Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Wallacepro neked mikor lenne jó a w4?

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
igen ha jól tudom a Steelers.
Bár nem szabad csapat, de az Eagles és a Vikings is inaktív.. talán visszatérnek.

ez meg az aktív tabella, már hátrébb van, gondoltam előre dobom:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ArUBehdfgY1HdGFSb2Q4TlBPdFRNN2dfOXpEajdHLXc#gid=0winston
Nem, a Steelerst vette át Dexxter Tailor, már meccset is játszott. Pingi és pakogabi tűnt el hetek óta, őket jól írtad inaktívnak.

W3-W4-ből hány meccs hiányzik még, van valakinek eredményekkel teleírt menetrendje?kaszo
ez még mindig naprakész (max 2 naponta frissítem). Week 3 ból csak oaklandpryorék meccse hiányzik igazából, mert pakogabi és pingi, ahogy te is írtad inaktív lett.Lance
ja akkor bocsi, csak valamiért azt hittem már W4-ből is lement vagy 5 meccs 😊
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
week 4et már én is le játszottam kovival azt mondta ,ha majd aktuális lesz akkor fel tölti a statot 😊 szóval kovi ha ezt olvasod akkor mehet az a feltöltés! 😉

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Sőőt, a mostanihoz is 😊 Van egy szabad csapat, csak nemtom melyik az... De biztos mindjárt jön valaki aki felvilágosít 😊 (talán a Steelers?)Rataxes
igen ha jól tudom a Steelers.
Bár nem szabad csapat, de az Eagles és a Vikings is inaktív.. talán visszatérnek.

ez meg az aktív tabella, már hátrébb van, gondoltam előre dobom:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ArUBehdfgY1HdGFSb2Q4TlBPdFRNN2dfOXpEajdHLXc#gid=0winston
Nem, a Steelerst vette át Dexxter Tailor, már meccset is játszott. Pingi és pakogabi tűnt el hetek óta, őket jól írtad inaktívnak.

W3-W4-ből hány meccs hiányzik még, van valakinek eredményekkel teleírt menetrendje?kaszo
ez még mindig naprakész (max 2 naponta frissítem). Week 3 ból csak oaklandpryorék meccse hiányzik igazából, mert pakogabi és pingi, ahogy te is írtad inaktív lett.
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Sőőt, a mostanihoz is 😊 Van egy szabad csapat, csak nemtom melyik az... De biztos mindjárt jön valaki aki felvilágosít 😊 (talán a Steelers?)Rataxes
igen ha jól tudom a Steelers.
Bár nem szabad csapat, de az Eagles és a Vikings is inaktív.. talán visszatérnek.

ez meg az aktív tabella, már hátrébb van, gondoltam előre dobom:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ArUBehdfgY1HdGFSb2Q4TlBPdFRNN2dfOXpEajdHLXc#gid=0winston
Nem, a Steelerst vette át Dexxter Tailor, már meccset is játszott. Pingi és pakogabi tűnt el hetek óta, őket jól írtad inaktívnak.

W3-W4-ből hány meccs hiányzik még, van valakinek eredményekkel teleírt menetrendje?
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Sőőt, a mostanihoz is 😊 Van egy szabad csapat, csak nemtom melyik az... De biztos mindjárt jön valaki aki felvilágosít 😊 (talán a Steelers?)Rataxes
igen ha jól tudom a Steelers.
Bár nem szabad csapat, de az Eagles és a Vikings is inaktív.. talán visszatérnek.

ez meg az aktív tabella, már hátrébb van, gondoltam előre dobom:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ArUBehdfgY1HdGFSb2Q4TlBPdFRNN2dfOXpEajdHLXc#gid=0
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Sőőt, a mostanihoz is 😊 Van egy szabad csapat, csak nemtom melyik az... De biztos mindjárt jön valaki aki felvilágosít 😊 (talán a Steelers?)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
troland 32
esetleg a következő bajnoksághoz lehet majd csatlakozni?

If it doesn't matter who wins or loses, then why do they keep score?
Vince Lombardi
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Rataxes nagyon szépen köszi!troland
roster már van frissebb is (updated 82) http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=162&p=172

ha gondolod ma játszatunk egyet, én még mindig keresek valakit egy mai edzőmeccsre.
több mint 12 éve
troland 32
Rataxes nagyon szépen köszi!

