Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
a pittsburghöz be lehet szállni? 😊Dexxter Tailor
Természetesen 😊



Ha shawnka megtudja oldani akkor átveszem pingitől az I. Áruló Liga tracker szerkesztésétJack Zoltán
az jó lenne ,mert kezd elég homályos lenni a dolog

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
a pittsburghöz be lehet szállni? 😊Dexxter Tailor
Természetesen 😊



Ha shawnka megtudja oldani akkor átveszem pingitől az I. Áruló Liga tracker szerkesztését
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
a pittsburghöz be lehet szállni? 😊Dexxter Tailor
örülnénk neki!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 760 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
a pittsburghöz be lehet szállni? 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
EaglesMcnabb megérkeztél már?

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
wallaceproról tud valaki valamit?
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
week4 mikor lesz?Zorddd
Week 4

Ravens - Raiders
Cardinals - Giants
49ers - Packers
Texans - Panthers
Titans - Colts
Broncos - Falcons
Eagles - Lions
Patriots - Saints



bye week : Vikings, Pittsburgh ( üres )
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
week4 mikor lesz?


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Ma kezdtem el készíteni.az Update 81-es rosterben alakitom át a FA mozgásokat! csak lenne egy kis bibi az IR-en lévő játékosokat nem tudom cutolni, így nem tudom az új csapatukba igazolni! esetleg valami ötlet???GhostLead
Farky csinált valamikor egy IR mentes rostert, itt van valahol a topicban 😊

Meg is van:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=374292#p374292Rataxes
NZA madden editorAmadeus91
nálam ez az editor nem működik, elindítom és lefagy az egész!
akkor az IR mentes rostert alakítom át, bele rakom Luck-t a Coltshoz, RG III-t a Redskinshez!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Ma kezdtem el készíteni.az Update 81-es rosterben alakitom át a FA mozgásokat! csak lenne egy kis bibi az IR-en lévő játékosokat nem tudom cutolni, így nem tudom az új csapatukba igazolni! esetleg valami ötlet???GhostLead
Farky csinált valamikor egy IR mentes rostert, itt van valahol a topicban 😊

Meg is van:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=374292#p374292Rataxes
NZA madden editor

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ma kezdtem el készíteni.az Update 81-es rosterben alakitom át a FA mozgásokat! csak lenne egy kis bibi az IR-en lévő játékosokat nem tudom cutolni, így nem tudom az új csapatukba igazolni! esetleg valami ötlet???GhostLead
Farky csinált valamikor egy IR mentes rostert, itt van valahol a topicban 😊

Meg is van:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=374292#p374292

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
valaki egy meccs?Kiss
én lehet, 1 10 perc múlva.

van olyan rosteretek amelyen a legfrissebb FA mozgások vannak? Nekem lenne a laptopomon, de az kaputt...Amadeus91
Ma kezdtem el készíteni.az Update 81-es rosterben alakitom át a FA mozgásokat! csak lenne egy kis bibi az IR-en lévő játékosokat nem tudom cutolni, így nem tudom az új csapatukba igazolni! esetleg valami ötlet???
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
22 óra utáni edzőpartnert keresekKiss
ment pmwinston
ment a válasz!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
22 óra utáni edzőpartnert keresekKiss
ment pm
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
22 óra utáni edzőpartnert keresek

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
valakinek van a default rosterhez való portréja?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
valaki egy meccs?Kiss
én lehet, 1 10 perc múlva.

van olyan rosteretek amelyen a legfrissebb FA mozgások vannak? Nekem lenne a laptopomon, de az kaputt...Amadeus91
hallod szerintem hamán nem vagy fent nekem mindjárt dobok egy PM-et hogy hová gyere 😉

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
valaki egy meccs?Kiss
én lehet, 1 10 perc múlva.

van olyan rosteretek amelyen a legfrissebb FA mozgások vannak? Nekem lenne a laptopomon, de az kaputt...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
valaki egy meccs?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
valaki egy edzőt esetleg? 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Na akkor javítanám magamat, mert visszaolvasva rájöttem, hogy nem is Zordddal játszok, hanem wallaceproval 😀 nehéz így követni tényleg. És W3-on pedig a Steelers mellett nem a Falcons, hanem a Ravens van bye week-en.
szóval wallace: te mikor érnél rá?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én igazából most teljesen elvesztettem a fonalat ahogy Pingi eltűnt és nem frissül a schedule, nem látom át ki hol tart 😐Jack Zoltán
Én is csak a schedule-t nézem. 😊
3. heti meccsem várat magára, eaglesmcnabb csak hétvégén lesz.laby
hétfő estétől bármikor jó lesz, holnap megyek csak haza, hétfőn meg 2 ZH-m is lesz arra tanulok, szóval én miattam ne álljatok le majd a héten be lesz pótolva.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Én igazából most teljesen elvesztettem a fonalat ahogy Pingi eltűnt és nem frissül a schedule, nem látom át ki hol tart 😐Jack Zoltán
A korábban is linkelt táblázat A félbeszakadt Kiss-Pakogabi mérkőzést leszámítva a teljes eredményt tartalmazza week 2-vel bezárólag. Ma játszok majd duff-fal, azután a már lejátszott mérkőzésekkel frissítem, illetve csinálok egy másik lapot, amin az eredmények vannak. 22-23 között kezdünk el elvileg játszani.Lance
továbbra se tudok Gabirol semmi..én hülye újra löktem a gépet így a stat sincs meg.Kiss
Bocs, ezt még írni akartam, csak lemaradt:
A ti meccseteknél megelőlegezem neked a W-t, ha lesz pakogabitól stat, vagy folytatás, akkor majd javítjuk. A pontarányt meg majd jack mester eldönti 😊

Mégsem játszok ma duff-fal, frissítettem a tabellát, és hozzáadtam egy schedule fület a spreadsheethez
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Én igazából most teljesen elvesztettem a fonalat ahogy Pingi eltűnt és nem frissül a schedule, nem látom át ki hol tart 😐Jack Zoltán
A korábban is linkelt táblázat A félbeszakadt Kiss-Pakogabi mérkőzést leszámítva a teljes eredményt tartalmazza week 2-vel bezárólag. Ma játszok majd duff-fal, azután a már lejátszott mérkőzésekkel frissítem, illetve csinálok egy másik lapot, amin az eredmények vannak. 22-23 között kezdünk el elvileg játszani.Lance
továbbra se tudok Gabirol semmi..én hülye újra löktem a gépet így a stat sincs meg.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Én igazából most teljesen elvesztettem a fonalat ahogy Pingi eltűnt és nem frissül a schedule, nem látom át ki hol tart 😐Jack Zoltán
A korábban is linkelt táblázat A félbeszakadt Kiss-Pakogabi mérkőzést leszámítva a teljes eredményt tartalmazza week 2-vel bezárólag. Ma játszok majd duff-fal, azután a már lejátszott mérkőzésekkel frissítem, illetve csinálok egy másik lapot, amin az eredmények vannak. 22-23 között kezdünk el elvileg játszani.