Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Helló.Nemlehet mar beszálni a ligába?Itt voltam kül végig az előzőben meccseim is mind lejátszottam csakhát többség nagyon nem aktivkodott.wallacepro
Szerintem akkor most beszéljük meg, amit Rata is írt, hogy van-e még valaki rajtad kívül, aki be szeretne szállni az "árulók" közé a 32-es ligából.
(ha nincs, akkor simán csak mindig a bye week-essel kéne játszanod)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Sonka, akkor üssünk másik Pinatat.Kezdjük újra a régi 10 fős ligánkat (minusz azok akik inkább az áruló ligába mentek).Amadeus91
köcsög.brk
csak miattad 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Wild card? Vagy az első héten ilyenekről ne beszéljünk??
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Mától hivatalosan is szabadügynök Peyton Manning! 14 év után hagyta ott az Indianapolis Colts csapatát. Peyton ezzel a szavakkal zárta beszédét: "I'll always be a Colt," Manning said. "I always will be. That will never change." magyarul: "Én mindig Colts-os vagyok," - mondta Manning. "Én mindig is az leszek. Ez soha nem fog megváltozni."

Vagy ne ide??Pingi
nagyon ne 😊


BTW pöcsik, ahogy az előző ligánál most is töltsétek fel szépen a statokat az áruló liga topicba. ne faszkodjunk ezzel a feltöltjük 30 különböző oldalra témával, be a topicba aztán kész. köszi
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Nemtom mennyire illik ez ide, van erre megfelelő topic 😉

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mától hivatalosan is szabadügynök Peyton Manning! 14 év után hagyta ott az Indianapolis Colts csapatát. Peyton ezzel a szavakkal zárta beszédét: "I'll always be a Colt," Manning said. "I always will be. That will never change." magyarul: "Én mindig Colts-os vagyok," - mondta Manning. "Én mindig is az leszek. Ez soha nem fog megváltozni."

Vagy ne ide??
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Helló.Nemlehet mar beszálni a ligába?Itt voltam kül végig az előzőben meccseim is mind lejátszottam csakhát többség nagyon nem aktivkodott.
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Sonka, akkor üssünk másik Pinatat.Kezdjük újra a régi 10 fős ligánkat (minusz azok akik inkább az áruló ligába mentek).Amadeus91
Mindig meglep, hogy tudsz még lejjebb menni 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem inkább vegyük be azokat a régi ligából az újba akik még nincsenek benne. Mínusz Wolfgang. :rolleyes:
Még csak az első körben vagyunk, lehet variálni a schedule-n...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Sonka, akkor üssünk másik Pinatat.Kezdjük újra a régi 10 fős ligánkat (minusz azok akik inkább az áruló ligába mentek).Amadeus91
köcsög
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Sonka, akkor üssünk másik Pinatat.Kezdjük újra a régi 10 fős ligánkat (minusz azok akik inkább az áruló ligába mentek).

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
ez nem beáldozás. egyszerűen nem fogok időt pazarolni olyanra, aminek nincsen értelme. mert annak biza nincsen, hogy fordulónkénti 12-14 meccsből lemenjen 2-3-4, a többit meg leszimuláljuk.

felesleges ezt a pinatat ütni tovább, nincsen már benne cukor.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tolja mindenki, nem tudom sónka mért zárta le, nem állt le a liga! Max küldjétek PM-ben nekem eredményt. Tárgyba írjátok bele, hányadik hét és ki ki ellen.Deny
pár meccs miatt felesleges ezt folytatni. a szélmalomharcnak meg nem látom értelmét.shawnka
Te is beáldozod magad? 😕
Jól van, Madden szinten számomra elegendő DGB és a Chargers HoF-r karrier 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Tolja mindenki, nem tudom sónka mért zárta le, nem állt le a liga! Max küldjétek PM-ben nekem eredményt. Tárgyba írjátok bele, hányadik hét és ki ki ellen.Deny
pár meccs miatt felesleges ezt folytatni. a szélmalomharcnak meg nem látom értelmét.
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Ha így csinálom oké?Pingi
nyugodtan csinálj egy külön topikot, a régit meg lezárom.shawnka
akkor a week5t ne toljam?Duff
Sajnos te is így értelmezted mint én, így szerintem maradjon ez az eredmény 😛
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Elvileg a második oszlopban van a hazai csapat.
Legalábbis eddig úgy játszottunk mindig. 😊

Miért lett lezárva a 32-es liga tracker?kaszo
Nekem mindegy, csak még most az elején tisztázzuk, mert Kiss-sel úgy játszottuk az 1. hetet, hogy ő volt otthon, mivel nem @ volt a két csapat között. Ha rosszul csináltuk, akkor valaki lenne szíves átírni a week egy párosítását giants@saintsre? 😊Lance
de le is játszhassuk újra 😀Kiss
hát újrajátszani azért nem kell, nem mintha olyan sokat számítana a hazai pálya 😀
igazából csak megszokásból alapból úgy néztem, hogy a második a hazai, nem is figyeltem a jeleket közte. nekem is mindegy, döntse el akkor a commish, hogy hogy legyen 😛
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tolja mindenki, nem tudom sónka mért zárta le, nem állt le a liga! Max küldjétek PM-ben nekem eredményt. Tárgyba írjátok bele, hányadik hét és ki ki ellen.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Ha így csinálom oké?Pingi
nyugodtan csinálj egy külön topikot, a régit meg lezárom.shawnka
akkor a week5t ne toljam?
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Még egy kérdés: A jelenlegi kiírás alapján ugye az 1. oszlopban levő csapatok vannak otthon?Lance
Elvileg a második oszlopban van a hazai csapat.
Legalábbis eddig úgy játszottunk mindig. 😊

