Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
akit érdekel itt van a legfrisebb ( update83) roster az idei FA igazolásokkal : www.footballidiot.com/forum/download/file.php?id=577

Kérdés, szeretnétek e hogy ezt használjuk a bajnokságban ?Jack Zoltán
nekem errort dob ki a betöltésnél, kell még ehhez valami?

szerk: eddig az updated82-t használtam, az jó volt.
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
én nekem végülis teljesen mindegy ,hogy milyen rosterrel játszunk de sztem jobb az update 82es mivel pl a coltsnál a draftra várnak hogy behúzzanak egy kezdő irányítót szóval akkor ők már hátrányba is lennénekKiss
ha jól követtem a Coltshoz betették Luck-ot, így előre 😀
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
én nekem végülis teljesen mindegy ,hogy milyen rosterrel játszunk de sztem jobb az update 82es mivel pl a coltsnál a draftra várnak hogy behúzzanak egy kezdő irányítót szóval akkor ők már hátrányba is lennének

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
akit érdekel itt van a legfrisebb ( update83) roster az idei FA igazolásokkal : www.footballidiot.com/forum/download/file.php?id=577

Kérdés, szeretnétek e hogy ezt használjuk a bajnokságban ?


week 2

Oakland Raiders ( 2-0 ) 45-24 ( 1-1 ) Houston Texans
Arizona Cardinals (0-2) 21-52 (2-0) Carolina Camthers
New England Patriots ( 1-1 ) 34-27 ( 0-2 ) Tennessee Titans
New York Giants (1-1) 17-27 (2-0) Denver Broncos
Detroit Lions (1-1) ?-? (0-2) Pittsburgh Steelers
Philadelphia Eagles (0-2) félbeszakadt NO vezetésnél (1-1) New Orleans Saints
Atlanta Falcons ( 0-2 ) 24-56 ( 2-0 )Green Bay Packers
Indianapolis Colts ( 1-1 ) 31-0 ( 1-1 ) Minnesota Vikings
Baltimore Ravens (2-0) 35-24 (1-1) San Francisco 49ers

Utoljára .brk szerkesztette (2012-03-20 12:55:29)

Week 3

Indianapolis Colts - Philadelphia Eagles
Tenesse Titans 55 - 14 New York Giants
Falcons 51 - 32 San Francisco 49ers
Carolina Camthers - Minnesota Vikings
Houston Texans 3 - 23 Denver Broncos
Oakland Raiders - Green Bay Packers
New Orleans Saints 56 - 36 Detroit Lions
Arizona Cardinals 17 - 44 New England Patriots
Baltimore Ravens - Pittsburgh Steelers

Week 4

Ravens - Raiders
Cardinals - Giants
49ers - Packers
Texans - Panthers
Titans - Colts
Broncos - Falcons
Eagles - Lions
Patriots - Saints
Vikings - Pittsburgh

Tabella: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ArUBehdfgY1HdGFSb2Q4TlBPdFRNN2dfOXpEajdHLXc#gid=0 ( by Lance)

