Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
jelentkezési határidő szerda éjfél. a fordulók pénteken indulnak majd mindig, és csütörtökig tartanak, azért, hogy mindenkinek jó legyen. a Schedule-ok ki lesznek rakva, amint megvannak a csapatok és nem lenne hátrányos ha párosan lennénk. mindenki játszik majd mindenkivel, és a 4 playoff helyért fogunk küzdeni az alapszakaszban. aki nyer, az örökké beírja magát a topik történelmébe, és kap egy gyönyörű egyéni rangot, amit büszkén viselhet a jövőben 😀
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
http://data.hu/get/3205777/madden-2011-v1.ros
ezt a rostert használjukshawnka
még annyit kérdeznék hogy a legfrissebb update ugye?
szóval ha most telepítem újra a játékot, akkor rányomhatok-e az update gombra 😊kaszo
az update gombnak annyi a jelentősége, hogy a játékot tolja fel 4.0-ra. kijavít 1-2 hibát, bugot stb. őő, azt hiszem, hogy a szeptemberi állapotot tükrözi, de kérdezd meg eaglesmcnabb kollegát, mert ő találta 😀
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
http://data.hu/get/3205777/madden-2011-v1.ros
ezt a rostert használjukshawnka
még annyit kérdeznék hogy a legfrissebb update ugye?
szóval ha most telepítem újra a játékot, akkor rányomhatok-e az update gombra 😊
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Amúgy a 11-ben próbálta valaki a Madden Momentseket? Megcsináltam az összeset, a legdurvább szerintem az volt amikor a Rams-el kellett 20+ valahány pontot ráverni a Coltsra 10 perc alatt.Delete
Én próbáltam, de nemmindet. Asszem csak elsőt csináltam, merrt alapból is keveset játszok, mikor meg nyomom akkor nfl superstar modot játszom. Amugymeg kurvajol megvan csinálva a 11. Minden részlete szinte tökléletes.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
mindenképp olyan csapatot kéne választani, ami még "szabad", vagy esetleg lehet olyat, amit már más írt korábban?kaszo
falcons vs falcons hülyén nézne ki, olyat válassz pls ami még nem foglalt 😊shawnka
ezesetben:

shawnka - Atlanta Falcons
eaglesmcnabb - Tennessee Titans
laki - Philadelphia Eagles
RaiderNation - Oakland Raiders
Vadkender-Cleveland Browns
Delete - Chicago Bears
Kendi haverja - New England Patriots
miilann - San Diego Chargers
kaszo - Houston Texans
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
shawnka - Atlanta Falcons
eaglesmcnabb - Tennessee Titans
laki - Philadelphia Eagles
RaiderNation - Oakland Raiders
Vadkender-Cleveland Browns
Delete - Chicago Bears
Kendi haverja - New England Patriots
miilann - San Diego Chargers

amugy a rosterhez megtalálhatók portré fájlok is?miilann
benne vannak, csak bemásolod a roster mappába, és a játékban látszanak elvileg. legalábbis én nem raktam fel plusz fájlokat az arcképekhez
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
shawnka - Atlanta Falcons
eaglesmcnabb - Tennessee Titans
laki - Philadelphia Eagles
RaiderNation - Oakland Raiders
Vadkender-Cleveland Browns
Delete - Chicago Bears
Kendi haverja - New England Patriots
miilann - San Diego Chargers

amugy a rosterhez megtalálhatók portré fájlok is?

child please!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
mindenképp olyan csapatot kéne választani, ami még "szabad", vagy esetleg lehet olyat, amit már más írt korábban?kaszo
falcons vs falcons hülyén nézne ki, olyat válassz pls ami még nem foglalt 😊
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
shawnka - Atlanta Falcons
eaglesmcnabb - Tennessee Titans
laki - Philadelphia Eagles
RaiderNation - Oakland Raiders
Vadkender-Cleveland Browns
Delete - Chicago Bears
Kendi haverja - New England Patriots

akkor eddig így nézünk ki
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
mindenképp olyan csapatot kéne választani, ami még "szabad", vagy esetleg lehet olyat, amit már más írt korábban?
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Amúgy a 11-ben próbálta valaki a Madden Momentseket? Megcsináltam az összeset, a legdurvább szerintem az volt amikor a Rams-el kellett 20+ valahány pontot ráverni a Coltsra 10 perc alatt.


több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
+ szívesen jönne egyik haverom is, de nem fórumozik. Patriotsal lenne... Megoldható? :rolleyes:Vadkender
felőlem jöhet 😊
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
shawnka - Atlanta Falcons
eaglesmcnabb - Tennessee Titans
laki - Philadelphia Eagles
RaiderNation - Oakland Raiders
Vadkender-Cleveland Browns
Delete - Chicago Bears


több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
shawnka - Atlanta Falcons
eaglesmcnabb - Tennessee Titans
laki - Philadelphia Eagles
RaiderNation - Oakland Raiders

Vadkender-Cleveland Browns
+ szívesen jönne egyik haverom is, de nem fórumozik. Patriotsal lenne... Megoldható? :rolleyes:


