Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
... és még egy igazi Aigner Szilárd sincs a környéken...

Fastest Lap: L. Di Grassi 😀

Simply the BEST!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na hát kigondolta volna, hogy Webber szerint ugyanolyan szar a pálya. Nagyon jól járna ő ezzel a leintett futammal.
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 084 — Patriots fan
valaki vegye már el a mikrofont Gyula barátunktól 😛

több mint 13 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Nah... Gyula várhatja a felmondólevelet 😀

szerk.: Nah, már talajvizet is emleget meg minden... lassan elkezdenek a pálya körül homokzsákolni. De amúgy nagyon gáz a pálya környezete, így egy puszta az egész, ocsmány, tehát még azt se nagyon lehet mutogatni az üresjárat alatt.

Simply the BEST!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hamilton az igazi férfi. Fasz kivan a lányos pilótákkal legyen végre verseny.
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 084 — Patriots fan
Hamilton kész 😀
Ő versenyezni akar és most nagyon egyetértek vele, nem nyávogóversenyre jöttek.Akinek tele a nacija az szálljon ki a pilótafülkéből.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gyulám kivehetné már a szájából a Red Bullos "szívószálat".... Retteg, hogy verseny lesz....
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 084 — Patriots fan
nah 10 perc és elindítják SC mögött a mezőnyt, de kb ezt 30 perccel ezelőtt is meg lehetett volna tenni...
kilátogatott szurkolók helyében lassan visszakérném a jegyek árát 😛

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
De miért nem lehet az SC mögött körözni?Legalább látnánk az autókat és szárítanák a pályát,ezzel az álldogálással azon kivül hogy a szurkolókat bosszantják semmit nem érnek el.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Komolyan, ennyi erővel Ipolytarnócon is lehetne futam... felhúzunk egy aszfaltcsíkot pár hónap alatt, azt' jóvan...Blitzerkrieg
És nálunk még iylen esőzés se lenne. 😀FViktor93
Hátőő..azt azért nem állítanám... épp ellenkezőleg... ilyen esőt mi is tudunk produkálni 😀

Simply the BEST!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Komolyan, ennyi erővel Ipolytarnócon is lehetne futam... felhúzunk egy aszfaltcsíkot pár hónap alatt, azt' jóvan...Blitzerkrieg
És nálunk még iylen esőzés se lenne. 😀
több mint 13 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Komolyan, ennyi erővel Ipolytarnócon is lehetne futam... felhúzunk egy aszfaltcsíkot pár hónap alatt, azt' jóvan...

Simply the BEST!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ennyi pénzből Börni bácsi igazán csinálhatott volna a pályához pár bazi nagy ventilátort, hogy elfújja a felhőket. 😀
Amúgy ennyit arról, hogy miylen jók az új pályák. Spaban ilyenre nem emlékszem, vagy Suzukában pl.
több mint 13 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Jövőre legyenek fedett-pályás futamok is... 😊

Simply the BEST!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Basszák meg!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 570 — Invisible man
Nagyon szép. Érdemes volt mindenáron megrendezni ezt a futamot.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 515 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Hát ennyi volt a verseny szerintem... :mad:

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Faszomá keltem fel, ezért. Múltkor az időmérőt szoptam be, most meg ezt :mad:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Jó lenne, ha elálna egy kicsit /*azért nedves maradjon*/, mert így SC mögött kezdenének, nehogy valami izgalom is legyen...
Ez egyébként a poros ívről rajtolóknak kedvez...

A ferrarinak meg még a futam előtt mutassa már meg valaki, h miből jön a víz, meg h milyen gumit kéne olyankor az autókra pakolni 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szakad az eső a Koreai Nagydíj helyszínén

miilann
Fincsi kis esős verseny 😀
Azért még talán fel is kelek 😛
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Szakad az eső a Koreai Nagydíj helyszínén


child please!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Én csak azt nem értettem, hogy Alonso miért nem ment még egy gyors kört. Ha jól láttam, akkor még pont belefért volna. Nem hiszem, hogy a gumik annyira elkoptak volna...barney
Erre gondoltam én is, de lehet h akkor nem maradt volna elég üzemanyag a levezető körre, és Hamiltonnal ellentétben őt biztos megbüntetnék érte.
Persze az is lehet, h úgy gondolta elég lesz.

Legjobban az aggaszt, h Hamilton mellől indul, jó lenne ha nem mennének össze...Black_Adder
Hát ha lehet hibnni Kubikának (miért ne lehetne) akkor Hamiltonnak nem sok köze lesz a rajthoz.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Én csak azt nem értettem, hogy Alonso miért nem ment még egy gyors kört. Ha jól láttam, akkor még pont belefért volna. Nem hiszem, hogy a gumik annyira elkoptak volna...barney
Erre gondoltam én is, de lehet h akkor nem maradt volna elég üzemanyag a levezető körre, és Hamiltonnal ellentétben őt biztos megbüntetnék érte.
Persze az is lehet, h úgy gondolta elég lesz.

Legjobban az aggaszt, h Hamilton mellől indul, jó lenne ha nem mennének össze...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Én csak azt nem értettem, hogy Alonso miért nem ment még egy gyors kört. Ha jól láttam, akkor még pont belefért volna. Nem hiszem, hogy a gumik annyira elkoptak volna...barney
Szerintem valószínűleg kímélni szerette volna a lágy gumikat. Talán érezte, hogy ennél többet már nem tud kihozni a Ferrariból.
Egyébként abból a szempontból is érdekes lehet a verseny, hogy ki milyen gumistratégiát fog választani. Előfordulhat, hogy csakúgy mint Kanadában többször is ki fognak jönni a boxba kereket cserélni.

Persze ez csak addig igaz, amíg el nem ered az eső... 😉

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Én csak azt nem értettem, hogy Alonso miért nem ment még egy gyors kört. Ha jól láttam, akkor még pont belefért volna. Nem hiszem, hogy a gumik annyira elkoptak volna...