Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csa.Maradok 49ers...Este lejatszuk a meccset.MA.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
az volt a mákotok Tamásom, hogy nem tudtam berántani T.O.-t. Ha ő meglett volna, akkor championship, nem kellett volna se A.J. se senki. Adtam volna érte marhám, házam... 😀Amadeus91
Akkor ki lett volna a QB? 😮fetomy
T.O. dobta volna magának a labdát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
az volt a mákotok Tamásom, hogy nem tudtam berántani T.O.-t. Ha ő meglett volna, akkor championship, nem kellett volna se A.J. se senki. Adtam volna érte marhám, házam... 😀Amadeus91
Akkor ki lett volna a QB? 😮
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
de inkább megvárom a 2012-es roostert... vagy az még sokára jön?Pingi
A roster szót keresed, a rooster mást jelent 😊 Gondolom lesznek az offseason alatt is az FA-moveokkal frissítgetett roster fájlok, de a 2012-es IRL rostereknek megfelelőt értelemszerűen majd csak nyár végén tudnak csinálni a jövőbelátás képességének hiányában 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
TO = Terel Owens? Ő sérült, ha jól tudom... Sérült játékost nem veszek, csak a pénzt viszi, max az utolsó héten...Pingi
Terrell Owens tolószékből issokkal jobb, mint bármely más WR, ezt minden hülye tudja!fetomy
http://www.youtube.com/watch?v=rQ2H0DG9fUg

GOD

az volt a mákotok Tamásom, hogy nem tudtam berántani T.O.-t. Ha ő meglett volna, akkor championship, nem kellett volna se A.J. se senki. Adtam volna érte marhám, házam... 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
TO = Terel Owens? Ő sérült, ha jól tudom... Sérült játékost nem veszek, csak a pénzt viszi, max az utolsó héten...Pingi
Terrell Owens tolószékből issokkal jobb, mint bármely más WR, ezt minden hülye tudja!fetomy
Csak a ligában sokra nem megyek vele, frachisben pedig nem tudom beállítani, ezért lesz az utolsó héten megvéve Fabian Washingtonnal (CB) egyetemben... és még ott van Sims-Walker (WR) aki szintén sérült! De frachisban még a secundarybe kell néznem kell még valakit, az igazi nyugdíjas tolószékes csapat! Persze QB is kell és szerintem kész a csapat... megpróbálok viszonylag fiatalokra építeni, sok-sok év múlva hátha... de inkább megvárom a 2012-es roostert... vagy az még sokára jön?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
TO = Terel Owens? Ő sérült, ha jól tudom... Sérült játékost nem veszek, csak a pénzt viszi, max az utolsó héten...Pingi
Terrell Owens tolószékből issokkal jobb, mint bármely más WR, ezt minden hülye tudja!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
8nál tart eddig... viszlát újonc, jöhet a többi nevenincs tolószékes QBPingi
végtére is minden játékos a Maddenben csak annyira jó mint a játékos aki játszik velük.Amadeus91
kivéve persze, ha behúzhatná FA-ról TO-t, mert akkor mekkora isten lenne ugyebár 😀kaszo
TO = Terel Owens? Ő sérült, ha jól tudom... Sérült játékost nem veszek, csak a pénzt viszi, max az utolsó héten...
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Colts - Vikings 31-0 Ponder 5 INT és 1 a RZ-ban, a week 3ban nem ő játszik... Ellenben Manning 76%-os volt... Nem tudom mi a francot kéne csinálni...Pingi
8nál tart eddig... viszlát újonc, jöhet a többi nevenincs tolószékes QBPingi
végtére is minden játékos a Maddenben csak annyira jó mint a játékos aki játszik velük.Amadeus91
kivéve persze, ha behúzhatná FA-ról TO-t, mert akkor mekkora isten lenne ugyebár 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Colts - Vikings 31-0 Ponder 5 INT és 1 a RZ-ban, a week 3ban nem ő játszik... Ellenben Manning 76%-os volt... Nem tudom mi a francot kéne csinálni...Pingi
8nál tart eddig... viszlát újonc, jöhet a többi nevenincs tolószékes QBPingi
végtére is minden játékos a Maddenben csak annyira jó mint a játékos aki játszik velük.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Week 3