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
egyébként az alap 08as csapatokkal toljátok? vagy vmi frissebb rosterrel?
lehet h érdekelne, meg talán rajtam kívül még valakit. mondjuk előre szólok, ritka nagy kutyaütő vagyok 😀
miilann
nem, ideire frissítettel. még legalább 8 csapatig várunk, onnan már érdemes valamit csinálni. aki jön, annak elküldjük 😀shawnka
esetleg kaphatok vmi linket akkor? 1-2 meccset játszanék is próbából, akár ellened vagy ha vki vállalkozik még, aztán ha mindig kikapok 90-0ra inkább hanyagolom 😀

addig felrakom akkor a játékot.

szerk.: még annyi h hamachin keresztül játszotok vagy siman direkt ip?miilann
direct ip

http://data.hu/get/3205777/madden-2011-v1.ros
ezt a rostert használjuk
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
Mi lenne, ha összehoznánk egy kisebb Madden NFL 08 ligát így fórumozók között? aki akarna játszani, az folytassa a listát 😊

shawnka - Atlanta Falconsshawnka
egyébként az alap 08as csapatokkal toljátok? vagy vmi frissebb rosterrel?
lehet h érdekelne, meg talán rajtam kívül még valakit. mondjuk előre szólok, ritka nagy kutyaütő vagyok 😀
miilann
nem, ideire frissítettel. még legalább 8 csapatig várunk, onnan már érdemes valamit csinálni. aki jön, annak elküldjük 😀shawnka
esetleg kaphatok vmi linket akkor? 1-2 meccset játszanék is próbából, akár ellened vagy ha vki vállalkozik még, aztán ha mindig kikapok 90-0ra inkább hanyagolom 😀

addig felrakom akkor a játékot.

szerk.: még annyi h hamachin keresztül játszotok vagy siman direkt ip?

child please!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Mi lenne, ha összehoznánk egy kisebb Madden NFL 08 ligát így fórumozók között? aki akarna játszani, az folytassa a listát 😊

shawnka - Atlanta Falconsshawnka
egyébként az alap 08as csapatokkal toljátok? vagy vmi frissebb rosterrel?
lehet h érdekelne, meg talán rajtam kívül még valakit. mondjuk előre szólok, ritka nagy kutyaütő vagyok 😀
miilann
nem, ideire frissítettel. még legalább 8 csapatig várunk, onnan már érdemes valamit csinálni. aki jön, annak elküldjük 😀
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
Mi lenne, ha összehoznánk egy kisebb Madden NFL 08 ligát így fórumozók között? aki akarna játszani, az folytassa a listát 😊

shawnka - Atlanta Falconsshawnka
egyébként az alap 08as csapatokkal toljátok? vagy vmi frissebb rosterrel?
lehet h érdekelne, meg talán rajtam kívül még valakit. mondjuk előre szólok, ritka nagy kutyaütő vagyok 😀

egyébként nagyobb érdeklődésre számítottam :/ úgy látszik én vagyok túlságosan kocka 😀eaglesmcnabb
talán érdemes lenne még meghirdetni egy pár topikba, mert lehet h sokan eleve nem járnak ide

child please!
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 031
Sziasztok, én meg Madden 08al játszok, mert csak PC-m van, és akadt egy probléma. AZ első héten nem tudok továbblépni, mert egy másik meccsen (ugye pc vs. pc) az egyik csapatnak csak 41 játékosa van. És amikor rányomok, h simulate akkor nem csinál semmit, nem akar a gép magának játékost se igazolni. Nem tudtok erre vmi megoldast? :S Arra gondoltam, h ugye tradelhetnék én vele, de nem akarom elcseszni a király csapatomat 😀😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
eaglesmcnabbvickkolbkafka kollégával az imént összecsaptunk egy hatalmasat, és 60-59-re alulmaradtam a nagyszerű Titans @ Browns rangadón 😀shawnka
azelőtt pedig 72-66-ra diadalmaskodtál az Atlantával az Eagles-ömmel szemben 😀
egyébként nagyobb érdeklődésre számítottam :/ úgy látszik én vagyok túlságosan kocka 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
eaglesmcnabbvickkolbkafka kollégával az imént összecsaptunk egy hatalmasat, és 60-59-re alulmaradtam a nagyszerű Titans @ Browns rangadón 😀
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
shawnka - Atlanta Falcons
eaglesmcnabb - Tennessee Titans
laki - Philadelphia Eagles


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
shawnka - Atlanta Falcons
eaglesmcnabb - Tennessee Titans

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Mi lenne, ha összehoznánk egy kisebb Madden NFL 08 ligát így fórumozók között? aki akarna játszani, az folytassa a listát 😊

shawnka - Atlanta Falcons
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Nekem egy olyan kérdésem lenne h 08 pc-s változatban ha playbookot csinálok hol tudom beállítani egy játékosnál a motiont vagy esteleg egy RB direct snapet? Saját felállást csináltam van már pár play, de most egy wildcat szerűt akarok 😊

Előre is köszi annak aki tudja.Farky
erősen kétlem, hogy lehet direct snapet csinálniSzobi22
pedig asszem 1-2 csapat playbookjában van RB direct snap.Divat
Igen én is azért gondoltam h valahogy lehet.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning