Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
15 napja
+ kimaradt a pezsgobol igy nem is szamitGasly dobogoNevetséges. Russell és Piastri is előtte lett volna az ezek szerint jogtalan büntetés nélkül.
Heisman nádor
És valószínűleg Hadjart se rajtolja le, ha Piastri a büntetése nélkül közöttük van.
Jughead
Ebben a sztoriban mindenkit sajnalok kiveve a fasz FIA-t az arcvesztesert.
15 napja
Gasly dobogo
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
15 napja

Silverstone is lesz, így 9 forduló
15 napja
Ez kétségtelen, de sajnos nem egy hatalmas előrelépés.Jesse Love vezeti 2027-től a Wood Brothers 21-esét.Szerintem jobban járt a pszeudó Penske autóval, mint az RCR programjával.
Kár érte, kiváló ügynök volt.
Mikey
zsomborparrag
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
16 napja
Jesse Love vezeti 2027-től a Wood Brothers 21-esét.Szerintem jobban járt a pszeudó Penske autóval, mint az RCR programjával.
Kár érte, kiváló ügynök volt.
Mikey
16 napja
16 napja
Voltunk. Akkor azért újdonság volt, azért is voltak sokan. Nyilván a hosszabb marketing is segített akkor.hát ja, pár dolog hiányzik.Ti voltatok tavaly is nem? Akkor is ennyire ergya volt a nézőszám? Most azért az sem segített, hogy 2-2,5 hónappal a verseny előtt, még az se volt biztos hogy egyáltalán meg lesz rendezve.
pl kicsit ki kellene tágítani a célegyenes utáni kanyart, mert nagyon le kell lassítani, verseny közben nem gáz, de start után az.
meg kellene tető a főlelátóra.
meg kellene néző. szerintem az A és a B sem telt végül meg, és a főlelátó hátsó szektorai is elég szellősek voltak. gondolom elölről kezdték feltölteni a helyeket, mert mi a D-ben is tömve voltunk.
slowmotion
Cowboykarcsi90
Az A, B, főlelátót nem láttuk, mi a C-n ültünk, ott azért frankón tele lett a végére a tribün.
Az sem feltétlenül segített, hogy a bukások miatt nem volt biztos, ki indul egyáltalán. Tavaly csak a MMFC megtöltött egy egész lelátót (E vagy F, nem emlékszem), idén meg az is kérdéses volt, hogy véget ér-e a rehabja ekkorra?
Szerintem egyébként a korai időpont sem segített, nyáron könnyebben elindulnak a népek a futamra, pláne a környező országokból. Szerbiához, Romániához mi vagyunk a legközelebb, Spielberg innen még öt óra minimum.
16 napja
hát ja, pár dolog hiányzik.Ti voltatok tavaly is nem? Akkor is ennyire ergya volt a nézőszám? Most azért az sem segített, hogy 2-2,5 hónappal a verseny előtt, még az se volt biztos hogy egyáltalán meg lesz rendezve.
pl kicsit ki kellene tágítani a célegyenes utáni kanyart, mert nagyon le kell lassítani, verseny közben nem gáz, de start után az.
meg kellene tető a főlelátóra.
meg kellene néző. szerintem az A és a B sem telt végül meg, és a főlelátó hátsó szektorai is elég szellősek voltak. gondolom elölről kezdték feltölteni a helyeket, mert mi a D-ben is tömve voltunk.
slowmotion
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
17 napja
mondjuk a parkolást még mindig kicsit alultervezték költségvetésileg.hát ja, pár dolog hiányzik.2 ev legkorabban azt mondta Gyulai.
pl kicsit ki kellene tágítani a célegyenes utáni kanyart, mert nagyon le kell lassítani, verseny közben nem gáz, de start után az.
meg kellene tető a főlelátóra.
meg kellene néző. szerintem az A és a B sem telt végül meg, és a főlelátó hátsó szektorai is elég szellősek voltak. gondolom elölről kezdték feltölteni a helyeket, mert mi a D-ben is tömve voltunk.
slowmotion
JéBé
17 napja
hát ja, pár dolog hiányzik.2 ev legkorabban azt mondta Gyulai.
pl kicsit ki kellene tágítani a célegyenes utáni kanyart, mert nagyon le kell lassítani, verseny közben nem gáz, de start után az.
meg kellene tető a főlelátóra.
meg kellene néző. szerintem az A és a B sem telt végül meg, és a főlelátó hátsó szektorai is elég szellősek voltak. gondolom elölről kezdték feltölteni a helyeket, mert mi a D-ben is tömve voltunk.
slowmotion
17 napja
hát ja, pár dolog hiányzik.pl kicsit ki kellene tágítani a célegyenes utáni kanyart, mert nagyon le kell lassítani, verseny közben nem gáz, de start után az.
meg kellene tető a főlelátóra.
meg kellene néző. szerintem az A és a B sem telt végül meg, és a főlelátó hátsó szektorai is elég szellősek voltak. gondolom elölről kezdték feltölteni a helyeket, mert mi a D-ben is tömve voltunk.
