, a mostanihoz is 😊 Van egy szabad csapat, csak nemtom melyik az... De biztos mindjárt jön valaki aki felvilágosít 😊 (talán a Steelers?)Rataxes
igen ha jól tudom a Steelers.
Bár nem szabad csapat, de az Eagles és a Vikings is inaktív.. talán visszatérnek.

ez meg az aktív tabella, már hátrébb van, gondoltam előre dobom:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ArUBehdfgY1HdGFSb2Q4TlBPdFRNN2dfOXpEajdHLXc#gid=0winston
Nem, a Steelerst vette át Dexxter Tailor, már meccset is játszott. Pingi és pakogabi tűnt el hetek óta, őket jól írtad inaktívnak.

W3-W4-ből hány meccs hiányzik még, van valakinek eredményekkel teleírt menetrendje?kaszo
ha van 2 csapat, akinek a tulaja inaktív én és egy barátom azokat vinnénk tovább, ha ez így szabályos.

If it doesn't matter who wins or loses, then why do they keep score?
Vince Lombardi
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
eaglesmcnabb: labyval lejátszottátok már a week 3 at?Lance
elkezdtük félidő előtt nemsokkal kilépett a game, a week 4et is elkezdtem 3 negyedben ott is kilépett. :/
faszom kivan már ezzel a fossal. ráadásul újrajátszásnál tuti hogy sokkal szarabbul fogok játszani. 😊eaglesmcnabb
Használjátok a save game funkciót (ezt már múltkor is be akartam írni). Amikor megszakad a játék ne lépjetek ki egyből, hanem várjatok amíg 'Connection failed' (vagy hasonló) hibaüzivel kidob a pause menübe. Ott save game, aztán a főmenüben be lehet tölteni. A másik player meg ugyanúgy joinol mintha új játékot kezdenétek.Rataxes
igen, én már többször is folytattam így meccset, ha megszakadt az ellenfélnél. de ha jól emlékszem, csak úgy jó, ha a hostoló tudja elmenteni.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
eaglesmcnabb: labyval lejátszottátok már a week 3 at?Lance
elkezdtük félidő előtt nemsokkal kilépett a game, a week 4et is elkezdtem 3 negyedben ott is kilépett. :/
faszom kivan már ezzel a fossal. ráadásul újrajátszásnál tuti hogy sokkal szarabbul fogok játszani. 😊eaglesmcnabb
Használjátok a save game funkciót (ezt már múltkor is be akartam írni). Amikor megszakad a játék ne lépjetek ki egyből, hanem várjatok amíg 'Connection failed' (vagy hasonló) hibaüzivel kidob a pause menübe. Ott save game, aztán a főmenüben be lehet tölteni. A másik player meg ugyanúgy joinol mintha új játékot kezdenétek.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
eddig semmi baja nem volt, érthetetlen számomra.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Ha a roster nem egyezik, akkor egyáltalán engedi azt használni? Olyankor nem áll vissza az alap madden 08 rosterre? Vagy ez csak akkor történik meg, ha komolyabb nem egyezés van a rosterek között?
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
eaglesmcnabb: labyval lejátszottátok már a week 3 at?Lance
elkezdtük félidő előtt nemsokkal kilépett a game, a week 4et is elkezdtem 3 negyedben ott is kilépett. :/
faszom kivan már ezzel a fossal.eaglesmcnabb
Akkor a te rostereddel nem lesz rendben valami, majd nyomnunk kell egy auto reordert meccs előtt, hátha az segít.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
eaglesmcnabb: labyval lejátszottátok már a week 3 at?Lance
elkezdtük félidő előtt nemsokkal kilépett a game, a week 4et is elkezdtem 3 negyedben ott is kilépett. :/
faszom kivan már ezzel a fossal. ráadásul újrajátszásnál tuti hogy sokkal szarabbul fogok játszani. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
eaglesmcnabb: labyval lejátszottátok már a week 3 at?
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
netom ki a 4. fordulós ellenfelem, de nyomhatjuk a meccset 😊
edzőpartnereket is szivsesn fogadok. írjatok 😊eaglesmcnabb
ha te vagy a raiders, akkó jáccunk 😀Zorddd
jóvan gyere hamar hamára 😀eaglesmcnabb
én ottan vagyok


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
netom ki a 4. fordulós ellenfelem, de nyomhatjuk a meccset 😊
edzőpartnereket is szivsesn fogadok. írjatok 😊eaglesmcnabb
ha te vagy a raiders, akkó jáccunk 😀Zorddd
jóvan gyere hamar hamára 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
netom ki a 4. fordulós ellenfelem, de nyomhatjuk a meccset 😊
edzőpartnereket is szivsesn fogadok. írjatok 😊eaglesmcnabb
ha te vagy a raiders, akkó jáccunk 😀


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
week 4et már én is le játszottam kovival azt mondta ,ha majd aktuális lesz akkor fel tölti a statot 😊 szóval kovi ha ezt olvasod akkor mehet az a feltöltés! 😉Kiss
szar van a palacsintában, nem találom a fájlt, az utolsó mentettem egy bronco meccs amit nem tudom hogy mert nem is játszottam olyat 😊

De ha emlékszel az eredményre akkor írd be, azt biztos hogy nagyon kikaptam 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
netom ki a 4. fordulós ellenfelem, de nyomhatjuk a meccset 😊
edzőpartnereket is szivsesn fogadok. írjatok 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
troland 32
valaki egy gyors meccs?

If it doesn't matter who wins or loses, then why do they keep score?
Vince Lombardi