Nos, ha nem felejtettem ki semmit akkor jelenleg így állunk
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Mi is lejátszottuk wallaceproval a W3-at, statok a helyükön. A két "nagy" elleni szenvedés után végre meglett a Falcons első győzelme 😊 Most is nehezen indultunk be, de szoros első félidő után (17-17) végül kinyílt a pontzsák, és sikerült összességében több mint 50-et felpakolni a táblára. Ebben persze nem kis érdeme volt a D/ST-nek, tekintetbe véve azt, hogy Antone Smith 4 kick returnje majd 220 yardot jelentett előrehaladásban (amibe beletartozik egy 95 yardos TD is), valamint Grimes szintén nagyon hosszan, 78 yardon keresztül cipelte vissza a labdát egy fumble után, újabb 6 pontot bezsákolva. Jól mutatja a csapat összetartó erejét, hogy a meccs végén, mikor már nagyon fáradt a defense a folyamatos igénybevétel miatt, a harmadik számú futó, Jacquizz Rodgers is besegített, és safetyként beugorva Moore helyére sikerült is összehoznia egy fantasztikus pass deflectiont az utolsó másodpercben 😀 Méghozzá az elől a Crabtree elől, aki - bár a második félidőben duplázta az Atlanta - így is összekapkodott 282 yardot Alex Smith már-már megalázónak tekinthető 533 passzolt yardjai közül. Ám a második félidőben a győzelem még úgy sem forgott veszélyben, hogy az offense tagjai közül senki nem nyújtott igazán kimagaslót - hacsak nem vesszük ide azt, hogy Ryan nem dobott interceptiont, de ez egy ilyen kaliberű játékosnál inkább természetesnek mondható, és tudjuk be magánéleti gondjainak a múltkori megaláztatást. 😛 Ezek után a következő heti Broncos elleni meccs igencsak érdekesnek ígérkezik, kíváncsian várjuk, hogy melyik arcát mutatja a csapat.
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
kaszo: bocs javítva. Amikor itt valaki írta, hogy a ravens van byeon nem a falcons, akkor csak felcseréltem a ravens és falcons szavakat 😀

titans@giants: 55-14
statot bedobtam, a mérkőzéssel kapcsolatban a csapatnál teljes hírzárlat van. Bennfentesek annyit szivárogtattak ki, hogy cj2k nem szívesen látott személy lett a nagy almában.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Üdvé!
Roster ügyben kéne egy kis segítség. Majd 1 éve nem nyomattam az NFL 08at, de most végre lehetőségem van rá megint, szóval mi a legújabb roster amit ismertek, vagy használtok?
Illetve nincs-e valakinek egy saccper mostani állapotokat tükröző update-je..
Előre is köszi! PeaceRaider89
www.footballidiot.com/forum/download/file.php?id=429 ezt használjuk ha jól tudom van itt aki dolgozik rajta hogy viszonylag friss rosterünk legyen

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Üdvé!
Roster ügyben kéne egy kis segítség. Majd 1 éve nem nyomattam az NFL 08at, de most végre lehetőségem van rá megint, szóval mi a legújabb roster amit ismertek, vagy használtok?
Illetve nincs-e valakinek egy saccper mostani állapotokat tükröző update-je..
Előre is köszi! Peace



Just Win Baby!
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szerintem Pingiről lemondhatunk amúgy..kovi470
pakogabiról is?winston
róla is..nekem is van el maradt meccsem vele illetve meg szakadt a meccs és azóta semmilyen üzenetre nem reagál illetve kiírásra semKiss
hm, pedig az eagles elleni meccsem vártam a legjobban, ott lett volna esélyem talán. jó kis bóvli bowl lett volna 😊
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
pakogabiról is?winston
róla is..nekem is van el maradt meccsem vele illetve meg szakadt a meccs és azóta semmilyen üzenetre nem reagál illetve kiírásra semKiss
Valszeg róla is. hagyjátok is azokat a meccseket, ha előkerülnek le lehet tólni, ha meg nem akkor a PlayOff végén akiknek kevesebb meccsük van az eltüntek miatt, majd tolnak egymás ellen. Szerintem így jól hangzik 😊kovi470
szerintem meg playoff végén ha addigra nem találunk a helyükre másokat akkor az a csapat 30-0al nyer aki értelemszerűen itt volt.így a legigazságosabb

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Szerintem Pingiről lemondhatunk amúgy..kovi470
pakogabiról is?winston
róla is..nekem is van el maradt meccsem vele illetve meg szakadt a meccs és azóta semmilyen üzenetre nem reagál illetve kiírásra semKiss
Valszeg róla is. hagyjátok is azokat a meccseket, ha előkerülnek le lehet tólni, ha meg nem akkor a PlayOff végén akiknek kevesebb meccsük van az eltüntek miatt, majd tolnak egymás ellen. Szerintem így jól hangzik 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Szerintem Pingiről lemondhatunk amúgy..kovi470
pakogabiról is?winston
róla is..nekem is van el maradt meccsem vele illetve meg szakadt a meccs és azóta semmilyen üzenetre nem reagál illetve kiírásra sem

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Szerintem Pingiről lemondhatunk amúgy..kovi470
Lehet, hogy Amadeus volt az, hogy szabotálja az árulók érvényesülését 😀 😀 😀
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szerintem Pingiről lemondhatunk amúgy..kovi470
pakogabiról is?
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Szerintem Pingiről lemondhatunk amúgy..

