Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Én is Zorddd válaszát várom W3-mal kapcsolatban.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Én igazából most teljesen elvesztettem a fonalat ahogy Pingi eltűnt és nem frissül a schedule, nem látom át ki hol tart 😐Jack Zoltán
Én is csak a schedule-t nézem. 😊
3. heti meccsem várat magára, eaglesmcnabb csak hétvégén lesz.

több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Én igazából most teljesen elvesztettem a fonalat ahogy Pingi eltűnt és nem frissül a schedule, nem látom át ki hol tart 😐
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Kicsit megállt ez a 3. forduló. kezdődik? 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
komoly az a 29 passzolt yard 😀Farky
de legalább puntolt egy 76 yardosat, az már valami 😀
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
szeretem, hogy itt ilyen local hero vagyok 😀 brk-kultusz van, nincs mese.brk
olyan vagy már itt lassan mint Tebow denverbe 😀Kiss
következő szezonra kit igazolunk a helyére? 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
komoly az a 29 passzolt yard 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
szeretem, hogy itt ilyen local hero vagyok 😀 brk-kultusz van, nincs mese.brk
olyan vagy már itt lassan mint Tebow denverbe 😀Kiss
😀

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
szeretem, hogy itt ilyen local hero vagyok 😀 brk-kultusz van, nincs mese.brk
olyan vagy már itt lassan mint Tebow denverbe 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
szeretem, hogy itt ilyen local hero vagyok 😀 brk-kultusz van, nincs mese
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Week 3

Broncos 23-3 Texans

hát Schaub nem érdemli meg hogy brk keze alatt játszon 😀, konkrétan eladta a meccset a texansnak kbJack Zoltán
brk mióta nem játszol ellenem ,azóta nagyon vissza estél :/ persze ez nem von le semmit Zoli érdeméből..nincs is annál jobb érzés mikor le győzöd brk-t 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Week 3

Broncos 23-3 Texans

hát Schaub nem érdemli meg hogy brk keze alatt játszon 😀, konkrétan eladta a meccset a texansnak kb
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Power Ranking - week 2
jó szar lett most, nem éreztem annyira ezt a fordulót..brk
"a 4. negyedes csodamentalitás mindenesetre átragadt az életből, most épp Lance kurvaanyázhatott miatta."

Ez pontosan így történt 😀 Persze nem Zolit, hanem a maddent szidtam, de kegyetlenül.
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Hoyer 2 complete pass: 175 yard, 2 TD, mindkettő Branchnek, érzik egymást nagyon 😂
kaszo
Biza 😀 Brady megsérült, gondoltam dobok egy deepet, mit veszthetek max INT a csereirányítónak. mindkétszer 80+ lett 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
edit: ezt is jó lenne javítani majd lassan a W3 schedule-ban így egy hét után.kaszo
hát igen, csak Pingi barátunk eltűnt :/
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
W3 eddig lol, Staff 5 futás: 3 fumble, Hoyer 2 complete pass: 175 yard, 2 TD, mindkettő Branchnek, érzik egymást nagyon 😂
ja, akartam kérdezni ki volt a Steelersszel, de most látom hogy az még W2-es meccs, csak most került be a stat.

Zorddd: a héten mikor érsz rá W3-azni?
edit: ezt is jó lenne javítani majd lassan a W3 schedule-ban így egy hét után.
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Power Ranking - week 2
jó szar lett most, nem éreztem annyira ezt a fordulót..brk
jó az, én felröhögtem párszor 😀
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
updated 82 rostert honnan tudok szedni? a legtöbb linkben nem bízom meg.. eddig okés volt a 81, de jöhetne már a 82 😊winston
www.footballidiot.com/forum/download/file.php?id=429Kiss
köszi!
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
updated 82 rostert honnan tudok szedni? a legtöbb linkben nem bízom meg.. eddig okés volt a 81, de jöhetne már a 82 😊winston
www.footballidiot.com/forum/download/file.php?id=429

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
updated 82 rostert honnan tudok szedni? a legtöbb linkben nem bízom meg.. eddig okés volt a 81, de jöhetne már a 82 😊
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Amíg pingi előkerül, itt a frissített tabella. Az eagles-saintst még nem írtam be, de egyébként teljes.Lance
félbeszakadt vezettem nem kevés ponttal utsó negyed volt azóta hiába írok ide gabi nem reagál...toljam a week 3at vagy várjak még?Kiss
Várjunk még pár napot, ha visszajön akkor toljátok le az utolsó negyedet és az összeadott végeredményt írjuk be, ha nem kerül folytatásra a mérkőzés akkor pedig azt az eredményt ahol megszakadt a mérkőzés , természetesen nem kell megállnod ennél a meccsnél, tolhatod a week 3atJack Zoltán
az a baj,hogy én azóta már újra telepítettem a rendszert mert abban a hitben voltam ,hogy majd le toljuk megint Gabival szóval az a stat már nincs meg :/

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Amíg pingi előkerül, itt a frissített tabella. Az eagles-saintst még nem írtam be, de egyébként teljes.Lance
félbeszakadt vezettem nem kevés ponttal utsó negyed volt azóta hiába írok ide gabi nem reagál...toljam a week 3at vagy várjak még?Kiss
Várjunk még pár napot, ha visszajön akkor toljátok le az utolsó negyedet és az összeadott végeredményt írjuk be, ha nem kerül folytatásra a mérkőzés akkor pedig azt az eredményt ahol megszakadt a mérkőzés , természetesen nem kell megállnod ennél a meccsnél, tolhatod a week 3at
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Szerintem nyugodtan nyomjad a meccseket, ne akadjunk meg mert valaki eltűnt.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Amíg pingi előkerül, itt a frissített tabella. Az eagles-saintst még nem írtam be, de egyébként teljes.Lance
félbeszakadt vezettem nem kevés ponttal utsó negyed volt azóta hiába írok ide gabi nem reagál...toljam a week 3at vagy várjak még?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Week 3

Cardinals - Patriots 17-44

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k