Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
egy meccset valaki?

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Van Hamachid? Ha igen lépj be ide hogy egyeztetni tudjunk:

szoba: lekvarosgulyasleves
password: lekvarosgulyasleves

Én most elszaladok pár sörért meg megkajálok, de egy óra múlva már képben leszek, egészen éjjel 1-2-ig.Rataxes
Donovan, ez Neked is szól 😊 A régi bowlhu szobák tele vannak és nem tudok belépni, msn-en meg nem látlak.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
49ers mikor játszunk?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
köszi mindkettőtöknek!

Rataxes, neked mikor lenne jó a meccs?troland
Elképzelhető hogy már holnap este is, de nem biztos. A héten csütörtökig szinte mindennap csak este érek rá, 18:30-20:30, vagy 23:00-02:00 közötti időpontban. Péntek szabadnap, a hétvégét még nem tudom 😊Rataxes
nekem bármikor jó, felőlem ma 23h után istroland
Van Hamachid? Ha igen lépj be ide hogy egyeztetni tudjunk:

szoba: lekvarosgulyasleves
password: lekvarosgulyasleves

Én most elszaladok pár sörért meg megkajálok, de egy óra múlva már képben leszek, egészen éjjel 1-2-ig.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 357 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jó ez az auto reorderes roster. 3 meccs jó, aztán a 4. meccs felénél: you have been disconnected 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
troland 32
köszi mindkettőtöknek!

Rataxes, neked mikor lenne jó a meccs?troland
Elképzelhető hogy már holnap este is, de nem biztos. A héten csütörtökig szinte mindennap csak este érek rá, 18:30-20:30, vagy 23:00-02:00 közötti időpontban. Péntek szabadnap, a hétvégét még nem tudom 😊Rataxes
nekem bármikor jó, felőlem ma 23h után is

If it doesn't matter who wins or loses, then why do they keep score?
Vince Lombardi
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
laby: ment pm.Lance
Válasz is. 😊

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
köszi mindkettőtöknek!

Rataxes, neked mikor lenne jó a meccs?troland
Elképzelhető hogy már holnap este is, de nem biztos. A héten csütörtökig szinte mindennap csak este érek rá, 18:30-20:30, vagy 23:00-02:00 közötti időpontban. Péntek szabadnap, a hétvégét még nem tudom 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
troland, nyapato: Week 3 as meccsektől van a csapatotok elmaradva. Nem nagy elmaradás, mert még vagyunk páran akik a week 4 et nem játszották le.

Még egy fontos dolog: a maddenben a beállításoknál (game options) van egy stats fül. Ott válasszátok ki mind a 3 nál az unique opciót. Erre azért van szükség, mert a mérkőzés végén a statokat fel kell tölteni az I. Áruló Liga topiocba, és így mindig új fájlba menti. Vagy ti, vagy az ellenfeleitek rakják fel, ezt majd megbeszélitek. A stat fájlok a dokumentumok\madden\stats mappában vannak. Megnyitjátok az adott mérkőzést jegyzettömbbel, crtl+a, crtl+c, aztán az adott topicba code tagek közé crtl+v.
Remélem nem zavaros.

szerk: akinek ez eddig elmaradt, az is pótolja 😊

laby: ment pm.
több mint 12 éve
troland 32
köszi mindkettőtöknek!

Rataxes, neked mikor lenne jó a meccs?

If it doesn't matter who wins or loses, then why do they keep score?
Vince Lombardi
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
köszi a lehetőséget! még valami, egy átfogó képet kaphatnánk a bajnokságról valahol? mikor lesznek a meccsek? stb...troland
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ArUBehdfgY1HdGFSb2Q4TlBPdFRNN2dfOXpEajdHLXc#gid=1

Itt van a jelenlegi állás, sorsolás, tabella alatt meg hogy melyik csapathoz melyik felhasználó tartozik, ez alapján tudod, hogy ki ellen lesz a következő meccsed. Időpont nincs megszabva, minél előbb, annál jobb, de azért lehetőleg próbáljunk sorban haladni, szóval most még ne játsszátok le a Week 5 meccseit, mert a Week 4-ből is sok hiányzik 😊
Valamint a bajnoki meccsek statisztikáit fel kell tölteni a megfelelő helyre, szóval azt ne felejtsétek el beállítani, hogy mentse el minden meccs után.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 357 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
köszi a lehetőséget! még valami, egy átfogó képet kaphatnánk a bajnokságról valahol? mikor lesznek a meccsek? stb...troland
ha lemegy az aktuális forduló kezdődik a következő. mindig egyeztess a leendő ellenfeleddel valahogy 😊

annyit kérnénk hogy mostmár aki elkezdte minden körülmény között fejezze is be a ligát 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
troland 32
köszi a lehetőséget! még valami, egy átfogó képet kaphatnánk a bajnokságról valahol? mikor lesznek a meccsek? stb...