bye week : Pittsburgh Steelers ( amíg nem találunk új GMet ide )Jack Zoltán
+Atlanta is akkor gondolom.kaszo
ígyvan :/, am írtam neked hamán 😀Jack Zoltán
hú, én azt sose látom, bocsi 😀 utólag már észrevettem többször is, hogy rámírt valaki. hiába van bepipálva a beállításoknál minden ami kell, soha nem ugrik fel a chatablak, ha rámírnak, csak a főablakban a neve melletti zöld pötty átvált szövegbuborékra... azt meg azért nem nézegetem ötpercenként 😀 szóval ha valakinek nem válaszolok hamán, ne vegye magára, nem utálom, csak egyszerűen nem is látom hogy írt. bajnoki meccsek előtt is úgy szoktam, hogy az aktuális ellenfelet megnyitom külön, és akkor legalább tálcán látom, ha villog.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Colts - Vikings 31-0 Ponder 5 INT és 1 a RZ-ban, a week 3ban nem ő játszik... Ellenben Manning 76%-os volt... Nem tudom mi a francot kéne csinálni...Pingi
8nál tart eddig... viszlát újonc, jöhet a többi nevenincs tolószékes QB
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
a franc essen belétek, hogy a week 2 PR megint teljesen felfordul a week 1-hez képest 😀
ja, követem a höri féle iskolát és record alapján osztom a csapatokat, majd azon belül súlyozok.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Colts - Vikings 31-0 Ponder 5 INT és 1 a RZ-ban, a week 3ban nem ő játszik... Ellenben Manning 76%-os volt... Nem tudom mi a francot kéne csinálni...
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
amennyiben lejátsszátok végre a lions-49erst, jön a PR, szal siessetek, mindenki tűkön ül már..brk
Na erre kíváncsi vagyok, külsős szemmel milyen olvasni egy PR-t, végre "akasztják a hóhért" 😀 (mondjuk hitelesebb lenne, ha én is szerepelnék a ligában). Érdeklődve várom a stílusod!Eazzy
week 0 már van a lapszemlében, de majd dobj egy PM-et, hogy mi a véleményed róla.brk
nekem begyün. csak kicsit hátra tettél, ezt személyeskedésnek veszem.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
OBJ New England Patriots 25
amennyiben lejátsszátok végre a lions-49erst, jön a PR, szal siessetek, mindenki tűkön ül már..brk
sajnos wallacepronak ma közbe jött valami úgyhogy leghamarabb csak holnap lesz meg a meccs
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
amennyiben lejátsszátok végre a lions-49erst, jön a PR, szal siessetek, mindenki tűkön ül már..brk
Na erre kíváncsi vagyok, külsős szemmel milyen olvasni egy PR-t, végre "akasztják a hóhért" 😀 (mondjuk hitelesebb lenne, ha én is szerepelnék a ligában). Érdeklődve várom a stílusod!Eazzy
week 0 már van a lapszemlében, de majd dobj egy PM-et, hogy mi a véleményed róla
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
amennyiben lejátsszátok végre a lions-49erst, jön a PR, szal siessetek, mindenki tűkön ül már..brk
Na erre kíváncsi vagyok, külsős szemmel milyen olvasni egy PR-t, végre "akasztják a hóhért" 😀 (mondjuk hitelesebb lenne, ha én is szerepelnék a ligában). Érdeklődve várom a stílusod!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
amennyiben lejátsszátok végre a lions-49erst, jön a PR, szal siessetek, mindenki tűkön ül már.
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Ravens - Patriots 31 - 14

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Week 3

bye week : Pittsburgh Steelers ( amíg nem találunk új GMet ide )Jack Zoltán
+Atlanta is akkor gondolom.kaszo
ígyvan :/, am írtam neked hamán 😀
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Week 3

bye week : Pittsburgh Steelers ( amíg nem találunk új GMet ide )Jack Zoltán
+Atlanta is akkor gondolom.
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Week 3

Indianapolis Colts - Philadelphia Eagles
Tenesse Titans - New York Giants
Baltimore Ravens - San Francisco 49ers
Carolina Camthers - Minnesota Vikings
Houston Texans - Denver Broncos
Oakland Raiders - Green Bay Packers
New Orleans Saints - Detroit Lions
Arizona Cardinals - New England Patriots

bye week : Pittsburgh Steelers ( amíg nem találunk új GMet ide ); Falcons
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Farky akkor végleg kiszáll?

wallacepro maradsz a 49ers-el vagy viszed a Steelerszt? Eredményivel mi legyen?

2 meccs még mindig hiányzik a Week 1ből a Baltimore Ravens – New England Patriots és a San Francisco 49ers - Detroit LionsPingi
Szerintem ne váltogassuk így a csapatokat. Ha lesz jelentkező, aki be akar még szállni, az viszi majd a steelerst, de majd a Commish nyilatkozik. Sajnálom, hogy már ennyire az elején visszavonultok 😕
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Farky akkor végleg kiszáll?

wallacepro maradsz a 49ers-el vagy viszed a Steelerszt? Eredményivel mi legyen?

2 meccs még mindig hiányzik a Week 1ből a Baltimore Ravens – New England Patriots és a San Francisco 49ers - Detroit LionsPingi
A Ravens-Pats ma vagy legkésőbb holnap letudva.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k