Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
melyikbe menjek akkor? rebelsesbe?
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Duff neked jó ma este 11-től a meccsünk?laby
de jó, h veled kezdek, biztos jót fog tenni az önbizalmamnak 😀
Am ja megnézem a Arsenal-Milant, s utána tolhatjuk. (kb11kor)Duff
Új csapat, új kihívások...😊 Annyi tapasztalatom van a Packers-el hogy practice-be dobáltam 10-15 playt Rodgers-el mielőtt kiválasztottam a csapatot szóval biztos hogy nem leszek csúcsformában ne aggódj. 😊

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Duff neked jó ma este 11-től a meccsünk?laby
de jó, h veled kezdek, biztos jót fog tenni az önbizalmamnak 😀
Am ja megnézem a Arsenal-Milant, s utána tolhatjuk. (kb11kor)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Igen, van benne chat felület. Az a gond, hogy pl hamachi nélkül vagyunk páran, akik nem tudunk hostolni. Portok szabadok, de amikor legutóbb próbáltam hostolni, nem tudtak hozzám csatlakozni (tűzfalat kilőttem).

A profilomnál megadtam az msn elérhetőségemet is, akinek velem van/lesz meccse, és tud hostolni felvehet.
Továbbá létrehoztam egy hamachi szobát
név: bowlhurebels
jelszó: bowlhu

Most már csak 8 férőhelyesek az ingyenes szobák, így ide szerintem csak azok lépjenek be, akik a 32 es liga szobáiban nincsenek benne, illetve akik velük éppen játszanak.Lance
Nekem szerencsére ment a host a múltkor!
Lehet pont a 8 férőhely miatt kéne akkor a Skype, az korlátlan és látjuk ki van, ki nincs nem kéne pm-et, hanem akkor élőben megbeszélni!Pingi
Csak te és winston nem vagytok bent a bowlos szobákban, végignéztem most.kaszo
Már nem😊
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Szóval lehet beszélgetni ott is? És van valami hálózat amire csatlakozni kéne?Pingi
Igen, van benne chat felület. Az a gond, hogy pl hamachi nélkül vagyunk páran, akik nem tudunk hostolni. Portok szabadok, de amikor legutóbb próbáltam hostolni, nem tudtak hozzám csatlakozni (tűzfalat kilőttem).

A profilomnál megadtam az msn elérhetőségemet is, akinek velem van/lesz meccse, és tud hostolni felvehet.
Továbbá létrehoztam egy hamachi szobát
név: bowlhurebels
jelszó: bowlhu

Most már csak 8 férőhelyesek az ingyenes szobák, így ide szerintem csak azok lépjenek be, akik a 32 es liga szobáiban nincsenek benne, illetve akik velük éppen játszanak.Lance
Nekem szerencsére ment a host a múltkor!
Lehet pont a 8 férőhely miatt kéne akkor a Skype, az korlátlan és látjuk ki van, ki nincs nem kéne pm-et, hanem akkor élőben megbeszélni!Pingi
Csak te és winston nem vagytok bent a bowlos szobákban, végignéztem most.
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Bowl.hu lázadó liga

Week 1

Baltimore Ravens – New England Patriots
Minnesota Vikings - Philadelphia Eagles
Green Bay Packers – Tenesse Titans
Indianapolis Colts – Denver Broncos
New Orleans Saints – New York Giants
Oakland Raiders ( 1-0 ) 48 – 30 ( 0-1 ) Atlanta Falcons stat : http://www.mediafire.com/?8vz2herg85btvoc
Arizona Cardinals – Houston Texans
Carolina Panthers - Pittsburgh Steelers

bye week : Detroit Lions

egyenlőre így, aztán majd helyükre kerülnek a dolgok, shawnka volt olyan kedves és segít nekünk a tabellában és a scheduleban
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én ezt már korábban felvetettem, de sok itt a hamachi rajongó. 😀laby
Szóval lehet beszélgetni ott is? És van valami hálózat amire csatlakozni kéne?Pingi
Igen, van benne chat felület. Az a gond, hogy pl hamachi nélkül vagyunk páran, akik nem tudunk hostolni. Portok szabadok, de amikor legutóbb próbáltam hostolni, nem tudtak hozzám csatlakozni (tűzfalat kilőttem).