17 napja
telex.hu/sport/2026/06/10/torolte-versenynaptarabol-a-magyarorszagi-balaton-parkot-a-2027-es-szezonra-a-motogpfelkészül a Hungaroring.
NB2
built for this shit
17 napja
telex.hu/sport/2026/06/10/torolte-versenynaptarabol-a-magyarorszagi-balaton-parkot-a-2027-es-szezonra-a-motogpIt was fun while it lasted <3
NB2
17 napja
Bellnek eltört a bak csuklója a michigani balesetben, de indul most hétvégén Poconón.Ő sem normális teljesen.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
17 napja
Csak a Félnyereg marad Brembo - Tárcsa és betét Carbin Industries.En azt olvastam hogy x ev utan veget erhet emiatt a Brembo es a Ferrari partnerseg, ebbol arra gondolnek hogy semmi nem lesz Brembo, de lehet igazad van.Ez a Ferrari brake gate kezd erdekes lenni. Hamilton szep csendben fu alatt valtott Bremborol es Barcelonatol Leclerc is fog ami azt jelenti hogy ugy lesz a Ferrari a Brembo partnere hogy nem lesznek Brembo fekek egyik auton se😀arról volt szó, hogy a tárcsát csinálja a Carbon Akármi Hamiltonnak, a Brembo meg a fékpofákat, nem?
JéBé
slowmotion
JéBé
17 napja
Mondjuk általában visszaolvasok, most is megtettem, nem láttam a Nascar - MotoGp között.Red Bullé a legjobb belsőégésű emiatt ők nem kapnak fejlesztési zsetont.mótvá!
Merci meg kap.
Okosan kitalálták ezt a csapatok. 😀
Toca
OFF: Eddig azt hittem csak a pol topic sajátja, de lassan a fórum tényleg alapíthatna egy ki volt a hét legwriteonlybb felhasználója vándordíjat. Érdeklődés hiányától biztos nem szenvedne. 😀
dawyd728
Hozzáteszem, most csak letekertdm az aljára és ott van 😀, hát na sorry.
18 napja
Mert az már régen volt, és megint kanos?Palvin utan mar minek.Borzalom faszfej lehez ez a no nem is ertem Hamilton mit akar igy 41 evesen tole.megkúrni?
JéBé
slowmotion
JéBé
18 napja
Palvin utan mar minek.Borzalom faszfej lehez ez a no nem is ertem Hamilton mit akar igy 41 evesen tole.megkúrni?
JéBé
slowmotion
18 napja
Borzalom faszfej lehez ez a no nem is ertem Hamilton mit akar igy 41 evesen tole.megkúrni?
JéBé
18 napja
Vagy ugy megcsavargatja a faszt, hogy aki egyszer megtapasztalja a technikajat, nem akar onszantabol tavozni. 😀A sorminta a következő: Damon Thomas, Kris Humphries, Kanye West, Ray J, Nick Lachey, Nick Cannon, Reggie Bush, Miles Austin, Gabriel Aubry, Pete Davison, Odell Beckham.Kim Kardashian is nagyot ment amugy.Azt, amit anno Kris Humphries. Érdekkapcsolat. Ennyi.
- hozza se szol Martin Brundlehez a griden
- lenyulja Antonelli torolkozojet szemuveget torolni
- faarccal elmegy Hamilton pezsgoje elol es felnyitnak neki egy esernyot
Borzalom faszfej lehez ez a no nem is ertem Hamilton mit akar igy 41 evesen tole.
JéBé
dawyd728
A legtöbbjükben az a közös, hogy full kattantak.
Mondjuk nem tudom Hamilton miért akar a következő csavarhúzó lenni, a csaj így is eléggé csapágyas lehet, már önmagában a Nick Cannon-Kanye West duó miatt is.
Willie Parker
18 napja
A sorminta a következő: Damon Thomas, Kris Humphries, Kanye West, Ray J, Nick Lachey, Nick Cannon, Reggie Bush, Miles Austin, Gabriel Aubry, Pete Davison, Odell Beckham.Kim Kardashian is nagyot ment amugy.Azt, amit anno Kris Humphries. Érdekkapcsolat. Ennyi.
- hozza se szol Martin Brundlehez a griden
- lenyulja Antonelli torolkozojet szemuveget torolni
- faarccal elmegy Hamilton pezsgoje elol es felnyitnak neki egy esernyot
Borzalom faszfej lehez ez a no nem is ertem Hamilton mit akar igy 41 evesen tole.
JéBé
dawyd728
A legtöbbjükben az a közös, hogy full kattantak.
Mondjuk nem tudom Hamilton miért akar a következő csavarhúzó lenni, a csaj így is eléggé csapágyas lehet, már önmagában a Nick Cannon-Kanye West duó miatt is.
18 napja
dawyd728
4 270
Red Bullé a legjobb belsőégésű emiatt ők nem kapnak fejlesztési zsetont.mótvá!
Merci meg kap.
Okosan kitalálták ezt a csapatok. 😀
Toca
OFF: Eddig azt hittem csak a pol topic sajátja, de lassan a fórum tényleg alapíthatna egy ki volt a hét legwriteonlybb felhasználója vándordíjat. Érdeklődés hiányától biztos nem szenvedne. 😀