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
duff: 21:30 kor jövök, és lejátszhatjuk a week 3-atLance
Ok, van vmi hamachi szoba ahova beléphetek?
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
akkor Dexxter Tailor az új Steelers GM!Kiss
és akkor sztem az első két héthez hasonlóan a dupla bye week helyett játszhatnának egymással az érintett csapatok W3-on és 4-en is, Baltimore-Steelers és Minnesota-Steelers... utóbbinál persze feltéve hogy Pingi előkerül 😊
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 760 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ja, igen, én vagyok az 😊 csak elrohantam kajálni és elfelejtettem kiírni 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
akkor Dexxter Tailor az új Steelers GM!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Az állást, sorsolást itt is meg tudjátok nézni, amíg Jack nem kap hatalmat.

duff: 21:30 kor jövök, és lejátszhatjuk a week 3-at

zoli: a fenti linken a sorsolás fülnél az eddig lejátszott, és feltöltött mérkőzések eredményei be vannak írva. Week 2 ből csak a saints-eagles vége hiányzik, a többi meccs le lett játszva.Lance
W3 sorsolásának 3. sorában: az Atlanta Falcons megnevezést preferálom Baltimore helyett 😀 egyébként ma este megpróbáljuk le is játszani ezt a meccset.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
+ Valaki aki nagyon unatkozik összetudná szedni hogy Week 2 ,3 ból azoknak a meccseknek az eredményeit amik nincsennek beírva a trackerbe ?Jack Zoltán
és azt mégis hogy? 😀Kiss
hát úgy hogy ide a topicba gondolom beírták az eredményeket csak nagyon szét van szóródvaJack Zoltán
meg látom mit tehetek 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
az jó lenne ,mert kezd elég homályos lenni a dologKiss
+ Valaki aki nagyon unatkozik összetudná szedni hogy Week 2 ,3 ból azoknak a meccseknek az eredményeit amik nincsennek beírva a trackerbe ?Jack Zoltán
és azt mégis hogy? 😀Kiss
hát úgy hogy ide a topicba gondolom beírták az eredményeket csak nagyon szét van szóródva
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Az állást, sorsolást itt is meg tudjátok nézni, amíg Jack nem kap hatalmat.

duff: 21:30 kor jövök, és lejátszhatjuk a week 3-at

zoli: a fenti linken a sorsolás fülnél az eddig lejátszott, és feltöltött mérkőzések eredményei be vannak írva. Week 2 ből csak a saints-eagles vége hiányzik, a többi meccs le lett játszva.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Természetesen 😊



Ha shawnka megtudja oldani akkor átveszem pingitől az I. Áruló Liga tracker szerkesztésétJack Zoltán
az jó lenne ,mert kezd elég homályos lenni a dologKiss
+ Valaki aki nagyon unatkozik összetudná szedni hogy Week 2 ,3 ból azoknak a meccseknek az eredményeit amik nincsennek beírva a trackerbe ?Jack Zoltán
és azt mégis hogy? 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
a pittsburghöz be lehet szállni? 😊Dexxter Tailor
Természetesen 😊



Ha shawnka megtudja oldani akkor átveszem pingitől az I. Áruló Liga tracker szerkesztésétJack Zoltán
az jó lenne ,mert kezd elég homályos lenni a dologKiss
+ Valaki aki nagyon unatkozik összetudná szedni hogy Week 2 ,3 ból azoknak a meccseknek az eredményeit amik nincsennek beírva a trackerbe ?