Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Newey úgyis összedob egy homokból leszórítóerőt és tapadást képző szigorúan nem flexibilis és minden szabálynak pontosan megfelelő rendszert.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Vagy inkább teherautóval hordják elé a homokot, nehogy Vettel előtt maradjon a végelszámolásban. 😛Black_Adder
Én erre a verzióra szavazok... 😀

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
hell yeah

"Szerintem a nyolcadik hely majdnem olyan, mint a tizenegyedik. Ma délelőtt [a rajtgyakorlatok során] több mint 20 méter különbség volt [a két oldal között] egy alig 80 méteres távon, szóval nagyon kemény lesz” - KubicaJayB
Hát érdekes lesz látni, hogy mennyivel jobban hozhat a harmadik hely mint a második ami a rajtot illeti. Szerintem simán elfog menni Alonso Webber mellett.
Aztán lehet Hornerék egész éjszaka meg délelött majd a Webber elött lévő 30 métert fogják gumizni meg takarítani 😀FViktor93
Vagy inkább teherautóval hordják elé a homokot, nehogy Vettel előtt maradjon a végelszámolásban. 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
hell yeah

"Szerintem a nyolcadik hely majdnem olyan, mint a tizenegyedik. Ma délelőtt [a rajtgyakorlatok során] több mint 20 méter különbség volt [a két oldal között] egy alig 80 méteres távon, szóval nagyon kemény lesz” - KubicaJayB
Hát érdekes lesz látni, hogy mennyivel jobban hozhat a harmadik hely mint a második ami a rajtot illeti. Szerintem simán elfog menni Alonso Webber mellett.
Aztán lehet Hornerék egész éjszaka meg délelött majd a Webber elött lévő 30 métert fogják gumizni meg takarítani 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
hell yeah

"Szerintem a nyolcadik hely majdnem olyan, mint a tizenegyedik. Ma délelőtt [a rajtgyakorlatok során] több mint 20 méter különbség volt [a két oldal között] egy alig 80 méteres távon, szóval nagyon kemény lesz” - Kubica
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Fakkjubameg. Soha többé nem iszok Red Bullt, nemigaz hogy ezek mindig jönnek egy kurva nagyot az utolsó körön. Kell egy jó rajt és valahogy Webber előtt kell végezni, Vettel bemehet elsőnek, az egyelőre még nem lenne nagy gond.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
egy kis érdekesség a mai időmérőről:

szektoridők

a lényeg:
Szektor 1

Hely Versenyző Idő
1 Fernando Alonso 51.973
2 Sebastian Vettel 52.127
3 Lewis Hamilton 52.153
...
(8 Mark Webber 52.305)

Szektor 2

Hely Versenyző Idő
1 Mark Webber 23.783
2 Sebastian Vettel 23.908
3 Fernando Alonso 23.928

Szektor 3

Hely Versenyző Idő
1 Sebastian Vettel 19.550
2 Mark Webber 19.571
3 Fernando Alonso 19.781

child please!
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Elfogult vagyok, de Alonso félelmetes amit kifacsar ebből az autóból hétről-hétre, állandóan így a maximumon pörögni....?!
A Red bull megint megfoghatatlan volt, ha nem is sokkal.
Nem tudom mi lesz itt holnap ha bejön az előrejelzett eső.... friss aszfalt + wasser= fasza kis korcsolyapályaChrisdol
Igen ezt én is így látom. Alonso a plusz a Ferrarinál.
Ha jól rajtol szerintem elkaphatja Webbert, aki a pálya piszkos - és ez most ugye tényleg igaz - részéről indul...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Elfogult vagyok, de Alonso félelmetes amit kifacsar ebből az autóból hétről-hétre, állandóan így a maximumon pörögni....?!
A Red bull megint megfoghatatlan volt, ha nem is sokkal.
Nem tudom mi lesz itt holnap ha bejön az előrejelzett eső.... friss aszfalt + wasser= fasza kis korcsolyapálya
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Elég jó ennek a koreai pályának a vonalvezetése.Sztem jó verseny elé nézünk.Kissé még poros helyenként és az autók is csak a port hordják fel.(Főleg a célegyenes előtti levágós részről)Többek meg még csak barátkoznak a pályával.Massa pl. még nem nagyon találta meg az ideális ívet a szabadedzésen. 😀Greengo
Azon se lepődnék meg ha Massa mostanság a saját motorhome-ját nem találná meg.JayB
Most miért csóri Massát úgy szeretik a Ferrarinál ő az első számú versenyző és mindent megtesznek, hogy jövőre világbajnok legyen. Vagy nem 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Elég jó ennek a koreai pályának a vonalvezetése.Sztem jó verseny elé nézünk.Kissé még poros helyenként és az autók is csak a port hordják fel.(Főleg a célegyenes előtti levágós részről)Többek meg még csak barátkoznak a pályával.Massa pl. még nem nagyon találta meg az ideális ívet a szabadedzésen. 😀Greengo
Azon se lepődnék meg ha Massa mostanság a saját motorhome-ját nem találná meg.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 621 — Eagles fan
Elég jó ennek a koreai pályának a vonalvezetése.Sztem jó verseny elé nézünk.Kissé még poros helyenként és az autók is csak a port hordják fel.(Főleg a célegyenes előtti levágós részről)Többek meg még csak barátkoznak a pályával.Massa pl. még nem nagyon találta meg az ideális ívet a szabadedzésen. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/f1-ejszaka-atepitik-a-16-os-kanyart-a-jongnami-versenypalyan-2049753

mekkora futam lesz ez! 😀Stez
LOL, no comment

De nem baj, a következő pálya majd Indiában lesz, és hogy ilyen problémák ne legyenek eleve murvás lesz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/f1-ejszaka-atepitik-a-16-os-kanyart-a-jongnami-versenypalyan-2049753

mekkora futam lesz ez! 😀

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
"Megismétlem: a csapatot Sebastian köré építjük."