A profilomnál megadtam az msn elérhetőségemet is, akinek velem van/lesz meccse, és tud hostolni felvehet.
Továbbá létrehoztam egy hamachi szobát
név: bowlhurebels
jelszó: bowlhu

Most már csak 8 férőhelyesek az ingyenes szobák, így ide szerintem csak azok lépjenek be, akik a 32 es liga szobáiban nincsenek benne, illetve akik velük éppen játszanak.Lance
Nekem szerencsére ment a host a múltkor!
Lehet pont a 8 férőhely miatt kéne akkor a Skype, az korlátlan és látjuk ki van, ki nincs nem kéne pm-et, hanem akkor élőben megbeszélni!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Jó kérdés!laby
tovább lehet görgetni ha nem tetszik 😉eaglesmcnabb
Egyem a szivedet, komolyan veszed az ilyet? 😊

több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Srácok!

Nem lenne jó egy Skype szoba ahol fent van mindenki és könnyebb lenne lebeszélni a meccseket, mert élőben megy a dolog!
Vélemény?Pingi
Én ezt már korábban felvetettem, de sok itt a hamachi rajongó. 😀laby
Szóval lehet beszélgetni ott is? És van valami hálózat amire csatlakozni kéne?Pingi
Igen, van benne chat felület. Az a gond, hogy pl hamachi nélkül vagyunk páran, akik nem tudunk hostolni. Portok szabadok, de amikor legutóbb próbáltam hostolni, nem tudtak hozzám csatlakozni (tűzfalat kilőttem).

A profilomnál megadtam az msn elérhetőségemet is, akinek velem van/lesz meccse, és tud hostolni felvehet.
Továbbá létrehoztam egy hamachi szobát
név: bowlhurebels
jelszó: bowlhu

Most már csak 8 férőhelyesek az ingyenes szobák, így ide szerintem csak azok lépjenek be, akik a 32 es liga szobáiban nincsenek benne, illetve akik velük éppen játszanak.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
SPOILER

jó ez a secondary 😀:
első meccs ellenem: 😀 :
RECEIVING REC YDS AVG LONG TD DROP YAC
Roddy White 5 199 39.7 73 1 2 51
Julio Jones 7 159 22.7 43 1 0 31

nem számított ha dupláztam őket, ha preventeltem, lekapdosták mint a szar.
Sőt mindkét cb-m gyorsabb volt vagy 3-al mint a WR-e, de még le is futották őket 😀 fasza. 😀eaglesmcnabb
nézd a jó oldalát, csak 2 TD-t szereztek ők.Farky
hála a QB-m tripla-duplájának, és a tökéletes irányítómutatójának, ennek ellenére is sikerült nyernem 😀

Jó kérdés!laby
tovább lehet görgetni ha nem tetszik 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
SPOILER

jó ez a secondary 😀:
első meccs ellenem: 😀 :
RECEIVING REC YDS AVG LONG TD DROP YAC
Roddy White 5 199 39.7 73 1 2 51
Julio Jones 7 159 22.7 43 1 0 31

nem számított ha dupláztam őket, ha preventeltem, lekapdosták mint a szar.
Sőt mindkét cb-m gyorsabb volt vagy 3-al mint a WR-e, de még le is futották őket 😀 fasza. 😀eaglesmcnabb
nézd a jó oldalát, csak 2 TD-t szereztek ők.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
SPOILER

jó ez a secondary 😀:
első meccs ellenem: 😀 :
RECEIVING REC YDS AVG LONG TD DROP YAC
Roddy White 5 199 39.7 73 1 2 51
Julio Jones 7 159 22.7 43 1 0 31

