Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 172 — Vikings fan
Édes f***om a ku**a ferrari taktikába már megint....
Az a szerelő milyen szinten lesz lecseszve ha ezen múlik a VB-je ??
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Alonso sokat bukhat ezen.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
+ meg az a kurva jobb első :mad:
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Na Alonsot ügyesen bevarázsolták Hamilton mögé :mad:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 172 — Vikings fan
Nekem van egy kis gyanúm hogy a RBk is inkább esőre vannak állítva.

SC Alono és Vettel a tűzzel játszik.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
A mercik edőre voltak állítva szvsz. Rosberg is jól ment, meg Schumi is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 172 — Vikings fan
gonosz leszek, lehet hogy Webber tisztában volt a vezetői képességeivel esőben? 😛
eléggé láma módon esett ki.manuszka86
Nem csípem Webbert, de sztem ez egyáltalán nem vezetői képességtől függött.
Lutri, határok feszegetése.....Chrisdol
Már csak Alonsonak kéne megelőznie Vettelt és kész kánaán lenne a futam. Bár nagyon nem fog kockáztatni az látszik.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
gonosz leszek, lehet hogy Webber tisztában volt a vezetői képességeivel esőben? 😛
eléggé láma módon esett ki.manuszka86
Nem csípem Webbert, de sztem ez egyáltalán nem vezetői képességtől függött.
Lutri, határok feszegetése.....Chrisdol
+1
Spaban Alonso kb ugyanígy vágta oda,pedig azért ő jó esőmenőnek számít,és nem mellesleg a mezőny egyik legjobbja.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
gonosz leszek, lehet hogy Webber tisztában volt a vezetői képességeivel esőben? 😛
eléggé láma módon esett ki.manuszka86
Nem csípem Webbert, de sztem ez egyáltalán nem vezetői képességtől függött.
Lutri, határok feszegetése.....
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 084 — Patriots fan
gonosz leszek, lehet hogy Webber tisztában volt a vezetői képességeivel esőben? 😛
eléggé láma módon esett ki.

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
De szimpatikus volt a McLaren box 😀
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 172 — Vikings fan
Webber OUT!!!

szegény Rosberg , Schumi végén mehet dobogóra ???😊
több mint 13 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Rosberg neee.... ehh... ezt a szívást 😕 Ezért sírt ez a Webber fijjú...
szerk.: Kár,hogy Rosberg megelőzte Hamiltont 😕

Simply the BEST!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Webber 😀😀
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 084 — Patriots fan
ha Alonso vb-t akar nyerni, akkor most meg kell fogni Webbert.
Rosberg, Vettel jól nyomja.
szerk: Webber benyalta 😛

több mint 13 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Ezaz Rosberg, Vivát!!

Simply the BEST!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagyon idegesitő Gyula sírása. Most éppen Hamiltontól félti a 3 elől lévőt. Ki nem szarja le, hogy összetőri valaki az autóját. Ki nem szarja le, hogy az élmenők közül töri össze valaki. Verseny van aki bajnok akar lenni annak mennie kell.FViktor93
Meg ésszel gondolkodni!!! Amit Hamiltonnak is kellett volna mondjuk Monzába és Szingapúrba is!Chrisdol
Az oké, de nem értem azt, hogy miért van az, hogy aki versenyben van a VB címért azt vigyázni kell mint a hímes tojást. Minden ütközéshez két autó kell.FViktor93
Én értelek és én is versenyt akarok.
Teljesen érthető az első 3-as köztünk legyen mondva.
Csak Hamiltont ismerve akinek ilyenkor leszáll a vörös köd, nehogy megint faltörö kost játszon.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kezdődik a roncs derbi (?) 😀
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nagyon idegesitő Gyula sírása. Most éppen Hamiltontól félti a 3 elől lévőt. Ki nem szarja le, hogy összetőri valaki az autóját. Ki nem szarja le, hogy az élmenők közül töri össze valaki. Verseny van aki bajnok akar lenni annak mennie kell.FViktor93
Meg ésszel gondolkodni!!! Amit Hamiltonnak is kellett volna mondjuk Monzába és Szingapúrba is!Chrisdol
Az oké, de nem értem azt, hogy miért van az, hogy aki versenyben van a VB címért azt vigyázni kell mint a hímes tojást. Minden ütközéshez két autó kell.
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 084 — Patriots fan
amúgy így hogy körözgetnek SC mögött, majdnem izgalom szempontból kb hozza a jelenlegi F1 színvonalat, nem sok különbséget látok 😀

több mint 13 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Jó kis futam ez, csak nem nagyon van előzés . . . 😕

Simply the BEST!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagyon idegesitő Gyula sírása. Most éppen Hamiltontól félti a 3 elől lévőt. Ki nem szarja le, hogy összetőri valaki az autóját. Ki nem szarja le, hogy az élmenők közül töri össze valaki. Verseny van aki bajnok akar lenni annak mennie kell.FViktor93
Meg ésszel gondolkodni!!! Amit Hamiltonnak is kellett volna mondjuk Monzába és Szingapúrba is!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nagyon idegesitő Gyula sírása. Most éppen Hamiltontól félti a 3 elől lévőt. Ki nem szarja le, hogy összetőri valaki az autóját. Ki nem szarja le, hogy az élmenők közül töri össze valaki. Verseny van aki bajnok akar lenni annak mennie kell.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igaza van a szakkomentátornak. Ha már tényleg megy a kérdezgetés a pilóták közül - kérdezzék meg Schumachert. Neki már ugyis mindegy; pontversenyből; tapasztalat meg rohadt sok an. Ha már mindenképpen a pilóták döntenek hogy legyen-e futam (ami picit azért vicces; lévén szezon vége fele vagyunk; ahol már pár embernek önös érdeke pl nem versenyezni...)
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 084 — Patriots fan
Na hát kigondolta volna, hogy Webber szerint ugyanolyan szar a pálya. Nagyon jól járna ő ezzel a leintett futammal.FViktor93
Webber csak sírni tud de azt jól csinálja. Naná hogy nem akar versenyezni, de nem lenne fair hogy akár így dőljön el a vb cím.