Ennyit arról, hogy Räikkönen hozzájuk menjen. 😉Mikey
Már idén is Sebastian köré építik, mégs Webber van előrébb. Addig hiába támogatja a RedBull a németet amíg az rendre hibázik. 1-2 szezonra simán beüllhetne mellé Raikkönen.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Webber nyerte a második szabadedzést, nem sokkal követte Alonso, a harmadik Hamilton.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
"Megismétlem: a csapatot Sebastian köré építjük."

Ennyit arról, hogy Räikkönen hozzájuk menjen. 😉
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
http://www.vezess.hu/forma1/f1_red_bull_mar/27166/
Ha vissza akar térni a finn, akkor itt a lehetőség 😊
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nem rossz rallyban sem csak itt nagyon nagyon fontos a tapasztalat. A gyorsasága megvan itt is, azzal van a gond hogy (még) nem érzi a határokat. Nem kell őt leírni mint rally versenyző. Persze remélem hogy visszajön.JayB
Szvsz hiba volt neki rögtön egy WRCben mennie. Jobb lett volna ha inkább egy s2000sel megy mint tavaly a Fiatja. Amúgy tényleg nem megy rosszul. Aszfalton tudja azt amit Ogier vagy Sordo csak sokszor túl erőlteti ezért bukik. Ha ezt elfelejtené akkor nagyon jó lehetne.FViktor93
Nem arra gondoltam, h szarul ralizik, hanem hogy az túl távol áll az f1től. Ez látszott is, egy Nascarba vagy valamilyen túraautó sorozatba pillanatok alatt felvette volna a ritmust. Most raliban gyári támogatás nélkül még jövőre se fog sokat nyerni, de remélem nem derül ki, mert visszajön az f1be, ő egyszerűen ide való.Black_Adder
Szerintem nem volt rossz döntés tőle a rally. Azt nem hiszem, hogy ez hozzászokás kérdése. Finn mivolta miatt elég sokat rallyzot már életében tudja mi merre hány méter. A baj inkább a kategóriával van.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Én mondjuk Kimit 100× inkább el tudtam volna képzelni Nascarban, mint raliban (annak ellenére, h finn), egy ilyen szezon után remélem is, h nem a rali marad neki...Black_Adder
Nem rossz rallyban sem csak itt nagyon nagyon fontos a tapasztalat. A gyorsasága megvan itt is, azzal van a gond hogy (még) nem érzi a határokat. Nem kell őt leírni mint rally versenyző. Persze remélem hogy visszajön.JayB
Szvsz hiba volt neki rögtön egy WRCben mennie. Jobb lett volna ha inkább egy s2000sel megy mint tavaly a Fiatja. Amúgy tényleg nem megy rosszul. Aszfalton tudja azt amit Ogier vagy Sordo csak sokszor túl erőlteti ezért bukik. Ha ezt elfelejtené akkor nagyon jó lehetne.FViktor93
Nem arra gondoltam, h szarul ralizik, hanem hogy az túl távol áll az f1től. Ez látszott is, egy Nascarba vagy valamilyen túraautó sorozatba pillanatok alatt felvette volna a ritmust. Most raliban gyári támogatás nélkül még jövőre se fog sokat nyerni, de remélem nem derül ki, mert visszajön az f1be, ő egyszerűen ide való.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Vettel talált egy 100as szöget az egyik kerékvető tövében 😀JayB
Szánalmas lesz ha valaki majd egy iylen miatt esik ki vasárnap és úszik el a VB címe.
szerk: http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/formula1-vettel-szazas-szoget-talalt-a-palyan-es-egy-kigyot-is-lattak-2049650
Háhá még kígyó is van 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Vettel talált egy 100as szöget az egyik kerékvető tövében 😀
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Csak, hogy egy kis magyar vonatkozású rallys hír legyen.

Turán Frici egész jól szerepelt a mai teszten, ellenben ugye Kimivel 😊
Pedig most ült először Ford Focus WRC-ben.

http://www.rallysport.hu/info/2010/10/10-21-wrc_katalan_rally_teszt.htm

Szurkoljunk neki, hogy ismét jól szerepeljen! Gyerünk Frici!!!

http://www.duen.hu/hirek/feher_autok_elso_napja - itt találtok pár fotó Friciék autójáról...

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Én mondjuk Kimit 100× inkább el tudtam volna képzelni Nascarban, mint raliban (annak ellenére, h finn), egy ilyen szezon után remélem is, h nem a rali marad neki...Black_Adder
Nem rossz rallyban sem csak itt nagyon nagyon fontos a tapasztalat. A gyorsasága megvan itt is, azzal van a gond hogy (még) nem érzi a határokat. Nem kell őt leírni mint rally versenyző. Persze remélem hogy visszajön.JayB
Szvsz hiba volt neki rögtön egy WRCben mennie. Jobb lett volna ha inkább egy s2000sel megy mint tavaly a Fiatja. Amúgy tényleg nem megy rosszul. Aszfalton tudja azt amit Ogier vagy Sordo csak sokszor túl erőlteti ezért bukik. Ha ezt elfelejtené akkor nagyon jó lehetne.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Én mondjuk Kimit 100× inkább el tudtam volna képzelni Nascarban, mint raliban (annak ellenére, h finn), egy ilyen szezon után remélem is, h nem a rali marad neki...Black_Adder
Nem rossz rallyban sem csak itt nagyon nagyon fontos a tapasztalat. A gyorsasága megvan itt is, azzal van a gond hogy (még) nem érzi a határokat. Nem kell őt leírni mint rally versenyző. Persze remélem hogy visszajön.