If it doesn't matter who wins or loses, then why do they keep score?
Vince Lombardi
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Hamachi nálam is behalt, piros a kapcsolat és Én is csak 1-2 embert látok fent. Még mindig hamachi mellett akartok kiállni? Valami skype, msn, icq, mirc vagy tököm tudja mik vannak nem jöhetnek szóba? 😊laby
Kérdeztétek már párszor, de még mindig nem "szeretetből" vagy a csevegés miatt vagyunk hamachin, hanem mert jónéhányan vannak, akik direct ip-re még csatlakozni se tudnak, nemhogy hostolni.
Amúgy szerintem a régi 16 fős szobák mind lehaltak, én pl. ki is léptem belőlük már, mert mindig szürke volt mindenki.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 357 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hamachin csináltam egy hálózatot, herremans79 néven. a jelszó: herremans
akinek van kedve játszani jöjjön 😊

szerintem azért jó a hamachi mert sokan csak ezen keresztül tudnak hostolni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Hamachi nálam is behalt, piros a kapcsolat és Én is csak 1-2 embert látok fent. Még mindig hamachi mellett akartok kiállni? Valami skype, msn, icq, mirc vagy tököm tudja mik vannak nem jöhetnek szóba? 😊

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 357 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
rata ha jó majd a meccs írj, gépnél vagyok mostanság 😊eaglesmcnabb
csak hamán nem látni 😛Jack Zoltán
pedig fent vagyok 😊
valami gebasz lehet zorddot se láttam tegnap :S
jelenleg is csak biagiot és smokart látom.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Week 5

Broncos - Ravens
Giants - Packers
Raiders - Colts
Panthers - Lions
Saints - 49ers
Falcons - Steelers
Cardinals - Vikings
Titans - Texans
Eagles - Patriots
Jack Zoltán
a vikings-t megkapta akkor valaki, vagy várunk pingire, hátha?winston
Vikings - nyapato
Eagles - troland

Elvileg.
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
rata ha jó majd a meccs írj, gépnél vagyok mostanság 😊eaglesmcnabb
csak hamán nem látni 😛
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 357 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
rata ha jó majd a meccs írj, gépnél vagyok mostanság 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Lance mikor jó a meccs?

több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Week 5

Broncos - Ravens
Giants - Packers
Raiders - Colts
Panthers - Lions
Saints - 49ers
Falcons - Steelers
Cardinals - Vikings
Titans - Texans
Eagles - Patriots
Jack Zoltán
a vikings-t megkapta akkor valaki, vagy várunk pingire, hátha?
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Week 5

Broncos - Ravens
Giants - Packers
Raiders - Colts
Panthers - Lions
Saints - 49ers
Falcons - Steelers
Cardinals - Vikings
Titans - Texans
Eagles - Patriots


tabella/sorsolás : https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ArUBehdfgY1HdGFSb2Q4TlBPdFRNN2dfOXpEajdHLXc#gid=1
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 357 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ja csak eddig ha nem egyezett akkor kiírta hogy nem egyezik a roster és nem engedett csatlakozni.
jaja kurvajó hogy le tudtuk nyomni, csak ott meccsben voltam, itt meg kurvára nem. részletkérdés 😂eaglesmcnabb
ja néztem is a statot, az a 3 complete passz elég kemény.kaszo
Zorddd ellen is csak 9 volt 😀

mindegy is mondjuk, úgyis kiszoptam volna, csak nem ennyire 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
ja csak eddig ha nem egyezett akkor kiírta hogy nem egyezik a roster és nem engedett csatlakozni.
jaja kurvajó hogy le tudtuk nyomni, csak ott meccsben voltam, itt meg kurvára nem. részletkérdés 😂eaglesmcnabb
ja néztem is a statot, az a 3 complete passz elég kemény.