Miért lett lezárva a 32-es liga tracker?kaszo
Nekem mindegy, csak még most az elején tisztázzuk, mert Kiss-sel úgy játszottuk az 1. hetet, hogy ő volt otthon, mivel nem @ volt a két csapat között. Ha rosszul csináltuk, akkor valaki lenne szíves átírni a week egy párosítását giants@saintsre? 😊Lance
de le is játszhassuk újra 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Még egy kérdés: A jelenlegi kiírás alapján ugye az 1. oszlopban levő csapatok vannak otthon?Lance
Elvileg a második oszlopban van a hazai csapat.
Legalábbis eddig úgy játszottunk mindig. 😊

Miért lett lezárva a 32-es liga tracker?kaszo
Nekem mindegy, csak még most az elején tisztázzuk, mert Kiss-sel úgy játszottuk az 1. hetet, hogy ő volt otthon, mivel nem @ volt a két csapat között. Ha rosszul csináltuk, akkor valaki lenne szíves átírni a week egy párosítását giants@saintsre? 😊
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Még egy kérdés: A jelenlegi kiírás alapján ugye az 1. oszlopban levő csapatok vannak otthon?Lance
Elvileg a második oszlopban van a hazai csapat.
Legalábbis eddig úgy játszottunk mindig. 😊

Miért lett lezárva a 32-es liga tracker?
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
srácok!week 2re Saints miért nincs kiírva? vagy csak én vagyok ennyire vaksi ,hogy nem látom?!Kiss
igazad van, 2x írtam a Coltsot véletlenül

Week 2

Oakland Raiders - Houston Texans
Arizona Cardinals - Carolina Camthers
New England Patriots - Tenesse Titans
New York Giants - Denver Broncos
Detroit Lions - Pittsburgh Steelers
Philadelphia Eagles - New Orleans Saints
Atlanta Falcons - Green Bay Packers
Indianapolis Colts - Minnesota Vikings

bye week : Baltimore RavensJack Zoltán
Most meg kiemelt meccs lett. 😊 MNF lesz belőle xfire közvetítéssel.laby
ennyi öreg...😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Mi már lejátszottuk (sajnos) Duff-al a meccset csak elfelejtettem elküldeni, majd este ha melóból haza érek akkor átdobom a statot.laby
miért sajnos? 😊 az első hét mehetett simán, nem gond, a másodikon meg velem játszol majd 😀kaszo
Azért sajnos, mert ugrott Rodgers nagy szezonja, 3 int. Az volt a baj hogy első int-em olyan volt hogy egy DE háttal volt és vesén dobtam egy rakétával, de nem hogy elpattant volna, inkább megállt a levegőben a labda a gravitációs erővel mit sem foglalkozva, és emberi ésszel fel nem fogható módon a DE kezébe kötött ki. Ez után már csak úgy vagdalóztam és mindemellett ritka szarul is játszottam. Szóval a sajnos ennek szólt... 😊laby
BigBen meg flipperezett az LB-kel és olyan sikeresen, h nem is esett le a labda 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 361 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mi már lejátszottuk (sajnos) Duff-al a meccset csak elfelejtettem elküldeni, majd este ha melóból haza érek akkor átdobom a statot.laby
miért sajnos? 😊 az első hét mehetett simán, nem gond, a másodikon meg velem játszol majd 😀kaszo
Azért sajnos, mert ugrott Rodgers nagy szezonja, 3 int. Az volt a baj hogy első int-em olyan volt hogy egy DE háttal volt és vesén dobtam egy rakétával, de nem hogy elpattant volna, inkább megállt a levegőben a labda a gravitációs erővel mit sem foglalkozva, és emberi ésszel fel nem fogható módon a DE kezébe kötött ki. Ez után már csak úgy vagdalóztam és mindemellett ritka szarul is játszottam. Szóval a sajnos ennek szólt... 😊laby
Emiatt ne aggódj, majd ellenem bepótolhatod a lemaradást. 😀 AZ OAK sec rendkívül barátságos ellenfél 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
srácok!week 2re Saints miért nincs kiírva? vagy csak én vagyok ennyire vaksi ,hogy nem látom?!Kiss
igazad van, 2x írtam a Coltsot véletlenül

Week 2

Oakland Raiders - Houston Texans
Arizona Cardinals - Carolina Camthers
New England Patriots - Tenesse Titans
New York Giants - Denver Broncos
Detroit Lions - Pittsburgh Steelers
Philadelphia Eagles - New Orleans Saints
Atlanta Falcons - Green Bay Packers
Indianapolis Colts - Minnesota Vikings

bye week : Baltimore RavensJack Zoltán
Most meg kiemelt meccs lett. 😊 MNF lesz belőle xfire közvetítéssel.