nem számított ha dupláztam őket, ha preventeltem, lekapdosták mint a szar.
Sőt mindkét cb-m gyorsabb volt vagy 3-al mint a WR-e, de még le is futották őket 😀 fasza. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
pff ilyen szarokat nézni, csak a valóvilág 😀

amúgy valószínűleg addigra itthon leszek, szóval felőlem ok

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Farky neked mikor lenne jó a meccsünk?Raven17
ha én nyernék 😀

egyébként akár ma is, hamán fenn vagyok
PM is ment.Farky
😀

Ma már nem jó, mert meg akarom nézni ÉH 2 1. részét utána meg jön a 2. rész. 😀
Mit szólnál holnap 5-9 között valamikor?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Srácok!

Nem lenne jó egy Skype szoba ahol fent van mindenki és könnyebb lenne lebeszélni a meccseket, mert élőben megy a dolog!
Vélemény?Pingi
Én ezt már korábban felvetettem, de sok itt a hamachi rajongó. 😀laby
Szóval lehet beszélgetni ott is? És van valami hálózat amire csatlakozni kéne?
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
le van védve az összes úgyhogy 😛
Legalább 300 év múlva az emberek tudni fogják mikor lettem eagles drukker! 😀 😛 úgyhogy nembeszólni, én gondolok a jövő generációjára is! 😀eaglesmcnabb
300 év múlva szerintem relatív kevesen fognak azzal foglalkozni hogy mikor lettél Eagles drukker... 😀
Tovább megyek 300 perc múlva sem fog érdekelni senkit. 😀laby
Most érdekel valakit? 😀Deny
Jó kérdés!

több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Srácok!

Nem lenne jó egy Skype szoba ahol fent van mindenki és könnyebb lenne lebeszélni a meccseket, mert élőben megy a dolog!
Vélemény?Pingi
Én ezt már korábban felvetettem, de sok itt a hamachi rajongó. 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
😀 😂 Hasonlóan fantázia dús nevek. 😊laby
le van védve az összes úgyhogy 😛
Legalább 300 év múlva az emberek tudni fogják mikor lettem eagles drukker! 😀 😛 úgyhogy nembeszólni, én gondolok a jövő generációjára is! 😀eaglesmcnabb
300 év múlva szerintem relatív kevesen fognak azzal foglalkozni hogy mikor lettél Eagles drukker... 😀
Tovább megyek 300 perc múlva sem fog érdekelni senkit. 😀laby
Most érdekel valakit? 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Srácok!

Nem lenne jó egy Skype szoba ahol fent van mindenki és könnyebb lenne lebeszélni a meccseket, mert élőben megy a dolog!
Vélemény?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Farky neked mikor lenne jó a meccsünk?Raven17
ha én nyernék 😀

egyébként akár ma is, hamán fenn vagyok
PM is ment.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
eaglesmcnabb/lionsstafford/titanslocker/raiderspryor mikor érsz rá, mikor játsszuk le az első heti meccsünket? 😀kaszo
😀 😂 Hasonlóan fantázia dús nevek. 😊laby
le van védve az összes úgyhogy 😛
Legalább 300 év múlva az emberek tudni fogják mikor lettem eagles drukker! 😀 😛 úgyhogy nembeszólni, én gondolok a jövő generációjára is! 😀eaglesmcnabb
300 év múlva szerintem relatív kevesen fognak azzal foglalkozni hogy mikor lettél Eagles drukker... 😀
Tovább megyek 300 perc múlva sem fog érdekelni senkit. 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
eaglesmcnabb/lionsstafford/titanslocker/raiderspryor mikor érsz rá, mikor játsszuk le az első heti meccsünket? 😀kaszo
😀 😂 Hasonlóan fantázia dús nevek. 😊laby
le van védve az összes úgyhogy 😛
Legalább 300 év múlva az emberek tudni fogják mikor lettem eagles drukker! 😀 😛 úgyhogy nembeszólni, én gondolok a jövő generációjára is! 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Pingi ment a pm olvass!! 😊
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Farky neked mikor lenne jó a meccsünk?
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Duff neked jó ma este 11-től a meccsünk?