Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
PM-ben meccs előtt az egyik fél ír a másiknak, hogy csinált egy szobát név: xy jelszó xy aztán oda belép a másik..brk
Mennyivel jobb ez, mintha csak simán az otthoni játékos megadná az IP címét?Pingi
meg a ligának kurvára nem az a lényege, hogy játszunk egy meccset amin nyerünk 50 ponttal, hanem hogy utána lehet spanolni, megbeszélni mi volt a meccsen, ilyenek. és amúgy is élvezetes és változatos meccset játszani. de úgy tűnik lassan már csak pár ember gondolja ezt így. ez nem ellened irányult csak áh faszom
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
PM-ben meccs előtt az egyik fél ír a másiknak, hogy csinált egy szobát név: xy jelszó xy aztán oda belép a másik..brk
Mennyivel jobb ez, mintha csak simán az otthoni játékos megadná az IP címét?Pingi
Írtuk már, hogy router mögül nem tudunk direkt ip-re hostolni csomóan.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
PM-ben meccs előtt az egyik fél ír a másiknak, hogy csinált egy szobát név: xy jelszó xy aztán oda belép a másik..brk
Mennyivel jobb ez, mintha csak simán az otthoni játékos megadná az IP címét?
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Detroitnak grat, viszont én nem kívánok tovább játszani ebben a bajnokságban, úgyhogy a következő ember átveheti a steelerst.Farky
miért?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Farky akkor végleg kiszáll?

wallacepro maradsz a 49ers-el vagy viszed a Steelerszt? Eredményivel mi legyen?

2 meccs még mindig hiányzik a Week 1ből a Baltimore Ravens – New England Patriots és a San Francisco 49ers - Detroit Lions
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Detroitnak grat, viszont én nem kívánok tovább játszani ebben a bajnokságban, úgyhogy a következő ember átveheti a steelerst.Farky
namitörtént?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Detroitnak grat, viszont én nem kívánok tovább játszani ebben a bajnokságban, úgyhogy a következő ember átveheti a steelerst.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Zorddd ha látod ezt íírj Pm-et 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
PM-ben meccs előtt az egyik fél ír a másiknak, hogy csinált egy szobát név: xy jelszó xy aztán oda belép a másik.
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Az áruló ligának van saját hamachi szobája? mert ha igen, akkor én abban nem vagyok benn, ha meg nem, akkor nem találom a kovi470-t hamachin 😊 segítséééééééééég.Zorddd
csináltam egy ilyet:
név: bowlhurebels
jelszó: bowlhu

De sajnos már csak max 8 férőhelyesek lehetnek a szobák, még 3 férőhely van.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Az áruló ligának van saját hamachi szobája? mert ha igen, akkor én abban nem vagyok benn, ha meg nem, akkor nem találom a kovi470-t hamachin 😊 segítséééééééééég.Zorddd
lődd be twitteren 😛
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Az áruló ligának van saját hamachi szobája? mert ha igen, akkor én abban nem vagyok benn, ha meg nem, akkor nem találom a kovi470-t hamachin 😊 segítséééééééééég.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Üdv Mindenki!

Már itthon vagyok, -délután-este akár mehetnek is a meccseim.kovi470
Én ma szívesen letolom veled week2-t :pDuff
én meg a week1-et 😛Zorddd
21:00-tól vagyok ma elérhető, hamán fent leszek

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Nem úgy volt, hogy a PR miatt nem kezdjük el a week 2-őt amíg a week 1 le nem megy?
Vagy nem publikáljuk az eredményt vagy valami ilyesmi...javítsatok ki ha tévedek. 😀
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Üdv Mindenki!

Már itthon vagyok, -délután-este akár mehetnek is a meccseim.kovi470
Én ma szívesen letolom veled week2-t :pDuff
én meg a week1-et 😛


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A Szentek mikor érnek rá?? 😊PakoGabi
ma egész nap olyan 22 óráig 😊Kiss
Ment a PM....
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
A Szentek mikor érnek rá?? 😊PakoGabi
ma egész nap olyan 22 óráig 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Na, lenyomtuk labyval a W2-t. Természetesen kikaptam, bár a múltkori 38-0-ás meccsünk után azt hiszem fejlődésnek mondható a 24 szerzett pontom, még ha 56-ot is kaptam cserébe 😀 Elvégre a múltkor is simán csinálhatott volna 56-ot, ha akar 😊 És persze most is lehetett volna több simán.
Főleg hízelgő az eredmény, ha azt nézzük, hogy A-Rod 7 TD 0 INT és 158,3, Mattyvel meg a 2 TD mellé összehajigáltam 6 interceptiont, és még egy fumblet is összehoztam vele...
Viszont raiderspryor forgolódós taktikáját ellesve az előző meccsről összebohóckodtam egy 102 yardos return td-t 😀
De legalább túlvagyok a két legnehezebb (?) ellenfélen, és vannak bíztató jelek bőven. Következő héten kiderül, hogy mennyire lesz elég, várom a sorsolást 😊
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Üdv Mindenki!

Már itthon vagyok, -délután-este akár mehetnek is a meccseim.kovi470
Én ma szívesen letolom veled week2-t :p
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A Szentek mikor érnek rá?? 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Akár ma este! elvileg 5-6-tól már ráérek.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Statok vannak vezetve valahol?laby
Valaki vezethetné...Pingi
hajrá 😉eaglesmcnabb
Én vezetem a bajnokság állását😊

Colts mikor utazik Minnesotába?
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Kaszo, ha tudsz akkor gyere és toljuk le ma. 7-ig jó ma a kickoff, utána már nem nagyon.laby
bocsi, csak most olvastam, azt se tudtam h már megy a W2.
holnap (ma) délután vagy este esetleg?kaszo
Ma elvileg jó lesz, de nem 100%. Ha jó akkor délután kereslek hamachin.laby
Itt vagyok, felőlem akár most is oké, megnyitlak hamachin, hogy lássam ha írsz, aztán szólj ha van egy órád 😊
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Kaszo, ha tudsz akkor gyere és toljuk le ma. 7-ig jó ma a kickoff, utána már nem nagyon.laby
bocsi, csak most olvastam, azt se tudtam h már megy a W2.
holnap (ma) délután vagy este esetleg?kaszo
Ma elvileg jó lesz, de nem 100%. Ha jó akkor délután kereslek hamachin.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Raven17

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes