Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ravens-pats-el mizu?
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Szerintem amíg nem kezdjük el a Week 2-t addig jöhet, ha a többiek is úgy látják, hogy aktív és nem kell rá várni heteket, hogy lenyomja a meccsét...Pingi
a besült ligában lejátszotta a meccseit rendesen, azért is kérdeztem. és mégis csak jobb lenne párosan szerintem.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
wallacepro fentebb kérdezte, hogy átjöhet-e ő is ebbe a ligába, erre még nem kapott választ smile
és akkor párosan is lennénk, nem kellene bye-olni senkinek, meg a sorsolást se borítaná.Kaszo
Nekem mindegy, felőlem jöhet, bár nem az én dolgom ezt eldönteni...Pingi
Te nyitottad a liga topikját, azért kérdeztem tőled 😊 Nem tudom, ki a "főnök" 😀kaszo
A ligát Zoli csinálta, én csak a topicot nyitottam 😊 Szerintem amíg nem kezdjük el a Week 2-t addig jöhet, ha a többiek is úgy látják, hogy aktív és nem kell rá várni heteket, hogy lenyomja a meccsét...
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
wallacepro fentebb kérdezte, hogy átjöhet-e ő is ebbe a ligába, erre még nem kapott választ smile
és akkor párosan is lennénk, nem kellene bye-olni senkinek, meg a sorsolást se borítaná.Kaszo
Nekem mindegy, felőlem jöhet, bár nem az én dolgom ezt eldönteni...Pingi
Te nyitottad a liga topikját, azért kérdeztem tőled 😊 Nem tudom, ki a "főnök" 😀
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
újratelepítettem a gépet és így a hamát is újra kellett na a kérdésem az lenne ,hogy az eddig meglévő csoportokba hogy tudnék vissza kerülni?Kiss
Ha nem voltál regelve a hamán, akkor lehet sehogy, mivel most már csak 8 fős hamachi szobákat lehet regisztrálni, és a meglévőknél is ott van hogy pl 16/8 fő van bent, vagy 14/8. A szobák tulajdonosa hiába rúg ki, nem tudsz bemenni.

Csak próbaképpen próbálj belépni a Bowlhu3 szobába (a kód is elvileg ugyanez), ott most 14 en vannak.

Jó lenne, ha mindenki regelne egy accot, hogy újratelepítés után újra be tudjon lépni.Lance
köszi! úgy tűnik ,hogy ezt buktam 😊
aki játszani akar ,dobjon egy PM-et!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Még arról a maradék 2 meccsről beszéljetek ami hiányzik az első fordulóból...Pingi
wallacepro fentebb kérdezte, hogy átjöhet-e ő is ebbe a ligába, erre még nem kapott választ 😊
és akkor párosan is lennénk, nem kellene bye-olni senkinek, meg a sorsolást se borítaná.kaszo
+ Jack "commish" Zoltán legyen szíves pontosítani, hogy a sorsolás melyik oszlopában szereplő csapatok a házigazdák?Lance
Én úgy tudom, hogy megfelel a hivatalos NFL-esnek, tehát a vendég elöl!

wallacepro fentebb kérdezte, hogy átjöhet-e ő is ebbe a ligába, erre még nem kapott választ smile
és akkor párosan is lennénk, nem kellene bye-olni senkinek, meg a sorsolást se borítaná.Kaszo
Nekem mindegy, felőlem jöhet, bár nem az én dolgom ezt eldönteni...
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
újratelepítettem a gépet és így a hamát is újra kellett na a kérdésem az lenne ,hogy az eddig meglévő csoportokba hogy tudnék vissza kerülni?Kiss
Ha nem voltál regelve a hamán, akkor lehet sehogy, mivel most már csak 8 fős hamachi szobákat lehet regisztrálni, és a meglévőknél is ott van hogy pl 16/8 fő van bent, vagy 14/8. A szobák tulajdonosa hiába rúg ki, nem tudsz bemenni.

Csak próbaképpen próbálj belépni a Bowlhu3 szobába (a kód is elvileg ugyanez), ott most 14 en vannak.