If it doesn't matter who wins or loses, then why do they keep score?
Vince Lombardi
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
szobanév: coltstitans
jelszó: coltstitans
(Hamachi)

Lépj majd be ide aztán itt írj ha ráérsz, gyorsabb/egyszerűbb 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Rataxes vmikor letoljuk a w4et?Duff
Remélem 😊 Neked mikor lenne jó? Én ma csak késő este, 23:00 körül érek rá, holnap délutántól egész estig (hacsak nem jön közbe valami), hétköznap meg este 6 után.Rataxes
Lehet ma este is jó lesz, ha igen akkor majd írok. De a hnap teljesen jó.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Rataxes vmikor letoljuk a w4et?Duff
Remélem 😊 Neked mikor lenne jó? Én ma csak késő este, 23:00 körül érek rá, holnap délutántól egész estig (hacsak nem jön közbe valami), hétköznap meg este 6 után.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Rataxes vmikor letoljuk a w4et?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
How to play online madden 08 on pc.

Amire szükséged lesz:
[list=*]
  • Madden NFL 08 program 😊
  • [/list]
    [list=*]
  • Madden update 4.0 - a maddent elindítva még a windowsos felületen feljövő ablakban van egy Update gomb. Ha "No new updates availabde at this time" hibaüzenetet kapsz, akkor töltsd le ezt a fájlt:
    http://data.hu/get/4571057/patch.exe
    Másold be a c:\program files\ea sports\madden nfl 08 mappába (vagy ahova telepítetted a játékot), és indítsd el.
  • [/list]
    [list=*]
  • Aktuálisan használt roster és arcképfájl - az éppen használt rostert és a hozzátartozó profil-fájlt a Madden liga tracker topicban találod. A profil fájlt (.dat kiterjesztésű) a c:\\documents and settings\username\dokumentumok\madden nfl 08\ könyvtárba, a rosterfájlt (.ros kiterjesztés) pedig az ugyanezen könyvtárban lévő "rosters" almappába másold. A rostert majd be is kell töltened a játékon belül (File/Load menüpont).
  • [/list]
    [list=*]
  • Hamachi Googlezd ki, telepítsd fel, regisztrálj be 😊 A hamachis bowl.hu madden szobák listáját ide kattintva találod.
  • [/list]
    [list=*]
  • Kikapcsolt windows tűzfal Vezérlőpult/Rendszer és biztonság/...
  • [/list]
    [list=*]
  • Hamachis vagy sima ip-cím.
  • [/list]

    Aki hosztol (az otthoni csapat), az megadja ip-címét a vendégjátékosnak, majd játékon belül a play online/host internet menüpontra kattint. A vendégcsapat tulaja play online/join internet menüpontra megy és beírja az ip címet.

    Az általunk használt beállítások: Szint: all-madden, 5 perces negyedek, Fair Play és QB vision OFF

    Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
    Ex-Rataxes
    több mint 12 éve
    troland 32
    sziasztok!
    letöltöttem a 08at PC-re, és az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnék játszani online, kell-e valamilyen progi, vagy valami. Előre is köszi!

    If it doesn't matter who wins or loses, then why do they keep score?
    Vince Lombardi
    több mint 12 éve
    winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
    valaki egy edzőmeccs mostanában?
    több mint 12 éve
    kovi470 Chicago Bears 1 343
    egy meccs esetleg most?😊

    "We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

    www.twitter.com/m87k
    több mint 12 éve
    Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
    Pakogabiról van valami hír vagy inkább hagyjam azt a meccset? és majd lesz vele valami...Awesome
    hagyd

    Bode
    Samaras játszott?
    Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
    több mint 12 éve
    OBJ New England Patriots 25
    Pakogabiról van valami hír vagy inkább hagyjam azt a meccset? és majd lesz vele valami...
    több mint 12 éve
    laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
    eaglesmcnabb merre jársz? week4et kéne baszatni 😀Zorddd
    Meg a week 3-at is. 😀

    több mint 12 éve
    Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
    eaglesmcnabb merre jársz? week4et kéne baszatni 😀


    Double the gun, double the fun.
    Zoon Politikon
    több mint 12 éve
    kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
    hát, az első tétmeccsemen csúnyán kikaptam a csoportriválistól: Ravens - Steelers 34-17 😕Dexxter Tailor
    Nem csúnya az, főleg elsőre! Voltak már (és lesznek is) ennél jóval nagyobb különbségek a csapatok között 😊
    több mint 12 éve
    eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
    én is nyomok szívesen meccseket, vagy laby is jöhet letolhatjuk a 3. fordulót 😊

    No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
    több mint 12 éve
    winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
    egy meccs valaki? 😊kovi470
    ment pm