Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Power Ranking - week 2
jó szar lett most, nem éreztem annyira ezt a fordulót..brk
Nem szép dolog szegény Bradyt és a Pats-et így lesajnálni 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
remélem az eagles visszatér. azt a meccset várom, a liga eleje óta 😕
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Lance, mikor mehet a w3? ^^Duff
Vagy holnapkéső délután/este, vagy csütörtökön 22 körül. Ha nem jó egyik sem, akkor hétvégén találunk majd egy időpontot, csak én sem tudom mikor lesz jó.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Lance, mikor mehet a w3? ^^
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Week 4

Ravens - Raiders
Cardinals - Giants
49ers - Packers
Texans - Panthers
Titans - Colts
Broncos - Falcons
Eagles - Lions
Patriots - Saints


bye week : Vikings, Pittsburgh ( üres )


Ha valamit elrontottam szóljatok
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Giants at Broncos 17-27

hát most sem igazán érdemeltem meg a győzelmet(sőt) kb 0 volt az offense, de a védelem ismét hoztaJack Zoltán
ma este mondjuk adnád a Broncos - Texans meccset?.brk
mehet 😊
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Power Ranking - week 2
jó szar lett most, nem éreztem annyira ezt a fordulót.
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Amíg pingi előkerül, itt a frissített tabella. Az eagles-saintst még nem írtam be, de egyébként teljes.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
kicsit mintha elfogyott volna a lendület 😊winston
dehogy fogyott, toljuk a week3-at.
PakoGabit és Pingit meg kotorjátok össze valahonnan. fene ezekbe a vikings szurkolókba...
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Giants at Broncos 17-27

hát most sem igazán érdemeltem meg a győzelmet(sőt) kb 0 volt az offense, de a védelem ismét hoztaJack Zoltán
ma este mondjuk adnád a Broncos - Texans meccset?
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
kicsit mintha elfogyott volna a lendület 😊
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
week 2-es meccsemet már kb 1 hete le játszottam Gabi ellen ,de akkor az utsó negyedbe meg szakadt vagy ki lépett Gabi nem tudom..lényeg ,hogy azóta nem jelentkezett

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki 1 edzo meccs?
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Giants at Broncos 17-27

hát most sem igazán érdemeltem meg a győzelmet(sőt) kb 0 volt az offense, de a védelem ismét hoztaJack Zoltán
A két félidő pont az ellentettje volt egymásnak. Az elsőben minden bejött, a 2. ban pedig semmi. Ballard nevetséges labdákat nem kapott el. A vége előtt kb 2-3 perccel, azt hiszem egyenlő állásnál hynoski kezéből egy szép elkapás után kiütötte bailey a labdát, amit persze vissza is hordott td-re 😕
A tuck int pedig már lényegtelen volt.

A week 2 ből már csak az eagles saints hiányzik.
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Giants at Broncos 17-27

hát most sem igazán érdemeltem meg a győzelmet(sőt) kb 0 volt az offense, de a védelem ismét hozta
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Amúgy miért van az, hogy az elején mindenki tök lelkes meg pörög az egész, a draft meg a week 1 is lemegy 3-4 nap alatt utána meg kb. a fél liga eltűnik és úgy kell noszogatni egy csomó embert, hogy pörögjünk már fel újra egy kicsikét? (ugyan ez volt az előzőben is) (aki nyaral vagy egyéb okok miatt van távol arra természetesen ez a hsz nem vonatkozik)
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
kicsit leültünk, pörögjetek babák. pingi te meg szerkeszd rendesen azt a topicot, vagy adjatok valami hatalmat a kezembe, amivel én is tudom.
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
ravens-49ers 35-24, statot betettem az árulótopikba... Flacco megbotlott kétszer is, külön öröm volt a DL picksixet néznem.. De Rizses Ray megpörgette szerencsére.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
ravens-49ers 35-24, statot betettem az árulótopikba... Flacco megbotlott kétszer is, külön öröm volt a DL picksixet néznem.. De Rizses Ray megpörgette szerencsére.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Csa.Hogy hogy 2x jatszok a Baltimore ellen?egymas utan.Week2,Week3.???wallacepro
"adminisztrációs hiba" 😊 , falconsal játszol és a ravens van bye weekenJack Zoltán
jó tudni 😀
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
valaki egy meccs?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Csa.Hogy hogy 2x jatszok a Baltimore ellen?egymas utan.Week2,Week3.???wallacepro
"adminisztrációs hiba" 😊 , falconsal játszol és a ravens van bye weeken
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csa.Hogy hogy 2x jatszok a Baltimore ellen?egymas utan.Week2,Week3.???
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
a week 3-at nem tudom lenyomni jövő szombatig mert Vasárnaptól Egerben leszek és nem leszek gépközelben. 😕eaglesmcnabb
Akkor toljuk le ma?!

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a week 3-at nem tudom lenyomni jövő szombatig mert Vasárnaptól Egerben leszek és nem leszek gépközelben. 😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!