Jó lenne, ha mindenki regelne egy accot, hogy újratelepítés után újra be tudjon lépni.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
újratelepítettem a gépet és így a hamát is újra kellett na a kérdésem az lenne ,hogy az eddig meglévő csoportokba hogy tudnék vissza kerülni?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
félreértés ne essék, nekem amúgy semmi bajom a ligával 😀 jönnék is, csak most sajnos nem fér bele annyi se az időmbe, hogy elindítsam a játékot.
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Még arról a maradék 2 meccsről beszéljetek ami hiányzik az első fordulóból...Pingi
wallacepro fentebb kérdezte, hogy átjöhet-e ő is ebbe a ligába, erre még nem kapott választ 😊
és akkor párosan is lennénk, nem kellene bye-olni senkinek, meg a sorsolást se borítaná.kaszo
+ Jack "commish" Zoltán legyen szíves pontosítani, hogy a sorsolás melyik oszlopában szereplő csapatok a házigazdák?
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Még arról a maradék 2 meccsről beszéljetek ami hiányzik az első fordulóból...Pingi
wallacepro fentebb kérdezte, hogy átjöhet-e ő is ebbe a ligába, erre még nem kapott választ 😊
és akkor párosan is lennénk, nem kellene bye-olni senkinek, meg a sorsolást se borítaná.
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Még arról a maradék 2 meccsről beszéljetek ami hiányzik az első fordulóból...Pingi
ma nem igazán leszek gépközelbe, max késő este, holnap egyáltalán nem, úgy h vasárnapot beszéltünk meg ratával 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Még arról a maradék 2 meccsről beszéljetek ami hiányzik az első fordulóból...
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
most díváskodjak?Amadeus91
ha már eddig nem...oh wait
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
és te egy JÁTÉK miatt árulózol?
gratula 😉eaglesmcnabb
szórakozok. 😉 Te meg komolyan vetted? Gratula. 😀
esetleg bonyolíthatjuk még egy kis "nyenyenyenye" hanghatással. 😀Amadeus91
így utólag naná hogy ezt mondod, de azért közben nagyon durván sütött le a sértődöttség minden hszedből 😉kaszo
most díváskodjak?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
az egyik komoly kérdés, a másik szórakozás. 😊 nem kell keverni a kettőt.Amadeus91
és te egy JÁTÉK miatt árulózol?
gratula 😉eaglesmcnabb
szórakozok. 😉 Te meg komolyan vetted? Gratula. 😀
esetleg bonyolíthatjuk még egy kis "nyenyenyenye" hanghatással. 😀Amadeus91
így utólag naná hogy ezt mondod, de azért közben nagyon durván sütött le a sértődöttség minden hszedből 😉
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az egyik komoly kérdés, a másik szórakozás. 😊 nem kell keverni a kettőt.Amadeus91
és te egy JÁTÉK miatt árulózol?
gratula 😉eaglesmcnabb
szórakozok. 😉 Te meg komolyan vetted? Gratula. 😀

esetleg bonyolíthatjuk még egy kis "nyenyenyenye" hanghatással. 😀Amadeus91
ez még szórakozásnak is röhejes.
és téma lezárva részemről 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Vicces olvasni egyéb topikokban hogy mennyire szívedre veszed a nemzetiségi kérdést pl., de ennek ellenére te különbnek érzed magad mint az új tagok, sőt már azoknál is akik a játék élvezete miatt"hajlandóak" játszani velük. ne haragudj de röhejes 😊eaglesmcnabb
az egyik komoly kérdés, a másik szórakozás. 😊 nem kell keverni a kettőt.Amadeus91
és te egy JÁTÉK miatt árulózol?
gratula 😉eaglesmcnabb
szórakozok. 😉 Te meg komolyan vetted? Gratula. 😀

esetleg bonyolíthatjuk még egy kis "nyenyenyenye" hanghatással. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
valaki egy meccs?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Sonka, akkor üssünk másik Pinatat.Kezdjük újra a régi 10 fős ligánkat (minusz azok akik inkább az áruló ligába mentek).Amadeus91
Vicces olvasni egyéb topikokban hogy mennyire szívedre veszed a nemzetiségi kérdést pl., de ennek ellenére te különbnek érzed magad mint az új tagok, sőt már azoknál is akik a játék élvezete miatt"hajlandóak" játszani velük. ne haragudj de röhejes 😊eaglesmcnabb
az egyik komoly kérdés, a másik szórakozás. 😊 nem kell keverni a kettőt.Amadeus91
és te egy JÁTÉK miatt árulózol?
gratula 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
texans - cardinals 38-10.brk
már csítelsz is? 😀lol
kenzesz sziti csítsz? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
texans - cardinals 38-10.brk
már csítelsz is? 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Sonka, akkor üssünk másik Pinatat.Kezdjük újra a régi 10 fős ligánkat (minusz azok akik inkább az áruló ligába mentek).Amadeus91
Vicces olvasni egyéb topikokban hogy mennyire szívedre veszed a nemzetiségi kérdést pl., de ennek ellenére te különbnek érzed magad mint az új tagok, sőt már azoknál is akik a játék élvezete miatt"hajlandóak" játszani velük. ne haragudj de röhejes 😊eaglesmcnabb
az egyik komoly kérdés, a másik szórakozás. 😊 nem kell keverni a kettőt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Sonka, akkor üssünk másik Pinatat.Kezdjük újra a régi 10 fős ligánkat (minusz azok akik inkább az áruló ligába mentek).Amadeus91
Vicces olvasni egyéb topikokban hogy mennyire szívedre veszed a nemzetiségi kérdést pl., de ennek ellenére te különbnek érzed magad mint az új tagok, sőt már azoknál is akik a játék élvezete miatt"hajlandóak" játszani velük. ne haragudj de röhejes 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
texans - cardinals 38-10